Opinie o Przewozy Pasażerskie Stanmar Kraj sp.j. w Noworąblów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przewozy Pasażerskie Stanmar Kraj sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przewozy Pasażerskie Stanmar Kraj sp.j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przewozy Pasażerskie Stanmar Kraj sp.j. w Noworąblów

Wiesia Nowy wpis

Serdecznie nie polecam uslug tej firmy przewozowej (szczegolnie jadacej przez sulejowek). Bylam dzisiaj swiadkiem jak pewien kierowca z tej firmy (ktory ewidentnie nie byl przystosowany do jazdy tego typu pojazdami a najlepiej aby w ogole nie kierowal jakichkolwiek pojazdow bo zrobic krzywe sobie albo nawet innym ) potracil psa. Ludzie z przystanku machali mu aby zwolnil lub nawet sie zatrzymal ale ten zignorowal sygnaly osobo i wjechal w psa, nastepnie po wypadku po prostu odjechal majac spowodowany wypadek gleboko w powazaniu nie sprawdzajac stanu zdrowia/ogolnego stanu zwierzecia. Nawet nie wrocil by chociazby odsunac poszkodowane zwierze na bok. Dzisiaj zwierzak a jutro co? czlowiek? Firma zatrunia wiecej niekompetentnych i nienadajacych sie do zycia publicznego kierowcow ( kierowcy notorycznie wymuszaja pierszenstwo i lamia zasady predkosci na terenach zabudowanych) Moze gdyby kierowca w jakikolwiek sposob zaregowal na to,ze potracil psa ( na 100% zauwazyl zdarzenie) byc moze pisiak by zyl, byc moze skonczyloby sie to tylko na weterynarzu. Podly i bez serca czlowiek, ktory powienien dostac dozywotni zakaz prowadzenia pojazdow i takze darmowe badanie psychiatryczne. Jeszcze za tak niebezpieczna droge biora 25zl?!? ( omowmy sie, mam prawo oczekiwac wygody i bezpieczenstwa w trakcie jazdy) (usunięte przez administratora)

Anonim Nowy wpis
@Wiesia

Zgadzam sie w 100%! Dzisiaj po południu (16.12.2022r.) kierowca tej firmy przewozowej potrącił pieska w Sulejówku. Piesek nie żyje, kierowca nawet się nie przejął i pojechał dalej jakby nigdy nic się nie stało. Widać, że firma zatrudnia samych kompetentnych ludzi ;) Mam nadzieję, że kierowcę spotka sprawiedliwość za umyślne zabójstwo tego biednego psiaka. Naprawdę nie rozumiem jak podłym człowiekiem trzeba być aby chociaż się nie zatrzymać i sprawdzić co u pieska, czy żyje (nie mówiąc już o umyślnym jego przejechaniu, bo nie uwierzę, że kierowca go nie zauważył), tak zachowują się ludzie ale jak widać panu z busu człowieczeństwa brak. Ten "człowiek" powinien dostać DOŻYWOTNI zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów ;) Serdecznie nie pozdrawiam

Aalina Nowy wpis
@Wiesia

Pewnie gonił się z konkurencją bo gdzieś stał pasażer i zawsze to 8 zł więcej

Ryszard Nowy wpis

Niestety bezpieczenstwo jazdy nie jest na jakims bardzo wysokim poziomie jedzie sie masakrycznie modlac sie o wlasnie zycie , wiecej powiem bezpieczniej jedzie sie rajdowka niz tymi autobusami. NIE POLECAM

Kuba

Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie !!!!

basia
@Kuba

Poniewaz ta opinia doskonale odzwierciedla moje odczucia korzystania z tej firmy.

chudzik12

Zdecydowanie nie polecam panuje tam po linni prostej wsrod kierowcow konkurencje konfidentura a co do stanow technicznych busow autokarow braki co drugi brak recznego wieksze autokary klekoty bez klim sauna co zagraza pasazerom niebezpieczenstwo zagrozenia zycia zdecydowanie odradzam zeby mial sie rozpasc autokar z ludzmi po drodze to kierowca nie postawi sie szefom tylko kasa lamanie czasu pracy kierowcy a to sie wiaze z wypadkami tak jak by bydlo wozone nie ludzid kasa misiu kasa pks to zdecydowanie lepsza firma z zasadami a to prywaciarze kosztem ludzi kierowcow nabijaja sobie kabze a geminni jeszcze gorszy (usunięte przez administratora) tylko dwa auta dobre na caly tabor i lamanie szybosci na terenach zabudowanych tak musi byc policja powinna tym ruch drogowy sie zajac i pozabierac prawa jazdy za zagrozenie bezpieczenstwa ruchu teren zabudowany to norma 105 km

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przewozy Pasażerskie Stanmar Kraj sp.j.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy PPC Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Przewozy Pasażerskie Stanmar Kraj sp.j. - Noworąblów

• Jak się pracuje w Przewozy Pasażerskie Stanmar Kraj sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przewozy Pasażerskie Stanmar Kraj sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przewozy Pasażerskie Stanmar Kraj sp.j.
  • 36
    24-310 Noworąblów

Przewozy Pasażerskie Stanmar Kraj sp.j.