Opinie o Krakowski Bank Spółdzielczy w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Krakowski Bank Spółdzielczy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Krakowski Bank Spółdzielczy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krakowski Bank Spółdzielczy w Kraków

Czy w Krakowski Bank Spółdzielczy pracuje się na open space?

ITI

Jestem zainteresowany pracą w Liszkach ciekawe czy mi powiedzą że jestem za stary tak jak w Sieprawiu nam tylko 60 lat i jestem inteligentny

Kiki

Szukają pracownika, ale chyba im nie bardzo zależy na jego znalezieniu, oferta w UP, kandydat z doświadczeniem. Jednak komuś w zarządzie coś nie pasowało. Przyczyna braku o zatrudnieniu nie została podana do informacji kandydata.

Tom
@Karolina

Tak szukaja że wszyscy starzy pracownicy uciekają do innych banków komercja przyjęta zarabia dwa razy więcej niż stali pracownicy kierownik wydziału I odział Kraków nawiedzona i niekompetentna

Wioleta Nowy wpis

Witam, wczoraj pojawiła się oferta dla specjalisty w zespole podatków. Techniczne doświadczenie nie jest jakoś szczególnie wymagane a przynajmniej nie zostało ono doprecyzowane jako komercyjne. W jaki zatem sposób kandydat będzie weryfikowany na rozmowie?

Witam, w ofercie dla Administratora Sieci jest napisane, że preferuje się wyksztalcenie wyższe informatyczne, w jaki sposób rzutuje to na proces rekrutacyjny? Interesuje mnie część techniczna czy pewne elementy są pomijane ze względu na program studiów?

Na tej infolinii, którą teraz sugerowano we wpisach to ile się zarabia? Czy wiecie? jak teraz są powystawiane oferty w internecie to nie podają w nich nawet widełek płacowych i trochę trudno jest mi się zorientować. Doświadczenie z pracy na słuchawce oczywiście już posiadam, wiec jak ją sama w sobie oceniacie?

Kiki loki

A infolinia gdzie?proszę składać cv

Ukrainka

Ja władam dobrze po polskiemu ile tam płacą i gdzie składać CV nie ma ogłoszeń na stronie w Warszawie tam gdzie części składają jestem chętna

Czemu twierdzisz, że pomylił? Jeśli po polsku kandydat mówi to nie ma jednak żadnego problemu już przy tym? sporo obcokrajowców pracuje teraz w samym Banku? Jaka jest atmosfera?

Ukraina Nowy wpis

Chciała pracować w centrali za kierownicą ale odmówili

Czy w Krakowski Bank Spółdzielczy pracuje się na open space?

Bez tytułu

Wszyscy byli pracownicy odeszli albo ich zwolniono a teraz szukają specjalistów a po co zwolnili ludzi którzy nic nie byli winni tak mialo być pracownicy znaleźli pracę bo są fachowcami

Roxa
@Bez tytułu

Faktycznie dosłownie „wszyscy”? przy tym ujęciu zaczynam się zastanawiać o jaką liczbę zatrudnionych może w praktyce chodzić? To jak te nowe osoby się wdrażanie? I przede wszystkim jakie szkolenia wobec tego mogą mieć oferowane?

O jakich lokalizacjach jest mowa? Widzę, że faktycznie wiszą oferty ale do różnych miejscowości. I czy faktycznie są większe braki? Ciekawi mnie przy tym szybkość związana z przeprowadzaniem samego procesu rekrutacyjnego. Jak w ogóle teraz rozmowa jest prowadzona? co na niej może być weryfikowane?

@Bez tytułu

Jak sprawdzani są ci specjaliści, których teraz przytaczasz? Czy to oznacza, że wcześniej chętniej były brane osoby z mniejszym doświadczeniem? Jak je przyuczano? Na stronie jest kilka ofert. spec od IT jakiego przebiegu rozmowy mógłby się spodziewać?

Klient

W filii na ojcowskiej jest zaraza pracownicy kaszlą czy to cowid? Boje się o swoje zdrowie Klient Wera

Klient

Byłem dzisiaj w oddziale na Kleparzu chodzą jak muchy w smole czas obsługi 45 minut klient

ITI

Firma Krakowski Bank Spółdzielczy w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Opiekun klienta z obsługą kasową - Oddział Siepraw. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Cześć, a co z opieką medyczną? Tak tylko chce się upewnić co do pakietu, który przysługuje obecnie osobom zatrudnionym, bo wywiązał się temat związany z jakimś chorowaniem. Nie ma problemu z urlopami? Zawsze będzie ktoś na zmianę?

Czy w Krakowski Bank Spółdzielczy możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Wynagrodzenie jest płatne raz w miesiącu z dołu.

Jakieś dodatki też są czy czysta podstawa?

Luiza

Multisport,doplata do ubezpieczenia,Luxmed,premia kwartalna

Anka
@Luiza

Hej, karta sportowa i ubezpieczenie to od którego roku już przysługuje pracownikom? I czy z czasem do benefitów dochodzi coś jeszcze? Co do wspomnianej premii kwartalnej to o jakiej wysokości może być w praktyce mowa?

Wynagrodzenie jest płatne wg uznania czyli bez uznania wg widzimisie

Mam problem

Mam problem chce zamknąć konto i nie chce się tam pojawiać ? Co mam zrobić? Ktoś coś podpowie,?

mcp

Możesz coś jeszcze powiedzieć? Chętnie poznam szczegóły równiez co do tego jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna

Rozmowa rekrutacyjna o którą się już ktoś tu podpytał to swoją drogą, ale co z ta cala organizacją pracy? czemu wychodzi tak, że cos po godzinach by się działo? O co z tym chodzi, wyjaśnicie? Czy pracownicy mogą mieć na to jakiś bezpośredni wpływ?

Jola

Hej podzieli się ktoś info na temat wysokości zarobków dla specjalisty? Funkcjonują premie kwartalne dla wszystkich pracowników?

Kaziu
@Jola

O co ty pytasz ?nie wolno pytać to jest w umowie o pracę każdy na indywidualnych warunkach jak jesteś z komercji z PKO bp dadza ci wszystko a jak jesteś starym pracownikiem nic ci nie dadzą chyba w głowę

Alka
@Kaziu

Ale nawet widełek nie można poznać? Zawsze to jakiś obraz danej sytuacji… mam na myśli bardziej neutralne osoby, nie mam pojęcia o jakie komercje teraz chodzi. przed tym pewnie jakiś okres próbny jest a potem dopiero można myśleć o negocjowaniu zarobków?

Bildi
@Alka

Próbuj powodzenia najlepiej po okresie próbnym to jest nowa organizacja

Kiki

@Kiki

Czyli szukają kogoś mega doświadczonego?

pracuś
@Kiki

Praca tam to porażka, kandydatów traktują nieciekawie ale pracowników jeszcze gorzej.

kandydat
@Kiki

proces rekrutacji to porażka … w nieskończoność przeciągające się decyzje co do zatrudnienia - niby wszystko Ok a jednak „zarząd” zdecydował inaczej… cokolwiek to oznacza ????

@Kiki

Znowu jest oferta że potrzebują pracownika na Ojcowską a mi nie przedłużyli umowy jak tam pracowałam bo byłam za piękna i za inteligentna ale za stara za młoda i miałam usta za bardzo zrobione ale znalazłam pracę w innym banku tam ludzi szanują za wiedzę a nie za wygląd

Urząd pracy
@Kiki

Składam CV zero odpowiedzi od Pani Dyrektor Wielka Wieś powiedziała że ma wystarczającą ilość pracowników to po co są składane oferty pracy?

Ja i ty
@Urząd pracy

Też składałem ofertę mam doświadczenie w bankach komercyjnych sprzedaż kredyty kasa mam 45 lat może dyr nie chce pracować z mężczyznami po co dają ofertę że potrzebują kogoś do pracy?

Klient

Po co te głupie wypowiedzi tam pracują same inteligentne osoby pani Ewelinka Pani Maria wciaz życzliwe zaradne jak mróweczki i tylko dobre słowa dla klientów pani Maria ma podejście dla starszych osób życzliwe kompetentne widać po niej że to osoba kompetentna i życzliwa i z doświadczeniem

Tom
@Karolina

Roxa

Widziałam te opinie, w której ktoś stwierdził, że w oddziale od tak może zniknąć ze 3 tysiące. Do dziś to które stanowisko pełni nad tego typu sytuacjami nadzór? Znalazłam ofertę dla speca od obsługi zarządu. W zakres obowiązków wchodzi wtedy administrowanie, obsługa techniczna oraz sekratarsko-kancelaryjna. W jakiej atmosferze wykonywana jest taka praca i jak jest ona wynagradzana?

Karol

Czy są tutaj szanse na awans np ze stanowiska doradcy klienta?

@Karol

raczej marne, nielicznym się udało

@Karol

Chyba że masz czymś zarobić! Katastrofa

Beata

A to "czym" to co takiego? Dzięki czemu najlepiej tu się obecnie zarabia? I też widzę, że pisał ze 3 lata temu że to nieliczni tutaj awansowali... To do dziś jak ta liczba mogła się zmienić?

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Opiekun Osób Starszych w firmie Krakowski Bank Spółdzielczy? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Katastrofa zero ogłady pani dyrektor wielka wieś nie w dzisiejszych czasach gdzie ona się zatrzymała ? Z inteligencją jako dyrektor ? Porażka !!!!!!

W jednym oddziale dyrektor ukradnie na przykład 3000 a ile jest jeszcze oddziałów? Karygodne żeby Dyrektorzy okradali swój Bank że swoim i dochodami to jest kabaret tam nic nie zrobią bo rączka raczke myje

Na rzecznika

Zero szacunku dla pracownika wfilii ojcowska pracuje jedna osoba gdzie macie kodeks pracy i ochronę prywnika

Dominika
@Na rzecznika

Tzn co takiego się stało? Bo tego już nie piszesz, same ogólniki.

Dawid

Czy bank zmienił swoje godziny urzędowania przez pandemie ?

wiesław

Zarząd nie jest zatwierdzony przez przedstawicieli czyli tak naprawdę właścicieli Banku dlatego w ogłoszeniach "Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w polskim Banku z ponad 100-letnią tradycją." może nie być prawdą.

Zostaw merytoryczną opinię o Krakowski Bank Spółdzielczy - Kraków

• Jak się pracuje w Krakowski Bank Spółdzielczy?

Zobacz opinie na temat firmy Krakowski Bank Spółdzielczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Krakowski Bank Spółdzielczy
  • Rynek Kleparski 8