Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Grabowski w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Grabowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Grabowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Grabowski w Gorzów Wielkopolski

…. Nowy wpis

Dziękuje za to ze zmarnował mi najlepsze lata mojego życia… gdybym wiedziała ze za pomówienie stracę 6 lat na pewno bym się tam nie udała, oczekiwałam pomocy , zapłaciłam a dostałam największy wyrok w historii Gorzowa wlkp . Mówiąc dostałam dostałam mam ma myśli męża z którym dziś odsiaduje psychicznie wyrok…to co się stało i jak zostaliśmy potraktowani zarówno przez adwokata jak i sędziego ( kto wie czy to nie było ustawione ) jest czymś okropnym … w więzieniu każdy gada ze wyrok tak zawyżony ze masakra… nie polecam i dziękuje jeszcze raz , na pewno do końca życia to pozostanie z nami, swoją droga Dobiegniewo ma piękne jezioro

Heniek Nowy wpis

A co zaglądasz jak dyskutujemy w biurze ?? Dobrze że u mnie Cię nie było !!!

Beata Nowy wpis

Bardzo profesjonalny i pomocny adwokat. Polecam i dziękuję za pomoc Beata

Edyta

Jestem dość mocno zdziwiona komentarzami klientów tutaj, bo ich rozbieżność jest ogromna. Jedni bardzo chwalili usługi drudzy zarzucali wręcz olewczy stosunek i brak przygotowania u Pana Mecenasa. W takiej sytuacji albo kogoś nie polubił z klientów i dlatego tak wyszło, albo sama nie wiem... A może ktoś współpracuje z nim na stopie zawodowej i oceniłby go z tej perspektywy? Którzy ludzie tutaj na forum kłamali?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Zatrudnię do sprzątania w Białymstoku w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Grabowski? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
K

Totalny brak kontaktu. Szkoda czasu i nerwów.

Kania

Od trzech lat ciągle zwodzi i tylko zapewnia że coś zrobi a nic nie robi. Porażka. Zupełnie nie ruszył nawet palcem w tej sprawie

Leszek
@Kania

Widzę, że chyba niezbyt przyjemny kontakt miałeś z tym adwokatem, dlatego ja pisząc post w roku 2020 chciałbym ustalić, jak aktualnie wygląda sytuacja tej kancelarii? Rozwija się ona i zatrudnia nowe osoby, czy może wszystko bez zmian stoi w miejscu? Czasy mamy dosyć trudne, dlatego z przyjemnością dowiem się czegoś więcej w tym zakresie. Ktoś może pomoże? Fajnie by było.

AsA
@Kania

Ten jegomość to jedna wielka lipa ! Zagubiony w przepisach - a jak spiep..y temat to się miksuje . Zero słowa i odpowiedzialności . Etyka ? To obcy eufemizm .Zaślepiony przez mamonę - i ona wg niego mu się należy bez względu na efekty pracy . Zabiegany w życiu zawodowym i na sali sądowej totalnie nie przygotowany .

Xxx

Fantastyczny człowiek, nie zostawia w potrzebie. Sprawa załatwiona do końca, kontakt bez zastrzeżeń. Oby więcej takich osób o dobrym sercu. Szczerze polecam każdemu. Pan Robert 100% profesjonalista :)

Lew

Kozak!!!najwazniejsze ze jak weźmie sprawę to działa a nie mówi ze będzie dobrze i trzeba czekać...jak inni ,

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Grabowski - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Grabowski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Grabowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Grabowski?

Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Grabowski
  • Wełniany Rynek 16 lok. 5