Opinie o Biuro Usług Turystycznych Agave Agnieszka Cielesta w Zagórze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Biuro Usług Turystycznych Agave Agnieszka Cielesta. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Usług Turystycznych Agave Agnieszka Cielesta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Usług Turystycznych Agave Agnieszka Cielesta w Zagórze

Bachacz

Pielgrzymka do Francji , której organizatorem było biuro Agave zostanie przeze mnie zapamiętana jako pozbawiona organizacji eskapada. Fakt, że udało się szczęśliwie dojechać do planowanych miejsc to te dwie gwiazdki w mojej ocenie. Przewodnik, który został nam przydzielony bez znajomości języka francuskiego oraz odwiedzanego kraju, z ogólną wiedzą zaczerpniętą chyba w przeddzień wyjazdu. Podobny poziom informacji można osiągnąć pytając Google. Długotrwałe etapy jazdy autokarem po autostradach, podziwianie mijanych drzew i krzewów bez możliwości zobaczenia czegokolwiek innego. Komentarze typu," z boku mijamy (... )", kiedy obiektu nie widać lub minęliśmy go jakiś czas temu były standardem przełamującym długotrwałe panujące milczenie pilota. Godzina zwiedzania z czego 40 minut na czas wolny i kolejny 400 km etap w autokarze. Zupełne niezagospodarowane czasu "wolnego" i pozostawienie pielgrzymów samych sobie to był standard zastosowany przez organizatora. Po takim podejściu ma się wrażenie że Francja jest krajem pozbawionym atrakcji turystycznych. Ani razu przewodnikowi nie przyszedł do głowy pomysł skierowania nas w miejsca gdzie można zaopatrzyć się w regionalne pamiątki czy dobrze zjeść. Ewidentnie zastosowano maksymalną oszczędność na naszych posiłkach. Rozumiem, że to pielgrzymka i można zakładać chęć umartwiania i postu jednak po co w takim razie pobiera się opłatę za obiadokolację? Może uczciwej było by nie kasować całkiem sporych pieniędzy niż kompromitować się jedzeniem niewiele mającym wspólnego z obiadem. W sezonie świeżych warzyw ani razu nie podano do obiadu jakiejkolwiek surówki. Przebój nie do pobicia to cienki plaster konserwowej szynki z odrobiną bez smakowego sosu i puree ziemniaczanego. Był to mój pierwszy wyjazd z tym biurem i ostatni. Nie polecam i na pewno będę odradzać.

@Janek

Być może gdyby był to mój pierwszy wyjazd jak Pan sugeruje, nie miałabym skali porównawczej. Jeśli standardem jest obecność przewodnika posługującego się tylko językiem włoskim na wyjeździe do Francji,to fakt miałam inne oczekiwania. Jeśli na zwiedzanie poszczególnych punktów poświęca się 30-40 minut, w trakcie przejazdu przez 5 minut mamy przebłyski wiadomości o mijanych obiektach to może rzeczywiście za wiele wymagaliśmy. Było nas na tej eskapadzie 46 osób i proszę wierzyć nie byłam jedyną z wygórowanymi oczekiwaniami za wcale nie tanią wyprawę. Moje niezadowolenie, którego wyrazem jest powyższa ocena nie wynika z mojej chęci dokopania organizatorom tylko zwrócenie uwagi na niedociągnięcia, które uprzykrzały nam pobyt. Jeśli takie standardy będą na każdej wyprawie z tym biurem podróży a Pan korzysta z ich usług może kiedyś uda się Panu mieć jednak inne oczekiwania od tego co dostanie Pan zgodnie z przeczytanym wcześniej programem.

Marek Nowy wpis

Kilkakrotnie miałem okazję brać udział w wycieczkach objazdowych organizowanych przez Biuro Agave. Zawsze było profesjonalnie, na wysokim poziomie, program zrealizowany wspaniale, przewodnicy z ogromną wiedzą i klasą, hotele świetne. Nie ma się do czego przyczepić nawet gdybym bardzo chciał. Ostatnio przypadkiem dołączyłem do wyjazdu winiarskiego. Zupełnie inne podejście do podróży, radosna atmosfera, świetny i nieprzeładowany program i mimo, że do tej pory nie byłem przekonany to będę korzystał częściej. Polecam.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Biuro Usług Turystycznych Agave Agnieszka Cielesta?

Jola i Andrzej z Puław Nowy wpis

Szanowni Państwo! Byłam z mężem uczestnikiem pielgrzymki z Puław do Francji i Hiszpanii . Chciałabym serdecznie podziękować za cudowną organizację całej wyprawy. Za zorganizowanie Mszy Sw. w takich wielkich miejscach, że nawet o tym nie śniłam. Zwiedziliśmy trzy kraje. W każdym z nich był polski przewodnik, który miał bardzo szeroką wiedzę o odwiedzanych miejscach. Szczególne podziękowania składam Pani Dorocie - naszej pilotce. Jest to osoba cudowna, ciepła , opiekuńcza, kompetentna i bardzo kontaktowa . Czuliśmy się przy niej bardzo bezpiecznie. Na swojej drodze naprawdę nie spotkaliśmy jeszcze takiej przewodniczki, pilotki czy rezydenta, a sporo podróżujemy. Brawo dla Państwa, że możecie z taką osobą pracować. Jest to nasz drugi wyjazd z Biurem Agave i na pewno nie ostatni. Życzymy Państwu samych sukcesów i wiele radości z wykonywanej pracy.

Czy w Biuro Usług Turystycznych Agave Agnieszka Cielesta jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Biuro Usług Turystycznych Agave Agnieszka Cielesta? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zadowoleni klienci

Najlepsze, najwspanialsze wakacje są tylko z biurem podróży Agave. Pani Agnieszka jest piękną kobietą z pasją i cudownie odkrywa przed turystami wyjątkowość zwiedzanych miejsc. ???? Wszystko dopięte na ostatni guzik, elegancki hotel, wspaniałe wycieczki, przyjemny odpoczynek <3 Jak raz posmakuje się klimatu wycieczek z panią Agnieszką, to już się oczekuje następnych wakacji ????

Janek
@Bachacz

Naprawdę nie rozumiem ludzi którzy jadą na wycieczkę i nie czytają programu a potem pretensje mają do całego świata tylko nie do siebie. Czy turysci są dziećmi którymiu się trzeba opiekować na każdym kroku, bo się zgubią albo nie wiem co..? Taki wpis może zamieścić tylko osoba która nigdy nigdzie nie była albo nie rozumie, że każdy ma inne oczekiwania i niekoniecznie chce być prowadzony za rękę do sklepików z pamiątkami jak owca. Byłem na takim wyjeździe nie raz w dawnych czasach gdzie było zero czasu wolnego a przewodnicy prowadzili nas do sklepików ze złotem czy skórami wiadomo po co. Te czasy minęły na szczęście ale jak widać nikomu się nie dogodzi.

@Janek

Turysta

Jestem już kolejny raz na wczasach, które organizuje biuro Agave, co roku jestem zaskoczony czymś nowym. Hotele super W czasie całego pobytu dostępny jest rezydent, który chętnie służy swoją pomocą i organizacja ciekawych wycieczek w cenie i fakultatywnych /w zależności od rejonu Chorwacja czy Bośnia/. Cieszę się, że znalazłem takie biuro i polecam każdemu.

Uczestniczka wycieczki

Jestem bardzo zdziwiona taką opinią. Osobiście byłam na tej wycieczce I byłam zadowolona. Osoby wybierające się na taką wycieczkę to albo liczą na ilość zwiedzania albo na jakość. Dla mnie nie jest problemem to, że nie wjechaliśmy ta kolejką, a druga sprawa to nikt nikogo nie zmuszał do korzystania z każdej atrakcji, mógł się odłączyć i iść spędzać czas w kawiarni. A za to, że nie było wjazdu na górę zostały nam zwrócone euro. Pani Monika starała się rozwiązać każdy problem i zawsze służyła pomocą.

Kaśka

Byłam na tej wycieczce i myślę że ten wpis dokonała osoba/pracownik szkoły która od samego początku sprawiała problemy i grupie i pilotowi. Wpisu dokonała osoba której nie można zwrócić najmniejszej uwagi, bo potem są złośliwości. Punktem kulminacyjnym było spóźnienie na miejsce zbiórki o godzinę. Kierowcy stali na zakazie w umówionym miejscu, ryzykując potężny mandat i cała grupa czekała na kilka osób. Takie osoby nie powinny jeździć na wyjazdy grupowe ale tylko indywidualnie. Trzeba mieć tupet żeby coś tak głupiego i pozbawionego najmniejszego sensu napisać.

Milano

Witam. Brałam udział w tej wycieczce , która miała bardzo obszerny ,ciekawy regionalnie i historycznie program . Faktem jest iż nie wjechaliśmy na szczyt Monte Baldo w miejscowości Malcezine spowodowane tłumem pod dolną stacją kolejki gondolowej. W zamian Biuro turystyczne ,,Agave" zrewanżowało się wycieczką nad Jezioro Como i wjazd kolejka funicolare na Brunate . Zwiedzałam przepiękne bardzo stare miasto Bergamo z miłą włoską przewodniczką, ktora bardzo dużo opowiedziała o tym miescie, natomiast Pilotka P.Monika przetlumaczala nam z języka włoskiego na język polski. W Bergamo był czas na zwiedzanie , zakupy pamiątek oraz konsumpcję pysznej Pizzy .Z Bergamo udaliśmy się nad Jezioro Iseo. Popołudnie nad Iseo miejscowosci Sulzano było fantastyczne. Rejs statkiem na przepiękna wysepke Monte Isoa w towarzystwie bardzo miłej i fantastycznie opowiadającej o jeziorze i okolicznych miasteczkach przez Panią przewodnik Halinę. Były zakupy spacer pi wąskich pięknych uliczkach i czas na relaks przy kawie ciastku czy Spritzu .Milano stolica mody, ogrom zwiedzonych zabytków , świetna feta przez kibiców Inter Mediolanu .To było coś fantastycznego .Przeżycia nie do opisania . Jezioro Como także urocze a widoki ze szczytu fakt ,że krótko ,ale warte by ujrzeć otaczające jezioro dookoła szczyty .Sirmione miasto Cydru i pysznego limoncello. Pani Monika służyła pomocą i starała się by wilk był syty i owca cała . Jeśli ktoś nie miał ochoty udać się na daną atrakcje mógł zostać i mieć czas dla siebie i wrócić na dana godzinę na miejsce zbiórki. Za niewykorzystana atrakcje jaką był szczyt Monte Baldo w Malcezine otrzymaliśmy zwrot pieniążków . To były mega super 4 intensywne dni .Dziękuję B.T Agave za wycieczkę która nie raz organizowało dla pracowników naszej placówki. Dziękuję P. Monice za trud, by każdemu dogodzić . Dziękuję Panom kierowcom za bezpieczną podróż w jedną i drugą stronę.

Uczestniczka wycieczki do Medi

Chciałabym się podzielić opinią uczestników wycieczki do Mediolanu, z którymi rozmawiałam. Wszyscy jesteśmy zachwyceni pobytem w północnych Włoszech. Oburzył nas tym samym wpis jakieś osoby narzekającej na organizację. Uważamy, że jest on skrajnie tendencyjny i niesprawiedliwy. Widocznie byliśmy na dwóch różnych wycieczkach. W pierwszym dniu mieliśmy w planach wjazd na Monte Baldo. Okazało się, że przy kasie z biletami stoi kilometrowa kolejka i czekając w niej po 16 godz. podróży z Polski nie zdążylibyśmy dojechać do hotelu. Pani pilotka Monika zaproponowała w tej sytuacji krótki odpoczynek i zakupy w urokliwym Malcesine nad jeziorem Garda, a za kolejkę zwróciła wszystkim pieniądze. Nie był to więc dzień stracony jak sugeruje we wpisie uczestnik. Dodatkowo BT Agave w gratisie zorganizowało nam wycieczkę do Como z wjazdem kolejką linową do wioski Brunate. Była to atrakcja, której nie mieliśmy w naszym programie. Mogliśmy tym samym zobaczyc 3 włoskie jeziora i płynać po jednym z nich statkiem. Zwiedzaliśmy też przepiękne miejscowości w Lombardii. Pani pilotka Monika wspaniale tłumaczyła włoskiego przewodnika i była zawsze pomocna, a kierowcy zawsze dbali o bezpieczeństwo w czasie podróży. Program nasz był bardzo bagaty i urozmaicony, wszyscy go zaakceptowaliśmy. Krzywdząca jest zatem opinia jednego z uczestników, że na nic nie było czasu. Odniosę się również do zarzutów tej osoby dot. drogich zakupów na stacji paliw w drodze powrotnej. Obok niej był market i to tam robiliśmy tańsze zakupy. Reasumujac. Wycieczka była wspaniała i na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Polecamy BT Agave bo już wielokrotnie to biuro organizowałi nam imprezy turystyczne i zawsze były one dobrze zaplanowane i przygotowane a uczestnicy zadowoleni.

TYCHY Kulig

Polecam Biuro,jest fantastyczna opieka pilota,wspaniałe imprezy ,które dają wiele radości i humoru,miłej zabawy ,oraz polecam wyjazdy na kulig,i nie tylko , aPANI ELWIRA świetnie prowadzi kazdą wycieczkę i kazdy kulig ,az miło jest spędzać czas razem z Nią,Dziękujemy też PANU kierowcy za cierpliwość i wyrozumiałość,napewno jeszcze nie raz skorzystam z tego biura,bardzo dziękujemy i pozdrawiamy Grupa z Tychów.

Leszek

Wspaniale biuro podróży na Włochy i na Balkany! Serdecznie polecam! Świetne programy, wszystko dopięte na ostatni guzik!

Bardzo profesjonalne i solidne biuro. Byłam na wycieczce objazdowej i polecam. Bogaty program, hotele na poziomie i wspaniały pilot - specjalista.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Usług Turystycznych Agave Agnieszka Cielesta - Zagórze

• Jak się pracuje w Biuro Usług Turystycznych Agave Agnieszka Cielesta?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Usług Turystycznych Agave Agnieszka Cielesta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Usług Turystycznych Agave Agnieszka Cielesta?

Biuro Usług Turystycznych Agave Agnieszka Cielesta
  • Morgowa 24B