Masarnia Ubojnia Zemat Zdzisław Trościańczyk i S-Ka sp.j.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Masarnia Ubojnia Zemat Zdzisław Trościańczyk i S-Ka sp.j.

Iza

pracuję w firmie ZEMAT już od kilku lat i bardzo sobie chwalę.Wynagrodzenie zawsze na czas, miła atmosfera w pracy dodatkowo mamy prywatną opiekę medyczną dzięki czemu nie muszę czekać na wizytę u specjalisty. Wynagrodzenie zawsze jest premiowane w zależności od umiejętności i zaangażowania pracownika.Jeżeli zastanawiasz się czy podjąć tu zatrudnienie to nie wahaj się i sam się przekonaj.Polecam

@Iza

Masakra co Ty kobieto wypisujesz najgorsza firma w woj lubelskim dzieciaki tego już w szkole nie chcą jeść dlatego omijać szerokim ŁUKIEM

Jaka atmosfera panuje w firmie Masarnia Ubojnia Zemat Zdzisław Trościańczyk i S-Ka sp.j.? Są ogłoszenia na Praca.gov.pl z 26 sierpnia. Czy jest rotacja?

D.G

Polecam zatrudnienie w tej firmie. Pracuje od kilku lat i jestem zadowolona. Od roku mamy w bonusie od szefa opiekę medyczną. Jeśli się starasz i pokażesz co potrafisz to jesteś doceniony w wynagrodzeniu. Polecam tutaj pracę.

Mamy rzesze swoich stałych i zadowolonych klientów. Stawiamy na wysoka jakość naszych wyrobów i produktów. Współpracujemy z wieloma szkołami, przedszkolami, szpitalami w woj lubelskim jak i mazowieckim. Nasi odbiorcy są zadowoleni a pacjentom smakują wyroby. Proszę określić jaśniej, który wyrób jest aż tak nie dobry?

Woj
@Masarnia Ubojnia Zemat Zdzisław Trościańczyk i S-Ka sp.j.

Otrzymaliśmy ostatnio śmierdzące golonki kiełbasa jałowcowa 50% gorsza jakość kiełbasa wiejska chrząstki w środku smak gorszy kaszanka katastrofa a była bardzo dobra

Maria
@D.G

Szkoda, że nie mają żadnych ofert pracy....nie wiesz może czy często kogoś poszukują lub planują jakąś rekrutacje? A ta opieka medyczna to jest całkowicie przez firmę finansowana, czy może pracownik ma jakąś kwotę z wynagrodzenia odtrącaną co miesiąc? A co trzeba takiego pokazać w swoich umiejętnościach, aby zostać docenionym pod kątem zarobkowym?

biuro
@Maria

Oferty pracy były kilka dni temu lecz rekrutacja została już zakończona. Do opieki medycznej pracownik dokłada tylko 1 zł.

Nowy wpis

Mamy wieloletnich pracowników a to świadczy o stabilności zatrudnienia jak i o środowisku pracy. Cenimy lojalność naszych pracowników i oczywiście to doceniamy.

Trochę licho tu chyba z ilością ofert pracy? Co jakiś czas sprawdzam, czy nie szukają kogoś, bo blisko mieszkam, ale nie pojawia się nic nowego. Brak tu rotacji, czy po prostu nie wrzucają ofert do sieci? Chodzi mi tu o stanowisko operatora komór wędzarniczych. Jakie mniej więcej zarobki są na tym stanowisku?

at

najprościej zadzwonić i się zapytać, ale są ogłoszenia na olx

@pracodawca

Dzień dobry. Na tym portalu nie zamieszczamy ofert pracy. Nasze oferty pracy są aktualizowane na portalach takich jak OLX, Ile dzisiaj lub Powiatowy Urząd Pracy. Zapraszamy również do kontaktu przez e-mail biuro@zmzemat.pl.

Nowy wpis

Rozumiem że masz już doświadczenie zawodowe w naszej firmie? Opinia o omijaniu danej firmy musi być oparta o własne doświadczenie.

Czy zdarzają się nadgodziny w Masarnia Ubojnia Zemat Zdzisław Trościańczyk i S-Ka sp.j.?

@PRACODAWCA

Dzień dobry. Tak zdarzają się nadgodziny.

@@PRACODAWCA

Dużo tych nadgodzin się zdarza? Ile tak mniej więcej w przeciągu miesiąca? Czy są one jakoś ekstra płatne? Proszę o informację, bo zastanawiam się nad aplikacją w to miejsce.

Nowy wpis

To wszystko zależy od stanowiska pracy. Zapraszamy z CV do naszej siedziby.

Masarnia Ubojnia Zemat Zdzisław Trościańczyk i S-Ka sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko KIEROWCA - MAGAZYNIER. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Na jakie benefity można liczyć w Masarnia Ubojnia Zemat Zdzisław Trościańczyk i S-Ka sp.j.?

biuro

Masarnia Ubojnia ZEMAT oferuje prywatną opiekę medyczną dla swoich pracowników opłacaną przez pracodawcę ,ubezpieczenie grupowe dla pracowników ,premie stażowe

Czy Masarnia Ubojnia Zemat Zdzisław Trościańczyk i S-Ka sp.j. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Renata

Zawsze umowa o pracę, chyba że z różnych względów zależy Ci na umowie zlecenie.

KK

Jako kilkuletni pracownik polecam firmę ZEMAT. Wypłata zawsze jest na czas, zarobki w odniesieniu do umiejętności. Atmosfera jest przyjazna, a z Prezesem można się dogadać odnośnie każdej kwestii.

Iza

@Iza

Czy pracodawca Masarnia Ubojnia Zemat Zdzisław Trościańczyk i S-Ka sp.j. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kir

Motywuje żebyś się nie zdziwił/a jedna z najgorszych firm jaka istnieje w powiecie Radzyń Podlaski omijać szerokim łukiem

Justyna
@Kir

A czemu tak krytycznie o niej piszesz?

Kir
@Justyna

A co nie jest tak brak słów (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)pracowników

Justyna
@Kir

no dobra... atak właściwie to z perspektywy jakiego stanowiska to oceniasz? bo trochę ich jednak mają, chyba różne warunki na każdym? operator obecnie to jak z kasą wychodzi? i co macie w tym roku na święta tak w sumie?

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcji w firmie Masarnia Ubojnia Zemat Zdzisław Trościańczyk i S-Ka sp.j.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Kostek

Rekrutacja polega na rozmowie z szefostwem. Zadzwoniłem, umówiłem się na rozmowę, dowiedziałem się na czym polega praca. Zdecydowałem się na podjęcie pracy. Najpierw jest okres próbny, jeśli Ci się nie podoba to kończysz współpracę. A na jakie stanowisko chcesz?

Tomato
@Kostek

Interesuje mnie praca jako wędliniarz, kierowca itd. jakie zarobki

Co jaki czas w Masarnia Ubojnia Zemat Zdzisław Trościańczyk i S-Ka sp.j. można ubiegać się o podwyżkę?

Kam

Dostaniesz podwyżkę chyba w śnie (usunięte przez administratora) było jest i będzieeee

Leon

Jest jakiś powód, że przestało was interesować to forum, dobrze się pracuje?

Woj

Czy do tego zakładu przyjeżdża Sanepid?chyba nie,A jak już to pewnie nie wie dokładnie co tam się dzieje ale chyba trzeba wyłożyć kawe na ławę.

Zostaw merytoryczną opinię o Masarnia Ubojnia Zemat Zdzisław Trościańczyk i S-Ka sp.j. - Wohyń

• Jak się pracuje w Masarnia Ubojnia Zemat Zdzisław Trościańczyk i S-Ka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Masarnia Ubojnia Zemat Zdzisław Trościańczyk i S-Ka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Masarnia Ubojnia Zemat Zdzisław Trościańczyk i S-Ka sp.j.?

Masarnia Ubojnia Zemat Zdzisław Trościańczyk i S-Ka sp.j.