Opinie o Artykuły Biurowe Szkolne I. Lindner Hurt-Detal Ireneusz Lindner w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Artykuły Biurowe Szkolne I. Lindner Hurt-Detal Ireneusz Lindner. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Artykuły Biurowe Szkolne I. Lindner Hurt-Detal Ireneusz Lindner o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artykuły Biurowe Szkolne I. Lindner Hurt-Detal Ireneusz Lindner w Żywiec

Jarek Nowy wpis

Od kiedy nie ma tej zawsze niezadowolonej, opryskliwej, obrażonej na wszystkich i wszystko niskiej brunetki obsługa na duży plus, zaopatrzenie też bardzo bogate, znalazłem zarówno podstawowe artykuły biurowe jak i te bardziej branżowe dla plastyków, kreślarzy tak więc polecam

Zosia Nowy wpis

Dzień dobry, kiedy można się spodziewać pełnego zaopatrzenia szkolnego? W tym roku wcześniej musimy przygotować pełny zestaw szkolny! Bardzo polecam sklep, wszystko kupuje w jednym miejscu, duży wybór, sporo rzeczy w konkurencyjnych cenach, przy trójce dzieci te argumenty są bardzo ważne, jeśli coś jest potrzebne a nie ma w sklepie zawsze można zamówić! Wiele razy ratrowali mnie przy nagłych zadaniach domowych gdzie cos potrzebowałam na cito! Super obsługa, polecam panią Ize i Magde zawsze życzliwe, uśmiechnięte, pomocne! Fajne miejsce na mapie Zywca!

Karolina Nowy wpis
@Zosia

A nie lepiej będzie bezpośrednio zadzwonić i zapytać? Myślę, że w ten sposób szybciej dostaniesz odpowiedź.

Zosia Nowy wpis
@Karolina

Karolina ale ja nie oczekiwałam porady i to jeszcze po 2 tygodniach, tylko zadałam pytanie przy okazji dzielenia się opinią na temat miejsca, zakupy zrobione i Tobie tez polecam

to tu pracuje ta opuchnięta wiecznie niezadowolona babka?

Renata
@Andrzej

W jakim sensie opuchnięta? Że uczulenie na coś ma? :( Próbujesz kogoś urazić czy naprawdę Ci zależy na odnalezieniu tej Pani?

Renata

Co Cię na takie piosenki wzięło.xd Interesuje Cię w ogóle praca tutaj?

Jak się pracuje z ludźmi z Artykuły Biurowe Szkolne I. Lindner Hurt-Detal Ireneusz Lindner?

IG

Niestety atmosfera gęsta, przenoszone prywatne sprawy i trudna osobowość jednej osoby, które rzutują na komfort pracy pozostałych osób, niestety nie polecam

@IG

Możesz podać przykład jakiejś sytuacji?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Artykuły Biurowe Szkolne I. Lindner Hurt-Detal Ireneusz Lindner? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy JavaScript Backend Developer
Wrocław
Trans.eu Group S.A
klient

Sklep raczej dobrze zaopatrzony, ale obsługa wyjątkowo niesympatyczna, a wręcz arogancka, szczególnie jedna osoba. Przy najbliższej okazji bytności w tym sklepie, być może dowiem się jej imienia to uzupełnię ten wpis.

Agnieszka
@klient

W pełni popieram tą opinie, zaopatrzenie bardzo dobre, praktycznie można wszystko co do biura i szkoły potrzebne, niestety Pani mnie obsługująca, za każdym razem trafiłam na tą samą Panią (niska brunetka) bardzo niegrzeczna i arogancka, wręcz opryskliwa, co powoduje, ze wolę jednak dokonać zakupy w innym sklepie, choć tu mają ciekawszy asortyment i lepszej jakości no i w jednym miejscu, szkoda, ze właściciele tego nie zauważają

klientka
@klient

o mam to samo doświadczenie, udało się ustalić imię? może właściciele nie mają pojęcia o tym?

klientka

Iza
@klient

w pełni się zgadzam z przedmówcą, jakiś czas temu miałam wątpliwą przyjemność robienia tam zakupów, co z tego, że sklep po sufit w towarze, jak obsługująca mnie osoba najwyższy level gburstwa i arogancji, a wszystko tylko dlatego, ze poprosiłam aby pani dokończyła swoja prywatna rozmowę telefoniczną jak mnie obsłuży, sama pracuję w handlu i nie wyobrażam sobie fuczeć na klienta, swoje uwagi chciałam przekazać bezpośrednio właścicielowi, a nie na forach, ale gdy poprosiłam o przełożonego usłyszałam, że nie ma takiej możliwości (może to ta pani jest właścicielką, to tym gorzej świadczy o miejscu - niewysoka, długowłosa brunetka), może to kwestia gorszego dnia, ale niesmak pozostał

Antoni

Poprzednie wpisy na temat firmy były dodane z pozycji klientów, a nie pracowników. Może dla odmiany ktoś z byłych lub obecnych pracowników zechce powiedzieć, jaka panuje atmosfera wewnątrz zespołu i jakie są tu możliwości awansu? Czekam na Wasze wpisy!

Esia
@Antoni

atmosfera beznadziejna, szanse na awans takież same, ale to akurat malutki rodzinny biznes więc nikt w takim nie robi kariery życia, wiec praca gdyby panowała przyjazna atmosfera byłaby bardzo fajna, niestety ta daleka od normalnej

Esia

Nie polecam, kiepska atmosfera, zespół zaszczuty przez jedną osobę, a klienci fajni i charakter sklepu również, ale jedna osoba potrafi zniszczyć wszystko, non stop naburmuszona i napastliwa i nikt z tym nic nie robi, szkoda, odeszłam i nie żałuję

Nina

Sklep fatalny - obsługa bezczelna, życzy sobie dobierać produkty, żeby dobić do ustalonej przez nich kwoty 10zł , aby móc zapłacić kartą. A rzecznik praw konsumenta oraz każdy mądry człowiek wie, że możliwość płatności kartą jest niezalezna od kwoty. To jest po prostu oszustwo na klientach i manipulacja. Widocznie obsłudze nie zalezy na zadowolonym kliencie. Ekspedienka była niemiła, nie przeprosiła mnie za utrudnienia, jak i nie wzruszył jej fakt, że musialam zrezygnowac z zakupow i wyjsc ze sklepu z pustymi rekami. Dopisuje parę zdań do mojej starej wypowiedzi. Po pierwsze nic się nie zmieniło na przestrzeni roku w tym sklepie, czyli problem wymieniony wyżej nadal istnieje i nikt nic z tym nie zrobił,po drugie obsługa jest cały czas niemiła, wygląda jakby miała zaraz umrzeć, a Pani, którą poprosiłam o jedną rzecz, miała minę jakbym jej coś zrobiła, druga natomist Pani chciała mi "wcisnąć" najdroższy blok jaki istnieje, nie pokazując mi innych tańszych wariantów, nabiła go bez uzgodnienia. Pojawiłam się w sklepie z braku innej możliwości, znowu się zawiodłam. NIE POLECAM!!!

Kwiaciarnia Rosa

Jeden z najlepszych sklepów papierniczych na Śląsku. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Artykuły Biurowe Szkolne I. Lindner Hurt-Detal Ireneusz Lindner - Żywiec

• Jak się pracuje w Artykuły Biurowe Szkolne I. Lindner Hurt-Detal Ireneusz Lindner?

Zobacz opinie na temat firmy Artykuły Biurowe Szkolne I. Lindner Hurt-Detal Ireneusz Lindner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Artykuły Biurowe Szkolne I. Lindner Hurt-Detal Ireneusz Lindner
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Komorowskich 32
    34-300 Żywiec