Opinie o Olga Śladowska Olmicar w Radziszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Olga Śladowska Olmicar. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Olga Śladowska Olmicar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olga Śladowska Olmicar w Radziszów

Bronek Nowy wpis

Ktoś sobie ocenił że pracownicy nic się nie znają. To może jakaś riposta czy firma inwestuje w fachowców i płaci tyle by ich ściągnąć i utrzymać na miejscu?

Grzesiek Nowy wpis

Witam .Kupiłem samochód z tego komisu i cały czas coś się psuje ,cały czas dokładam pieniądze ,za te pieniądze co dołożyłem kupił bym młodszy dużo rocznik, nie polecam

Oszukany Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i szkoda więcej mnie na nich pisać pomimo tyle opinii kupiłem u nich samochód jestem ich mieszkańcem sąsiada uszkami nie polecam samochody są składane

Grażyna Nowy wpis

Nie polecam tego komisu w tym komisie wykorzystują wiedzy nie ludzką. Trzy miesiące temu kupiłam samochód w tym komisie. Samochód ładny zadbany czysty nie porysowany wypolerowany w końcu ponad 40 000 trzy dni temu miałam stłuczkę samochód trafił do mechanika mechanik stwierdził że zgubiłam czy śrubki dwie od silnika jedną od rozrusznika to znaczy że ktoś w tym samochodzie gmyrał. I to ma być uczciwość dzisiaj zobaczyłam jakie mają opinie te lepsze to sami piszą oczywiście będę starała się do nich swoich praw nie polecam ich

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Olga Śladowska Olmicar odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Weronika

No chyba normalnie, chyba że chodzi Ci o to, że tak ludzie tu podzieleni są? To przypadkiem nie wynika z tego, że zależy na co trafisz?

Kupiec

Nie polecam tego komisu a pracownicy nic się nie znają

Honorata

Ciężko tu znaleźć opinie na temat pracy :< Ktoś napisał ze to praca nie dla uczciwej osoby. Ktoś może rozwinie? :D Mąż chce zmienić pracę, a kiedyś prowadził komis

Klient

To nie opinia to pytanie czy ktoś z kupujących w tym komisie kupił samochód i spotkał się że jest straszny odór którego się nie da pozbyć ja kupię w filmie olmicar Opla po miesiącu od kupna zaczął się wydobywać niesamowity smród odór przypuszczam że rozłożył się tam człowiek czyli zmarł jeżeli ktoś się z tym spotkał prosiłbym o potwierdzenie

Nol

Kupiłem dla żony Opla Corsę . 2 lata jeżdżę . Auto idealne

Klient

W tym komisie sprzedają samochody po powodzi prosto można sprawdzić po zdemontowaniu radia i panela ogrzewania jest osad z mułu dla naiwnych polecam

Neutralny
@Klient

Ciekawa opinia a możesz ją udowodnić zdjęciami? Ja kupiłem 3 samochód od tej firmy w tym tygodniu i nie było żadnych problemów.

Dominika

Mam trzy pytania dotyczące pracy w Olmicar: 1.Czy Wasz codzienne obowiązki są ciekawe, jak oceniacie typowy dzień w pracy? 2. Czy wynagrodzenia są konkurencyjne - jakiś dobry system premiowy? 3. Czy praca w firmie jest stabilna - czy często pracownicy są zwalniani?

Praca
@Dominika

Jak jesteś uczciwy to nie dla ciebie praca

Barbara
@Praca

Co chciałeś przez to przekazać? Nie za bardzo rozumiem :P Jesteś pracownikiem Olmicaru? Wyjaśnisz co miałeś na myśli?

ola

Uwaga Chciałem zakupić auto znalazłam dwie usterki nie opuścili nawet 100 zł więc ich nie polecam niesympatycznie uwaga zakupiłem samochód w gołuchowicach duży wybór Gościu nic nie ukrywał młodszego i w lepszym stanie zakupiłam u pana za 70% wartości ceny polecam komis w gołuchowicach

suwi
@ola

A jak nazwa tego w Goluchowicach komisu??

Klient

Witam.Ja kupilem juz dwa samochody w firmie olmicar autka w bardzo dobrym stanie audli a3 dla siebie i corse dla zony jezdzimy i nic po za olejem nie wymienialem.Polecam

Dominika
@Klient

Hej, powiesz mi może czy przy kupnie drugiego samochodu w Olmicarze spotkałeś sprzedawcę, który obsługiwał Cię wcześniej? Próbuję wyrobić sobie opinię o pracy u nich, taka informacja by mi pomogła:)

Mechanik

Sprawdziłem ten komis znajoma kupiła samochodem długo się nie nacisnęła sprzedawczyni na cztery kopyta Kuta umie klienta oszukać nie polecam

Barbara
@Mechanik

Dlaczego uważasz, że sprzedawca (usunięte przez administratora) klienta? Możesz dokładniej opisać sytuację, o której piszesz? Za wiele z Twojej wypowiedzi dowiedzieć się nie można.

Marcelina

Czy do firmy zgłaszają się osoby które maja orzeczenie ? Są przyjmowane ?

Irek

Nie rozumiem tylko jaki związek maja wpisy klientów z opinia o pracy bo przecież to jest forum pracownicze?

Dołączam się do opinii

Jeżeli nie rozwiązują ze mną problemu otrzymają opinie na wszystkich postach Pozdrawiam

Dołączam do opinii
@Dołączam się do opinii

Pani Olgo Niech pani prowadzi uczciwie swój interes oszustwem i kłamstwem daleko Pani nie zajdzie i po co te głupie zapytanie

Kazimierz
@Dołączam do opinii

O jakich rzekomych oszustwach piszesz w swoim komentarzu? Chciałbym dobrze zrozumieć Twój wpis, dlatego proszę o więcej szczegółów. Czyżby działo się coś niepokojącego w firmie Olmicar?

Jerry

Dużo jest tu pracy dla mechanika przy nowo przywiezionych autach szykowanych do sprzedaży?

Pppp

Bez ambicji bez honoru człowiek nic nie jestwarty nie liczy się miła obsługa miły uśmiech kiedy robimy go tylko dla własnej korzyści Jeżeli coś ma być czarne nie powinno być białe umowa słowna dla niektórych ma wielkie znaczenie nikt nie wypisuje opinie bezpodstawnie

Nie polecam

(usunięte przez administratora) krętaczka naciągaczka bez ambicji

Zostaw merytoryczną opinię o Olga Śladowska Olmicar - Radziszów

• Jak się pracuje w Olga Śladowska Olmicar?

Zobacz opinie na temat firmy Olga Śladowska Olmicar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olga Śladowska Olmicar?

Olga Śladowska Olmicar