Opinie o Mariusz Woźniak Usługi Transportowe i Budowlane Iwo-Mar w Stargard Szczeciński

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mariusz Woźniak Usługi Transportowe i Budowlane Iwo-Mar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Woźniak Usługi Transportowe i Budowlane Iwo-Mar o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Woźniak Usługi Transportowe i Budowlane Iwo-Mar w Stargard Szczeciński

Kłamczuch i (usunięte przez administratora) ma swojego (usunięte przez administratora) który pisze pod różnymi nikami jaki to Pan Woźniak jest wspaniały kierowcy się przewijają jak na szpulce tacho ciągle naginasz z Cieszyna do Gdańska jak to mówi szef ciach babkę w piach i cheja bez karty a jak się pomyślisz to masz wyzwiska od (usunięte przez administratora) itecer ludzie omijajcie tę firmę wielkim łukiem nic gorszego nic już was w życiu nie może spotkać a na koniec jeszcze wam wystawi opinię u następnego pracodawcy że jesteś (usunięte przez administratora) alkoholikiem i wszystko co najgorsze bo upomniales się o swoje

Mariusz Woźniak

Panie Jacku a co nie prawdą jest żę musiałem załatwiać innego kierowce żeby pojechał pana auto rozłądować bo pan był na zaciągu alkoholowym i kto zawoził pan do Goleniowa na zastrzyk przeciw alkoholowy ja.Żeby mógł wrócić do domu bo żona postawiła warunek na temat picia pan.

Admin124 Nowy wpis
@Mariusz Woźniak

Prawdziwa

Adrian Nowy wpis

A coś więcej? Czemu tyle osób się przewija? Z czego to wynika? Za mało płacą, atmosfera nie taka? Napisz konkretniej.

raja Nowy wpis
@Adrian

nikt sie nie przewija,odchodza tylko ci ktorym nie chce sie pracowac,obecnie takie info mlody czlowiek(ale dobry kierowca) pracuje ponad rok, firma nie jest duza,ale pieniadze konkurencyjne w stosunku do innych firm, praca poukladana,auta naprawiane na biezaco, nie bede wystawial laurki,bo ci co nie chca pracowac nie beda(przyklad pewien kierowca co popracowal tydzien na okresie probnym ,a potem 3 miesiace na zwolnieniu lekarskim,twierdxzac ze tak lepiej,bo spokojne pieniadze)...

Mariusz Woźniak Nowy wpis
@Adrian

Nie wszyscy się nadają do pracy kierowcy myślą że kierowca to lekka praca wcale nie trzeba pilnować załadunku rozładunku i między czasie czasu pracy i jazdy.Przez 11lat prowadzenia firmy przewineło się 8osób w tym 4osoby co pracowały ponad 5lat do dużo osób się przewineło nie sądze.Pozdrawiam

Raja siedzisz u niego w kieszeni i tak go wychwalasz a już zapomniałeś jak szukałeś chętnych żeby złożyć wniosek do sądu pracy a teraz jaki to on jest wspaniały bajki pisarz i zaklamaniec

raja

Jacku , napisze ostatni raz, naprawdę nie jest moja wina ze życie skrzywdziło cię zarówno pod katem inteligencji jak i obycia społecznego, jest mi naprawdę przykro ze posuwasz się do kłamstw i pomówień by nie wiem co osiągnąć??? proszę cię skontaktuj się z psychiatra, egzorcysta, z kimkolwiek kto może cię odczarować, leczyć. itp... To naprawdę jest nudne ze ilekroć cos ci się nie uda w życiu, może kolejna utracona praca z powodu twojej wzorowej działalności lub innej jak zawsze życiowej porażki, przekłada się na chęć wypisywania bzdur, kierowanie gróźb karalnych, pomówień Proszę cię człowieku przestań mnie nękać, obrażać, to naprawdę nie jest moja wina ze jedni są inteligentni a inni maja rozum na poziomie ameby. Ogarnij się ,zacznij żyć, pracować a nie swoje nieudolności i frustracje będziesz wyładowywał na innych. I kończąc ,proszę cię pooddawaj ludziom pieniądze, bo to nie jest fajne słyszeć ze ludzie mówią ze u nas w firmie kierowcy żebrają pieniądze od innych, miej na tyle uczciwości ,ze porozliczaj z ludźmi,,,, wzorowy inteligentny polaku. A szanowna administracje niniejszego portalu, proszę o szczegółowa weryfikacje tego człowiek który zazwyczaj po d wpływem używek wypisuje takie rzeczy, nie życzę sobie by administracja tolerowała takie postepowanie tego pseudo pracownika, jeśli ten człowiek znów mnie oczerni ,obrazi ,na forum waszego portalu, pociągnę was do odpowiedzialny za czynny udział w pomówieniach i groźbach. Dla wiadomości portalu człowiek ten miał już rozmowę z policja za nękanie, wie i zapewne zdaje sobie sprawę, ze policja ostrzegła go ze jeśli dalej będzie wypisywał nieprawdę, pomawiał ludzi, zostanie wreszcie pociągnięty do odpowiedzialności. i Jacku jest nadzieja, patrząc pod katem powiedzenia ze dobrze ze idioci się rodzą a nie sieja, życzę ci powodzenia i ostatni proszę przestań mnie nękać. I pamiętaj ciągle obrażasz mariusza wozniaka właściciela firmy-ale to ten człowiek uratował ci przed więzieniem ze wpłacił za ciebie zadość uczynienie po tym jak pobiłeś człowieka i prokurator chciał ci odwiesić wyrok bo nie naprawiłeś szkody. on ci pomógł finansowo. ponadto zapłacił za cale leczenie alkoholowe żebyś przestał pic a zaczął szanować rodzinę, i w nagrodę jak się nałoisz ciągle obrażasz tego człowieka, człowieka który ratował cię przed więzieniem i przed całkowitym alkoholizmem

Niestety poniższa opinia jest niezgodna z prawdą, pracuje w tej firmie od roku i nigdy nie spotkały mnie jakiekolwiek nieprzyjemności. Szefostwo to wspaniali ludzie zawsze chętni do pomocy czy to w trasie czy w życiu prywatnym. Wypłata zawsze na początku miesiąca, mimo że ustalony termin to 10 każdego miesiąca. W trasę kierowca zawsze jest wyposażany w rzeczy potrzebne do życia czy też obsługi pojazdu, w każdym razie niczego nie brakuje. Po zgłoszeniu jakiekolwiek usterki samochód jest natychmiast naprawiany, a dzięki temu tabor ciagle sprawny technicznie jak i mechanicznie. Widać, że poniższa opinia jest wyimaginowana i niezgodna z prawdą. Serdecznie polecam tę firmę pod względem pracy jak i świadczonych usług.

Czy szkolenie bhp jest dla każdego?

@Paweł

Tak , tj i o przewozach ADR

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Mariusz Woźniak Usługi Transportowe i Budowlane Iwo-Mar? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Kierwca

Pracowlalem w tej pseudo firmie transportowej i szczerze ponad rok zerzygnowalem z jazdy po doswoadczeniach zwiozanych z ta firma tacho wyjechane do konca plua liczne naruszenia z czase kierwcy wieczne pretensje od tego szefa lepiej omijac ja szerokim lukiem wystarczy pogadac na zaladunku w stargadzie z wozkowymi ze kierowcy sa caly czas nowi w tej firmie nie polecam

@Kierwca

Coś mi się wyjadę ze informacje z czarodziejskiej różdżki wzięte ;)

Kierowca były
@Kierwca

Nie ma to jak (usunięte przez administratora) udając kilka osób robi wpisy.,na szczęście tacy ludzie się rodzą a nie sieją. Szefowi tej firmy proszę się nie przejmować wpisami osób które IQ mają na poziomie ameby, pozdrawiam firmę,a trolowi życzę dalszych owocnych sukcesów w udawaniu inteligenta

Kierowca były
@Kierwca

Opcję są trzy, odnośnie kto tak bzdury piszę o firmie,1pan J który notorycznie pił,potem odszedł gdy właściciel pożyczył mu pieniądze na zapłatę zadość uczynienie za pobicie.2 pan D z pasa nadmorskiego, który był konfliktowy, nie umiał jeździć na zwykłej mapie,na odcinku Słubice Krosno Odrzańskie potrafił jeździć drogami wiejskimi bo tak pokazywała nawigacja.czlowiek który zostawił auto do naprawy w serwisie Opole w takim stanie, że obsługa serwisu odmówiła naprawy póki kto nie posprząta kabiny i nie usunie z niej smrodu ( taki porządek utrzymywał kierowca) 3.P .m który będąc na serwisie w Stargardzie zamiast przekazać auto do naprawy, porzucił pracę twierdząc że nie jest od tego, więc jeśli te bzdury piszę któryś z tych panów,to proszę o to by naprawdę pomyśleli zanim znów będą obrażać firmę i obecnych tam pracowników, administrację proszę o sprawdzenie dokładne wpisów,bo ponawianie i oczernianie nie jest dowodem na inteligencję tych ludzi, pisanie bzdury z zemsty ma się nijak do stanu faktycznego

Michał P

Firma mala samochody iveco cargo stare samochody brak soedytora szef bieże sam zlecenia z gieldy transportowej bronią kierowcy (pracownicy) tak tej firmy ublirzają innym to coś juz Świadczy o pracodawcy jak i samej firmie ale jak ktos chce sie tam pchac to proszę bardzo

Raja

Pracuję w tej firmie ponad 10 lat, firma rzetelna , szef pomocny,nigdy się nie zdarzyło by nie pomógł swoim pracownikom,przykre tylko że są ludzie którzy chcą pomocy a potem okazują się nieuczciwi, mogę podać kilka przykładów, był taki kierowca który był alkoholikiem,szef sam z siebie zapłacił za jego odwyk by ten ratował rodzinę, mało tego ten gość pożyczył od szefa pieniądze by zapłacić zadość uczynienie za pobicie człowieka,szef tyle mu pomógł, a gość w nagrodę odszedł i zaczął nasyłać wszelkie kontrolę bo musiał pożyczone pieniądze zwrócić,inny przypadek gdy inny kierowca pożyczył pieniądze na samochód,a potem bez słowa odszedł z firmy, można by rzec że tu złe opinię piszą ameby i nieudacznicy życiowi którzy oprócz robienia krzywdy innym nic innego nie potrafią, powtórzę, pracuję w tej firmie ponad 10 lat,i dostałem tylko 2mandaty z itd i to tylko za moją głupotę, przekroczenie czasu jazdy i za brak pasa,nigdy nie było jazdy bez karty lub innych dziwactw.konczac współczuję ludziom którzy żyją życiem innych ludzi nie mając własnego życia,firma naprawdę rzetelna, uczciwa, płacąca pożądane wynagrodzenie,zatrudnia na umowę o pracę.pozdrawiam tych co piszą bzdury,a szefowi życzę dalszego tak dobrze prowadzonego biznesu

Kierwca ce
@Raja

Raczej jak firma by byla tak bardzk dobra i szef to by nie szukal kierwcow co 3 miesiace lub czesciej pracowalem tam i wiem jak jest rzeczywistksc wieczne czepianie sie a i kto puszcza kierwce bez jakiego kolwieg doswiadczenia na trasy miedzynardowe samego bez szkolenia tacho itp nawigacja nie dziala i jedzij na starch nie aktualnych mapach na kierwnicy firma i szef to poraszka zlote gory obiecuje a pozniej martw sie w trasie

Raja
@Kierwca ce

Kierowca CE,czyli jesteś żywym przykładem że nie nadajesz się do tej pracy.jakos pracuję tyle lat i patrz cały czas mam aktualną nawigacje,systematycznie naprawiane auto,i co ciekawe, co to za kierowca który zrobił kwalifikacje,a nie ma zielonego pojęcia o tachografie,pozatym jest jednym z nielicznych na rynku który zatrudni niedoświadczonego by te doświadczenie mógł zdobyć, kończąc jeśli to są twoje argumenty przeciw firmie to gratuluję,takie bzdety może tylko napisać ktoś kto nie nadaję się do żadnej pracy, trzymając zwykłą łopatę też napiszesz że to wina firmy, że nie umiesz ja operować, gratuluję intencji i tak potężnych argumentów.

Kierwca ce
@Raja

Chłopcze prawdziwa firma to taka która puszcza kierwce nie doswiadczonego mlodego z kierwca doswiadczonym zeby nauczyl sie a nie w trasie bez jakiego kolwoeg doswiadczonego puszczac samego i gdzie masz na kursie obsluge tacho jest tylko wytlumaczony czas pracy ktory dla wielu mlodych kierowcow jest skoplikowny i tak na poczatku miescic sie w widelkach ze sa przepisy itp ze w niemczech w niektore dni na roznych landach sa zakazy dla cierzarowek mam wiecej uprawnień niz ty więc nie obrazaj ludzi któży stoją przy lopacie te serwisy tak zwane to niech lepiej zmienia serwisanta bo po dolaniu 15 l oleju w trasie to raczej cos o tym swiadczy wiec nie mow mi ze to nie jest argumet na moje szczescie sa jesszcze firny uczciwe i od kilku lat nie martwie sie juz o czas pracy bo ta firma by nie szukala co kilka miesiecy kierwcy wiadomo wszedzie trzeba pracowac ale lepiej uczyc sie z kims nie doswiadczinym niz wyrwac sobie wlosy samemu w trasie i sie martwic bo szew do cb dzwoni bo zrobiles dwa km wiecej bo tak nawigacja cie pokierwala i ze masz mape i masz na mapie jechac i go to nie obchodzi jak ktoa chce iac to niech idzie gora 3 miesiace i odejdzie wystarczy siw po pytac w stargadzie na zaladunku do czech wozkowych ze w tej firmie kierowcy sie zmieniaja caly czas

Nikola

Naprawdę świetna firma! Polecam

basia_02

Super firma! Polecam serdecznie!

Kapi123

Bardzo dobra firma polecam

edzio1

świetna firma

Aleksandra

Polecam ! Firma pracowita i rzetelna :) Płaca w terminie /odrazu.współpracujemy z nią dłuższy czas wiec serdecznie polecam,a kierowcy z tej firmy super ! Pracowici aż rzadko spotkac .

Wiesiek

(usunięte przez administratora) najlepiej omijać ja szerokim łukiem żenada nic więcej (usunięte przez administratora) gorąco nie polecam

Mlodyyy
@Wiesiek

Skąd powyższa opinia?

Olek
@Mlodyyy

Znając życie znikąd wzięta xd polecam sprawdzić tj źródła jak trans

Luka

Podpowiedzcie czy firma może jest zainteresowana zatrudnieniem nowego kierowcy, słyszałem dobre opinie o firmie. Co wy na to?

Kiero
@Luka

Lepiej unikaj tej firmy typowy (usunięte przez administratora) ze 3 razy na trasie bedziesz podnosil kabine żeby dolac oleju i tacho bedziesz naginal pozukaj lepszej firmy

Admin123
@Kiero

Lepiej unikać takich osób jak Pan . Firma jest rzetelna płaci bardzo dobrze , zawsze jest wynagrodzenie na początku miesiąca a nawet wczesniej ,szef nie raz pomaga pracownikom(daje pożyczki ,wspiera ) prosze się lepiej wyedukować i wreszcie wziasc do pracy :) a nie pisać takie komentarze ,bo co nie którzy by chcieli za siedzenie i za nic nie robienie dostawać tysiące ..

Admin123
@Luka

Jest firma zainteresowana zatrudnieniem :) prosze nawet dzwonic pod nr tel :) a jeśli chodzi o opinie lepiej sprawdzić na źródłach tj trans są tam opinie o tej firmie super :)

edzio1

miła atmosfera jaki i szefostwo ;) pozdrwiam i polecam firmę

Jacek11111

Super atmosfera , szefowie na medal bardzo pomagają polecam bardzo

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Woźniak Usługi Transportowe i Budowlane Iwo-Mar - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Mariusz Woźniak Usługi Transportowe i Budowlane Iwo-Mar?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Woźniak Usługi Transportowe i Budowlane Iwo-Mar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Woźniak Usługi Transportowe i Budowlane Iwo-Mar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mariusz Woźniak Usługi Transportowe i Budowlane Iwo-Mar
4.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Władysława Sikorskiego 15 lok. 1
    73-110 Stargard Szczeciński