Opinie o Geisha Studio Stylizacji i Urody Paulina Słowik Firma Handlowo Usługowa w Katowice będzin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Geisha Studio Stylizacji i Urody Paulina Słowik Firma Handlowo Usługowa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Geisha Studio Stylizacji i Urody Paulina Słowik Firma Handlowo Usługowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geisha Studio Stylizacji i Urody Paulina Słowik Firma Handlowo Usługowa w Katowice będzin

Marlenka Nowy wpis

Moja ulubiona praca .. atmosfera świetna , dziewczyny sympatyczne szefowa zawsze pomocna.. i zawsze idzie się dogadać .. polecam

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Geisha Studio Stylizacji i Urody Paulina Słowik Firma Handlowo Usługowa?

Ola Nowy wpis

Tak, ja byłam na przyuczeniu i zostałam.

Anka Nowy wpis

Pracowałam kilka lat temu. Miło wspominam, choć nie jestem już w zawodzie :)

Pysiek

Świetna firma! Polecam prace i usługi :)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Geisha Studio Stylizacji i Urody Paulina Słowik Firma Handlowo Usługowa? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Wszystko tak jak sobie wymarzyłam, paznokcie piękne, dyzy wybór kolorów. Polecam.

Magdalena Z

Byłam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej, Pani Paulina (pomimo ze mi nie szło) była bardzo sympatyczna. Czułam się swobodnie. Szkoda ze się „spaliłam” ale była to moja pierwsza rozmowa w życiu.

Gosia
@Magdalena Z

A jak wyglądała rozmowa?

Joasia

Miejsce bardzo przyjazne. Po prostu to widać, ze paznokcie to ich pasja.

Agnieszka

Praca wiele wniosła do mojego rozwoju zawodowego. Szkolenia otwierają oczy, poziom bardzo wysoki. Wiem, mam porównanie.

Małgorzata J

Polecam! Jestem bardzo zadowolona. Paznokcie wykonane bardzo estetyczne. Widać, że to miejsce dla profesjonalistów.

@Szelka

Jak w każdej pracy. Starasz się, pracujesz to jesteś zadowolona :) A co najważniejsze, Paulina to mega zawodowiec, zawsze pomocna w trudnych przypadkach (wiele można się nauczyć).

@tamtaramtam

Jednym słowem DRAMAT. Atmosfera nieprzyjemna, tu niby wszystko fajnie a za plecami notoryczne obgadywanie - nawet przy klientkach. Wieczne kłamstwa dotyczące nawet najbardziej błahych spraw. Brak grafiku: dowiadujesz się wieczorem (jak się dodzwonisz) na którą idziesz następnego dnia do pracy. Progi nie do wyrobienia więc zarabiasz najniższą krajową. Nadgodziny nie rozliczane. Zaczniesz się odzywać?... to Cię zwolnią.

Pusty

Wyzysk, dziwna atmosfera - wszyscy chodzą szepczą między sobą, notoryczne obgadywanie wszystkich bardzo nieprofesjonalne przy Klientach. Brak przerw na podstawowe potrzeby! Progi premiowe nie do wyrobienia chyba że człowiek pracowałby całą dobę.

Honorata

Odnośnie pracy widzę dość pozytywne opinie, ale chciałabym poznać szczegóły. Jak konkretnie w praktyce tutaj ona wygląda i na jakie stawki można liczyć?

@Honorata

Najniższa krajowa, jak chcesz zarobić musisz tyrać jak (usunięte przez administratora), robić nadgodziny(za które ani nie ma wolnego ani dodatkowych pieniędzy). Śmieszny procent od utargu.

Zuzanna
@Anonim

Piszesz że żeby zarobić to trzeba robić nadgodziny, a zaraz potem, że za nie nie płacą. To jak w końcu? Bo mi się to nie trzyma całości

@Zuzanna

Tak, bo na umowie najniższa krajowa a próg żeby zarobić liczony jest od 8tys… dopiero z tego co jest powyżej 8 tys jest liczone śmieszne 30% …

Kate

Zatrudniają na umowę zlecenie, albo Jak się coś nie podoba to zaraz zwalniają. Nadgodziny nie są rozliczane ani finansowo ani godzinowo. Praca za najniższa krajowa

paragon

brak paragonów

wynagrodzenia zawsze w terminie, brak problemów z urlopem, czy modyfikacją grafiku. Wysokie zarobki. Polecam,praca dla profesjonalistek!

Lila95

Wszystko elastyczne, luźna atmosfera, jak się robi swoje to super miejsce do pracy. Dużo pomocnych rad. Można się tam wiele nauczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Geisha Studio Stylizacji i Urody Paulina Słowik Firma Handlowo Usługowa - Katowice będzin

• Jak się pracuje w Geisha Studio Stylizacji i Urody Paulina Słowik Firma Handlowo Usługowa?

Zobacz opinie na temat firmy Geisha Studio Stylizacji i Urody Paulina Słowik Firma Handlowo Usługowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geisha Studio Stylizacji i Urody Paulina Słowik Firma Handlowo Usługowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geisha Studio Stylizacji i Urody Paulina Słowik Firma Handlowo Usługowa
  • Piaskowa 55 lok. -