Opinie o Międzyrzeckie Towarzystwo Wędkarskie Żwirek w Międzyrzec Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Międzyrzeckie Towarzystwo Wędkarskie Żwirek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Międzyrzeckie Towarzystwo Wędkarskie Żwirek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Międzyrzeckie Towarzystwo Wędkarskie Żwirek w Międzyrzec Podlaski

Biały

Witam, moja opinia na temat zbiornika jest bardzo pozytywna, ładny zbiornik i ryba fajna ale jeżeli CHODZI O LUDZI, KTÓRZY TEGO PILNUJĄ I KONTROLUJĄ JEST STRASZNA !!!!! wędkarzy mają za złodziei którzy jadą tam tylko kraść ryby, są bezwzględni w swoich działaniach, siedzą tylko i obserwują co kto złapie i lecą od razu kontrolować z nastawieniem że albo za mała ryba albo za duża albo że ją źle wyjąłeś ze zbiornika. od razu zabierają zezwolenie na 3 lata, nie ma u nich zwracania uwagi czy pomyłki, myślą tylko o tym jak zabrać zezwolenie. Nie zastanawiają się nad tym, że my jako wędkarze płacimy co roku za wędkowanie i to my jesteśmy motorem napędzającym do tego że mają kasę na zarybianie itp. Jeżeli chodzi o drogę dojazdową to o to już nie dbają BO I PO CO??? przecież jak wędkarz ,,JELEŃ" wystarczy jak zapłaci za zezwolenie a dojechać już nie musi ewentualnie jak już dojedzie to trzeba zadbać o to żeby jak najszybciej zabrać mu zezwolenie i jest czysty zysk z nas wędkarzy. PANOWIE I PANIE ZARZĄDZAJĄCY TYM ZBIORNIKIEM ZASTANÓWCIE SIĘ BNAD TYM CZY CHCECIE ŻEBY LUDZIE DO WAS PRZYJEŻDŻALI I ZOTAWIALI KASĘ ZA WĘDKOWANIE I NIE TYLKO BO KUPUJEMY NA MIEJSCU ZANĘTY ROBIMY NORALNE ZKUPY W SKLEPACH CZY EWENTUAKLNIE NIE JESTEŚCIE ZAINTERESOWANI TAKĄ KWEDSTIĄ I JESTEŚCIE EGOISTAMI I CHCECI SAMI TAM TYLKO KORZYSTAĆ ZE ZBIORNIKA TO TRZEBA ZROBIĆ ZAKAZ WĘDKOWANIA I PRZYJAZDU OSOBOM OBCYM Z POZA WASZEJ ,,elity Międzyrzeckiej". Pragnę nadmienić, że nie jest to tylko moja jednostkowa opinia tylko rozmawiałem z wieloma l osobami i mają te same spostrzeżenia. ROZCZAROWANY WĘDKARZ

Driver Nowy wpis
@Biały

Wpelni potwierdzam opinie kolegi.wszystoo to.prawda .wydają zezwoleń tyle ile się da, a później polowania żeby jak najwięcej zabrać.doslownie polowania.nie polecam.

Robaczek Nowy wpis
@Biały

(usunięte przez administratora) Nie ma listy i ewidencji sprzedanych zezwoleń tylko jakieś śmieszne kp ręcznie wypisane. Urząd skarbowy +PUODO wystarczy by zakończyć ten bajzel, łączniez stanami magazynowymi zaprzyjaźnionego sklepu wędkarskiego. Tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Międzyrzeckie Towarzystwo Wędkarskie Żwirek - Międzyrzec Podlaski

Międzyrzeckie Towarzystwo Wędkarskie Żwirek
  • Zahajkowska 44c