Opinie o Proton Horożanieccy sp.j. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Proton Horożanieccy sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Proton Horożanieccy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proton Horożanieccy sp.j. w Zielona Góra

Dramat. Właściciel gardzi nawet swoją rodzina, awantury „na szczycie” na porządku dziennym. Płaci najniższa krajowa i chyba myśli, ze dzięki temu człowiek staje się jego własnością. Nie płaci za nadgodziny, można je co najwyżej wybrac w luźniejsze dni. Najlepiej gdyby każdy mógł robić za darmo, ale i tak by go wtedy nie szanował, bo ma się za lepszego od innych. Nikomu nie życzę takiego pracodawcy

Dorota

Na pewno piszesz o tej firmie? Bo jakoś nic z wcześniejszych doniesień jakoś nie wskazuje, żeby miała tu być jakaś toksyczna atmosfera wynikająca z jakiś awantur. Z jakiego powodu według Ciebie mają one miejsce i jak to wygląda?

Pracuje i sam ściągam znajomych do firmy. Rozliczenie nadgodzin nigdy nie było problemem. W pierwszej kolejności owszem jest odbieranie nadgodzin w dniach wolnych bo człowiek powinien odpocząć a nie wiecznie pracować. Ci co nie chcą wolnego mają nadgodziny płatne. Ogólnie komentarz typowo hejt przez kogoś "niespełnionego" .

Dorota
@Paweł

No ta perspektywa już jest znacznie lepsza. Czyli widzisz zdarzają się tu osoby "niespełnione"? Z czego to wynika?

Jestem partnerem biznesowym wlasciciela Protonu i zdecydowanie nie jest tak jak ktos napisal.

Grażyna
@Marcin

Czyli jednak nie oferują najniższej krajowej? :D Napiszesz w takim razie jak warunki które proponuje firma wyglądają z twojej perspektywy?

@Grażyna

80% pracowników jest na kontraktach B2B wiec sam decydujesz ile chcesz płacić do zus. Ja osobiście jestem zwolennikiem tego rozwiązania bo jestem przed budową domu a zdolność kredytowa mam dużo wyższą niż na etacie

Kolo Nowy wpis

Coś czuje, ze to kłamstwo. Pracuje w tej firmie i takich sytuacji nigdy nie było

Trelemorele Nowy wpis

Nie wiem skąd wziąłeś taką opinie, ale są to kłamstwa i bzdury. Ludzie tu pracują po kilka lat. Nikt nie pracuje za najnizsza krajowa, nadgodziny są płacone. Firma się rozwija i ciagle brakuje ludzi. Ten kto tu pracuje jest zadowolony.

Adam Nowy wpis

Pracowałem w oddziale Wrocław. Ogólnie dobrze wspominam ten okres- wypłaty na czas, szybki rozwój parku narzędziowo/maszynowego, ciekawe zlecenia. Szef rzeczowy i konkretny- wystarczyło porozmawiać i uargumentować a można było wiele. Szkoda że kryzys i brak ludzi do pracy nie pozwolił nam dłużej współpracować.

Tomek Nowy wpis

Polecam oddzial firmy w Szwajcari . 2 lata i dom wybudowany bez kredytu:)

Antoni

Czytam, że wypłaty są płacone terminowo i można w miarę dobrze zarobić. Na jakim teraz poziomie są wynagrodzenia? Ktoś mógłby napisać ile się weźmie na rękę, bo myślę o wysłaniu CV a warto wiedzieć wcześniej ile proponują na początek.

Seba
@Antoni

Wysyłaj. na rozmowie się wszystkiego dowiesz.

Wanda
@Seba

Ja wolałabym przed poczytać coś a nie mieć element zaskoczenia po to jest to forum żeby wiedzieć czego można się spodziewać chyba prawda? To może napiszesz chociaż jak rozmowa wygląda

@Antoni

Zgodnie z przepisami do startowania w przetargach publicznych firma musi posiadać ilość osób z orzeczeniem o niepełnosprawności dlatego taka osoba była szukana do pracy. Wiem bo byłem na rozmowie o prace na te stanowisko

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Proton Horożanieccy sp.j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Olga

Generalnie wypowiadacie się o firmie na plus. Terminowe wypłaty i dobra atmosfera to rzeczywiście podstawa zadowolenia. Niedawno widziałam ogłoszenie na pracownika administracyjno - biurowego, ale z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy faktycznie na to stanowisko zatrudniają tylko i wyłącznie z orzeczeniem? Czym to jest sposwodowane?

Alicja

@karol a jaki był powód odejścia

@Alicja

Dalej pracuje, kto powiedzial ze odszedlem ?

Karol

Pracowałem tam kilka lat, umowa o pracę normalnie była. Okres próbny 2 miesiące chyba z tego co kojarzę. Ogólnie spoko atmosfera bardzo fajni ludzie pracowali wtedy nie wiem jak teraz. Zarobki tez ok miałem. Ogolnie nie narzekaam, miałem gorsze roboty w zyciu ze mogłbym rozpisać sie na pół monitora jakir warunki były i wszystko inne.

@Karol

Ja pracuje aktualnie i tak jak wspomniał Karol to tak jest dalej. Spoko atmosfera i nigdy nie sppzniaja się z wyplatami. Dla mnie firma jest ok póki co.

ON

@Tomek a pracowałeś na hali? po ile godzin zmiana i ile h w tygodniu?

gorszej firmy w zg nie ma. nie polecam

Beata
@999

Proton jest firmą elektryczną założoną w 1992 roku. Byłam wręcz przekonana, że firma o tak wieloletniej tradycji, jest dobrym miejscem pracy. No ale zawsze można się przecież pomylić. Ale dlaczego właściwie nie polecasz tej firmy? Chodzi może o zarobki?

@Beata

Pracowalem u nich 10 lat i nie bylo nigdy problemu z pieniadzmi i innymi rzeczami. Atmosfera bardzo dobra , nie ma cisnienia zeby robic do upadlego. Fakt nie cackaja sie z nie robami i dzbanami ale to dobrze. Niestety takich bez jajowcow jak 999 jest duzo ktorzy tylko hejt robia . Ogolnie to polecam

Madzia

A ile trwa okres próbny ? I czy umowa zlecenie?

Wszystko ok. Firma bez zarzutu.

Polecam tą firme. I popieram poprzednika ze jako jedyna firma nigdy nie spoznila sie z wyplata :) Atmosfera bardzo domowa.

Mlody

Polecam, bardzo przyjazna atmosfera i dobre warunki placy. Na 20 lat pracy w roznych firmach ta jako jedyna nigdy nie spoznila sie z wyplatami

Zostaw merytoryczną opinię o Proton Horożanieccy sp.j. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Proton Horożanieccy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Proton Horożanieccy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proton Horożanieccy sp.j.?

Proton Horożanieccy sp.j.
  • Sulechowska 4A