Opinie o Gutkowski Nieruchomości W.Gutkowski I.Gutkowska sp.j. w Iława

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gutkowski Nieruchomości W.Gutkowski I.Gutkowska sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gutkowski Nieruchomości W.Gutkowski I.Gutkowska sp.j. o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gutkowski Nieruchomości W.Gutkowski I.Gutkowska sp.j. w Iława

Doc

Podejscie tego delikwenta do przyszlego najemcy jest na zalosnym poziomie, kontaktowalismy sie z nim 4 razy i umawialismy na wizyte by moc zobaczyc mieszkanie, za kazdym razem rzekomo ktos rezerwowal mimo ze mial sie do nas odezwac gdyby osoba ktora moze sobie pozwolic na spalenie 1000 zl za bezzwrotna zaliczke na poczet rezerwacji nie bylo kontaktu. Wlasciciel mieszkania powinien przemyslec kogo bierze by zajmowal sie wynajmem bo ten pacjent ewidentnie dziala na niekorzysc wlasciciela.

Gutkowski - Nieruchomości Nowy wpis
@Doc

Nie jest nam znana opisana tu sytuacja. Nie wiemy co przyświecało jej twórcy. Nasze biuro aktualnie posiada kilka mieszkań do wynajęcia - w tym od zaraz. Pozdrawiamy Gutkowski - Nieruchomości.

pracownik Nowy wpis
@Doc

Dzień dobry, dla naszych Zleceniodawców oraz dla naszego biura bezpieczeństwo i pewność wynajmu są priorytetem. W większości przypadków mamy dokładne wskazówki czy życzenia co do praktycznej realizacji umów najmu. Z przykrością stwierdzamy, że większość niewiarygodnych potencjalnych Najemców chciałaby iść bardzo szybko na skróty. W trosce o interesy naszych Zleceniodawców nasze biuro nigdy nie akceptuje tego rodzaju życzeń. Wojciech Gutkowski

Pracownik Nowy wpis

Dzień dobry, realizujemy różnego rodzaju kontrakty. Są również kontrakty gdzie część wynagrodzenia pokrywa Zbywca zaś część Nabywca. Większość Nabywców z przyjemnością płaci część wynagrodzenia wiedząc, że robi bdb interes, bezpiecznie nabywając, często długo poszukiwaną nieruchomość. Wojciech Gutkowski P.S. "Dla mnie" tzn. dla kogo ? Czy to aby nie znowu nasza miła Konkurencja ?

Agnieszka B.

Serdecznie polecam współpracę z Gutkowski nieruchomości wszystkim, którzy potrzebują wsparcia agencji przy sprzedaży mieszkania. Gutkowski nieruchomości oferuje profesjonalną i rzetelną obsługę na każdym etapie, aż do ostatecznego podpisania umowy. Profesjonalizm w każdym calu i empatyczne podejście do klienta. Dzięki Panu Wojciechowi i Izabeli Gutkowskim klient czuje się zaopiekowany w 100%. Całkowite zaangażowanie, merytoryczna komunikacja oraz prowadzenie całej transakcji kompleksowo to ogromny plus Gutkowski nieruchomości. Poza tym dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszelkich formalności. Transakcja sprzedaży nieruchomości przebiegła szybko, sprawnie i co najważniejsze skutecznie. Nieoceniony komfort dla sprzedającego, zwłaszcza jeśli samemu nie ma się możliwości aktywnego udziału w sprzedaży. Dziękuję i szczerze polecam.

@Agnieszka B.

Dzień dobry, miło, że do znalezienia kupca i obsługi transakcji iławskiej wybraliście Państwo nasze biuro. Również bardzo dziękujemy za współpracę i miłą atmosferę. Polecamy się przy kolejnych transakcjach. Z poważaniem, Wojciech Gutkowski

Czy w Gutkowski Nieruchomości W.Gutkowski I.Gutkowska sp.j. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gutkowski Nieruchomości W.Gutkowski I.Gutkowska sp.j.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Tratata

Rok czasu wisiał baner,ani jednego klienta. Zablokował sprzedaż przez durne umowę z której nie można było wycofać umowę. Nałożył 8 % od sprzedaży jak konkurencja nakłada 3%.nie polecam.

Aneta
@Tratata

Dziwne rzeczy piszesz. Podpisując umowę chyba wiadomo jaki jest % od sprzedaży, nie przeczytałeś/przeczytałaś umowy?

@Tratata

Dzień dobry, bardzo przepraszamy ale nasze biuro nie zawiera umów, z których nie można się wycofać. Każda zawierana umowa jest negocjowana z Klientem - nawet w sytuacji kiedy sobie tego nie życzy. Poprzedni 2022 r. w czasie którego doszło do tak bardzo dramatycznej zapaści na krajowym rynku nieruchomości, to prawdziwie bolesne wyzwanie dla większości Obecnych na tym rynku. Jeśli dołożyć do tego np. brak elastyczności Sprzedających w/s. cen transakcyjnych to sytuacja staje się rzeczywiście trudna. W takich ekstremalnych sytuacjach nasze biuro oczywiście nie jest gwarantem zawarcia transakcji. Ze swej strony czynimy profesjonalne zabiegi w kierunku pozyskiwania np. nabywców czy najemców. Przepraszamy ale z opisu sytuacji "Tratata" wnioskujemy, że doszło przynajmniej do pomieszania faktów z subiektywnymi życzeniami - jeśli jest to w ogóle rzetelna próba poinformowania rynku o działaniach naszego biura. Obecnym i przyszłym Klientom życzymy na 2023 r. wiele zdrowia i wszelkiej pomyślności, Gutkowski - Nieruchomości.

@Aneta

Pani Aneto, bardzo dziękujemy za roztropną analizę sytuacji. Pomijając realne i rzetelne opinie, na rynku działają firmy, które odpłatnie umieszczają pozytywne opinie / usuwają negatywne, z drugiej umieszczają negatywne opinie. Często mamy przekonanie, że realizują to te same firmy. Gutkowski - Nieruchomości

Kazimierz

Miła i profesjonalna usługa, bardzo polecam

@Kazimierz

Dzień dobry, jeszcze raz serdecznie dziękujemy Panu za wybranie do obsługi tej skomplikowanej prawnie i materialnie transakcji właśnie naszego biura. Gutkowski - Nieruchomości

Sylwia

Obsługa profesjonalna, rzetelna pomoc w pośrednictwie nieruchomości. POLECAM!!!

@Sylwia

Dzień dobry, jeszcze raz dziękujemy za bardzo miłą współpracę przy realizacji kontraktu. Mamy nadzieję na kolejne inwestycje nieruchomościowe z Państwa strony. Gutkowski - Nieruchomości

Sprawnie, pełen profesjonalizm. Wszystko jasne i czytelne.

Krystyna
@Marek

Super, że jesteś zadowolony! A jak podchodzisz do cen? Są przystępne?

@Krystyna

Tak. Oczywiście, miałem porównanie i to co oferuje ta firma jest jak dla mnie ok.

@Marek

Obsługa tak miłych i wymagających Klientów była dla naszego Zespołu bardzo pouczająca. Jeśli będziemy mogli być jeszcze w czymkolwiek Państwu pomocni to oczywiście pozostajemy do Ich dyspozycji. Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za tak miłą opinię dot. jakości naszej obsługi. Pozdrawiamy serdecznie - Zespół Gutkowski Nieruchomości .

Zuzanna
@Marek

A z czym masz porównanie w okolicy? Bo tu chyba zbytnio to nie ma w czym przebierać

@Zuzanna

Wręcz przeciwnie. Moim zdaniem jest trochę ofert jak i sprzedających. Wszystko zależy od oczekiwań kupującego. Każdy szuka czegoś co będzie mu odpowiadało, to kwestia gustu. Ja podkreślam ja, znalazłem coś co mi się spodobało i spełniało oczekiwania, dokonałem zakupu. Cała procedura przebiegła szybko i sprawnie, pomimo że nie przebywam na co dzień w okolicy zakupu, dlatego podtrzymuję swoją bardzo pozytywną opinie o biurze Pana Gutkowskiego. Proszę mi wierzyć, że moje poszukiwania czegoś dla siebie trochę trwały i miałem do czynienia z kilkoma biurami i sprzedającymi i bywa różnie. Pozdrawiam.

Julia
@@Marek

A jak atmosfera w biurze u państwa Gutkowskich? :) "Kręcą" się tam jacys praktykanci/stazyści? :)

GUTKOWSKI - NIERUCHOMOŚCI
@Marek

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak dobrą opinię ws. Z naszej strony dziękujemy za bdb współpracę, dzięki której wszystko mogło przebiec korzystnie, terminowo i w pełni zgodnie z ustaleniami. W przyszłości pozostajemy do Pana dyspozycji. ws. nieruchomości na terenie całego kraju. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Gutkowski - Nieruchomości

Zuzanna
@GUTKOWSKI - NIERUCHOMOŚCI

Witam, czy nadal jesteście otwarci na współpracę?

Bardzo miła i profesjonalna obsługa na każdym etapie współpracy. Polecam i bardzo dziękuję za przeprowadzenie transakcji w tak szybki i fachowy sposób.

@Anna

Pani Anno. Serdecznie dziękujemy za bardzo miłą i pomocną współpracę z Jej strony. W spr. nieruchomościowych tradycyjnie pozostajemy do Pani dyspozycji. Pozdrawiamy, Gutkowski - Nieruchomości.

kupujacy

Chcialbym dodac swoja opinie,po pierwsze jezeli chodzi o obsluge mila atmosfera ,bardzo duzo mowi ,natomiast w rzeczywistosci jest troszke inaczej nie do konca wszytko jak jest dokladnie,moze opisze swoja sytuacje..po pierwsze chcielismy kupic mieszkanie,Pan Gutkowski nic nie wspomial ,ze mieszkanie jest pod hipoteka,przy probie kupna musielismy wpacic zaliczke na poczet hipoteki, i zaraz Pan Gutkowski dal fakture zaplaty pierwszej wpaty za uslugi firmy 3.500zl,o ktorej nic nie wspomial ,ze to bedzie az takie duze honorarium w calosci 7 tysiecy zl. nie wiem jak to jest naliczane ,sprzedajacy placi powiedzmy 2%,a kupujacu od kwoty 200.000 tysiecy -7 tysiecy..moje pytanie jest za co az tak duzo .tak wiec przestrzegam przed taka sytuacja kupujacych przez Firme ..

@kupujacy

Na krajowym rynku nieruch. prowadzimy działalność już od ubiegłego wieku. Nigdy żadnemu Klientowi nie wystawiliśmy faktury w przedstawionej sytuacji. Informacja jest wyłącznie próbą manipulacji. Gutkowski - Nieruchomości

Kupujący

Uważam że p.gutkowski Oszukuję ludzi wciskając ludziom umowy nieświadomie. Znalazłam ogłoszenie sprzedaży nieruchomości kontakt był tylko przez gutkowskiegi . Żeby obejrzeć nieruchomość musisz podpisać umowę ze mu za nią zapłacisz 5tys jeżeli to kupisz . Umowa tak ładnie napisana za plecami kupującego. OSTRZEGAM !!!!

@Kupujący

Bardzo przepraszamy ale opisana sytuacja nie jest nam znana. W wieloletniej praktyce nigdy nie stosowaliśmy tego rodzaju działań. W tekście tym dominują nieprawdziwe i sprzeczne informacje. Celem wyjaśnienia i pomocy ws. serdecznie zapraszamy do naszego biura. Gutkowski - Nieruchomości.

Marian

miła, fachowa i co najważniejsze - skuteczna! obsługa, szczerze polecam :)

@Marian

Podejrzewam, że Twój wpis jest z poziomu klienta mającego kontakt z firmą Gutkowski Nieruchomości W.Gutkowski I.Gutkowska. Dobrze wiedzieć, że firma ta słynie z dobrej obsługi klienta. Mogę dowiedzieć się od Ciebie, czy kupowałeś za ich pośrednictwem nieruchomość?

Iwona

Rzetelna firma, gdzie wszystko jest dobrze sprawdzane i przeprowadzane.

JACK

Bardzo profesjonalna obsługa.Jesteśmy zadowoleni.J.J

Zostaw merytoryczną opinię o Gutkowski Nieruchomości W.Gutkowski I.Gutkowska sp.j. - Iława

• Jak się pracuje w Gutkowski Nieruchomości W.Gutkowski I.Gutkowska sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Gutkowski Nieruchomości W.Gutkowski I.Gutkowska sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gutkowski Nieruchomości W.Gutkowski I.Gutkowska sp.j.?

Gutkowski Nieruchomości W.Gutkowski I.Gutkowska sp.j.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Niepodległości 8 lok. 13
    14-200 Iława

Gutkowski Nieruchomości W.Gutkowski I.Gutkowska sp.j.