Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tech-Band Bożena Cielesta

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tech-Band Bożena Cielesta

Nowe pytanie Nowy wpis

Jak dziś wygląda praca w tej firmie? Jakie zmiany (godziny pracy) , stawki?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tech-Band Bożena Cielesta?

J Nowy wpis

atmosfera normalna, ludzie spoko, kierownik majster laminownia magazyn klasa, oczywiście znajdzie sie parę kuta... bracia, ustawiacz którzy latają na skargi jak małe dzieci. Praca bardzo ciężka fizycznie, wyczerpująca, idiotoodporna ale za przyzwoite pieniądze zawsze na czas (jak za taką pracę). Fajna praca jako okres PRZEJŚCIOWY!! Zmiany ustalane z piątku na poniedziałek jak pisano niżej i zmiany wypadają różnie. Ogólnie to polecam i nie polecam, w każdym bądź razie cieszę się, że zmieniłem pracę i że nie muszę oglądać tego starszego pana którego bardzo nie szanuje pozdrawiam

Niedoszły Nowy wpis
@J

Byłem kiedyś na rozmowie ale się nie zdecydowałem. Widać było brak organizacji w firmie, wszystko wydawało się jakieś takie na chuda robione bez składu i ładu. A temat grafiku to jak najbardziej do PIP-u się nadaje. W systemie zmianowym pracownik ma dostać grafik na cały okres rozliczeniowy, ma prawo do życia i zaplanowania sobie, a nie jak niewolnik do dyspozycji na każde pierdnięcie. Tylko to co tu czytam upewniło mnie że to była dobra decyzja.

Lolek

Minusy: - brak szkoleń ( nawet majster nie chce cię uczyć ) - brygadzista tylko na 1 zmianie na pozostałych zmianach „radź sobie sam”) - brak atmosfery, - brak ZFŚS ( jedyny socjal to pączek w tłusty czwartek :) :) :) - nieczytelny grafik (napisany odręcznie ,wywieszany późno i tylko na 1 tydzień), - brak klimy. Plusy : - wypłata zawsze na czas , - możliwość dorobienia w weekendy.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tech-Band Bożena Cielesta? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Były pracownik nr 400

Szkoda czasu, jak się nie spodobasz dziadkowi to wypad, porobisz miesiąc i Cie (usunięte przez administratora) tak o, ale jak możesz sobie na to pozwolić to spróbować można. Zmiany nie obowiązują, raz robisz nocki a na następny tydzień jesteś wpisany na nockę albo na 1 i znowu 3. Firma kogucik zrób to sam, naucz się sam i jeszcze cisną z każdej strony bo ludzi nie ma ;p (usunięte przez administratora) nie polecam

Mała rodzinna firma , którą zarządza starszy pan (dziadek). Chodzi po zakładzie i pilnuje pracowników , sprawdza przerwy itp. do tego non stop na kamerach siedzi. Atmosfera nie za dobra - dużo starszych osób szykujących się na emeryturę , nie chętnie przekazujący wiedzę . Uczysz się na zasadzie prób i błędów . Zarobki jak poniżej podano . Ogólnie nie polecam .

Taktoja

Mógłby ktoś podzielić się opinią o zarobkach i o panującej atmosferze w zakładzie? Warto się przyjąć?

@Taktoja

Co do atmosfery - przyjazna i całkiem "normalna", natomiast płaca to 2400-2500 na rękę można zarobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tech-Band Bożena Cielesta - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tech-Band Bożena Cielesta?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tech-Band Bożena Cielesta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tech-Band Bożena Cielesta