Opinie o ZPK Szumowo/ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY S.J. w Szumowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ZPK Szumowo/ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY S.J.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZPK Szumowo/ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY S.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPK Szumowo/ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY S.J. w Szumowo

Aldona Nowy wpis

Hej. czy praca operatora maszyn może być uznana za ciężka? na stronie maja krótka ofertę wystawiona, że szukają a tutaj ktoś pisał ze do 25 zl się zarobi od godzin. Jakie maszyny są na chodzie? I czy socjalu nie ma?

Judasz Nowy wpis

Do dupy. Pan Paweł.B Sokółka drachle- kierownik od dupy ratuj. Co dzień zalany Wieczne pretensje

były pracownik Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem. Praca od 6 do 18 zero dopłat za dojazdy mniej niż niższa krajowa. Obiecują cuda wianki na samym poczatku jak to fajnie wszystko ogarnięte a na miejscu (usunięte przez administratora) brud 0 bhp przy maszynach zapomnij, a maszyny nie modernizowane od (usunięte przez administratora). Ucinanie nadgodzin z wypłaty to norma.

Majka Nowy wpis
@były pracownik

Cześć. Jak praca jest tyle godzin, a kasa jest mniej niż najniższa krajowa, to ona jest taka niska bez nadgodzin, czy już z doliczeniem ich?? Mnie ciekawi, czy ramy od 6 do 18 to jest normalna zmiana, czy właśnie doliczone automatycznie nadgodziny.

Zagadka nadwyżki godzin nie została do teraz rozwiązana? Na stronie jest informacja o tym, że operatora poszukują, kiedyś pisali, że słabo przy tym płacą, czy dalej możliwe, że to granice minimalnej? To jak bardzo wymagająca jest teraz praca przy tym za taka kwotę?

Pamparampam

Byłem 2 tygodnie temu na rozmowie 25 zł/h i robota od poniedziałku do soboty, po 12h.

Boguśka
@Pamparampam

Faktycznie po 12 godzin? I za te sama stawkę? W soboty także? jak to jest rozwiązane na umowie? i te soboty jak lepiej mogą być płatne? Czy to oznacza ze nadgodzin nie ma?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ZPK Szumowo/ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY S.J.? Czy kandydat na stanowisko OPERATOR powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w ZPK Szumowo/ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY S.J.?

Belel

Witam. Czy napisze ktoś o pracy mechanika w ZPK Rasząg. Jakie zarobki, jaka atmosfera na warsztacie, ile godzin pracy, praca tylko dzień czy też nocki. Pozdrawiam

Czytał ktoś tamte opinie na innych stronach? Nie chce mi się za bardzo po nich śmigać ale tu coś pusto się zrobiło więc nie wiem czy tam nie przejdę. Chyba, że coś w warunkach się poprawiło? Ktoś pisał o pracy po 300 godzin, jak to w ogóle możliwe? i teraz po nowym roku jaka stawka obowiązuje?

Lii

Praca po 300 godzin miesięcznie zarobki najniższą krajowa czyli 23 złotych brutto.

Justyna

Pomożecie? Znalazłam ofertę pracy na ich stronie, szukają kierowcy C+E. Tylko nie ma tam absolutnie żadnej informacji o warunkach, obowiązkach itp. Czy to tylko wyjazdy krajowe czy zagraniczne - ew. dokąd, tylko UE? Jaki jest tryb pracy? I jakie zarobki? Wszelkie info na wagę złota bo chce wysłać cv :)

Do ciebie
@Justyna

Odpuść tą firmę chyba że już naprawdę jest w bardzo trudnej sytuacji i nie masz żadnego innego wyjścia. Wejdź na etransport i poczytaj opinie

Kierowca

Dzień dobry. Witam wszystkich kierowców ciężarówek z ZPK rupinski. Pytanie dokąd się tak wszyscy spieszcie i dlaczego trąbicie na nas uczestników tras drogowych? Dlaczego wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i przed skrzyżowaniami ze znakiem STOP? NAPRAWDĘ te 0.70 groszy zbawi was w życiu???? Porażka.... Słyszałem , że jesteście chamy , buraki i prostaki z wioski..... Nie wierzyłem w to.... Ale jak dzisiaj wyprzedził mnie przed samym skrzyżowaniem zapocony otyły burak z pretensjami to już wiem , że ta opinia była prawdziwa.... Nie pozdrawiam Cię otyły spocony grubasie ... Jesteś żałosny zamiast dawać przykład na drodze to pokazujecie drogową patologię, chamstwo i brak kultury. A sami wymagacie od kierowców nie wiadomo czego.... To że Ty pajacu jedziesz 110 km/h to nie znaczy że ja też muszę tyle jeździć.

Ghjcxv

Jestem pracownikiem od 15 lat i powiem krótko omijajcie tą firmę bardzo szerokim łukiem i nie wierzcie temu ich księdzu bo nawet potrafi zaj b a ć każdemu po70 zyla jak się zapytałem dlaczego to była krótka odpowiedź stawiam dom bo mnie stara wy j e b ała To jest praca dla emeryta i dla tych co mają pieniądze to już nie jest natrix tylko (usunięte przez administratora) TRANS Pozdrawiam serdecznie wszystkich zainteresowanych wasz ulubiany WYTRYSK

Firma ZPK Szumowo/ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY S.J. poszukiwała osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Xyz

Umowa o pracę, za śmieszne pieniądze.. Masz stałą pensję bez różnicy jaki dochód przynosisz firmie, do tego śmieszne premie, które dostaniesz jeżeli 'ktoś' lewą nogą nie wstanie Jeżeli nie jesteś w sytuacji, że taka praca lepsza niż żadna, to odpuść sobie..

Dorota
@Xyz

Śmieszne? Czyli ile dokładnie wynosiło wynagrodzenie? Możesz dać znać?

Etransport

Jakby ktoś szukał opini to zapraszam na etransport

Nikt ważny

Praca po 12h, system dwuzmianowy czyli nocki też są + soboty. stawka godzinowa niska, a pracownicy się cieszą że zarabiają ponad 4tys za 300h na miesiąc z uprawnieniami operatora.

Etransport

Wszystkie opinie znajdziesz na etransport.pl

@on naprawdę ? Dlaczego tak uważasz ?

Sebastian

Jakie są plusy i minusy pracy w tej firmie?

On
@Sebastian

Ta firma nie ma plusów

ZKP

Firma ma wykupiony BAN na tej stronie dlatego nikt tu nie pisze :)

Filipek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Jaki jest powód, że nikt tu nie zagląda?

Zostaw merytoryczną opinię o ZPK Szumowo/ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY S.J. - Szumowo

• Jak się pracuje w ZPK Szumowo/ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPK Szumowo/ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPK Szumowo/ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY S.J.?

ZPK Szumowo/ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY S.J.
  • Przemysłowa 28
    18-305 Szumowo
  • NIP: 7231604718 REGON: 200249911 KRS: 0000320967

ZPK Szumowo/ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY S.J.