Opinie o Zwg S.A. w Iwiny

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zwg S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zwg S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zwg S.A. w Iwiny

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Zwg S.A.?

Klient Nowy wpis

Podejście jest ok. raczej z szacunkiem, nikt już nie (usunięte przez administratora) ale i tak wszystko zależy od szefostwa w Katowicach.

Antoni Nowy wpis
@Klient

A pracownicy dogadują się między sobą? Stawki są w miarę okej czy raczej za niskie?

Karolina Nowy wpis
@Klient

Dlaczego wszystko zależy od szefostwa w Katowicach?

dds Nowy wpis
@Karolina

bo tam jest główna siedziba, iwiny to tylko oddział.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Zwg S.A.?

biedroneczka

a Pan czytał opinie poniżej ? jezykow obcych w tej firmie nie znajda, wiec mozesz mowic we wszystkich jezykach swiata i tak zdasz :D jedyny jezyk obcy jaki tam sie używa to jezyk alkocholika po wypiciu litra spirytusu 70% jak im postawisz 40% to sie obrażą i bedziesz miec przerabane

klient

a mydlo w koncu dostali pracownicy czy tez brakuje ? juz niedlugo na wodzie beda oszczedzac ,,, ja rozumiem ze na ubrania wam szkoda kasy ale ze na mydlo ????

mozna sobie zdrowie i nerwy stracic, nie warto za 2000 brutto .... a za nadgodziny dostaniesz w nagrode litr mleka na tydzien ... powaznie !!!!! :D:D:D:D dodam ze o to mleko sie bija na zakladzie :D

logo firmy Pracownik Sprzątający
Iwiny
Dynacon Sp. z o.o.
marlena

dno, nie warto narazac zdrowia i zycia za 2000 i dla prywaciarza ktory uwaza cie za zero ... organy scigania sie nimi zajmuja,,, diograliscie sie ,,,,,,,,,,,,,,,,

byla pracownica

teraz bumech iwiny, pod szyldem bumech, .....na prawde, zastanowcie się kilka razy jak z nimi podpiszecie umowę, mnie oszukali na kase i wielu pracowników, tam nie ma narmalnych ludzi tylko gnojenie i zrzucanie winy na innych , jak nie mesz przeszlosci kryminalnej, nie masz dlugow i nie jesteś lewus to nie trac czasu na ten kołchoz, co robi inspekcja pracy w tym kraju ??? oni się doigrają niedługo !!!!!!

dawny spawacz

stare czasy jak byłem glopi i młody, pracując dla oszustów i idiotów, pracownicy okradają pracodawcę a pracodawca okrada pracowników, ... kołko różańcowe, lizanie jajek szefowi, wazylina leje się w litrach , nie ma tygodnia w zakładzie w którym nie było by dużej popijawy... zatrudnia się nowe osoby aby miał kto pracować, starzy wyjadacze już tego nie robią, 50% pracuje 50% udaje ze to robi, zakład dawno na dnie!!! zwroty do pracownika kur**, zapierda**, spierdal** to jedyny slang idiotów tego zakładziku, płace nie sa wysokie, ludzie chamscy i się wszystkim interesują uważajcie na tego pracodawcę bo naprawdę nie warto !!!

paweł

pracowałem tam 3 lata, budynek to sztolnia pokopalniana bez okien, pełno pyłu i smrodu, zakład oszczedz na wszystkim m,in odzieży roboczej, srodkach czystości, ,,, kierownikiem jest debil chamski który na niczym się nie zna a opinie o twojej pracy wezmie z donosów, tam sa czasy głębokiej komuny nikt nic nie wie, a ty za wszystko ponosisz odpowiedzialność, w biurach siedza ludzie podstawieni przez znajomych, bo nie mogli pracy nigdzie znalesc warci wielkie ZERO , na produkcji miernota tępa chamska beszczelna która donosi , pracownicy jak cos zle wykonają powiedzą ze twoja wina, mimo ze ty się tym nie zajmujesz:D jest tam spawacz alkochalik wodekczka u niego to podstawa to jeden z najwieksych donosicieli na zakładzie, jest mechanik jąkajła, który chce być twoim szefem tez donosiciel, brygadziści kilka sztuk wyksztalcenie zawodowe srednie, znaja się tylko na tym co było robione w latach 90tych :D kilka szczyli podlatkow zatrudnionych po znajomości na niczym się nie znają oraz stare dziadostwo na produkcji w większości kolesiostwo i donosicielstwo nikomu nie polecam tego zakładu !!!!!! pracownicy albo laduja z nimi w sądzie bo zakład nie chce zaplacic co powinien albo inaczej odchodzą nie dajdzie się naciagnć na piękną spiewke na początku !!!!!!

pracownica

firma na dnie, nikt dluzej normalny tam nie pracuje jak pare miesięcy, male zarobki, chamstwo donosicielstwo , jeden zwala na drugiego wine, kradzieże, picie wodki, idiota na stanowisku kierowniczym sterowany przez onuców z PGR-ów, opinie o pracownikach robi za pomocą donosów, zero bhp, lamanie prawa pracy , swinstwo na kazdym kroku ...

tomasz

zakład z epoki kamienia łupanego , zrobił fuzje polaczenie z firma bumech, podobna bankrutujaca firemką, ludzie tam zatrudnieni to UWAGA 70% czynni nałofowo alkoholicy, analfabeci i jąkajły, ludzie zestraszeni zżyciem gdzie trzeba myslec:D kierownicy na stanowiskach specjalistycznych z wyksztacenia, uwaga - nauczyciel wychowania fizycznego, koparkowy, po liceum muzycznym, i rolnik sztuk 6 :) zajmują się kontrolowaniem donoszeniem zwalaniem winy jeden na drugiegi :) szkoda czasu na (usunięte przez administratora)

admin

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie ZWG Sp. z o.o.!

Zostaw merytoryczną opinię o Zwg S.A. - Iwiny

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zwg S.A.?

Kandydaci do pracy w Zwg S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zwg S.A.
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 30
    59-721 Iwiny