Opinie o Firma Produkcyjno Handlowa Maro Radeccy sp.j. w Bąków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Produkcyjno Handlowa Maro Radeccy sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Produkcyjno Handlowa Maro Radeccy sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno Handlowa Maro Radeccy sp.j. w Bąków

Czy rozmowa rekrutacyjna w Firma Produkcyjno Handlowa Maro Radeccy sp.j. odbywa się również w języku angielskim?

Maly Nowy wpis

A tam ktoś zna angielski w stopniu komunikatywnym? Wątpię

Anonimowy Nowy wpis

Czy polecacie pracę w tej firmie i jak wygląda system zmianowy?

Były pracownik Nowy wpis
@Anonimowy

Jedyna zaleta to właśnie zmiany od poniedziałku do piątku od 7 do 15 i tu kończą się zalety jeśli lubisz pracować za najniższą krajową i jeździć zabytkami motoryzacji to coś dla Ciebie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Firma Produkcyjno Handlowa Maro Radeccy sp.j.?

Rylik

Trzeba pracę traktować jak hobby. W sensie dosłownym praca u nich to jak wolontariat

Wbrew

Dlaczego ktoś kasuje moje wpisy. To już drugi który zniknął. To nie w porządku kiedy właściciel firmy może dowolnie kasować nieprzychylne wpisy i dodawać swoje wypociny. Takie jak ten o tym jak to szef jest super i jak super się pracowało. W rzeczywistości szef to niekompetentny nic który ma mniemanie o sobie tak wielkie jak wielka jest jego nieudolność

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Firma Produkcyjno Handlowa Maro Radeccy sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ShadowS

Pracowałem u nich jako kierowca półtorej roku. Firma dobra, szefostwo bardzo w porządku, rewelacyjna atmosfera. Wypłata zawsze na czas, tabor może nie najnowszy ale dobrze utrzymany i regularnie serwisowany. Co do warunków finansowych, to jak ktoś chce pracować to zarobi, i to zarobi dobrze Z szefową zawsze da się dogadać, wystarczy być człowiekiem. Zwolniłem się ponieważ zrobiłem prawo jazdy C+E. Żeby nie było za kolorowo, to praca jest dosyć ciężka, dużo noszenia, owijania palet, nieraz bywa sporo punktów do których trzeba zawieźć towar. Generalnie pracę w firmie MARO będę wspominał bardzo dobrze, trzeba robić swoje ale gdzie nie trzeba ;) Pozdrawiam.

Małgorzata
@ShadowS

Hej, o ostatnią część mogę dopytać? Chodzi mi o to noszenie. Jak ciężkie są te rzeczy ile mniej więcej kg? Potrzebuję się upewnić ile się tu trzeba ewentualnie nadźwigać. Stawki nie określisz?

@ShadowS

Pracowałem tam kilka miesięcy i większych głupot nie czytałem ale tak to jest jak szef może też dodać opinie

Witam mieszkam blisko czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników mógł by szczerze powiedzieć jak wygląda praca jako kierowca

Chętny do pracy

Chciałem się zatrudnić do pracy jako kierowca ale jak zobaczyłem te zlomy na placu odechciało mi się jak w dzisiejszych czasach można czymś takim jeździć porażka

@Chętny do pracy

No widać leciwe auta chyba czas na żółte tablice

Były

3200 na rękę nie wierzcie w to dadzą wam 2.5 A te 3200 to jest niby pensja docelowa czyli nigdy

Teresa
@Były

Ale skąd wziąłeś te 3200, tyle obiecywali Tobie na początku? I ciekawe co powiedzieli dając 2500, że czemu taka różnica :3

Paulina
@Były

Jak masz na umowie 3200 netto to tyle masz dostać wypłaty. I bez dyskusji, nie rozumiem w czym problem? Wszystko trzeba mieć na piśmie, każde słowo.

Były
@Paulina

W jakim Ty świecie żyjesz na umowie masz najniższą krajową plus premia

Dominika

A umowa o pracę tak?

Milus

Skoro ciągle szukają kierowców to jakiś powód braku chęci pracy tych kierowców jest. Niestety to prawda że płacą słabo. A płacą słabo bo sporo (usunięte przez administratora) z tej firmy musi się utrzymać

Paulina
@Milus

Skąd wiesz to wszystko? Pracowałeś tam? Może mają jakieś kosmiczne wymagania co do kierowców... ale w sumie czego niby takiego można od kierowcy oczekiwać...

Milus
@Paulina

Droga Pani Paulino czyżby za każdy komentarz pracownice biura miały jakieś bonusy? "Kosmiczne" to są zarobki w tej firmie. Naprawdę kierowca tylko jeździ? Wiezie towar z punktu a do punktu b?

Bączek

Szukają ciągle kierowców a płacą tyle że w sklepie z owadem więcej wyciągnę. Do tego ich tabor to jakaś porażka

Mechanik
@Bączek

Informacje dla kolegi który rzekomo się nie zatrudnił. Złom to może masz pod domem. Masz uwagi do stanu technicznego auta na podstawie wróżenia z fusów czy znasz diagnostę który sprawdza stan techniczny czy wiesz może gdzie auta są serwisowane?

Chętny
@Mechanik

Serwisowanie to się uśmiałem chyba u Janusza w garażu

Chętny do rpacy

Chciałem się zatrudnić jako kierowcy, ale te samochody ? Tragedia! Kupcie chociaz jedno sprawne, świeże i zadbane auto !!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno Handlowa Maro Radeccy sp.j. - Bąków

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno Handlowa Maro Radeccy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno Handlowa Maro Radeccy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Produkcyjno Handlowa Maro Radeccy sp.j.?

Firma Produkcyjno Handlowa Maro Radeccy sp.j.
  • Główna 38
    43-246 Bąków

Firma Produkcyjno Handlowa Maro Radeccy sp.j.