Opinie o Fundacja Światełko w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fundacja Światełko. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fundacja Światełko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność wspomagająca

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Światełko w Gdynia

mieszkaniec Czudca Nowy wpis

W Czudcu miała być dziś zbiórka /kartki z nr tel i data były porozwieszane na ulicach/, worki 6 szt cały dzień przeleżały w sniezycy i deszczu - zbiórki nie było ! Wykonałem ok 20 telefonów - nr telefonu do człowieka jeżdżącego po odbiór do godz 10 tej był wyłączony /automatyczna sekretarka na która się zona nagrała późniejj i ja/ później telefon został włączony ale nikt po wielokrotnych próbach nie odbierał do ich władz zarządu z gminy Bukowsko - podobnie - tel 13 4354290 nieaktywny tel 509 012 796 wyłączony Uważam ze ta fundacja to sciema - to jakieś towarzystwo, którym jak sie zachce toi odbiorą a jesli nie to olewaja wszystko i wszystkich.

Czytałam wpis blogowy, z którego wynikało, że firma, która powołuje się na fundację przy zbiórce ciuchów, robi to bez jej wiedzy i nie odbiera od niej tel. Ale to na marginesie. Czy fundacja jako taka zatrudnia ludzi na umowę o pracę? Mam już miejsce, gdzie 'wyżywam' się jako wolontariuszka, natomiast szukam pracy w NGO'sach i chcę ustalić, jak jest tutaj :))

@Nowa Nowy wpis

Witam. Dzisiaj 14.09.2023 miała być zbiórka odzieży w Lublicy (woj. podkarpackie) wystawiłam 5 worków z ciuchami oraz butami. Od rana próbuje się dodzwonić pod podany nr. Cały czas poczta. Napisałam SMS też zero odzewu.

Klotylda

W Starachowicach ul Leśna do dziś, niedziela 18.00 stoją przygotowane worki z ubraniami. Mokną bo pada. Zbiórka miała być 18 grudnia, sobota. I co?

@Klotylda

Witamy serdecznie. My jako Fundacja nie prowadzimy już tego typu zbiórek. Prosimy o przysłanie ulotki informującej o zbiórce na adres fundacjaswiatelko@gmail.com Dziękujemy I pozdrawiamy.

wczoraj była zbiórka w PRUSZKOWIE , wystawiłam trzy worki o godz 10,00, do późnego wieczora nikt nie odebrał,cały dzień reklamówki mokły, padał deszcz, prawdopodobnie rano dozorca wyrzucił wszystko na śmietnik, bo już nic nie było. na ulotce napisane ze samochody będą jeździły i zbierały do 18,00, POD INNYM BLOKAMI o 13,00 TEZ STAŁY WORKI , nie wiem jak to ocenić, ale na pewno więcej nie wystawie !

Julia
@543212345

to trzeba było je zabrać, po co stały i mokły? :D bez sensu

@pracodawca Nowy wpis
@Fundacja ŚWIATEŁKO

Dostałam ulotkę o zbiórce odzieży przez fundacjeswiateklo

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Fundacja Światełko? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury

Bezczelne kłamstwa tu czytam. Niby nie ma ścieżki kariery i kierujecie się dobrem innych ludzi? Śmiechu warte, trzeba głośno powiedzieć o tym, że po kwestowaniu do puszki pracownik (nie wolontariusz!) dostaje 50% zawartości, resztę bierze dla siebie prezes, dla potrzebujących zostaje mały procent zebranej kwoty, jak nie nic czasami. Takie manipulacje dawno nie były czytane. Proszę przyznać się do tego, że jest to żałosny sposób na zarabianie dla własnego dobra.

Krzysztof Murzicz

Fundacja tez zatrudnia pracownikow w charakterze fundraiserow na umowę wiec w czym masz problem bezimienny (usunięte przez administratora)

Loki

Ile ty miałeś z tego i jak długo dostawałeś 50%? No pochwal się i przede wszystkim przedstaw swoje nazwisko (usunięte przez administratora)

@Krzysztof Murzicz

Problem jest taki, że jak się zbiera do puszki „na potrzebujących” to pieniądze powinny iść do potrzebujących, a nie dla zbierającego i szefa, naprawdę trzeba to tłumaczyć? Zwykłe oszukiwanie ludzi.

@Loki

A po co Ci moje nazwisko, co to zmieni? Mówię jak było, fundacja to sposób zarabiania na siebie, nie dla tych, którzy tego potrzebują. To dosłownie najgorszy typ (usunięte przez administratora) - wmawianie ludziom, że zrobią coś dobrego, podczas gdy pieniądze lecą do kieszeni.

Karol

Wiadomo że pieniądze powinny iść na potrzebujących ale jakaś część też na potrzeby fundacji. Tu tak nie ma? Ty jako były pracownik też zbierałeś do puszek i stąd wiesz że tylko mały procent dostaje potrzebująca osoba a resztę szef? Ile dziennie można było uzbierać?

Bd

Ja mam pytanie odnośnie worków na dary… dlaczego są to worki na bioodpady i to z totalnie innej gminy??? Te worki sa dla ludzi ktorzy płacą za (usunięte przez administratora) ?!?

Kropka nad i

NA dzisiaj Fundacja ŚWIATEŁKO ogłosiła zbiórkę odzieży używanej w Starachowicach. Wystawiłam 3 worki odzieży o godz. 8 rano. Obecnie jest godz. 18.33, worki z odzieżą nadal nieodebrane, mokną na deszczu. Ok. godz.16.30 zadzwoniłam na nr telefonu podany na ogłoszeniu z informacją o lokalizacji wystawionej do odbioru odzieży. Pan zapewnił, że podjadą i odbiorą wystawioną odzież. Odzież w workach nadal nieodebrana, moknie na deszczu, a telefon przestał odpowiadać... To jest poważna fundacja...?????

@Kropka nad i

Witamy. W chwili obecnej nie prowadzimy tego typu zbiórek, więc prawdopodobnie jest to (usunięte przez administratora) Prosimy o podanie więcej szczegółów tej zbiórki, nr telefonu, adres, itp. abyśmy mogli odpowiednio zareagować w tej sprawie. Pozdrawiamy.

Mamablizniakow
@Fundacja ŚWIATEŁKO

Witam czy w dniu jutrzejszym odbierają Państwo paczki w Bydgoszczy ? Bardzo prosiłabym o potwierdzenie.

Klient
@Kropka nad i

U mnie to samo, ale nawet tel nikt nie odbiera tylko się od razu rozłącza :(

Michael

Super organizacja, pomagają regularnie domom dziecka. Niestety, czasem konfliktowi byli pracownicy z zawiści wypisują jakieś bzdety, ale to domena takich incognito chejterków. Tylko na tyle ich stać, biedni umysłowo ludzie....

Nina
@Michael

A skąd ta pewność że to byli pracownicy?! Jeśli nawet to by była prawda, to źle świadczy o firmie, że tak o niej piszą.

Agata
@Michael

A ja wiem, że ta - "firma" ma hurtownie taniej odzieży i WASZE DARY... SAMI SOBIE ODPOWIEDZCIE. O MYŚLCIE TROCHĘ!

Julia
@Agata

żadna nowość, tak często działa ten biznes :D znam przypadki że koleżanki oddawały ciuchy "dla biednych" a potem je znajdywały w lumpeksach, haha

zdegustowana

czekam wg ustalen na odbior odzierzy. Mialo byc o 9 00, a ich ani widu. Chyba zabiore z przed posesji.

Ja kilkakrotnie wystawiłam reklamówki z darami dla tej fundacji, pisząc dodatkowo SMS przy jakim bloku one stoją i zawsze utrzymałam odpowiedz ze zabiorą, czasem przyjezdzali pózno nawet o 17,00, w przeciwieństwie do fundacji z narysowana rodzinka na dużej kartce A 4 , ta druga fundacja już kilka razy nas ominęła, a na wysłany sms podany na druczku nigdy nie odpisała i nigdy nie odebrała mojego telefonu, rzeczy zniszczył deszcz! Polecam fundacje światełko jeśli chcesz żeby twoje dary komuś posłużyły, Ewa ( emerytka)

@543212345

Dziękujemy. Serdecznie pozdrawiamy ????

Zyta
@Fundacja ŚWIATEŁKO

Witam.czy dziś będzie organizowana zbiórka odzieży przy ulicy Morskiej w Gdyni? Mam cały worek 120 l do oddania rzeczy po córce w bardzo dobrym stanie a niestety nie dam rady sama tego znieść .czy jesteś możliwość żeby ktoś je odebrał ? Pozdrawiam

@Zyta

Witamy. Odnośnie wszelkich zapytań dot zbiórki darów prosimy kontaktować się pod nr tel, który widnieje na ulotkach informujących o zbiórce. Pozdrawiamy serdecznie. FŚ

Urszula B.

Dorzucę i ja swoją opinię. Dzisiaj tj. 6 sierpnia 2021 miała być zbiórka w miejscowości Osiek Jasielski ( podkarpackie) Przed godziną siódmą wystawiłam 5 worków z odzieżą, pościelą i butami. Wszystko w dobrym stanie, tyle, że nie noszone. O godzinie 17.30 musiałam zabrać worki z podjazdu,ponieważ nikt się po nie nie zgłosił. Telefon :791 963 053 nie odpowiadał. Na sms także nie raczono odpowiedzieć, a strona www.fundacjaswiatelko.pl nie istnieje. Jestem zdumiona i zniesmaczona tą sytuacją i nigdy już nie odpowiem na apel tej pożal się Boże fundacji, a ewentualne ulotki będę po prosu wyrzucać.

@Urszula B.

Witamy. Otrzymaliśmy informację od organizatora/sponsora, że popsuło się auto, które miało zabrać worki. My jako fundacja nie prowadzimy bezpośrednio zbiórek w Pani okolicach, a jeśli chodzi o adres domeny internetowej to od dłuższego czasu jej nie posiadamy. W ciągu miesiąca planujemy stworzyć taką stronę z zupełnie nową szatą graficzną.

Zyta
@Fundacja ŚWIATEŁKO

Witam. Czy jutro 12.08 będą państwo zbierać odzież rzy ulicy morskiej ?

Michael

Krzykaczy i chejterków cała masa. Siedzą w swoich lisich norach (nie ubliżając lisom) i wypisują co widać. Ten oczywiście się nie przedstawi bo boi się, że sytuacja się odwróci, bo się odwróci. Zwykły kanalarz...

wkurzona

Ludzie z Fundacji Światełko są bezczelni, natarczywi, nachalni i niereformowalni - naklejają swoje ulotki taśmami samoprzylepnymi na skrzynki prywatnych posesji bez zgody właścicieli, albo wkładają do skrzynki na listy, chociaż obok jest skrzynka na ulotki i to tak, żeby część ulotki wystawała na zewnątrz!!!! Telefony wielokrotnie wykonane nie pomagają! Oto wczoraj, w pierwszy dzień świąt!!!!!!! wracam ze spaceru, a tu wystaje ich ulotka z wściekle czerwonymi paskami!!!!! Czy jest na takich jakiś bat? W ogóle to podejrzana sprawa z nimi, bo NIGDY nie widziałam, żeby ktoś coś im wystawiał, a oni uporczywie roznoszą te swoje ulotki! Po co oni to robią...? Obawiam się, że moja opinia, podobnie jak inne negatywne, zostanie usunięta. :((((

wkurzona

Sposób odpowiedzi świadczy niezbicie o waszym poziomie. Nie moją rolą jest sprawdzanie, kto zawinił - fundacja jako organizator odpowiadacie za wszystko i jeżeli kilkakrotnie sygnalizuje się wam natarczywe działania, to powinniście tę współpracującą firmę skutecznie doprowadzić do porządku, albo zerwać z nią umowę. Ja nie reaguję natychmiast - po pierwszym razie wzruszam ramionami z nadzieję, że może to jest tzw. wypadek przy pracy, po którymś tam dzwonię i grzecznie proszę o interwencję i dopiero gdy nie ma odzewu, podejmuję ostrzejsze działania. Dzwoniłam m.in. bezpośrednio do fundacji i bez rezultatu. Kierownictwo rzetelnej firmy zwykle dziękuje za sygnał i stara się wyeliminować nieprawidłowości, a tu... szkoda gadać, bo to nie ten poziom. Myślę, że każdy człowiek na poziomie po przeczytaniu licznych "popisowych" odpowiedzi przy skasowanych komentarzach sam wyrobi sobie zdanie na ten temat.

Artur.
@wkurzona

Tyle hejtu a chodzi tylko o ulotki? Nie rozumiem tego skąd pani bierze oskarżenia ma pani pewność że to napewno fundacja roznosi ulotki złapała pani kogos za rękę gdy wkładał lub przyklejał na czyjejś posesji? Z fundacja współpracuje już od dłuższego czasu prezes jest naprawdę szczerym człowiekiem i poświęca się w 100% temu jak działa jestem pewny że nie zgodził by się aby jego wolontariusze wpychali komuś na siłę ulotki myślę że powinna się pani zająć tym czego jest pewna a nie rozsiewaniem hejtu o plotek na temat fundacji a na odstresowanie polecam kupić włóczkę i szydełko może dzierganie nauczy panią trochę manier pozdrawiam

nie wkurzona ale zdegustowana
@Artur.

Z ciekawości zajrzałam by zobaczyć, czy coś do was dotarło, ale skąd! Rzetelne firmy reagują mniej więcej tak: dziękujemy za sygnał, sprawę wyjaśnimy, za niedogodności przepraszamy. A Fundacja Światełko...? "Byko-krowa" "polecam kupić włóczkę i szydełko może dzierganie nauczy panią trochę manier"... I kto tu ma czelność wspominać o dobrym wychowaniu...? Nie robię problemu, gdy ktoś wrzuci ulotkę do skrzynki tak, by nie wystawała, sprzeciwiam się natomiast naklejaniu ich na moją skrzynkę oraz wtykaniu byle jak, bo wiatr to potem rozwiewa, deszcz moczy i mamy z tego niezły śmietnik. Moja skrzynka i parkan to moja własność i wy macie obowiązek to uszanować. Jeżeli dla was prawidłowe włożenie ulotki do środka skrzynki i zamknięcie klapki, by nie napadało na moją korespondencję jest jakimś problemem, to do waszej rzetelności nie przekona mnie nawet wspaniałe serce właściciela. Jego sprawa ile poświęca się fundacji, oby robił to z dobrym skutkiem. Na tym kończę, bo zapewne pojawi się kolejna wasza odpowiedź i każdy myślący człowiek sam wyrobi sobie zdanie na wsza temat. Bez odbioru.

hm

Doprawdy brak profesjonalizmu z Państwa strony. To zachowanie jest żenujące i bynajmniej nie wpływa na pozytywną ocenę na temat Państwa fundacji. Chcecie zebrać więcej rzeczy, szanujcie ludzi, którzy mogą Wam je przekazać.

@wkurzona

To nie ludzie fundacji naklejają, ogarnij się kobito

klient1

dziekuje bardzo za wiadomosc- wystawiam wiec zbedne dla nas rzeczy bez wątpliwosci.. Prosze jednak o zobowiazanie swego wspolpracownika o wpisywanie nr zbiorki w przyszłosci pozdrawiam

Dziękujemy uprzejmie i pozdrawiamy:) FŚ

klient1

Czy ta realizowana 24.06.2021 w okolicach Rzeszowa, gdzie nie ma numeru na kartce reklamujacej zbiorke jest legalna i wiecie o niej. Podany jest tez nr tel.794572450 prosze o informacje.

@klient1

Witamy. Czasem firmy zewnętrzne realizujące tego typu akcje nie podają jej numeru, stąd może budzić wątpliwości taka zbiórka. Potwierdzamy natomiast współpracę z firmą w tym przypadku, która prowadzi taką działalność w Pana okolicy. Nr telefonu wyświetlił się nam jako firmy współpracującej z nami co też potwierdziliśmy dzwoniąc pod niego. Pozdrawiamy. FŚ

klient1

dzien dobry,mieszkam mna wsi w woj. Podkarpackim -postanowiłem napisac kilka słow moich uwag odnosnie zbiorek Fundacji Swiatełko. Mam w rece ulotke na zbiorke odziezy w dniu 24.06.2021. Najważniejsza wątpliwoscia moja jest brak pewnosci legalnosci tej zbiorki. Najwazniejszym niedociagnieciem jest fakt braku na ulotce nr zbiórki. Powstaje uzasadniona watpliwosc legalnosci tej zbiorki. Prawie niemozliwe jest sprawdzenie tego. Wydaje sie, że cos tu nie gra.Nalezy chyba sprawe zgłosic na policje

@klient1

Informujemy, że zbiórka darów rzeczowych, którą obecnie realizujemy posiada nr 2021/16/OR i widnieje na stronie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na serwisie: zbiorki.gov.pl FŚ.

Jak wygląda ścieżka kariery w Fundacja Światełko? Czy trudno jest zdobyć awans?

Fundacja ŚWIATEŁKO

Witamy. Nie mamy żadnej ścieżki kariery. Nie jesteśmy korporacją. Motywacją dla naszych pracowników do działania jest chęć niesienia pomocy i na dalszym planie możliwość otrzymania wynagrodzenia za swoje zaangażowanie. Pozdrawiamy. FŚ.

Xd

Najlepsze jest to że zapewne pan ani nikt z Pana otoczenia nigdy nie byk wolontariuszem w fundacji światełko nie można oczerniać ludzi nie wiedząc tak naprawdę jak to wszystko wygląda Fundacja zbiera pieniążki dla dzieci i potem je przekazuje w 90% procentach na to na co zbiera. Są to różne akcje charytatywne wszystkie zbiórki są zgłoszone i odbywają się zgodnie z prawe pozdrawiam... Zycze miłego dnia

Mariusz Grota

To jest oszczerstwo. Osoba, która to napisała, zrobiła to z zawiści co jest dośćpowszechneu osób zubożałych umysłowo. Jeśli tak jest to niech zgłosi fakt na policję, a nie jak niewidzialny hejterzyk wypisuje oszczerstwa. Proszę się nie sugerować takimi hejtami, bo tak najłatwiej jeść zarobić. Żenada...

Leoś124

(usunięte przez administratora) Jak można kogoś oceniać nie znając jego ani fundacji. Nie wierzę w to że są ludzie którzy tak oczerniają kogoś kto robi coś dla innych! Uwaga na ludzi bez szacunku do siebie i innych. Moze warto zadać sobie pytanie kiedy ja coś zrobiłem dla drugiego człowieka, kiedy ostatnio wrzuciłem chociaż 1zł do puszki w trakcie jakiekolwiek zbiórki, kiedy włożyłem lizaka czy cokolwiek do koszy w trakcie zbiórki żywności, czy zrobiłem coś dla innych bezinteresownie? Jest tyle opcji aby pomóc drugiemu człowiekowi ale jak widać powyżej łatwiej jest kogoś oczerniać mam nadzieję że Karma wróci!

@Leoś124

Dziękujemy bardzo za wspierające słowa i serdecznie pozdrawiamy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu:)

Agnieszka

Absolutnie się z tym nie zgodzę, fundacja robi bardzo dużo dla dzieci, prezes to człowiek z ogromnym sercem, a ktoś kto anonimowo robi takie hejty ma zero szacunku do siebie i innych.

@Agnieszka

Pani Agnieszko, to, że firma pomaga dzieciom jest OK, ale niech to robi tak, by innym nie zatruwać życia, a wówczas zyska sobie sympatię i osoby chętne do pomagania. Prezes być może ma złote serce, ale musi jeszcze opracować szczegółowe zasady postępowania dla firm współpracujących i egzekwować ich przestrzeganie. Musi Pani przyznać, że nie jest fajnie, gdy roznosiciele ulotek zapychają skrzynki na listy, albo wtykają je w parkan czy naklejają gdzie popadnie. Ja sprzątam chodnik przed swoim domem i po opadach deszczu muszę zdzierać z płyt wdeptane broszurki, gazetki itp., albo gonić je po ulicy, gdy uciekają pchane wiatrem. Jeżeli ktoś włoży do skrzynki ulotkę tak, by nie wystawała, nigdy nie robię z tego problemu, nawet jeżeli nie jest mi ona do czegokolwiek potrzebna. Nie życzę sobie jednak, byt ktoś szpecił ulicę rozlepiając pstre ogłoszenia, albo wtykając je byle jak do krzynki lub w szpary parkanu. Życzę Pani wszystkiego dobrego. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Światełko - Gdynia

• Jak się pracuje w Fundacja Światełko?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Światełko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Światełko?

Fundacja Światełko
  • Starowiejska 16 lok. 2