Opinie o Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń w Zielonka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń w Zielonka

Administrator Nowy wpis

O pracę w mieście Zielonka nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń?

Czyli nie ma problemu z nadgodzinami?

Qwerty Nowy wpis
@Michał

Pewnie że nie ma problemu. Nawet nalegaja żeby zostać. Ale jeśli chcesz za nadgodziny PLNy to dopiero wtedy jest problem

Jaas Nowy wpis

Praca jest ciężka, ale można zarobić, atmosfera w pracy nawet w porządku. Pseudo kierownik Grzegorz nie wiem co tam robi, miesza strasznie pracą, pracownikami niby się zna, a tak naprawdę nie zna się na niczym.

Aaaa Nowy wpis
@Jaas

Faktycznie, ten kierownik to jakieś nieporozumienie.... Strasznie miesza robotą, ludźmi, wszystkim

mm

Ja pracowałam w tej firmie w biurze kilka lat. Macie racje gniazdo szerszeni, a w nich królowa Wojciech Olszewski

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń na stanowisko Magazynier? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Leszno
Naa

Ja też nigdy nic nie słyszałem o nadgodzinach, to może faktycznie ich nie ma w tej firmie, ale zresztą po co, przecież kasa jest całkiem dobra, więc??

magaz

ja tam pracuje od nie dawna narazie ciężko mi cokolwiek powiedzieć . Jedno co mogę napisac to na magazynie praca na 8 godzin a na produkcji po 8 na dwie zmiany. Rozglądam sie po firmie ale już pare osób powiedziało mi na kogo uważać i z kim o czym gadać. Praca ciężka bo na akord a na magazynie stała pensja ale tyle co magazynierzy sie nadzwigają to mi ich szkoda. odczuwam że popracuje ale jak coś znajdę to odejdę . Czuje że tam nie wytrzymam, jak jeszcze popracuje to cos dopisze o moich obserwacjach. teraz są przyjęcia do pracy , ale chyba nie polecam bo sam nie jestem zadowolony

mimośrud

spróbuj do odważnych świat należy .

mimośrud

To prawda co piszecie tam jest gniazdo szerszeni kiedyś tam pracowałem było nas kilku w grupie co się nie dawało Olszewskiemu .W . rzucić pod jego fałszywe i śmierdzące nogi to zwykły pajac . niech mu ziemia lekko będzie .

pppppp

Jak donosisz i włazisz w tyłek szefowi to możesz się tam utrzymać i dostać podwyżkę.

daniels

Praca w tej firmie, to strata czasu. "Wysysają z człowieka wszystko co najlepsze i na bruk. Przestrzegam wszystkich

gall anonim 2

o co chodzi, co jest nie tak, pomóżcie.

gall

Oj trzeba uwarzać nie tylko na kierowników - przyjaźni tam nie ma - łatwiej wtedy utrzymać wszystkich w ryzach jak sobie nie ufają :)

gall anonim

Zgadzam się w 100% Radzę uważać na przysłowiowych kierowników i na a\'la księgowość!

Firma pełna falszywych ludzi, ktorzy jak tyko mają okazje donosza na siebie i ciagle plotkuja.

Zostaw merytoryczną opinię o Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń - Zielonka

• Jak się pracuje w Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń?

Zobacz opinie na temat firmy Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Poniatowskiego 63 E
    05-220 Zielonka