Opinie o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N.Med.Ewa Liska-Markiel w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N.Med.Ewa Liska-Markiel. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N.Med.Ewa Liska-Markiel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N.Med.Ewa Liska-Markiel w Katowice

Aleksandra Nowy wpis

Czy firma zatrudnia aktualnie pracowników czy też jest to działalność jednoosobowa?

MD Nowy wpis

Opryskliwa i wyniosła. Zarzuca marnowanie czasu "światłego specjalisty". Robi sporo osobistych wycieczek rugając pacjenta jak dzieciaka. Nie polecam, jeśli ktoś preferuje być traktowany jak człowiek.

Wioletta Nowy wpis

Byłam u pani doktor na wizycie w zeszłym roku. Nie dość ze była wobec mnie opryskliwa to dawała niestosowne komentarze "jest Pani za gruba" tlumacząc sie ze sie nie obrzeram i mam wysoką aktywność fizyczna z wielka łaską zrobiła mi badanie na TSH (wyszla mi niedoczynność z Hashimoto). Wykonała mi testy skórne na których wyszło ze jestem na wszystko uczulona było ok 18pozycji. Bez dodatkowych badan stwierdziła ze muszę sie odczulać -przepisała receptę na szczepionkę i podała nr od swojego "przedstawiciela" Zdenerwowana umówiłam się do innego lekarza bez żadnych zbędnych pytań powtórzył testy skórne na których wyszedł tylko 1alergen aby być pewien zlecił testy z krwi oraz inne dodatkowe badania . dzieki drugiemu lekarzowi zawdzieczam zdrowie a nawet życie (bo diagnoza doktor Liska-markiel była zła) NIE POLECAM!!!!!

1. Podczas wywiadu pacjent jest lekceważony, a rozmowa przebiega w dziwny, napięty sposób. Odniosłam wrażenie, że Pani Liska-Markiel lubi się wywyższać. Kilkakrotnie podczas rozmowy podkreślala, że przyszłam do specjalisty. 2. Byłam umówiona na godzinę 14, Pani  alergolog przyszła do pracy o 14.40, do gabinetu weszłam o 15.20. Zamiast przeprosić dużą grupę pacjentów oczekujących na korytarzu, zwróciła w bezczelny sposób uwagę recepcjonistce, że nie ma przygotowanych recept na swoim biurku. 3. Wizyta 10 min.-130 zł Test pokarmowy 25 min. - 160 zł Test na pyłki 25 min.- 160 zł Zostałam skierowania na badanie krwi- 340 zł Przepisano mi lekarstwa i maści- ok. 200 zł Po przeczytaniu ulotek dołączonych do maści, które mi przepisala okazało się, ze nie mogę ich stosować w przypadku mojej dolegliwości. Po prostu przepisala mi niewłaściwe leki. Nie polecam osobom, które się choć trochę szanują oraz nie dysponuje dużym budżetem.

logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N.Med.Ewa Liska-Markiel - Katowice

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N.Med.Ewa Liska-Markiel
  • Radockiego 158 lok. 4