Opinie o Marko Stefan Markiewicz sp.j. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marko Stefan Markiewicz sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marko Stefan Markiewicz sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marko Stefan Markiewicz sp.j. w Wrocław

Saleta Nowy wpis

W firmie pracuje bratanek szefa, jest to najbardziej podła osoba na świecie Leń totalny, nic nie robi sprawia tylko pozory, a szef to łyka. Czepia się ciągle kłamie szefowi udaje , że najbardziej się stara jak może, a kręci się tylko na krześle albo stoi w alejce i nasłuchuje. Nie przyjmuje żadnych dostaw nie podchodzi do klientów , weźmie jedno zamówienie i go nie ma pół dnia. Na koniec mówi jak się napracował i jakie ma plecy mokre i nogi bolą(szef we wszystko wierzy) Nikt go w firmie nie lubi, o szefie samym również się źle wyraża(Stary komuch) Prostownik się stara jak może, a ten i tak wychodzi na najlepszego. Bardzo nie polecam tej firmy że względu na tą jedną osobę.

NiePolecam

Opinia dotyczy rozmowy o pracę jak i późniejszej komunikacji.Otóż odbyłem rozmowę o pracę w tej firmie, spędziłem tam łącznie 2 h na rozmowie z właścicielem i jak i pracownikami, wydawali się to być naprawdę dobrzy ludzie a właściciel bardzo miło i godny zaufania, nawet zaproponował mi więcej pieniędzy niż chciałem na początek, po tych rozmowach byłem praktycznie pewien że się dostane tym bardziej że byłem ostatnim kandydatem.Miałem dostać telefon z potwierdzeniem po weekendzie ale takiego nie dostałem, gdy sam zadzwoniłem to usłyszałem od właściciela tylko jakieś dziwne nie trzymające się kupy tłumaczenie "on nie miał czasu się tym zajmować, to nie aktualne, trzeba szukać dalej pracy'' po czym okazało się że ponownie zostało wystawione ogłoszenie o pracę, także ja nie polecam bo człowiek narobi sobie nadziei na owocną współpracę i przestaje odbierać telefony od innych firm a później tak to się kończy

Zostaw merytoryczną opinię o Marko Stefan Markiewicz sp.j. - Wrocław

• Jak się pracuje w Marko Stefan Markiewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Marko Stefan Markiewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Marko Stefan Markiewicz sp.j.
  • Rudolfa Weigla 12
    53-114 Wrocław

Marko Stefan Markiewicz sp.j.