Opinie o Evo Solutions Sp. z o.o. w Mława

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Evo Solutions Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Evo Solutions Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evo Solutions Sp. z o.o. w Mława

MietekChwalipiętaZJasnejGóry

Czy Evo Solutions usuwało dla siebie nie wygodne opinie? Wystarczy sprawdzić opinie na grupach fejsbukowych o nich opinie. Nie bez powodu ich pracownicy zamykają możliwość komentowania (zamykają usta). Nasze szerokie grono osób ma mejle od EVO solutions w którym sugerują zdobyć u nich pracę trzeba mieć... zaświadczenie o schorzeniach specjalnych. Za pewne Evo w swoim stylu będzie grozić etc. zapominając, że prawo do wyrażania opinii ma każdy obywatel RP. Nie polecam tej firmy w za nic świecie. Najniższe stawki krajowe i kombinacje to nie dla Was osoby z niepełnosprawnością.

Bolas
@Kandydat z niepełnosprawnością

Fejk, staże są płatne wg norm dot. umowy o pracę. Więc robota u tych z mławy to żadna łaska -

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Evo Solutions Sp. z o.o.?

Agnieszka

Żadnych, oprócz orzeczenia w stopniu znacznym.

Robert Nowy wpis

Czytając wpisy na temat tej firmy odnoszę wrażenie, że albo ktoś nie rozumie otaczającej go rzeczywistości - brnąc w zatrudnianie się w mławskim interesie aby tyrać na najniższej krajowej na godne zarobki szefów, o premiach zapomnijcie - nie znam nikogo, dosłownie: NIKOGO, kto otrzymał dodatkową kasę od nich. O przymusach w wykorzystaniu urlopów, np w trakcie "długiego weekendu" to już krążą tutaj wpisy i na innych :social:. No chyba, że jest ktoś tak zdeterminowany i dla ochłapów gotowy jest pozbyć odpowiedniej liczby punktów w przy ustalaniu "poziomu potrzeby wsparcia" i rezygnacji z 7-letniej wypłaty świadczenia wspierającego w wysokości 200 proc renty socjalnej. Ja co prawda już mam ustalony poziom i od kwietnia dostaje 3495 pln, od lipca 9460 - ale w porę mnie ostrzegli w urzędzie, że jak ON ze znacznym pracuje to oznacza, że aż tak wysokiego poziomu wsparcia nie potrzebuje. Więc , ci wszyscy co tak chcecie u nich pracować, zastanówcie się.

Przem Nowy wpis
@Robert

najbeżczelniej w świecie kontaktują się z tobą w sprawie oferty pracy, do której w ogole nie aplikowałem, zażadałem usuniecia moich danych...... jak najdalej od nich

MietekChwalipiętaZJasnejGóry

Kandydat z niepełnosprawnością
@MietekChwalipiętaZJasnejGóry

Rekruterzy w tej agencji rotuja co 12m-cy. Przypadek? Też nie chca pewnie caly czas pracowac za minimalną. Chociaz w dobie staży za 1000 to i minimalna jest rarytasem.

Evo Solutions
@MietekChwalipiętaZJasnejGóry

Dzień dobry, przede wszystkim chcemy podkreślić, że nie usuwamy jakichkolwiek opinii na temat naszej agencji. Jak Pan zauważył, każdy ma prawo wypowiedzi. W przypadku niejasności, staramy się ją wyjaśniać a nie usuwać negatywną opinię. Jeśli ktoś aplikuje na ofertę pracy przez nas wystawioną i jest to osoba ze schorzeniem szczególnym, to proponujemy dosłanie zaświadczenia o schorzeniu szczególnym, ale nigdy nie wymagamy od kandydata jego posiadanie. Kandydat może, lecz nie musi dosłać ten dokument. Ostateczną decyzję o zatrudnieniu danego kandydata podejmuje bezpośrednio pracodawca - na podstawie CV oraz wyniku rozmowy kwalifikacyjnej. W przypadku wysokości wynagrodzenia jest to decyzja firmy, która szuka pracownika z naszą pomocą. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej bezpośrednio z przedstawicielem firmy, która zatrudnia z naszą pomocą, wielokrotnie pracownicy mogli i mogą negocjować wynagrodzenie.

Evo Solutions
@Kandydat z niepełnosprawnością

Dzień dobry, dwie osoby z działu rekrutacji pracują w naszej firmie od ponad 4 lat. Pozdrawiam

Gabriela
@MietekChwalipiętaZJasnejGóry

Z czym tutaj kombinują w takim razie?

TylkoUmiarkowany
@Evo Solutions

Drogie EvoSolutins, prawda jest taka, że z osobami poniżej znacznego od jakiegoś czasu w ogóle się nie kontaktujecie. bezskutecznie aplikuję na Wasze oferty i nie-e, proszę nie wprowadzać w błąd. U Was w samej templatce do wysylki CV pod stanowisko nie ma żadnej opcji dosłania od razu zaświadczenia o schorzeniu szczególnym. Jest tylko miejsce na CV i ew. skan orzeczenia. Nie wiem, co u Was się dzieje z tą selekcją, ale niestety wygląda to jak celowe odrzucanie ludzi ze st.umiarkowanym i brak kontaktu. Tak, wiem, że z poczwórnego odpisu macie więcej pieniędzy, niż z potrójnego, i to chyba jedyny powód takiego lekceważenia.

A co dokładnie potwierdzasz? W opinii, na którą odpowiadasz była wzmianka o kombinacjach - zastanawiam się o co mogło chodzić. Mają teraz wystawionych kilka ofert i jedna szczególnie mnie interesuje, więc będę wdzięczny za odpowiedź.

jądro

Daj sobie spokój z pracą u nich - nie doczekasz się NICZEGO co w ofercie opisują, czy też mówią na tzw.rozmowach rekrutacyjnych.

Bolas Nowy wpis

Żaneta

Trzeba złożyć aplikację :)

Wanda
@Żaneta

A jeśli chodzi o doświadczenie ? Jakie warto mieć by zrobić wrażenie na takiej rozmowie?

@Żaneta

No tak, to dla mnie oczywiste :) Ale chciałabym wiedzieć jakie kwalifikacje są niezbędne, aby się nie zbłaźnić wysyłając CV. Podpowiesz coś? :)

Teresa
@Anna

To zależy na jakie stanowisko aplikujesz - mają dużo różnych ofert pracy. Jednak nawet jeśli nie masz doświadczenia, może się np okazać, że masz dobrą dykcję i nadajesz się do pracy np. w call center, więc zawsze warto próbować, wysyłać cv.

@Teresa

Jaki jest adres email to wysyłania tych cv? Można prosić?

Damian
@Edyta

Musisz aplikować przez stronę internetową

@Damian

Ok dzięki, a jest szansa na wybór koordynatora czy tak jak przydzielą to tak się jest? Bo tu widzę, że kogoś chwalili i ciekawa jestem

Agnieszka Nowy wpis

Żadnych, oprócz orzeczenia w stopniu znacznym.

Malwa

Chce dowiedzieć się czegoś o pracy kierownika call center. W internecie widziałam, ogłoszenie, ale jest dawne i nie widać treści. Wiecie może, czy obecnie nadal jest w firmie takie stanowiska i jak wyślę cv bez rekrutacji do biura, to jest szansa na dostanie pracy? Dodam, że w call center pracuję w sumie ponad 8 lat.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Evo Solutions Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
EllaM.

Zespół z EvoSolutions stanął na wysokości zadania. Jako zespół funkcjonują bardzo płynnie, a sam proces rekrutacyjny był bardzo przejrzysty i szybki. Są bardzo pomocni i mili, zawsze służą pomocą i dobra radą. Odpowiadają na pytania dość wyczerpująco. Miałam z nimi stały kontakt. Bardzo polecam wszystkich pracowników i firmę. Nikt nie możelepiej trafić. Polecam.

Bolas
@EllaM.

To chyba nie wiesz zbyt dużo o nich, ale dowiesz się.

Sonia

Mnie interesuje zatrudnienie bezpośrednio u nich, a nie te oferty pośredniczące. Jak duży jest w sumie ich zespół rekruterów, przymują co jakiś czas nowe osoby? Można się zgłosić jako osoba z mniejszym doświadczeniem? Nie wiem też jak obliczane jest wynagrodzenie, tam jest sama podstawa? A może są też premie od zrealizowanych projektów?

Leszek

Praca w porządku , z przełożonymi oraz innymi pracownikami jest dobry kontakt i można się dogadać. Jak na razie nie narzekam .

Katarzyna
@Leszek

A czym konkretnie się zajmujesz, że i praca, i szef w porządku? Szef całości czy taki szef - przełożony?

Honorata

Nie dla samego szefa się pracuje. Wiadomo, praca to praca, jeżeli jest dobrze sfinansowana to atmosfera schodzi u mnie na drugi plan. Może powiesz w takim razie jak z zarobkami? Oferowane są jakieś dodatki np chociaż jakieś bony na święta?

Zen

Takie agencje trza zamykać ponieważ obiecują pracę a jak wyślesz cv i skan orzeczenia zero odzewu. Kompletują sobie bazę danych a niepełnosprawni zostają na lodzie.

Dominik

Co prawda jeszcze nie podjąłem zatrudnienia przez tą agencje pracy, dopiero jestem na etapie poprawiania CV ale pani Patrycja bardzo pomogła mi w jego napisaniu i wierzę że teraz uda się zdobyć pracę.

@Dominik

Jak można się skontaktować żeby pomogli w cv? Też bym skorzystała

Katarzyna

Agencja pracy Evosolutions szybko pomogła mi w znalezieniu nowej pracy. Bardzo serdecznie dziękuje Pani Patrycji Wójciak za sprawną rekrutację. Polecam!

Kamcia
@Katarzyna

Ja również polecam Panią Patrycję Wójciak, bardzo szybko pomogła mi znaleźć pracę :)

@Kamcia

Hej, a w jakiej branży Ci się udało odnaleźć? ;)

@Katarzyna

Hej dasz namiar na tą Panią co Ci pomogła ?? Też chce żeby ona mnie prowadziła

TylkoUmiarkowany

od kilku miesięcy wysyłam aplikacje na stanowiska, w obrębie których mam doświadczenie, pracuję od kilkunastu lat. niestety zero odzewu, ponieważ zgodnie z prawda zaznaczam w formularzach, że mam orzeczenie o umiarkowanym stopniu. PREFERUJĄ ZNACZNY + SCHORZENIE SZCZEGÓLNE, jak nie macie znacznego, to lepiej nie marnować czasu. fajna ta selekcja wyłącznie ze względu na stopień, taka sprawiedliwa inaczej.

żywyPoczwoprnyOdpis

firma to jeden z wielu pośredników pracy dla osób niepełnosprawnych w stopniu znacznym, ze schorzeniami szczególnymi, warunki pracy i płacy standardowe jak u pośrednika. ja mialem przeogromne szczescie trafic dzieki posrednikowi na dobrego pracodawce, ktory umozliwia elastyczny czas pracy (np gdy wyskoczy mi termin wizyty lekarskiej, moge odpracowac wieczorem).

KingaM

Tak jak wielu z Was, wysyłamam wieokrotnie CV do tej firmy z nadzieją, że są uczciwi i naprawdę ich misją jest pomaganie osobom niepełnosprawnym w znalezieniu pracy. Tak się jednak nie stało - nikt nigdy się ze mną nie skontaktował. Ostrzegam, że wyłudzają dane osobowe i jedynie poszerzają swoją bazę danych. Nie znam ich celu, ale dla własnego bezpieczeństwa prosiecie o usunięcie swoich CV z tej firmy.

Prasa
@KingaM

A potrzeba CV do obracania ? Tam dopiero potrzeba wykwalifikowanych osób hahah

Ona
@KingaM

KingaM Prawdopodobnie do tej pory Pani umiejętności zapisane w cv nie pasowały do żadnego z proponowanych stanowisk, bądź też pracodawca docelowy wybrał innych kandydatów.

No nie mam znacznego
@Ona

Albo za male korzysci w zw z posiadanym stopniem i rodzajem niepelnosprawnosci.

@No nie mam znacznego

No i na bazie czego tak dojść niefajna sugestia? :/

Kandydat z niepełnosprawnością
@Edyta

Agencja jako posrednik u klienta zatrudnia wylacznie ze stopniem znacznym plus schorzenie szczegolne. Duza czesc kandydatow nawet i ze schorzeniem szczególnym, nie ma stopnia znacznego, wiec pracy u klienta nie dostanie. Chodzi o kwestie finansowe. Znaczny to okolo 11000 odpisu pfron, umiarkowany, ponad 3000 mniej. Prosze nie udawac niekumatej, bo to słabe.

Agnieszka
@Kandydat z niepełnosprawnością

Czyli firma jednak zatrudnia wybrane osoby, a nie zajmuje się wyłudzaniem danych jak sugeruje komentarz wyżej?

Sebastian

W środę w pierwszym tygodniu wysłałem CV. Czwartek rozmowa telefoniczna i oferta w moim kierunku odpowiednich dla mnie miejsc pracy. Piątek test znajomości z sugerowanej przeze mnie dziedziny. Poniedziałek rozmowa z pracodawcą. Środa zaczynam pracę. Czy można chcieć więcej? Z czystym sumieniem polecam tą firmę!!!

Edyta

Czy już tym "do czasu" nie wprowadziłeś nutki wątpliwości? ;p Rozwiniesz?

Bo co ?

Polecam zatrudnienie przez Evo

Witam, Za pośrednictwem "Evo Solutions Sp z o.o." znalazłem pracę w ciągu tygodnia. Jestem bardzo zadowolony z pracy. Jest taka jaką chciałem. Polecam szukać pracy dla osób niepełnosprawnych przez tą firmę ! Pracownik

NiepełnosprawnyDamian

dzwonią tylko żeby zaktualizować dane, karzą wysyłać orzeczenie , jakim prawem? Na jakiej podstawie skoro ofert nie mają? Poza tym najniższe stawki krajowe a znalazłem sobie pracę bez pośredników powyżej najniższej. Nie polecam

Jarek

Aż trudno uwierzyć, że są jeszcze tak profesjonalne firmy jak Evo Solutions. W kilka dni znalazła się dla mnie dobra praca. Polecam każdemu.

Witam, znalazłem zatrudnienie przez Evo Solutions na stanowisko " ASYSTENT W DZIALE PROJEKTOWYM" Jestem mega zadowolony z tej pracy. Rekrutacja przebiegła sprawnie i szybko. Polecam współpracę z tą firmą.

Witam, Znalazłam zatrudnienie przez firmę Evo Solutions. Rekrutacja i proces zatrudnienia przebiegł bardzo sprawnie i zorganizowany. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Evo Solutions. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Evo Solutions Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Evo Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Evo Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Evo Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 18 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Evo Solutions Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Długa 12B
    06-500 Mława