Opinie o Edward Mucha Ośrodek Szkolenia Kierowców Euroszkoła Salon Fryzjerski Gejsza Odzież Zachodnia Używana Super Ciuszek w Lubliniec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Edward Mucha Ośrodek Szkolenia Kierowców Euroszkoła Salon Fryzjerski Gejsza Odzież Zachodnia Używana Super Ciuszek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edward Mucha Ośrodek Szkolenia Kierowców Euroszkoła Salon Fryzjerski Gejsza Odzież Zachodnia Używana Super Ciuszek o rekrutacji.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edward Mucha Ośrodek Szkolenia Kierowców Euroszkoła Salon Fryzjerski Gejsza Odzież Zachodnia Używana Super Ciuszek w Lubliniec

Krzysztof Nowy wpis

Pan Edward jest super potrafi wszystko załatwić,jest super cierpliwy,zdałem egzamin za 1 razem.polecam bo jest naprawdę super.

Polecam Euroszkołę Edwarda

Pan Edward z Euroszkoły jest bardzo dobry instruktorem nauki jazdy. Potrafi na spokojnie wszystko wytłumaczyć, pokazać i nauczyć. Przyjeżdża samochodem pod dom -jest to bardzo wygodne i praktyczne. W Częstochowie nauka jazdy jest między innymi trasami egzaminu. Jak ktoś uważa i zapamięta wszystkie wskazówki to zda egzamin szybko. Nie trzeba chodzić na wyklady, otrzymuje się dodatkowo książkę do nauki. Płatność za kurs prawa jazdy może być w ratach. Cena za kurs jest niska. Suzuki którym prowadzone są jazdy ma już parę lat, ale jest sprawne. Bardzo dobra jest w nim widoczność szczególnie do tyłu. Nie wiem dlaczego niektóre osoby piszą nieprzychylne komentarze w kierunku Euroszkoły możliwe, że konkurencja lub osoby, które nie nie potrafią się nauczyć. Polecam Euroszkołę i Pana Edwarda.

Były uczeń Nowy wpis
@Polecam Euroszkołę Edwarda

Dokładnie w 100% się z Panem zgadzam ,jestem mlodą osobą , uczącą się i tutaj miałem kurs zrobiony pod siebie jak mi pasowało,można było wszystko uzgodnić,dojazd do domu i zabieranie nieraz z miejsca zamieszkania,płacenie w ratach,p Edward jest specyficzny,ma swoje zasady ale i poczucie humoru,pani w biurze zawsze z uśmiechem ,nieraz proponowała rodzicu kawę czy poczęstunek,miła atmosfera w biurze i w czasie nauki ,jak ktoś chce to się nauczy ,jak słucha i dodatkowo dopytuje zawsze dostanie odpowiedź ,polecam co do ceny ,atmosfery,szkoda jedynie że nie ma nowej tojoty ale na Suzuki też idzie się nauczyc.polecam Euroszkołę

Barbara

Witam. Gdzie mogą być dodawane oferty dla instruktorów? Mnie niestety w sieci żadna się nie pokazała, a co niektórzy podpytują o warunki zatrudnienia. Czy jest ono możliwe? chciałabym się zorientować w potencjalnych wymaganiach

Anonim Nowy wpis
@Barbara

Co to za pytanie?tutaj jest szkoła nauki jazdy i opinie co do tej szkoły ,chodź nie wszystkie są na temat i prawdziwe!! a nie dotyczą oferty pracy!to można uzyskać w urzędzie pracy lub na portalach jak olx itp.

Anonim Nowy wpis

Pan Edek bardzo dobrze uczy jeździć, jest cierpliwy dobrze i dokładnie tłumaczy. Pani w biurze miła i dobrze doradza. Ceny bardzo dobre względem konkurencji. Kursantów odbiera spod domu i pod dom zawozi. Dwa miasta egzaminacyjne do wyboru (Opole i Częstochowa). Wszystko do dogadania. Jeszcze raz jak najbardziej polecam. Oby tak dalej????

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Edward Mucha Ośrodek Szkolenia Kierowców Euroszkoła Salon Fryzjerski Gejsza Odzież Zachodnia Używana Super Ciuszek? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Kamil

Polecam ,warto,fajna cena w porównaniu do innych,można jezdzić na Opole czy Czestochowe,miła atmosfera,pani w biurze super tłumaczy , jest bardzo pozytywna i miła, instruktor dobrze tłumaczy,wyjaśnia szczegóły,polecam tą szkołę!

Dzień dobry, na podstawie czego zostało przyjęte założenie o tym, że nie ma miejsca dla instruktora w poprzednim komentarzu? Wstępnie rozglądam się za zatrudnieniem, byłem ciekaw na jakiej umowie można się zatrudnić. raczej b2b / zlecenie czy może na umowę o pracę też biorą?

nie polecam !!!!!

omijajcie tą naukę jazdy !!!! nie dość ,że samochód nie sprawny to jeszcze Panu się nie chce jeździć po Częstochowie ( byłem tam na 30 godzin jazd 2 razy ) TRAGERIA !!!!!!

@nie polecam !!!!!

Dlaczego taki negatywny komentarz ,każdy kto jeździł u P.Edwarda wie jak wygladają jazdy i to kompletna bzdura co jest wypisane w tym komentarzu

Witam. prócz szkoły jazdy jest to także salon fryzjerski? Mam na myśli to, że również ten sam Pracodawca go prowadzi, tak? mam problem z odszukaniem ofert pracy i zastanawiam się czy w tym przypadku to działalność jednoosobowa? Szukam pracy jako fryzjerka, może mogłabym się sprawdzić

Asia

Polecam ośrodek, wszystko dobrze, szczegółowo wytłumaczone,cenne rady ,wskazówki,miła atmosfera.

Ja to akurat z przypadku tu jestem, bo szkółka mi wyskoczyła gdy ktoś dodał teraz komentarz. To ocena usług a nie warunków pracy? ona sama jest możliwa? jeśli nie ma miejsca dla instruktora to może ktoś na administracji tu pracuje? są jakieś obowiązki biurowe do wykonania?

Jaki kto? Klient? Z których usług korzystałeś? Chce się upewnić bo ktoś inny tak w ogóle pisał jakiś czas temu o nauce jazdy oraz sklepie odzieżowym, teraz także się zastanawiam jako kto można się przyjąć? nie widzę żadnych ofert w sieci. wiecie może gdzie są dodawane? rotuje tu ktoś?

strata czasu

witam jak już napisałem w tytule strata czasu i pieniędzy !!!!!

Justyna

Komentarze negatywne co daje do myślenia. Jednak zanim wyciągnę jakieś wnioski to chciałabym się dowiedzieć co wpłynęło na tragiczne oceny. Może jakieś rozwiniecie wątku?

Szkoda pieniędzy

nic dodać nic ująć Tragedia

ZŁY

NIE POLECAM -TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!

nauka jazdy TRAGEDIA

Zostaw merytoryczną opinię o Edward Mucha Ośrodek Szkolenia Kierowców Euroszkoła Salon Fryzjerski Gejsza Odzież Zachodnia Używana Super Ciuszek - Lubliniec

• Jak się pracuje w Edward Mucha Ośrodek Szkolenia Kierowców Euroszkoła Salon Fryzjerski Gejsza Odzież Zachodnia Używana Super Ciuszek?

Zobacz opinie na temat firmy Edward Mucha Ośrodek Szkolenia Kierowców Euroszkoła Salon Fryzjerski Gejsza Odzież Zachodnia Używana Super Ciuszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edward Mucha Ośrodek Szkolenia Kierowców Euroszkoła Salon Fryzjerski Gejsza Odzież Zachodnia Używana Super Ciuszek?

• Sobieskiego 4B
    42-700 Lubliniec