Opinie o Inter Land Sp. z o.o. S.K.A. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Inter Land Sp. z o.o. S.K.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Inter Land Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Land Sp. z o.o. S.K.A. w Olsztyn

X

Januszex. Administracja nie posiadająca odpowiednich kompetencji, a nawet wyobraźni, mająca problem z jakimkolwiek myśleniem logicznym. Praca jest wykonywana zgodnie z zasadami BHP (Bezpieczeństwo Hamuje Pracę). Pracownicy są nagminnie wykorzystywani fizycznie. Nie można doprosić się o umowę. Firma oferuje pakiet niespodzianek takich jak kompletna reorganizacja pracy z dnia na dzień bez żadnych uprzedzeń. Magazyn jest zbudowany i utrzymywany najtańszym kosztem. Zatrudniają ,,specjalistów", którzy o swoim fachu nie mają pojęcia.

Czy Inter Land Sp. z o.o. S.K.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

@Nowy

Ja odeszłam po 12 dniach a niektórzy po 1 dniu. Kontrolują każdy twój ruch nawet do WC nie możesz idź bo musisz wpisać się na kartę jako przerwa inną i totego musisz skanować że zaczynasz przerwę i tak samo pracą. A o szafkach do już nie wspomnę. Cały czas patrzą szafki

Czy w Inter Land Sp. z o.o. S.K.A. występują paczki/bony świąteczne?

@Marek

Umowa na zlecenie na 6 miesięcy A potem umowa o pracę 23.50 zł za godzinę Jeśli masz mieszkanie do dodajesz 2 zł za godzinę

Kama Nowy wpis

Myślicie, że jak oferta dla magazyniera była dostępna 4 lata temu, to chłopak ma szansę na zatrudnienie, gdyby wysłał cv w ciemno? Bardzo mu zależy na tej pracy, ma spore doświadczenie. Jakby ktoś napisał więcej o tej umowie, którą oferowali to będę wdzięczna, przede wszystkim na jaki czas się ją podpisuje.

Czy Inter Land Sp. z o.o. S.K.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Patrycja

160-190godzin pracy od poniedziałku do piątku plus w miesiecu 2soboty 23.50 brutto

160-190godzin które oni ci ustalają

@Patrycja

Jeśli chodzi o pracę w sobotę, to dostaje się wtedy jakiś dodatek za pracę w weekend? Czytałam, że niektórzy za przyjście w niedzielę otrzymują 300 zł premii. A jak jest z dniem wcześniej? Dajcie znać, bo chcę sobie obliczyć, zanim złoże aplikację, ile można tutaj zarobić :p robię rozeznanie na rynku...

Nowy Nowy wpis

Pracujecie tu jak chcecie, przychodzicie na rózne pory. Ale pamiętajcie niedługo bedzie jak w zalando. Bez metalowych rzeczy, zegarków, obrączek, itp Będzie kontrola. Jest zreszta już. Jesteście obserwowani przez wielkiego brata lub siostre.

Kowalski Nowy wpis
@Nowy

Taka jest prawda, jeszcze wielka siostra bez podstaw otwiera ludziom szafki w szatni bez ich wiedzy. Drodzy prezesi, obudźcie się w końcu i zróbcie z nią porządek!!!

Patrycja Nowy wpis
@Nowy

Cześć, szukam pracy, ale interesuje mnie jedynie umowa o pracę. Czy pracownik biurowy z ogłoszenia normalnie dostaje UoP od pierwszego dnia? Upewniam się, bo tu niżej o innym stanowisku pisaliście, że aż pół roku na UZ trzeba z jakiegoś powodu przepracować, to mi nie pasuje.

Patrycja

Umowa jest na zlecenie Biurowy dzwoni to ciebie wsagu 3 dni roboczych lub piszę to ciebie SMS Gdzie musisz wypełnić ankietę A po tygodniu umowe podpisujesz na zlecenie

Czy w Inter Land Sp. z o.o. S.K.A. występują paczki/bony świąteczne?

Jak, chodzi o te 160 h miesięcznie, które się robi, pracując na UoP? A tak w ogóle, nie tylko, co do bonu, to jak tu się przełożeni odnoszą do pracowników w czynach i w słowach?

Kowalski
@Marek

Tu nie ma żadnych bonów na święta, żadnego socjalu, nie ma nic. A jak się odnosi kierownik czy brygadzista do pracownika? Chyba nie chciałbyś tego słyszeć, lecą różne wulgarne epitety. Zero szacunku dla człowieka.

Iza

Widziałam ogłoszenie o pracę do działu zakupów. Możesz napisać czy tak jak w ogłoszeniu firma daje umowę o pracę? Jakie są stawki na okresie próbnym? Pisali też że gwarantują przeszkolenie - jak to tutaj wygląda?

@Marek

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inter Land Sp. z o.o. S.K.A. kandydat na stanowisko Praca biurowa ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Emila

Witam, mąż szuka pracy jako magazynier z racji przeprowadzki. Ostatnia oferta jaką znaleźliśmy dodana była 3 lata temu. Oferowane było wtedy jako socjal dodatkowe ubezpieczenie. Doszło coś ciekawego przez ten czas? Jest ktoś w stanie przedstawić aktualne widełki?

@Emila

Nazwa Projektu Interland Płeć Mężczyźni Kobiety Pary Wiek od 18 lat, do 55 lat Lokalizacja Polska, Stawiguda https://www.google.com.ua/maps/place/Poland+Stawiguda Wynagrodzenie 18,98 zł netto (ZUS) / 18,80 zł netto (ZEUS) – do 30 000 brutto. 23,50 dla studentów do 26 roku życia. 16,98 zł netto - po 30 000 brutto. Firma posiada także premie za dobrze wykonaną pracę w wysokości od 200 do 400 złotych. internet. Bonus za wyjazd w niedzielę - 300 zł. internet. Opis pracy Magazyn części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. Główne obowiązki: - odbiór zamówień za pomocą skanera, - przyjęcie towaru na magazyn, - rozmieszczenie produktów na półkach magazynowych, - opakowanie produktu, - przygotowanie towaru do wydania z magazynu. Plan pracy Praca od pon. w piątek 10-12 godzin + 2 soboty (obowiązkowo) w miesiącu. I zmianowa: od 6:00 do 14:00, II zmiana: od 14:00 do 22:00. Dla osób przeszkolonych z procesów możliwa jest także praca w niedzielę w wymiarze 10 godzin (premia za przyjście do pracy w niedzielę wynosi 300 zł). Rezydencja 150 złotych. Osiedle zlokalizowane jest w 2 lokalizacjach. Pierwsze osiedle (Dorotowo) zlokalizowane jest w odległości około 4 km od przedsiębiorstwa, skąd pracownicy dotrą do niego komunikacją miejską w około 15 minut. Drugi dom (Olsztyn) oddalony jest o około 18 km. z przedsiębiorstwa, z tego mieszkania, pracownicy dojeżdżają tam samochodem dostarczonym przez firmę. Kandydaci, którzy posiadają prawo jazdy i będą przewozić innych pracowników, otrzymają dopłatę w wysokości 150 zł. + 250 złotych. paliwo. - za posiadanie własnego domu - 2,00 zł. przed godzinami pracy, - za transport własny - 75 zł. Żywność Nie ma żadnego

@Emila

23.50 zł brutto

Wanda

Chciałabym uzyskać aktualne informacje na temat pracy magazyniera. Jedyne ogłoszenie jakie udało mi się znaleźć ma 3 lata niestety. Zapewne rodzaj umowy się nie zmienił, jeżeli była to UoP a stawki? Nie było nic na ten temat ile za h?

@Wanda

Za godzinę 19zł A jeśli student 23.50zł

Mały

Nie byłem tu dawno. Docierają informacje o rządach cudzoziemców w firmie. Znajmy opowiadał , o chodzeniu i przyglądaniu sie pracy pracowników Polaków. I co wy na to.

@Mały

Nazwa Projektu Interland Płeć Mężczyźni Kobiety Pary Wiek od 18 lat, do 55 lat Lokalizacja Polska, Stawiguda https://www.google.com.ua/maps/place/Poland+Stawiguda Wynagrodzenie 18,98 zł netto (ZUS) / 18,80 zł netto (ZEUS) – do 30 000 brutto. 23,50 dla studentów do 26 roku życia. 16,98 zł netto - po 30 000 brutto. Firma posiada także premie za dobrze wykonaną pracę w wysokości od 200 do 400 złotych. internet. Bonus za wyjazd w niedzielę - 300 zł. internet. Opis pracy Magazyn części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. Główne obowiązki: - odbiór zamówień za pomocą skanera, - przyjęcie towaru na magazyn, - rozmieszczenie produktów na półkach magazynowych, - opakowanie produktu, - przygotowanie towaru do wydania z magazynu. Plan pracy Praca od pon. w piątek 10-12 godzin + 2 soboty (obowiązkowo) w miesiącu. I zmianowa: od 6:00 do 14:00, II zmiana: od 14:00 do 22:00. Dla osób przeszkolonych z procesów możliwa jest także praca w niedzielę w wymiarze 10 godzin (premia za przyjście do pracy w niedzielę wynosi 300 zł). Rezydencja 150 złotych. Osiedle zlokalizowane jest w 2 lokalizacjach. Pierwsze osiedle (Dorotowo) zlokalizowane jest w odległości około 4 km od przedsiębiorstwa, skąd pracownicy dotrą do niego komunikacją miejską w około 15 minut. Drugi dom (Olsztyn) oddalony jest o około 18 km. z przedsiębiorstwa, z tego mieszkania, pracownicy dojeżdżają tam samochodem dostarczonym przez firmę. Kandydaci, którzy posiadają prawo jazdy i będą przewozić innych pracowników, otrzymają dopłatę w wysokości 150 zł. + 250 złotych. paliwo. - za posiadanie własnego domu - 2,00 zł. przed godzinami pracy, - za transport własny - 75 zł. Zdjęcie mieszkania (usunięte przez administratora) Żywność Nie ma żadnego Film z projektu (usunięte przez administratora)

@Patrycja

O co chodzi z tą dopłatą za posiadanie własnego domu? Czy te 2 zł to dopłata do stawki godzinowej? Czy może jednorazowy bonus? Podobnie z tą dopłatą za transport własny. A przede wszystkim, gdzie można znaleźć to ogłoszenie?

X

W Olsztyn Inter Land Sp. z o.o. S.K.A. poszukuje pracownika na stanowisko Księgowa. Brałeś udział w rekrutacji? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądał ten proces. Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Ilona

Kilka lat temu jak szukali magazyniera ( gdzieś w internecie wyskoczyło mi jeszcze ogłoszenie) to oferowali rozwój. Ktoś na tym stanowisku awansował? Albo chociaż otrzymujecie jakieś podwyżki względem wzrostu stażu pracy?

Staś
@Ilona

Jeżeli nie jesteś ładna Ukrainką i nie skarżysz na kolegów z pracy możesz pomarzyć. Oszczędź sobie nerwów i znajdź inna prace

Paluszek

Z chwila przekroczenia progu firmy odkrywamy największe tajemnice począwszy od kierownictwa gdzie jest wieczny problem i szukanie oszczędności. Ludzie jak wszedzie normalni i nie normalni, jeżeli ktoś żyje dobrze z brygadzistami to jest w miare , są też wyjątki chcesz miec lepiej to musisz cos dać od siebie np wypiac sie bądź dac sobie coś włożyć w (usunięte przez administratora) np palca . szkoda czasu na ta firmę .

Masło z Buraka

Ludzie czego wy się tu produkujecie, Praca jak każda inna , jak (usunięte przez administratora) To będzie Ci zapłacone jak walisz w uja to niestety każdy to widzi a w szczególności Napoleon i jego żołnierze.Niech każdy patrzy na siebie a nie chodzi i szuka afery jak co po niektórzy z biur.... Pozdrawiam MM Pracownik od 10lat i w dalszym ciągu tu wytrzymuje ????

@Masło z Buraka

10 lat? Jeju to musisz mieć dosłownie "bekę" widząc jak ktoś czasami dramatyzuje i pochlipuje, że w pracy to tak źle jest i wgl... ;) No a jak po takim stażu pracy tutaj jakiś awans wygląda w takim razie no i jak prezentuje się Twoja wypłata, zwiększali Ci z roku na rok coś?

Masło z Buraka
@Paulina

Czasem jest śmiesznie patrząc na ich ból nie powiem czego a co do wypłaty to jest dobrze ja nie narzekam, wiadomo że czasem coś tam się nie zgadza co do grosza ale nasza cudowna kadrowa zawsze dokładnie wszystko wytłumaczy że i tak nie będziesz wiedziała o co chodzi , śmiechem żartem chyba skończyły się czasy ich ściemniania co do kasy bo w końcu ZUS się nimi zainteresował

Julia
@Masło z Buraka

Wiadomo że czasem coś się nie zgadza co do grosza... Jak to? Nie dostajecie pełnych kwot? Potem macie jakieś wyrównania?

@Masło z Buraka

ZUS się zainteresował? I do teraz jest może jakiś efekt tej jego ciekawości czy sytuacja pozostała bez zmian?

@Paulina

Uważam,że inne instytucje też powinny się zainteresować tą firmą.Za przymuszanie ludzi do pracy w sobotę a nawet niedzielę.Przepisy mają gdzieś.

@Michał

Jeśli masz naprawdę solidne podstawy żeby tak sądzić to czemu tego nie zgłosisz?

Czy w firmie Inter Land Sp. z o.o. S.K.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Beka

Że co??? Jakie szkolenia?? Pomarzyć możesz.

DZIŚ BYŁEM

Do tego wszystkiego -dodam, SYF i nie warto na nich ani 1 sekundy tracić -TO JEST NAJBARDZIEJ MERYTORYCZNA OPINIA

Olga

A po co takie ordynarne słowa? Można by było innych słów użyć. Nikt nie wie do czego się odnosisz? Co Ci zrobił, że tak obrażasz?

Inter Land

Brawo w tygodniu prezesi wykazali się solidarnością widać że prezesi to (usunięte przez administratora) są dla Ukraincow dają zapomogi w wysokośći 1000 zł a dla Polaków nie mają na podwyżki widać na kogo stawiaja

Łucja
@Inter Land

ej serio zazdrościsz ludziom w takiej sytuacji? Chyba dobrze że pomagają, no nie? A na podwyżki może też się znajdzie - poruszał ktoś z nimi ten temat?

nowy

Niedaleko buduje się CD Biedronki. Jeżeli źle pracuje się w Inter Landzie, to składajcie podania tam. Czekają z otwartymi ramionami i dają bogaty socjal. Praca też na 2 zmiany.

Łucja
@nowy

A tak szczerze to zarobki w którym miejscu lepsze?

Na zakladzie dzieje sie coraz gorzej 0 jakich kolwiek dzialan kierownictwa by bylo lepiej Wykorzystuja monitoring do obserwowania ludzi a nie dotego to złozy zgodnie z prawem ma sluzyc bezpieczenstwu i ochrony mienia Potrafia tylko karac ucinac wyplaty NAWET TYCH STARYCH PRACOWNIKOW KTORZY OD LAT NIE BYLI NA L4 I DAJA Z SIEBIE WSZYSTKO PRACUJA I UCZA INNYCH

Justyna

Za co tak ucinają z wypłaty? Jakie to są kwoty?

Firma szuka specjalisty ds. eksportu, ale czytając te opinie to się waham. Napisali, że atmosfera jest koleżeńska, rozumiem po tych Waszych opiniach że tak nie jest? A jak wypłata? Jest jakiś dobry powód by złożyć tam cv?

Xxx

Czy plotki są karalne? Nie ma chyba osoby, któraby nie słyszała w swoim życiu plotki dotyczącej własnej osoby albo kogoś najbliższego. Inną werbalną formą dokuczania i niszczenia godności drugiej osoby jest pomówienie. Tego typu zachowanie wymaga reakcji ze strony niesłusznie pokrzywdzonego. Pomówienie jest karalne.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Land Sp. z o.o. S.K.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Inter Land Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Land Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Land Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Land Sp. z o.o. S.K.A.
  • Leonharda 5A
    10-454 Olsztyn

Inter Land Sp. z o.o. S.K.A.