Opinie o Lorelei Agnieszka Adamczyk w Szczecinek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lorelei Agnieszka Adamczyk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lorelei Agnieszka Adamczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lorelei Agnieszka Adamczyk w Szczecinek

Kaskaderka

Opinie daje na temat usługi wynajęcia auta do ślubu. Podjechał pan który smierdzial przedwczorajszym potem. Twierdzi ze był dzień wczesniej na innym weselu gdzie śpiewał. Nie zwalnia go to z obowiązku unycia się. Koszule miał jak na festyn parafialny połączony z dozynkami jakaś taka wymieta zapieta nie na te guziki co trzeba rozmiar za duży jak z ojca sprzed epoki. Gdy poprosilam o otworzenie okna ponieważ fotograf robił.mi zdjęcia otworzy je na jakieś 10 cm i zablokował przez co nie mogłam sama go uchylić. Walilo mi jego potem okropnie cala drogę do kościoła. Pod kościołem gdy juz było po ślubie chcemy jechać na sale a tu się okazuje ze auto zamknięte pana kierowcy nie ma zerwał się wiatr okrutny i tak sobie zostaliśmy i czekalismy. Serio brak slow. Była to jedyną firma na której się zawiedlismy.

Zostaw merytoryczną opinię o Lorelei Agnieszka Adamczyk - Szczecinek

Lorelei Agnieszka Adamczyk