Opinie o Car-Hol-Mech Sławomir Wiśniewski w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Car-Hol-Mech Sławomir Wiśniewski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Car-Hol-Mech Sławomir Wiśniewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Car-Hol-Mech Sławomir Wiśniewski w Ruda Śląska

Jakub Nowy wpis

Samochód oddany do warsztatu na naprawę blacharsko-lakierniczą i mechaniczną.Naprawy blacharsko-lakiernicze przerastają możliwości tego warsztatu.Elementy karoserii niedoszlifowane, źle polakierowane.Wraz z elementami karoserii pomalowana deska i plastiki wewnątrz samochodu.Połamane lub pogubione mocowania tapicerki.Demontaż i montaż skrzyni biegów zakończony zerwaniem gwintów w skrzyni biegów.Niedokręcony korek spustowy oleju w skrzyni biegów.Warsztat wymienił szybę czołową na swój koszt, ponieważ prawdopodobnie po naprawie blacharskiej została źle wklejona i pękła.Kiedy samochód wrócił na poprawki lakiernicze, nowa szyba została wycięta i ponownie wklejona, przy czym warsztat uszczerbił nową szybę oraz uszkodził lakier na słupkach podczas wklejania szyby.Szyba została wklejona krzywo i na 2 cm warstwę kleju gdzie wyglądało to bardzo nieestetycznie.Mocowania słupków wewnątrz samochodu pogubione.Lampy przednie nieprzykręcone, wsadzone śruby w otwory, żeby nie wyleciały. Kontakt z właścicielem praktycznie zerowy, nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na wiadomości. Nie polecam.Warsztat nie ma pojęcia o usługach, które oferuje.

Wymiana wspornika półosi prawej+ dolewka oleju skrzyni+ łożysko półosi - simering (uszczelniacz) Opisze krótką historię. odbiór samochodu 21-06-2021 w dniu 22-06-2021 podczas jazdy do pracy i z pracy około 60km w jedną stronę zauważyłem dziwne odgłosy z lewej i prawej strony. podczas weryfikacji w dniu 23-06-2021r. zauważyłem, że mam oderwane 2 nadkola prawe i lewe wręcz stopione przez opony Natychmiast zadzwoniłem do Pana Sławomira właściciela warsztatu i w tej chwil wiedziałem, że będą problemy, ponieważ Pan Sławomir zarzucił mi, że chcę go naciągnąć i wielu już tego próbowało zna takich jak ja. Poprosiłem o wizje samochodu na jego warsztacie. Zapytałem jak wlał olej do skrzyni skoro korek jest zasłonięty przez nadkole i tu są odpowiedzi - -Pracownik powiedział, że na przelew - czyli korek był odkręcony Właściciel powiedział, że odgóry - po moim pytaniu skąd wie ile jest oleju nalanego odpowiedział, że wie ile spuścił, powiedziałem że olej uciekał przez uszczeniacz to skąd wie czy teraz nie jest za mało lub za dużo odpowiedział, że wie i tyle . Korek oleju którędy w mniemaniu właściciela został zlany olej jest nietknięty zdjęcia poniżej wręcz zawalony starym olejem. Czyli może wymienił i nie dał uszczelki miedzianej i leje olej lub nie został tknięty. Poprosiłem aby właściciel zweryfikował na monitoringu i podjął działania odpowiednie stwierdził, że monitoring nie służy do tych celów. NIE NAPISZĘ CZY MNIE (usunięte przez administratora) CZY NIE BO TO SĄ MOJE ODCZUCIA BARDZO WAS PROSZĘ WYWNIOSKUJCIE SOBIE SAMI I ZANIM ODDACIE SAMOCHÓD DO TEGO WARSZTATU ZRÓBCIE FOTODOKUMENTACJĘ LUB BĄDŹCIE PRZY SERWISIE. Ja osobiście na pewno nie odwiedzę tego warsztatu i każdemu kogo znam a znam mnóstwo ludzi będę przekazywał moją historie, aby każdy mógł osobiście podjąć własną decyzję odnośnie oddania samochodu do tego warsztatu. Ja osobiście nie polecam tego serwisu a to dotyczyło tylko nadkoli ciężko sobie wyobrazić co to będzie jak zostanie coś uszkodzone w silniku bądź skrzyni. Strach się bać. ???? Ps. Właściciel jest dobry do kasowania za usługę niestety jeśli jest problem z wykonaną pracą to zmienia się i w moim odczuciu jest grubiański, ordynarny a na dodatek co jest dość śmieszne wysyła do rzeczoznawcy aby przynieść mu protokół, że jest to wina serwisu. ????

@Andrzej

To jest (usunięte przez administratora) ukradł mi 600zl i buty, które zostawiłam w aucie, po zorientowaniu sie pojechałam do tego złodzieja i usłyszałam, że w przyrodzie nic nie ginie tylko zmienia własciciela. Jego (usunięte przez administratora) żona tylko sie śmiała. Szkoda czasu na tych złodziei

Edward Nowy wpis

Potwierdzam negatywne opinie na temat tego "czlowieka". Dodam że jest to alkoholik i bije zwierzęta. Omijać szerokim łukiem jak to zrobiły jego dzieci, które nie chcą być kojarzone z tym (usunięte przez administratora) i jego (usunięte przez administratora)praktykami.

Zostaw merytoryczną opinię o Car-Hol-Mech Sławomir Wiśniewski - Ruda Śląska

Car-Hol-Mech Sławomir Wiśniewski