Opinie o Thermo Perfect Budownictwo Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Thermo Perfect Budownictwo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Thermo Perfect Budownictwo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thermo Perfect Budownictwo Sp. z o.o. w Kraków

Marek Nowy wpis

mi wisieli ponad 14tyś za zlecenie, nie było szans na kontakt z nimi i podjąłem kroki prawne i się udało odzyskać 90% kasy, więc super teraz czekam na reszte, jak ktoś chce pomocy z odzyskaniem to polecam kancelarię pod numerem dla mnie byli skuteczni 516 328 185

Wojtek Nowy wpis

Nie polecam. Otworzyli nowa firmę- Spec Haus NIP:6793215128. W skrócie właściciele to (usunięte przez administratora)bez honoru. Nie wypłacają podwykonawców, pracowników oraz nie regulują płatności za noclegi pracownicze oraz wynajem biura. Wykazują się najgorszymi cechami polactwa tj. Kombinatorstwo, (usunięte przez administratora) zawiść, awanturnictwo.

Antek Nowy wpis
@Wojtek

Czy masz może informację jakie roboty wykonuje obecnie( albo gdy tam pracowales )ta spółka?szukam kontaktu

Waldek Nowy wpis

Nie polecam współpracy z firma Thermo Perfect . Brak zaplecza budowy oraz finansowego. Chaos i brak komunikacji. Nieudolność zarządzania budową przez kierownictwo . Nie wypłacanie faktur w terminie , niewypłacenie na końcowym rozliczeniu ! Podkradanie pracowników ! Jedna z najgorszych firm z jaka miałem okazje współpracować .

Przestrzegam wszystkich którzy planują jakąkolwiek współprace z tą pseudo firmą. Nie wypłacają pracowników i podwykonawców. O ile ich jeszcze mają. Zero nadzoru na budowie. Kierownicy i inżynierowie tak szybko znikają jak się pojawiają. Omijać szerokim łukiem tych złodziei!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Thermo Perfect Budownictwo Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Marceli

Pracowałem w tej firmie jako Kierownik Budowy. Firma mieści się na II piętrze w budynku przy ulicy Odrzańskiej w Krakowie. Struktura firmy to dwóch właścicieli, starsza sekretarka która sama nie wie co tam robi oraz brygady robocze w 95% z Ukrainy. Brak było jakiegokolwiek kierownictwa z uprawnieniami budowlanymi poza mną. Brygady po przyjeździe na budowę nie znały języka polskiego oraz nie potrafiły czytać rysunku technicznego. Na budowie dwóch bloków nie było dźwigu, ludzie nosili ścienne blaty szalunkowe PERI 120x300 z jednego wykopu do drugiego wykopu ręcznie. Brak podstawowych narzędzi do pracy, używałem własnego laptopa z oprogramowaniem. Właściciele firmy zapewniali mnie że otrzymam auto służbowe, natomiast po później pielęgnacji betonu którą wykonywałem sam, musiałem wracać taksówką na kwaterę. Stal na dwie płyty fundamentowe oraz słupy i ściany musiała być rozładowywana ręcznie. Nie polecam nikomu, szkoda zdrowia i czasu na firmy tego typu. Ciekawe jest to że firma już w przeszłości ogłosiła upadłość i została założona na nowo z nowym adresem. Cieszę się że nasza współpraca się zakończyła.

KRIS
@Marceli

Marcel właśnie Kazek proponuje mi współpracę ponieważ nie ma kierownika na budowie po twoim wpisie zastanawiam się czy warto z nim współpracować bo w 2018r.proponował mi właśnie przejęcie nadzoru dwóch budynków w Krakowie ale nie przejołem tej budowy obecnie ma dwa budynki do budowy i jeden w Katowicach jak byś mi doradził czy warto się z Kurdzielem zadać. z pozdrowieniami Kris

BP
@Marceli

P. Marceli ! TO JA JESTEM TĄ "STARSZĄ SEKRETARKĄ " ALE ZAPEWNIAM, ŻE WIEM , CO ROBIĘ... TO RACZEJ Z PANEM BYŁY W TEJ SPRAWIE POWAŻNE PROBLEMY...

Waściciel
@Marceli

Panie Marceli wg naszych oczekiwań za organizacje budowy odpowiada kierownik. Na budowie był dostępny dźwig który trzeba było zamówić z wyprzedzeniem co należało do pańskich obowiązków. Co do samochodu i laptopa ustalenia były że po okresie próbnym otrzyma pan od firmy laptop i samochód. Lecz po niespełna dwóch miesiącach rozstaliśmy się za porozumieniem stron, nie tak wyobrażaliśmy sobie prowadzenie budowy.

Renata
@BP

Ja zostalam oszukana przez firmę wystailam rachunek na nie mała kwotę za noclegi pracownikow którym wynajmowalam pokoje a do dzisiejszego dnia nie mam pieniędzy gdzie pani sekretarka gwarnatowala że przelew pan Łukasz zrobi ja czekam dalej na swoje pieniądze i napewno sprawy tak nie zostawię

Co jaki okres czasu w Thermo Perfect Budownictwo Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Waściciel

W firmie nie ma terminów podwyżek. Jest to zależne od umiejętności i zaangażowania . Podwyżka jest formą nagrody i może być przyznana za prawidłowe wykonanie postawionych zadań .

Podwykonawca

Współpracuję z firmą 1,5 roku i do dziś nie było żadnych problemów ,wg mnie firma godna polecenia .

Zostaw merytoryczną opinię o Thermo Perfect Budownictwo Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Thermo Perfect Budownictwo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thermo Perfect Budownictwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thermo Perfect Budownictwo Sp. z o.o.?

Thermo Perfect Budownictwo Sp. z o.o.
  • Odrzańska 5
    30-408 Kraków

Thermo Perfect Budownictwo Sp. z o.o.