Opinie o Verdeho Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Verdeho Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Verdeho Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verdeho Sp. z o.o. w Kraków

Verdeho Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Osoba Sprzątająca. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Słonce Nowy wpis

Tak, brałam udział i pracuje

NKarolina Nowy wpis

Ta firma jest dopiero od kwietnia tego roku i co poniektóre osoby same nie wiedzą co mają robić i zostawiają w pracy osoby które jak najdłużej pracują i wiedzą co jest co. Szukają ludzi tylko z grupą niepełnosprawność oni biorą więcej kasy niż pracownicy wypłaty. A najlepsze z tego wszystkiego jest to że kierownictwo pracuje i biorą dwie wypłaty jedna za to że są kierownikami a druga za sprzątanie mają bałagan że głową mała i nie potrafią sobie z tym poradzić księżniczka i książę zabrali się za firmę tylko jeszcze trzeba umieć ją prowadzić mam znajomą pracowała 20 godz na innym obiekcie a teraz pracuje na innym jestem ciekawa ciekawa czy za te 20 godz plus tyle ile miała przepracować jej zapłacą i do tego miała urlop płatny jestem ciekawa czy będzie miała większą wypłatę czy nie. Firma jest nieogarnieta panuje haos jak ktoś bierze się za otwarcie firmy to powinno być wszystko dopiero na ostatni guzik a nie wszystko w locie. A nawet na opłatę prądu firmy nie stać w jednej toalecie miejskiej i wygląda jak jakąś melina współczuję pracownikowi który tam pracuję. Jestem ciekawa co oni robią z tymi dodadkami które dostają za osoby niepełnosprawne a osoba która dla tej firmy pracuje to nawet nie dostaje zwrotu za bilet ani nie dostaje dofinansowania na leki bo stara firma dawała dodatki do leków lub za bilety a teraz pracuje jak wół 12 godzi za marne pieniądze i z tego co mi powiedziała to wolała by pracować dla starej firmy a nie dla tej bo ta to sobie rady nie daje. Ani nie dostają dadatkow na leki. Jak się chce być szefem to trzeba wszystko dopracować a nie ludzie nie wiedzieli kto kiedy pracuje i była na telefon a czy to się zmieniło tego nie wiem wiem że żal mi tych kobiet. Mam mdzieje że ta firma się ogarnie i będzie wszystko dobrze tak jak było za dawnych czasów. Pracowni ikam firmyVerdeho życzę miłego dnia pozdrawiam i życzę aby wszystko się poukładało aby kobiety które 1000 zł muszą zostawić w aptece to że firma da jakiś dodatek na leki czy inne potrzebne rzeczy

NataliaM Nowy wpis
@NKarolina

Dzień dobry. Ja pracuję od początku w Firmie Verdeho i nie miałam żadnego problemu. Wypłata jest za wszystkie odpracowane godziny i na czas. Jestem zadowolona i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Terenka

Od pierwszego dnia dostałyśmy umowę o pracę.

Tytus de Zoo

Czy ta firma dostała równie hojne dotacje z PFRON na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami, które notabene posiadają wszyscy najwyżsi w tej firmie??? Kombinatoryka jako część działu matematyki Panie hrabio....?

byłA
@Tytus de Zoo

ale oni mają schorzenia - to żaden przekręt. Wiem to :)

haha
@Tytus de Zoo

wieść gminna niesie, że pewien magister zarządzania z tej firmy, lubi samemu "majstrować przy kablu" przy kolegach. naoczny świadek do dziś wspomina ową sytuację będąc wyraźnie zniesmaczonym....

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Verdeho Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik - Brygadzista ekipy porządkowej? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat przedsiębiorstwa Verdeho Sp. z o.o. w mieście Kraków. Czekamy na nowinki od użytkowników.

Koordynator

Ja mam! Usuwacie niekorzystne komentarze. Od 2018 roku trwała kontrola w poprzedniej spółce w której prezesował P. Tomasz i Sp. ZUS o Was nie zapomni - ja też.

@Koordynator

masz rację i jej nie masz. Zapomniałeś chyba o przejęciu firmy A.przez Atalian i zmianach w zarządzie. Domyślam się, że nie maiłeś z nimi kontaktu i nie znasz realiów

byłA
@ja

dokładnie tak. Już lata temu Aspen został przejęty przez ATALIAN

@byłA

I przejęli ten sam akuratny system pracy i płacy. Oczywiście stosowany przez najwyższych którzy "odeszli" tworząc inne cudne twory. Jedna banda.

Magdalena

@tytus czyli raczej umowę o prace oferują ?

Gk

Firma tworzą specjaliści z doświadczeniem. Pracowałem z nimi wiele lat. Firma na poziomie. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Nigdy mnie nie oszukali. Nawet na złotówkę.

@Gk

Oki. Kolezanka czeka na jakąkolwiek umowe o prace

@Gk

Firma to dosyć nowy "twór" na rynku tych usług. Jej prezes i cała kadra to grupa ludzi z firmy (usunięte przez administratora)z ulicy Bularnia w Krakowie. Zatem ta "wieloletnia" współpraca jest wielce wątpliwa, już w szczególności przy pomocy wspomnianej kadry....... Nie polecam, jako osoba współpracująca z tymi ludźmi przed laty.

Tytus
@onaaa

To jeszcze długo poczeka....

Tytus

Regionalny P. Sławek, Dyrektor(maszynista) Pionu Utrzymania Czystości P. Bogusław, Dyrektor P. Grzegorz oraz Szanowny Najpierwszy Pan Prezes Tomasz, wraz z innymi. To zacna i mocna ekipa. Pracowici, wydajni, wybitni... Same superlatywy.

Witold

Normalna firma, dobrze wykonująca swoje zobowiązania ,ale jak sądzę zawsze znajdzie się ktoś chętny do oczerniania.

onaaa

co wiecie o tej firmie? Poki co W Galerii Krakowskiej pracuja bez umow i bez listy do podpisu obecnosci pracy?

Gk
@onaaa

Nie prawda

@Gk

Prawda. Po wpisie na tej stronie pojawila sie lista obecnosci. Natomiast nadal pracownicy pracuja bez jakiejkolwiek umowy o prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Verdeho Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Verdeho Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Verdeho Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verdeho Sp. z o.o.?

Verdeho Sp. z o.o.
  • Józefa Chełmońskiego 206