Opinie o Wmi Dekorator Iwona Kuczuro w Gronowo Elbląskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wmi Dekorator Iwona Kuczuro. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wmi Dekorator Iwona Kuczuro o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wmi Dekorator Iwona Kuczuro w Gronowo Elbląskie

Małgorzata

Uwaga nieuczciwa firma! Umowę z p. Iwoną podpisaliśmy na początku maja 2023r. Zaliczka została zapłacona. Stolarka w mieszkaniu tj. kuchnia, łazienka, przedpokój i sypialnia zgodnie z umową miały być zrealizowane do połowy lipca 2023r. W tym czasie firma wmi- dekorator nie zrobiła nic. Pani Iwona nie odbierała tel. i unikała kontaktu. We wrześniu 2023r. odstąpiliśmy od umowy. Pani Iwona z płaczem wyprosiła, żebyśmy dali jej drugą szansę. To był nasz największy błąd. Pani Iwona dalej nie realizowała umowy. Okłamywała nas ze pracownicy są na budowie, pomimo że nikogo tam nie było. W czasie współpracy z p. Iwoną w naszym mieszkaniu „pracowały” trzy różne ekipy, z których żadna nie znała projektu i nie wiedziała co robić, nikt pracowników nie nadzorował, p. Iwona w ogóle nie była zainteresowana pracami. Pracownicy z łapanki, bo p. Iwona nie ma stałej ekipy, z którą współpracuje, jeżeli już coś zrobili, to było to zrobione krzywo i niechlujnie. Nawet w domku na działce nie chciałabym zamontować mebli o tak niskim standardzie, jaki próbowała nam wcisnąć Iwona Kuczuro. Pracownicy p. Iwony nie tylko zniszczyli materiały stolarskie (te dostarczone do mieszkania), zniszczyli naszą wyspę w kuchni, ściany i podłogę. Nie wytrzymaliśmy tego chaosu. Ostatecznie w listopadzie 2023r. odstąpiliśmy od umowy i zdemontowaliśmy to badziewie wykonane przez p. Iwonę. Pani Iwona po raz kolejny z płaczem przyznała nam racje, niestety na tym się skończyło. Pomimo, ze p. Iwona zobowiązała się do zwrotu wpłaconej zaliczki, nie oddała nam naszych pieniędzy. Przez p. Iwonę musieliśmy przesunąć naszą przeprowadzkę o 5 miesięcy i ponosić podwójne koszty związane z najmem drugiego mieszkania. Remont z p. Iwona okazał się naszym największym koszmarem. Nie tylko zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez p. Iwonę to jeszcze straciliśmy dużo nerwów. Teraz p. Iwona unika nas, bo jest nam winna pieniądze. Stanowczo odradzam współpracę z wmi-dekorator!

Małgorzata Nowy wpis

Czy można liczyć w Wmi Dekorator Iwona Kuczuro na prywatną opiekę medyczną?

Paulina Nowy wpis

Jestem zawiedziona ta firma. Jestem stała klientka robiłam kuchnie i łazience i było super zrobione więc teraz przedpokój robiłam i to co oni robią z ludźmi to jest jakaś masakra. Niedosc że opóźnienie i dodzwonić się do Pana Iwony to jest bardzo ciężko i trzeba było upominać się kiedy wkoncu mj zamontują a jak już doszli do tego Ti wgl nie zrobili tego co chciałam tłumacząc się pomyłka projektu więc prosiłam o poprawę i dokończenie to po 2 tygodniach łaskawie ktoś inny przyjechał i co się okazało że znowu pantograf do Szady jest za dlugi więc podziękowałam im za to bo znowu bym czekała niewiadomo ile. Już ostatni raz robiłam u nich i napewno wszystkim będę odradzać bo tak jak traktują ludzi to jest jakaś porażka.

WMI-dekorator Nowy wpis

Na tę chwilę nie, ale rozwijamy się dla naszych Klientów, więc może w krótce

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wmi Dekorator Iwona Kuczuro? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jarosław

Długo szukaliśmy tak profesjonalnej i doświadczonej osoby jak Pani projektant. Ilość pomysłów jak i świetne wykonanie mebli zarówno pokojowych jak i kuchennych zadowoliło moją jakże wymagającą żonę. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy.

Stefan
@Jarosław

A możesz wspomnieć jak cenowo się to kształtuje tu? Jest w porządku, portfel nie ucierpi? :D

WMI-dekorator
@Stefan

Dzień dobry, nasza oferta jest na tyle bogata, że jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb i możliwości Klienta. Pracujemy na wszystkich dostępnych materiałach oraz okuciach. Można wysłać do nas wstępny projekt lub szkic pomieszczenia z opisem, a my wycenimy to w standardowej wersji, czyli na dobrej jakości akcesoriach i materiałach. Pozdrawiam, Iwona Kuczuro

Pani projektant wykonała świetną robotę. Całe mieszkanie wygląda lepiej niż sobie wyobrażałem. Wykonanie było równie super

Mak

Pani Iwono jeszcze raz dziękujemy! Efekt końcowy wyszedł lepiej niż się spodziewaliśmy. Gorąco polecam ????

WMI-dekorator

Dzień dobry, przykro nam, że nie jest Pani zadowolona z naszych usług. Dla Pani wiadomości: chcieliśmy pomóc w naprawieniu kuchni IKEA wadliwie wykonanej, przez innego wykonawcę, który zakończył współpracę z Panią nie ukończywszy prac. Przyznaję, że obiecałam wykonanie podobnych frontów, niestety po bliższej analizie okazało się, że nie są to produkty w jakości na jaką dajemy gwarancję, ponieważ odklejają się w kontakcie z wyższą temperaturą. Poza tym posiadają nietypowy frez i dla trzech frontów IKEA nawet nie zamierza zmieniać swoich modułów. Zaliczka została zwrócona, proszę sprawdzić na koncie. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dokończeniu prac

Bogumiła W.

Bardzo fajna obsługa. Miła i profesjonalna Pani Projektantka, ciekawe pomysły i zdecydowanie realizacja godna polecenia.

Mick

Polecam, bardzo fajne projekty i pomysły.

Zostaw merytoryczną opinię o Wmi Dekorator Iwona Kuczuro - Gronowo Elbląskie

Wmi Dekorator Iwona Kuczuro
4.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Szmaragdowa 3 lok. 3
    82-310 Gronowo Elbląskie