Opinie o Carmen sp.j. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Carmen sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Carmen sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carmen sp.j. w Lublin

Tola Nowy wpis

Hej. czy to prawda tak jak ktoś napisał wcześniej, że podwyżki zawsze co roku jakieś się zdarzają? jeśli tak to jakich konkretnie może teraz spodziewać się prasowaczka? Teraz w ogłoszeniu nie ma wskazanych nawet widełek płacowych. Jakie są teraz proponowane początkowe zarobki?

Ze dwa lata temu podwyżek nie było? jakby nie patrzeć to ostatni wątek tutaj, do teraz podobnie cisza w tym zakresie, że nic nie piszecie? Mam ofertę dla pracownika magazynowego sprzed jakiegoś tygodnia. W wymaganiach znalazły się dwa punkty – zaangażowanie oraz dobra organizacja czasu pracy. co z innymi wytycznymi? Co z karalnością na przykład?

Aga Nowy wpis

Jakaś fałszywa opinia!! Podwyżki są co roku. Jest OK! Bez uwag!

Izabela

Sporo tu pisaliście o kiepskich zarobkach, z kolei firma odpowiedziała że uzależnione są od zaangażowania pracownika. Ktoś dodał, że premii nie ma. Jak w takim razie się to przedstawia, wszyscy na start mają tyle samo a potem ci co się starają mają jakieś podwyżki? W ogóle jak firma zapatruje się na trudności na rynku pracy, zaproponowała jakieś podwyżki wynagrodzeń?

X Nowy wpis
@Izabela

Nie

Paula

Dlaczego pracownicy tej firmy masowo sie zwalniają? Czy ktos może rzetelnie odpowiedzieć na to pytanie?

Zocha

Koleżanki to dużo powiedziane! Pracując w Firmie Carmen nie przeszkadzały Paniom tutejsze warunki skoro były zatrudnione przez kilka lat, tutaj nikt nikogo na siłę nie trzyma. Firma to nie tylko pracodawca to cała lojalna załoga, która współpracuje i się wspiera.

Paula

Za co zostali zwolnieni ci pracownicy?

Maja
@Paula

Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu, nie zauważyłam żadnych masowych zwolnień przez pracowników.. Jeżeli ktoś się zwalnia to dlatego, że nie radzi sobie z pracą, jest niekompetentny, leniwy itd, itp

Rob

Ale ściema! Nie uczciwe to co piszesz! !0 lat temu były całkiem inne stawki. Wiem bo tu pracuję już dłużej niż 10lat!! Nie sącz jadu człowieku tylko szukaj swojego szczęścia gdzie indziej.

Niebo
@Rob

(usunięte przez administratora)Ale fakty mówią same za siebie: w ostatnim roku z pracy zrezygnowało samodzielnie, nie z wyrzucenia, ponad 10 osób, szwaczki pracują na akord, zarabiają marne pieniadze, pracy jest nawał, pracownicy nie są szanowani, atmosfera pracy jak w zadymionym ciasnym pomieszczeniu, pieniądze słabe i nie wszystko legalnie. Szukają pracowników i jakoś nikt długo miejsca nie zagrzewa. Może zamiast tu wojować warto zastanowić się dlaczego tak się dzieje? Może 25lat minęło i czasy i oczekiwania pracowników się zmieniły? Firmie życzę samych sukcesów ale nie tędy droga.

Aleksandra
@Rob

Z Twojego wpisu wynika, że stawki w Carmen zmieniają się z biegiem lat. Często macie podwyżki? Bardzo mnie interesuje, ile można tam zarobić.

An
@Aleksandra

Podwyżek raczej nie ma. Zwiększa się tylko płaca minimalna

@Paula

Nigdy nie było żadnych masowych zwolnień. Teraz minął ponad rok od zamieszczonej opinii, i nadal nie odnotowaliśmy takiego zjawiska.

O.
@Maja

Nie moja droga. Jeżeli ktoś się zwalnia to jest niezadowolony z pracy ????

@Carmen sp.j.

Witam, czy Carmen oferuje jakieś szkolenia, kursy dla pracowników? Chodzi o możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i możliwość rozwoju. Później ewentualne podwyżki lub awans.

@O.

Hej @O. czy jesteś pracownikiem Carmen? Powiedz proszę na jakim stanowisku i od jak dawna? Zastanawiam się jakie benefity oferuje firma,oprócz wynagrodzenia.

Grażyna

Hej @Nick, czy możesz wytłumaczyć osobom spoza Carmenu, co masz na myśli pisząc "biedna Maja ma problem z myśleniem"? Trudno odnieść się do Twojego wpisu, nie znając sytuacji wewnątrz firmy. Czy jesteś zadowolony z pracy w Carmenie?

Były też
@Grażyna

Oj nie ha ha jaki awans?

@Zocha

Dokładnie! Firma to pracodawcy + pracownicy. Ważna jest współpraca oraz dobra atmosfera. Nikt nikogo nie zatrzyma siłą, jeżeli pracownikowi nie odpowiadają warunki. Pozdrawiamy

@Były też

Jak najbardziej jest w firmie grono pracowników, którzy awansowali na wyższe stanowiska.

MatDi
@Niebo

Prawda....

Firma Carmen sp.j. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Sprzedawca Carmen Warta. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Carmen sp.j.?

PanDa

Jaka atmosfera?dużo lizusów i donosicieli,niby dorośli ludzie a skarżą jak dzieci.

Agnieszka
@PanDa

Poważnie z tym piszesz? A na co tak właściwe mieliby tu donosić?

MatDi
@PanDa

Czyli niezmiennie od wielu wielu lat ;)

Dunia

Bardzo słabe miejsce pracy. Pieniadze, warunki słabe

@Dunia

Rozumiem, że jest to wypowiedź osoby, która pracowała w Carmen? Zatrudniamy prawie 100 pracowników- to raczej świadczy o tym, że jest to dobre miejsce pracy. Jest wielu pracowników z długim stażem, a także takich, którzy rozpoczynają swoją karierę zawodową.

Polina
@Carmen sp.j.

To świadczy tylko o tym, że tylu pracowników firma potrzebuje. Nic więcej. Zawsze się znajdą biedni ludzie co się godzą na słabe warunki

Małgorzata
@Carmen sp.j.

Czyli przyjmują również państwo osoby bez doświadczenia? :) Czy jednak jakieś minimalne jest wymagane?

Firma Carmen
@Małgorzata

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą! Aktualnie nkogo nie przyjmujemy. Mamy komplet zadowolonych, szczęśliwych ludzi, którzy cieszą się z pracy, umów i nie odchodzą. Nie ma rotacji jest constans :)

Małgorzata

Piszecie, że słabo płacą :( czyli ile?!najniższa krajową, czy mogę liczyć na coś więcej? Są jakieś premie? :)

Carmen
@Małgorzata

Dzień dobry, wysokość wynagrodzenia jest zależna od zaangażowania pracownika :) Oczywiście można liczyć na więcej niż najniższa krajowa! Serdecznie zachęcamy do przesłania CV. Pozdrawiamy, Firma Carmen

Panda

Premii nie ma.

eve

Polecam pracę w firmie Carmen Aneta Zdyb Wojciech Kitajewski Sp,jawna. Zarobki może nie są jak w W-wie, za to współpraca z szefami i załogą jest jak najbardziej na DUŻY PLUS

@eve

Dziękujemy za miłą i uczciwą opinię. Pozdrawiamy!

Xenna Extra

Jak wygląda temat wynagrodzeń w firmie?(usunięte przez administratora)

Obol
@Xenna Extra

Za sprzedaż??? Tzn za bycie handlowcem czy na miejscu? Bo to 2osobne tematy. (usunięte przez administratora)

Xenna Extra
@Obol

Na miejscu

Obol
@Xenna Extra

Ooo to w życiu. Grosza nawet

@Xenna Extra

Temat wynagrodzeń- tj. w każdej firmie jest tajny. Duża ilość pracowników, z długim stażem pracy świadczy chyba o tym, że są zadowoleni z warunków.

Peter

Na dobrą firme nikt złego słowa nie powie. Sytuacja tej firmy widoczna w tych komentarzach w 100%

Emka
@Peter

Firma zatrudnia ponad 100 osób wiec spróbuj wszystkim dogodzić to sam Ci Nobla dam ;)

@Emka

Duże podwyżki wynagrodzeń , a nie minimalna krajowa. Podać adres do wysyłki tego "Nobla"

@Leszek J.

Mi się podoba. Mam stabilizację. Wypłatę co miesiąc. Umowę o pracę. W obecnych czasach to skarb.

Leszek J.

I aby do pierwszego w dzisiejszych czasach , a po pierwszym zaliczka na następny miesiąc. Wypłaty na czas w większości firm, a co do umowy to widzę że brak ambicji, odwagi i brak chęci rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń. W większości w wieku przedemerytalnym tak mają. Powodzenia.

@Leszek J.

Widzę że znasz dobrze Carmen Aneta Zdyb Wojciech Kitajewski. Powiedz mi w takim razie jakie jest tu podejście do pracownika i jaka atmosfera panuje w tej firmie? Czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego dla młodszych osób? Czekam na Twój wpis.

@Marcin

Nie wiem jaki teraz jest tam podejście do pracownika ponieważ od wielu lat już tam nie pracuję. (usunięte przez administratora) Reasumując staż 3 miesięczny i doświadczenie zawodowe w CV . Poza tym nic .

M.
@Marcin

O żadnym rozwoju nie ma mowy. Masz wykonywać polecenia, robić wszystko szybko, dużo, coraz więcej, odbierać telefony po pracy i przede wszystkim- nigdy nie domagać się podwyżki.

Audyt
@M.

a zapomniałeś i przede wszystkim nie wyjeżdżać demonem bo wszyscy oszalejà :)

@Leszek J.

W firmie pracują ludzie w różnym wieku i z różnym stażem pracy. Proszę nie odbierać im ambicji czy odwagi ;(

Xxxx

(usunięte przez administratora) Szefowa nie potrafi nawet określić się, za jaką bedzie pracowac sie stawke i nie ma z nią żadnego kontaktu. Swoich pracowników ma po prostu daleko i serdecznie- tych nowych i starych. (usunięte przez administratora)Po dniu probnym mialam dostac umowe o prace, po zakonczeniu pracy nikt nie zapytal czy przyjdę jutro, nikt mnie tez nie poinformował czy mam przyjść, co z umową, szefowa jakby jej nie było. Gdy do niej zadzwoniłam nawet nie raczyła odebrać a co mówić oddzwonić. (usunięte przez administratora) Gdy zapytałam o wypłaty pracownicy uznali, że nie jest określone nigdzie do kiedy jest wypłata czasami 15, czasami 20. Ogólnie nie polecam, chyba, że ktoś nie ma co zrobić z czasem i chce sobie dorobić jakies smieszne pieniądze, przyjaźni też nie radziłbym tam szukać no chyba, że fałszywej. Od kierowniczki dostalam wolne z przyczyn niezależnych ode mnie (wypadek samochodem, którym dojeżdżam do pracy), chciałam wolne na jeden dzień, a sama postanowiła dać mi 3 dni wolnego, jednak na drugi dzien dostałam od NIEJ (nie od szefowej co jest śmieszne) smsa, że z powodu mojej nieobecności musiała na moim stanowisku postawić inną osobę (sytuacja żałosna i niepoważna) (usunięte przez administratora)Wystarczyło mi w zupełności to, co tam zobaczyłam i usłyszałam od pracowników. To, że dają sie wykorzystywać i żalą sie tylko miedzy sobą, a nie potrafią nic w tym kierunku zrobić to tylko i wyłącznie ich decyzja, właśnie w taki sposób powstają tacy śmieszni pracodawcy, wyzysk i jeszcze raz wyzysk.

iff
@Xxxx

Kobieto co Ty piszesz, skąd Ty się urwałaś, skąd takie wiadomości wzięłaś. Pracowałaś 3 dni i tyle wiedzy hahah, to ja pracuję 5 lat i tego nie wiem hahah, Złośliwa opinia, bo ktoś się poznał na leniu i krętaczu szukającym sensacji. Powodzenia i szczęścia na dalszej drodze kariery. daleko na tym wózku nie zajedziesz.

@iff

To co napisała" Xxxx " to w większości prawda. Nic nie straciła nie pracując u Was, a nawet zyskała możliwość znalezienia lepszej pracy.

Najnowsza
@Xxxx

@Xxxx . Po pierwsze przychodząc do pracy, ktoś Cię do niej przyjmuje, nie spadasz ot tak sobie z nieba , pojawiasz się w zakladzie i mówisz : Oto jestem ,gotowa do pracy ????.Nie, najpierw masz rozmowę z pracodawcą albo ewentualnie kimś odpowiedzialnym za przyjęcie pracownika, wiec od tego jest język, żeby spytać co będę robić i za jaką stawkę.Tutaj wina leży po Twojej stronie, ze nie ustaliłaś tego. Po drugie, czy to Twoja pierwsza praca, czy kolejna? Bo z wypowiedzi wynika , ze jeszcze w niewielu zakładach byłaś i mało widziałaś. ..Uwierz , są gorsze. Po trzecie, jeśli szukasz zrozumienia i przyjaźni to radzę iść do korporacji. Tam na pewno pracownicy są przyjaźni i przychylni????. A po czwarte, reasumując, jeśli popracujesz juz tak z dwadzieścia, dwadzieścia kilka lat to może wtedy zrozumiesz, ze wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a atmosfera w pracy zależy również i od Ciebie i od tego jaką masz psychikę. Wiec na koniec radzę najpierw przyjrzeć się sobie.....

@Najnowsza

Sorry ale to chyba pracodawca ma poinformować co pracownik będzie robił w jakim systemie i za ile i wtedy przyszły pracownik decyduje czy chce na takich warunkach pracować. Czasy się już trochę zmieniły , komuna minęła. Na rynku brak chętnych do pracy A u Was stare przyzwyczajenia. Łaski już nikomu nie robicie że do pracy przyjmujecie. Teraz pracownik robi Wam łaskę że u Was pracuje.Nie mam na myśli przyszłych emerytów , ludzi z kredytami i nieudaczników.

Najnowsza
@Leszek J.

Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem, później komentuj. Xxxx sama sobie przeczy . A co do Twojego zdania, ze na rynku brak ludzi do pracy to zgodzę się w 100 %. Owszem ludzi DO PRACY brak, teraz ludzie chcą przyjść do pracy , nie narobić się i zarobić bajonskie sumy. I myślę, ze za kilka lub kilkanaście lat będziemy mieli jako Polska z tym problem, bo rzemieślników i pracowników fizycznych nie będzie. Tylko kretacze, kombinatorzy i nieudacznicy.

Prawda
@Xxxx

Prawda w oczy kole. Wypisz wymaluj carmen od lat. Nic się nie zmienia. Nawet stawki.

Prawda
@Najnowsza

Owszem. Są gorsze. Ale carmen jest też w czołówce ????

M.
@Leszek J.

Przykre ale to prawda- tam pracują tylko ludzie którzy mają kredyty, niewiele do emerytury albo tak niskie poczucie własnej wartości że nawet nie próbują szukać lepszej pracy. (usunięte przez administratora)

@Prawda

Kurde straszą tylko gorszymi miejscami pracy, ale o lepszych to już zapominają. A takie miejsca pracy są nie tylko w korporacjach jak to straszy "Najnowsza".

@M.

(usunięte przez administratora)w końcu to szweczki są podstawą bez której tą firma nie będzie funkcjonowała. A co do znajomości to są w błędzie , bo żaden przedsiębiorca nie zwolni pracownika przy takich brakach rąk do pracy bo Pani A. ma ochotę komuś zrobić na złość.

@Leszek J.

Wypominać komuś że jest synem szefa ???? No przepraszam uprzejmie, no to można mieć tylko pretensje do Boga że się nie jest synem Kitajewskiego. Szanuj swojego ojca a ludzi oceniają po pracy i zachowaniu. To jest dobra praktyka że syn szefa zaczyna od najniższych stanowisk by wiedzieć co to jest ciężka praca. Bo później rozumie co to jest praca na najniższym stanowisku gdy zostanie szefem.

@Leszek J.

Znam Leszka J.i podszywanie się pod jego osobę jest wstrętną manipulacją. Twoja wypowiedź mówiąca o tym że ktoś komuś robi łaskę świadczy wyłącznie o twoim beznadziejnym stosunku do pracy i pracodawcy. Już od dawna nikt tak nie powinien traktować stosunku pracy. Jako pracownik można znaleźć wiele ofert pracy w których można się wykazać swoimi umiejętnościami i za nie oczekiwać godziwej zapłaty. Nie każda praca jest dla każdego, trzeba znaleźć miejsce w którym można po pierwsze realizować siebie i dobrze eksponować swoje umiejętności. Nie każdy może być handlowcem, nie każdy może być szwaczką czy krawcową lub pracować na produkcji czy w dziale handlowym. Warto poszukiwać pracy która spełnia twoje oczekiwania i pracować godnie za godne pieniądze a nie robić komuś łaskę!!! Taką motywacją charakteryzują się lenie i obiboki ewentualnie ludzie którzy nie nic nie umieją i wydaje mi się że jak już przyjdą do pracy to robią szefowi łaskę, a ten powinien chodzić wokół nich na kolanach. Za swoją pracę należy oczekiwać godnych pieniędzy bo ani szef nie robi tobie łaski ani Ty nie robisz łaski szefowi. Pozdrawiam.

@Adam Kwiatosz

(usunięte przez administratora) .Jakby wiedział co to ciężka praca na najniższych stanowiskach to by ją doceniał, i nie mam na myśli słownego docenienia , tylko finansowe , od klepania po plecach i mówienia jak dobrze pracujesz , nie będziesz miał więcej w portfelu. Nie oszukujmy się , stać szefostwo źeby więcej płacić. Także teksty o tym że to dobra praktyka żeby przyszły prezes poznał pracę aby wiedzieć co to ciężka praca , możesz włożyć między bajki,bo on poznaje po to żeby znać cały proces produkcyjny Reasumując konwersacja z Tobą nie ma sensu.Jako pracownik nie napiszesz nic poza chronieniem i pochwałą dla swojego pracodawcy tym bardziej że On to czyta. Jeszcze tylko wiersz pochwalny napisz .

@Leszek J.

Cześć @Leszek J. z Twoich wpisów wnioskuję, że pracujesz, bądź pracowałeś w Carmenie. Powiedz proszę, jak oceniasz atmosferę w firmie? Czy zespół jest zgrany? Wspomniałeś o słownym motywowaniu pracowników przez szefostwo- czy można również liczyć na jakieś comiesięczne premie?

Były też

Nie. Nie. Nie.

@Grażyna

Atmosfera jest w porządku. W każdej pracy jest raz lepiej raz gorzej- to chyba normalne.

@Leszek J.

Każdy pracownik w firmie pełni ważną funkcję i dokłada swoją "cegiełkę" do sukcesu. Carmen funkcjonuje dzięki doświadczonym pracownikom, profesjonalistom, którzy odpowiedzialnie podchodzą do swoich obowiązków.

@Były też

O obecnej sytuacji w firmie mogliby się wypowiedzieć jedynie pracownicy, którzy są z nami tu i teraz.

Leszek186
@Carmen sp.j.

W takim razie życzę tym pracownikom powodzenia i dalszego rozwoju.

Grażyna

Hej, powiedzcie proszę, czy w Carmen na produkcji w Lublinie poszukują obecnie pracowników? Nie ma żadnej aktualnej oferty pracy, ale jako pracownicy, może macie lepsze informacje z wewnątrz firmy.

@Grażyna

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników produkcji. Zapraszamy do kontaktu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Carmen sp.j.?

Atmosferę w pracy budują nie tylko Szefowie, ale także pracownicy. W firmie pracuje wiele osób z długim stażem pracy w opinii których atmosfera sprzyja rozwojowi oraz zachęca do realizacji wyznaczonych zadań.

No ale to czemu nie ma kontaktu z firma ?

@Paweł

Oczywiście, że jest kontakt z firmą ;) Zapraszamy: nr 817429441, w godzinach 7-17, w sobotę 8-13. Do usłyszenia

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Carmen Aneta Zdyb Wojciech Kitajewski sp.j.?

Byly pracownik

Co??

Igul

O pracy w tej firmie można opowiadać anegdoty... pracy dużo, płaca niska, o podwyżce zapomnij, nikt nie zasluguje. Na twoje miejsce przeciez są ukraińcy i filipińczycy. (usunięte przez administratora)

Saba
@Igul

Absolutnie dementuję! Nie ma żadnych Filipińczyków!!! Pracuję tam już długo. Podwyżki są jak w innych firmach. Sama ilość pracowników o czymś świadczy.

Leszek.J
@Saba

Ilość pracowników świadcz tylko o tym że jest tam dużo pracy, o niczym innym.

Adam Kwiatosz

Nie będę pisał pod żadnym nickiem tylko napiszę opinie pod swoim nazwiskiem ponieważ jestem z niego dumny jak też dumny jestem z pracy w Carmen i z tego jak wykonuje swoją pracę. Pracuję w firmie 20 lat więc da się tu pracować długo i nie jestem jedyny ani też najstarszy stażem w tej firmie. Branża w której funkcjonujemy jest bardzo specyficzna i przesycona konkurencją. Dlatego też szefowie muszę balansować między zarobkami pracowników a utrzymaniem firmy na rynku. Może i stawki nie są za wysokie jednak praca jest w dobrych warunkach a atmosfera jest przyzwoita. Nie wszyscy muszą pracować w Carmen, każdy moze szukać własnej drogi rozwoju, nie oznacza to że trzeba wieszać na tej firmie psy. Piszę to bo jestem częścią tej firmy od lat, utożsamiam się z nią i i to ja poniekąd wspólbuduje atmosferę tej firmy.

Leszek.J
@Adam Kwiatosz

Pozwolę sobie napisać kilka słów ,jako "były" pracownik. Po części się z Adamem zgadzam, chciałem jednak zaznaczyć że Adama praca i zarobki ,a także miejsce wykonywania pracy jest trochę inne niż np. szwaczki, Adam nie ma kontaktów dzień w dzień z tą samą grupą osób, gdzie zdarza się że klika się dobierze i wzajemnie sobie dogadza. Adam nie ma także zmiennika z którym może się nieraz nie dogadywać lub ustalać na które zmiany w danym tygodniu będzie pracował. Także Adam opisuje wdpółpracę z firmą z punktu widzenia swojego stanowiska pracy i swoich zarobków, więc punkt jego widzenia jest trochę inny niż etatowej szwaczki???? Proponuję siąść do maszyny , stanąć do wypalarki na miesiąc , a nóż zmienisz zdanie. Nie mam zamiaru krytykować ,ani tym bardziej zachwalać pracy w tej firmie ,bo już tam nie pracuję ,więc nie wiem jak teraz jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Carmen sp.j. - Lublin

• Jak się pracuje w Carmen sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Carmen sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Carmen sp.j.
3.4/5 Na podstawie 12 ocen.

Carmen sp.j.