Opinie o TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Paczkowo k. swarzędza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Paczkowo k. swarzędza

grzechu

A jak wyglądają zarobki dla początkującego?

Dramatyczna atmosfera pracy w

Dramatyczna atmosfera pracy w tym zakładzie. Nie wiem czy to dlatego, że Polacy chcą się wykazać przed szefami z Niemiec czy taka jest kultura organizacji. Do tego wyścig szczurów i regularne intryganctwo. - jakby sama praca ludziom nie wystarczała. Poszczególne działy toczą ze sobą wojenki i raczej nie ma co liczyć na wsparcie (z drobnymi wyjątkami w postaci kilku osób). Podsumowując - z zewnątrz ładnie, w środku zgnilizna.

To prawda.Smutne to jest.Ludzi

To prawda.Smutne to jest.Ludzie jak roboty .Odkąd nie jestem już w tej pracy jestem innym człowiekiem.A na początku praacowalo się dobrze .Ech...Szkoda...Tęsknie tylko za ludzmi bo tak jak powiedziałeś fajni są.

Firma pomaga byłym pracownikom

Firma pomaga byłym pracownikom na emeryturze? W jaki niby sposób? Może ktoś z nich to czyta, to pomoże wyjaśnić?

operator produkcji

ogłoszenie na "olx" odpisanie pracodawcy zaproszenie na rozmowę - na korytarzu w firmie od następnego dnia można pracować- nawet na "czarno bez umowy" potem jakieś badania- na początek byle gdzie.

brak szczególnych

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Czy firma daje podwyżki w zwią

Czy firma daje podwyżki w związku z i inflacją? Na co można liczyć?

maciek

Czy w tym roku szykują się jeszcze jakieś podwyżki?

Można aplikować, jeśli ktoś ma

Można aplikować, jeśli ktoś ma ambicje, mocne nerwy i lubi być (usunięte przez administratora) o wszystko. Miło na pewno nie będzie. Z plusów: - kasa w porządku, można spoko zarobić; - wygodne samochody z możliwością użytkowania prywatnie; - zdarzają się fajni ludzie, jak się trafi na dobry zespół; - znana marka; A teraz minusy: - ogrom pracy, ok nie przeszkadzało mi to i nie było problemu dopóki, to się nie przeradzało w przeciążanie pracą, o wszystko trzeba się prosić, wiecznie ratować sypiące się tematy, ciągle dokładają dodatkowych obowiązków, bez przerwy, wieczna gonitwa i ciężko wyrobić się w standardowym czasie pracy (nie chcesz robić nadgodzin za darmo to usłyszysz jedynie - a nie chcesz zarobić?), coraz więcej, coraz ciężej, coraz szybciej; - ludzie są dwulicowi i fałszywi, np. potrafią pochwalić na wizycie, a potem za to samo objeżdżać za plecami podając jako anty przykład, potem niemiło się słucha od innych takich rzeczy. Ogólnie pozory, dwulicowość i hipokryzja na wysokim poziomie; - wieczna presja o wszystko; nawet jak zrobisz 120% i wszystko pospinasz to znajdą Ci rzeczy, o które Cię zgnoją, że jesteś do niczego; - będąc przy planach, to trzeba mocno nawciskać i nakombinować, aby pospinać, bo góra żyje w jakimś alternatywnym świecie

^

jeszcze troche a ludzi im braknie bo się pozwalniają- pozostanie im albo dać aneksy ,albo nowych poprzyjmować :) - tam nie ma już kto robić...

złotousty

Dla roboli nigdy tylko ochłapy pokroju inflacyjna, pewnie znowu złotousty wymyśli 5 % inflacyjnej i kolejne 5 % w premii produkcyjnej.

emeryt

czy emeryci pracują u was na umowach o prace czy na zlecenie?

Operator

Jestem zadowolony. Praca na produkcji na 3 zmiany, od poniedziałku do piątku- to rzadkość w firmie produkcyjnej. Kasa dobra.

Praca
@Operator

Wszystkie firmy produkcyjne pracują na 3 zmiany od poniedziałku do piątku. Jaka rzadkość?

molik
@Operator

Teraz na gwiazdkę za niechorowanie 1500 w kopercie wpadło - i to pasuje !

Rekrutacje wewnętrzne odbywają

Rekrutacje wewnętrzne odbywają się po znajomościach ,nie masz układów to nigdzie się nie dostaniesz .

W tej firmie nie możemy liczyć

W tej firmie nie możemy liczyć na nic nawet jeśli jest pomysł żeby dać to i tak z dnia na dzień wszystko może się zmienić o 180° . Plany były aby iść usiąść porozmawiać ale nikt się nie odważył. I tak się wszystko kończy bunt na zmianie cisza na spotkaniu. A skoro w biurze nic nie słychać to po co dawać . Ludzie tak i tak będą pracować. A dostaną - nic

Czy firma Tulplast Ireneusz Socha sp.j. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

???$$$

W tej firmie NIE MA równorzędnych stanowisk dla kobiet i mężczyzn- każde ma swoje stawki i tyle

Tulplast to firma rodzinna, kt

Tulplast to firma rodzinna, którą w roku 1985 założył Ireneusz Socha. Przez cały okres swojego funkcjonowania rozwijała się i budowała stabilną pozycję. Geneza Tulplastu wywodzi się z branży meblarskiej, dlatego jest ona dla nas szczególnie ważna. To dla tej branży nasza Spółka zaczęła produkować swoje pierwsze produkty. Od samego początku funkcjonowania Tulplast dynamicznie się rozwija stawiając na najnowsze technologie, przez co buduje stabilną pozycję na rynku. Dlatego dzisiaj Tulplast jest czołowym producentem szerokiej gamy wyrobów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych m.in. w branży meblarskiej. Spółka posiada również duże możliwości produkcji wszelkiego rodzaju wyrobów z metalu. Przedsiębiorczość właściciela oraz chęć kompleksowej obsługi swoich Klientów sprawiły, że oprócz Wtryskowni Tulplast posiada w swoich strukturach również Narzędziownię, przez co może uczestniczyć w procesie tworzenia nowych produktów już na etapie ich wymyślania i projektowania oraz bardzo szybko wdrożyć do produkcji. Dużym atutem jest posiadanie centralnego magazynu w którym utrzymujemy duże stany gotowych wyrobów, dzięki czemu możemy szybko realizować zamówienia. Ogromne doświadczenie oraz wysoka jakość produktów i fachowa obsługa pozwala nam na partnerską współpracę z najbardziej wymagającymi Klientami krajowymi i zagranicznymi.Tulplast – это семейная компания, которая была основана в 1985г. Иренеушем Соха. На протяжении всего периода своей деятельности она развивалась и строила устойчивую позицию на рынке. Компания Tulplast берет свое начало из мебельной промышленности, поэтому она очень важна для нас. Именно для этой отрасли наша компания начала выпускать свою первую продукцию. С самого начала работы Tuplast динамично развивается, опираясь на новейшие технологии, благодаря этому формирует стабильную позицию на рынке. Поэтому сегодня Tulplast является ведущим производителем широкого ассортимента пластиковых изделий, используемых, в частности, в мебельной промышленности. Компания имеет также большой потенциал для изготовления различных видов изделий из металла. Предприимчивость владельца и желание комплексного обслуживания клиентов привели к тому, что кроме цеха инжекционного формования Tulplast имеет также собственный инструментальный цех, благодаря которому можно участвовать в процессе создания новых изделий уже на стадии разработки и проектирования

Kurtyna w górę! Nadchodzi wyją
@Tulplast to firma rodzinna, kt

Kurtyna w górę! Nadchodzi wyjątkowa nowość dla branży ogrodzeniowej. Produktem, który bardzo chcemy się pochwalić jest obejma pośrednia z tworzywa sztucznego. Jest to odpowiednik obejmy metalowej, który bez wątpienia jest produktem o lepszych walorach technicznych. Podczas montażu zachowane są takie same odległości między słupkami ogrodzeniowymi jak przy montażu metalowej obejmy pośredniej. Obejma z tworzywa sztucznego została wykonana z wysokiej jakości tworzywa Polietylenu (PE), zawierającego stabilizator UV. Ten rodzaj tworzywa gwarantuje trwałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznym

awokado

Firma zjedzona przez kolesiostwo ręka rękę myje , niewygodne osoby które coś wiedzą bądź wskazują na złą organizacje pracy są zwalniane, odpowiedzialność za złą organizację pracy jest przez kierowników jest zwalana na pracowników, różnice w wynagrodzeniu między grupami pracowników sięgają nawet 10zł,nie liczy się czy pracujesz i znasz się na robocie tylko czy jesteś posłuszny i grzeczny, zero odpowiedzialności na danym stanowisku za swoje decyzje dlatego jest to zbieranina osób gdzie z innych firm wylecieliby z hukiem, nepotyzm i wyścig szczurów korporacyjnych, nie wspomnę o łapówkach od podwykonawców

oko
@awokado

Dokładnie dokładnie tak jest -"Firma zjedzona przez kolesiostwo ręka rękę myje , niewygodne osoby które coś wiedzą bądź wskazują na złą organizacje pracy są zwalniane" - zdanie w punkt !

User85628

Nie opłaca się tutaj długo pracować, nowi pracownicy na start dostają więcej lub tyle samo co starsze stażem osoby. Na stronie zachwalają się że oferują swoim pracownikom szereg szkoleń co jest absolutną nie prawdą, większość osób pracujących latami nie posiada nawet uprawnień na wózki widłowe ani suwnice. W innych firmach podwyżki a tutaj patrząc na wartość pieniądza to wynagrodzenie tylko spada w dół.

babuuu
@User85628

nie opłacać to dopiero im się będzie jak ludzie zaczną odchodzić- już niedługo- jeśli nie podniesie stawek - dopiero z ręką w nocniku się obudzą i albo ogłoszenie na nowych (usunięte przez administratora) , albo aneksy.... - innej opcji nie ma xd :)

Ja tam nie narzekam na wypłatę, znowu 2 tysie w kopercie weszło.

Rozbawiony

Rowy wylizane? Smakowały? ????????????

Molik to ty?

tak

tak

Bolo
@tak

Molik ma dwa razy tyle nie to co wy amatorzy i matoły

Weronika

no i mi proszę wyjaśnij... co gadanie na innego pracownika może wnieść, że byłoby to wynagradzane ekstra? i tak w sumie to na co tak konkretnie jak już można?

kabel
@Weronika

patrz powyżej- jak ci to wytłumaczyć...- ktoś na ciebie doniesie- nie masz np premi, masz nagane, lub cię nawet zwolni- krótko i na temat ...

Ta premia inflacyjna to trochę mało bo życie drogie... Tak chociażby jakby co 3 miesiące dali dodatkowo po 1000 zł to byłoby git

Zainteresowana

Mam pytanie,czy w Brzeżnie przyjmują do pracy?Jakie są warunki i stawki wynagrodzenia i ilu zmianowa praca?

mula
@Zainteresowana

firma nic specjalnego -ot swoje zrobić i tyle , wiadomo coś kiedy podwyżki?

@Zainteresowana

Daj sobie spokój z nimi. Nie warto jak to u prywaciarza.

co coco

Dokładnie- firma nic specjalnego , niby najgorzej nie płacą, ale biorąc pod uwage ile trza tam zrobić- to śmieszne te ich wypłaty są!

Zostaw merytoryczną opinię o TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Paczkowo k. swarzędza

• Jak się pracuje w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 1 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Kandydaci do pracy w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Wiosenna 27