Opinie o Hardgaz Paweł Milewczyk w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hardgaz Paweł Milewczyk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hardgaz Paweł Milewczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hardgaz Paweł Milewczyk w Koszalin

Rozkraczewski

Podane przez innych informacje to zwykły hejt i subiektywne opinie zwolnionych. Firma zatrudnia kilkanaście osób, posiada kilka hal, budynki biurowe, duży plac, przestronny parking. Sprzętu jest pod dostatkiem, wszystko co potrzebne jest. Flota zakładowa, ciężki sprzęt budowlany, elektronarzędzia, narzędzia ręczne - wszystko jest, wystarczy zgłosić zapotrzebowanie. Praca na miejscu i na terenie kraju. Pracownicy mają do dyspozycji dwa pomieszczenia socjalne, dwie szatnie, lodówkę, pralkę itp. Wszystko co potrzebne jest. O atmosferę w pracy dba kierownik i szefowie doceniając pracowników, niejednokrotnie na stopie prawie koleżeńskiej, biorąc pod uwagę czasem problemy prywatne. Alkohol w firmie jest surowo wzbroniony. Jaka płaca taka praca - jak wszędzie. Szkolenia, uprawnienia, podnoszenie kwalifikacji, itp. Branża wymagająca.

Mati
@Ccc

A jak to było w ogłoszeniu przedstawione, a później na rozmowie? Zaoferowali Ci tyle, ile sobie życzyłeś, że podpisałeś z nimi umowę?

cccc

powiem tak pracuje tu kilka dni ,tyg ,ale to jest masakra byłem w delegacji i jeszcze niedostałem kasy . Trzeba o wszystko sie prosic czas z tad znikac podziwiam tych,co tak długo pracują

Anetka
@cccc

Ej a ile taka delegacja trwa? To jest wyjazd na kilka dni, czy tygodni? I czy pracownik może odmówić wyjazdu jak mu termin nie lezy i nie odpowiada?

Mati Nowy wpis

Ja powiem tak że co do wyposażenia pracownika w narzędzia do pracy to firma Hardgaz ma jeszcze do poprawy swoje podejście , lub winna pilnować właściwą eksploatację przez swoich pracowników. Ale co do rozliczenia z wynagrodzeniem to zawsze mi wypłacali i jeszcze premia była. A dlaczego już w niej nie pracuje? bo otworzyłem swój interes z zakresu usług elektronicznych.

Malwina Nowy wpis
@Mati

Witam. O co chodzi z tymi narzędziami, w sensie firma nie zapewnia odpowiednich rzeczy do pracy? Tyczy się to pracy fizycznej czy biurowej? Mój tata jest monterem instalacji gazowych i myślał nad wysłaniem cv. Tylko że on pracował jak miał wszelkie konieczne wyposażenie.

Pracownik Janek Nowy wpis

Niema sprzętu zatrudnił mnie żenada cała (usunięte przez administratora) kierownik zero kompetencji firma dla bezmuzgowcow zimno dali ciuchy i myślą że jes ok spadam stąd pracuje 2 tyg i to żądu niepolecam

Witam, tak czytam komentarze, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na najważniejsze dla mnie odpowiedzi. Czy firma zapewnia umowę o pracę czy u was tylko zlecenia obowiązują? I na jaką kwotę, dla kogoś z doświadczeniem? Wspomniano też, że bywają wypłaty płacone w ratach. Czy nadal takie sytuacje mają miejsce?

Rozkraczewski

@Rozkraczewski

Brednie, przecież tam wszystkiego brakuje, od narzędzi, elektronarzędzi po sam papier toaletowy. Tragedia... rodzinka niekopetetna do prowadzenia firmy. Ta firma to (usunięte przez administratora) nikomu nie polecam tam pracować...

Mariusz

A dla jakich specjalistów jest tam robota i za jaką stawkę oraz umowę? Mam też małe zamieszanie, bo zgodnie z tym, co podaje KRS pod wskazanym tam adresem mieści się Hardgaz Paweł Milewczyk. A znalazłem też pod tym samym adresem firmę RED-GAZ Sp. z o.o., czy one są w jakikolwiek sposób powiązane?

Zofia

Warto dodać co jest bzdura, bo teraz nie wiem czy komentarz, na który odpowiadasz czy wszystkie inne, dlatego dopytam. Czy w firmie można liczyć na wsparcie w zdobyciu nowych kwalifikacji? Są jakieś szkolenia?

Ccc
@Rozkraczewski

Co ty opowiadasz zero socialu prysznice zepsute pralek niema nędza sprzęt elektroniczny jak fleks wiertarka niema ludzi niema firma żenada niepolecam wypłaty na raty dobrze ze się ocknołem i poszedłem do innej firmy przestańcie kłamać ta firma to katastrofa nawet pijaką niepolecam

Mati
@Ccc

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Hardgaz Paweł Milewczyk.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Beata
@cccc

Zaciekawiła mnie ta delegacja. A ile dostaje się za delegację? To jest jakiś specjalny dodatek, taki sam dla wszystkich, czy jej wysokość zależy do np. posady, czy liczby dni na wyjeździe?

@Beata

Chodzi o diety trzeba się prosic wszędzie jest tak wracasz z delegacji dieta jest płacona a tu niema tematu ja mam się prośić ech

@cccc

Nadal nie masz wpłacone? To daj znać, czy gadałeś o tym z kimś i jest szansa, rozumiem że obiecali ci to na rekrutacji? Są ogółem rzeczy, z których się nie wywiązują jeszcze?

Anetka

Ccc

Witam dzisiaj zakończyłem pracę w tej firmie przyszedłem po wypłatę a tu na raty żenada niepolecam niewypłacalni żal mi chłopaków jedyny który myśli to spawacz i 2 monterów omijaj tą firmę tu powinna się zaopiekować inspekcji pracy ale ze Szczecina ta firma to fikcja

Magdalena
@Ccc

To pierwszy raz tak? Daj znać, czy chociaż dali jakieś usprawiedliwienie. A formalności się zgadzają, rejestrują pracowników itp.?

Sabina
@Ccc

A z jakiego powodu współpraca się skończyła, sam się zwolniłeś? W ilu ratach wypłacili Ci kasę? Ci pracownicy, których wymieniasz, że ogarniają to mają umowy na stałe?

Tajemniczy

Firma tragedia. Nie spotkałem się nigdy z czymś podobnym. Brak narzędzi, magazyn zamknięty na kłódkę i nie ma kto wydać potrzebnych części. Tata mowi jedno, syn mówi drugie. Jeden nowy samochód, dwa złomy. Warunki socjalne dla pracowników- fatalne. Pracownicy piją w pracy. Firma nie dotrzymuje terminów, brak jakiejkolwiek organizacji.

Roman

Masakra że to to jeszcze istnieje,tak zwana (usunięte przez administratora) firma.

kuku

odradzam tą firmę porażka nic niema zimno

Beata
@kuku

Ale czego nie ma? Chyba podstawowe warunki pracy muszą zapewnić, no nie? Chodzi Ci o jakieś benefity czy o co?

kukunamuniu
@kuku

Jest zima to jest zimno. Proste.

ciekawy

To kto tam teraz pracuje?

@ciekawy

A to były ostatnio jakieś większe zwolnienia, że tak nagle pytasz? Czy na podstawie czego taka wątpliwość?

Guliwer

Najgorsza firma w koszalinie wszystko mają w (usunięte przez administratora) niepolecam chyba ze pijakom bo jest przyzwolenie na chlanie

@Guliwer

Jak niby może być przyzwolenie na takie coś? Nie próbujesz kogoś tutaj celowo oczernić przypadkiem?

Pracowałem w hardgazie miałem wypadek w pracy zostało przyznane mi. Przez zus odszkodowanie nawet behapowiec potfierdził musiałem zgłosić to do prawnika i zus zgłosił do prokuratury jak dzwonie faktycznie nikt nie odbiera jeszcze okłamali ze zus nic mi nie przyznał wzieli dla siebie nie polecam tam pracy za delegacjie do dziś nie widze uwieście wiele moge opowiedzieć o tej firmie umowy daja to fakt ale co do płacenie to usiaść i płakać wiec ciekawe czy zwruca mi wypadkowe te zusu to jest prawie 3000zł a to już jest przestemstfo wiec zaczołem działać z adwokatem zusem i prokuratura tez sie wezmie za bich kłamia oszukuja okradaja pracownikuw zarobionych pieniedzy jedynie pan roman niby brygadzista ale przemyslał bym to takrze mysle ze jezeli niby sa w porzadku to pan Milewczuk zwruci pieniaszki za wypadek w pracy bardzo szanuje ojca pana milewczuka jest udciwy tylko jego dzieci siedza w biurze i niewiedza co to znaczy udciwość oni sa za wszystko winni wiec odpowiedza za to co czynia pozdrawiam i zapraszam wszystkich poszkodowanych z tej firmy razem wywalczymy swoje

Weronika

Nie no trudno tak bez przecinków to dobrze rozszyfrować. :( W skrócie zusu Ci nie płacili?

Pracodawca do Pana Krzysztofa

Po pierwsze zgodnie z ustawą, odnowienie kontuzji nie jest wypadkiem przy pracy !!! I nie miał Pan wypadku przy pracy i nikt Panu go nie przyznał. Po drugie ma Pan piątkę dzieci i każde z inną kobietą (to już nie mój problem-sprawa) na alimenty Pan nawet nie zarobi Panie Krzysztofie. Po trzecie proszę mnie nie nękać SMSami - Artykuł 190a kodeksu karnego. § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Małgorzata
@Pracodawca do Pana Krzysztofa

Czy mówienie o takich szczegółach z życia pokroju liczba dzieci jest potrzebne?

A kto to jest - glut ?

Krzysztof
@Roman

Napisałbyś coś konstruktywnego o warunkach pracy a nie takie bzdury. Pracujesz tu? Pomożesz mi zorientować się czy warto tu wysłać CV?

Obserwator

Ciemność i kotara nicości

Alicja
@Obserwator

Twój komentarz jest jakoś mało merytoryczny ;) Może jakieś konkrety?

Trevimpex Palettes

Sprzedam stare palety na opał. Bez dowozu.

Obserwator

Roman wie kto to jest glut. Firma z serii pomroczność jasna.

rembigjussz

To miejesT prrawda xe zwalniajo za picie

Brak zapłaty za przepracowane dni już nie wspomnę o całej atmosferze pracy poprostu odradzam :)

Gabriela

@Pracownik, czy udało Ci się odebrać należną wypłatę? Powiedz proszę coś więcej na temat atmosfery w pracy i dlaczego dokładnie odradzasz współpracę z Hardgaz?

Emilia

A jaki był problem z atmosferą pracy w Hadgazie? I z czego to wynikało? Czy chodzi o relacje między pracownikami czy przełożonymi? Wyjaśnisz dokładniej? :D

Roman

Jak ktoś chce pracować to polecam , można wtedy ponad 3000zł na ręke dostać, tylko trzeba chcieć a nie stać przed halą i pety jarać :) i raz w miesiącu na zwolnienie. Ostatnio poleciało pare osób z 52 art więc może bedzie normalny zespół.

@Roman

3 tyś może i da radę osiągnąć ale pod warunkiem że zgodzisz się na pracę bez umowy tak by pracodawca nie ponosil kosztów . Co niestety często peoponuja

Szef

Nie ma osoby która by nie miała umowy w tej firmie, wszyscy legalnie.

Gabriela

Czy mówimy tutaj o 3000 złotych podstawy pensji, czy z nadgodzinami? Bądź z premią? Znasz osobiście kogoś, komu zaproponowano tam "pracę na czarno"?

Odradzam. (usunięte przez administratora) i brak sprzętu. Obiecują premie a nikt ich nigdy nie zobaczył.

@były pracownik

Sprzętu mało, zgadza się. A ile razy podniosłeś z ziemi narzedzia i chowałeś do szafki ? Jak powiesz ile to będziesz wiedział dlaczego narzędzi nie ma :)

@Roman

Jeszcze jedno, jak ktoś chce jeździć w delegacje i chce robić nadgodziny to ma i premie. Tylko też jest różnica od jeżdzenia, a bycia w delegacji, bo też takich mamy kolegów w firmie :)

@Roman

By coś podnieść najpierw ten sprzęt musi być . Brakuje mlotkow kluczy i podstawowych narzędzi . Szefostwo dziaduje z zakupem bo po co skoro pojadą na budowę to i tak sobie poradza. Ile razy trzeba było kupować sprzęt z własnych pieniędzy , pożyczać od innych ekip lub to najlepsza historia zamiast np młotka używać kamienia. Normalnie jak w epoce kamienia łupanego

@Roman

A ty Roman co ich tak wychwalasz jakbyś w sekretariacie pracował ?

Szef
@były pracownik

Kto wie może weźmiemy do paźenia kawy :)

@były pracownik

@były pracownik: kiedy obiecano Ci premię? Czy zostałeś poinformowany o zasadach jej przyznawania? Jak długo współpracowałeś z tą firmą?

Zostaw merytoryczną opinię o Hardgaz Paweł Milewczyk - Koszalin

• Jak się pracuje w Hardgaz Paweł Milewczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Hardgaz Paweł Milewczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hardgaz Paweł Milewczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hardgaz Paweł Milewczyk
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Krańcowa 12
    75-236 Koszalin