Elektro Tech . Roman Paskuda

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Elektro Tech . Roman Paskuda

O my got! Nowy wpis

Były pracowniku przedstaw się. To po pierwsze. A po drugie, to nawet was tylu na budowie nie było. (usunięte przez administratora) !!!

Pan Roman , jak polski polityk , wszystko zrobi by zyskać dla siebie

@były pracownik

No chyba cię to nie dziwi. W końcu właściciel firmy liczy na zyski. Czemu już tam nie pracujesz? Chodzi o kasę, bo widziałem wpisy na ten temat.

Paulina Nowy wpis

Ale to faktycznie niczego niby nie płaci czy jak? Bo raczej jakby tak było to każdy po miesiącu by uciekał już?

Paulina Nowy wpis

No ale ostatecznie i tak będzie musiał?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Elektro Tech . Roman Paskuda? Jakie są progi premiowe? Dodali 9 czerwca na Nuzle.pl ogłoszenie na stanowisko Elektryk.

Zofia

Uważasz że wszystkie opinie tutaj są prawdziwe? Przecież ludzie w internecie różne rzeczy mogą wymyślać

@Zofia

Te wpisy są zwykłym hejtem i nie mają nic wspólnego z rzeczywistą.

Roman

Jakie forum? Jednego chorego człowieka?

@Roman

To jaka jest Twoja opinia dla odmiany?

@Roman

Prosiłbym pana Romana o ocenę własnego siebie , bo to by było całkiem ciekawe , czekam z niecierpliwością.

Paulina
@Roman

Dlaczego piszesz sam ze sobą, bo chyba nie rozumiem? To chyba niczego konstruktywnego nie wniesie w ocenę firmy?

elektryk
@Paulina

Nie sam ze sobą , zadałem proste pytanie. Najwidoczniej za trudne .

Zły pracodawca

A'propos panie Suchodolski Moi sąsiedzi są wspaniali i nie interesuje ich moje życie zawodowe, jak również ja nie wnikam w ich życie zawodowe. Bo niby jakim prawem? Mimo wszystko pozdrawiam

@Zły pracodawca

Skąd taki nick? Czemu zły pracodawca niby? ;) Coś więcej opowiesz?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Elektro Tech . Roman Paskuda? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Zły pracodawca

Pabie Suchodolski Nie masz pan dość tego hejtu? Sprawa w sądzie nie poszła po pana myśli i teraz się pan mścisz,? Naprawdę jesteś pan w porządku? Nie sądzę. Jeżeli pan myśli, że jest bez winy ,to się pan mylisz. Mimo wszystko sąd nie jest (usunięte przez administratora) ? Nieprawdaż panie Suchodolski?

Halina

Ok ale powiedz co konkretnie poszło nie tak, chodzi o wypłatę? Czy też jakieś inne kwestie np. bezpieczeństwa w pracy? Co się wydarzyło że uważasz że robi cholewę z języka?

Iwona

o co dokładnie chodzi z tym co piszesz, o czym mowa, rozpiszesz się bardziej i podasz przykłady takich zachowań ?

Jak jest z pakietem medycznym w Elektro Tech . Roman Paskuda? Można dołączyć rodzinę?

stażsyta

Tak , umowie zleceniu , jak to u tego pana Paskudy bywa

R.P.

Szanowny panie 24.02.2021 nie byłem w Berlinie, więc w jaki sposób mógł mnie pan widzieć za śmietnikiem ? Dlaczego pan kłamie?może dlatego że kolejny dzień bez hejtu jest dla pana dniem straconym? A poza tym od kiedy jesteśmy na ty? Skoro jest pan taki kozak,to może się pan przedstawi? R.Paskuda

Ja też mam swoje pretensje do Paskudy,ale za tego VOLKSDEUCHA DOSTAŁBYŚ ODE MNIE GOŚCIU PO TYM GŁUPIM RYJU

ciekawski
@Piotr

Pretensje to prosze mieć do siebie nawzajem , jak sie gra cały czas na tablecie do wtóry z nico , to potem sa takie jaja jak macie obecnie . Nie pilnowaliście prac , nie sprawdzaliście co kto i jak wykonał i zawsze to na później . Teraz szukacie winnych i nawet nie wiecie co i gdzie jaka ekipa robiła . Jesteście wszyscy po jednych pieniądzach , i teraz to wychodzi. .

Mikr
@Piotr

Słuchaj panie Piotrusiu kurek , nie pisz mi tu pan co ty nie jesteś , sam kręcisz , kłamiesz , przekręcasz a potem się wypierasz jak typowy Niemiec , że cię zacytuję , jak u nas w Niemczech, jesteś typowym polskim Niemcem . Patrzysz tylko na siebie i tylko na siebie by innego dowalić twoje sprawy.cie tylko interesują.

żona pracownika

Chyba jednak dostał pożyczkę :), bo mąż otrzymał wynagrodzenie za listopad, dwa miesiące po terminie.

R.P.

Podatek budowlany. Mówi to Panu coś? Trzeba mieć zwolnienie z podatku budowlanego, żeby otrzymać całą kwotę z faktury. ROMAN PASKUDA

pan roman
@R.P.

Mysłałem , ze tylko w TVP są dzbany , no ale to przebija wszystko.

Czy Elektro Tech . Roman Paskuda organizuje staże dla studentów?

stażsyta

tak za darmo

Misiek

Co za idioci to piszą. Opóźnienia są wszędzie, taka branża. W innych jest to samo.,a nawet o wiele gorzej. A wy też dajcie coś z siebie, a nie ciągle narzekacie.Typowy polaczek narzekaczek typu,bo mi się wszystko należy i ja bym sobie zyczył 10000zł./miesiąc. W Reichu nie dostaje się ojroków za free. Jak jesteś lebrem i alkoholikiem,to Niemcy cię szybko zweryfikują. Wesołych Świąt

Zostaw merytoryczną opinię o Elektro Tech . Roman Paskuda - Nędza

• Jak się pracuje w Elektro Tech . Roman Paskuda?

Zobacz opinie na temat firmy Elektro Tech . Roman Paskuda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektro Tech . Roman Paskuda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elektro Tech . Roman Paskuda