Opinie o Żak-Pol P.P.U.H. Wojciech Żak w Zawada Lanckorońska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Żak-Pol P.P.U.H. Wojciech Żak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Żak-Pol P.P.U.H. Wojciech Żak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żak-Pol P.P.U.H. Wojciech Żak w Zawada Lanckorońska

Były kierowca Nowy wpis

Taka firma że składki ZUSowskie nie poplacone. Spółka na spółce. Gnojenie na każdym kroku.

Waldemar

Wojciech jesteś najlepszy żeby Sebastian był taki sam jak ty

Albert Nowy wpis
@Waldemar

Czy mogę prosić o kontakt do p. Wojciecha w sprawie pracy

Łukasz

Praca jak każda inna. Tylko ten niski ZUS da znać o sobie jak odejdę na emeryturę. Wychodzi na to że do końca życia będę musiał dorabiać dalej w takich filmach krzak.

Ewelina Nowy wpis
@Łukasz

Niski zus? Czyli ile?

S.Ziga

Poprawiło się coś czy dalej teksty że ja przecież cały czas do tego transportu dokładam.

Ewelina Nowy wpis
@S.Ziga

A kiedy te teksty były mówione? :D Podczas negocjacji wynagrodzenia? :D Czy non stop coś takiego można było usłyszeć?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Żak-Pol P.P.U.H. Wojciech Żak.
Władeczek

Kocham prywaciarzy z ich kreatywność. Jak wszystkich w koło robią w bambuko

Elżbieta
@Władeczek

A rozwiniesz tę myśl? Bo nie wiem czy do firmy to odnosisz czy tak ogólnie sobie piszesz?

Władeczek
@Elżbieta

Przecież to jest oczywiste że przeciwników na Niskich składkach ZUS , dodatek za pracę w godzinach nocnych, nadgodziny płatne jak każdy dzień

Elżbieta
@Władeczek

No dobra ale to podczas Twojej pracy tutaj masz takie właśnie warunki?

Albano

Pracowałem kiedyś u Wojtka bardzo dobrze wspominam ten czas. Wypłaty na czas wczasy na bazie przy tirze wyżywienie przez ten czas na własny koszty. A Wojciech jadł kórczaki z grilla i moczył je w miodzie zapijając czerwonym winem z hypetnowej która była w Olkuszu. Pamiętam jeszcze jak tej pani z biura kupił kwiaty na rynku w Olkuszu.

HPR zts

Koledzy jak z oszczędnościami można brać co zostanie? Czy właściciel wypłaca chociaż połowę za oszczędności? Takie mam do was pytanie.

Benek

Pracownicy Żak polu zastanawiają się gdzie by tu pojechać na urlop z rodziną. Już nie muszą bo pan Wojciech problem rozwiązał wypłacając 100 zł za dzień urlopu wypoczynkowego. Nigdzie nie muszą jechać bo po prostu ich nie stać na żaden wypoczynek. Jak tu pracować efektywnie przez resztę roku pytam cię Wojtku?

Midas
@Benek

Bo jestem rzeczowa i wyczerpująca. A ja chciałem się tam zatrudnić

Sławomir

Pan Wojciech jest super póki nie zapytasz o swoje. A Sebek też jest fajny tylko o nic nie pytaj. Wspaniali pracodawcy zasada jest taka jak w platformie obywatelskiej pracodawca jest bogaty a pracownik jest biedakiem. Państwo wykolegowane 2x na składkach i podatkach. Ludzie 3x na składkach i urlopie oraz nadgodzinach.

Roman

Tak są wolne miejsca.Tylko nikt nie chce przyjść . Bo szef ma swój wewnętrzny kodeks pracy coś na wzór układ zbiorowego w dużych przedsiębiorstwach. Tylko z tą różnicą że układ zbiorowy ma zapisy korzystniejsze niż kodeks pracy . Wojciech niestety ma gorsze. Urlop nie jest wypłacany ze średniej trzy miesięcznej,brak 20 pracetowego dodatku nocnego. Bo taki obowiązuje w Polsce za pracę w godzinach nocnych

Jura

Pan Wojciech nie odprowadza pełnych składek do ZUS. Resztę po stołem. Za urlop do niedawna nie płacił bo wychodził z założenia nie pracujesz nie zarabiasz. Dopiero teraz z łaską wypłaca 100 zł za dzień urlopu to i tak mniej niż wychodzi z podstawy. Omijajcie tego psełdo pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Żak-Pol P.P.U.H. Wojciech Żak - Zawada Lanckorońska

• Jak się pracuje w Żak-Pol P.P.U.H. Wojciech Żak?

Zobacz opinie na temat firmy Żak-Pol P.P.U.H. Wojciech Żak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żak-Pol P.P.U.H. Wojciech Żak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Żak-Pol P.P.U.H. Wojciech Żak