JARO-MAX SP. Z O.O. SP.K.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o JARO-MAX SP. Z O.O. SP.K.

W ogłoszeniu dla pracownika produkcji wynagrodzenie zostało przedstawione jako adekwatne do zaangażowania. Taki świeżo upieczony pracownik produkcji ile jest w stanie na początek swojego zatrudnienia tak realnie zarobić? Pierwsza umowa jest podobno na okres próbny, tak piszecie przynajmniej, ile taki okres wynosi i następna umowa na jaki czas?

Nowy wpis

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Okres próbny trwa od 1 do 3 miesięcy. Kolejna umowa na czas określony zawierana jest na okres od 1 roku do 3 lat, po tym okresie zawieramy umowę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie pracownika produkcji składa się z dwóch składowych: podstawy oraz części premiowej. Kwota, o której wspomniała Pani, jest jak najbardziej osiągalna, warto też pamiętać, że realne zarobki mogą być zależne od wydajności pracy oraz innych czynników wpływających na wysokość premii. Zapraszamy do przesłania CV i kontaktu w celu uzyskania większej ilości szczegółowych informacji na temat struktury wynagrodzenia i ewentualnych dodatkowych świadczeń. Pozdrawiamy.

Alicja Nowy wpis
@JARO-MAX SP. Z O.O. SP.K.

Wow super, ze firma sama odpowiada i może się dowiedzieć wszystkiego. A co do okresu próbnego, to pensja po tym czasie jakoś rośnie jak się coś już umowie? Czy ona zostaje taka sama i podwyżki sa później np. po kilku latach?

Majka Nowy wpis

Czy pracodawca zapewnia dojazd? Czy to we własnym zakresie? A może jakiś bus jeździ do murowa?

Mnie interesuje wymagana dyspozycyjność na 2 zmiany. Chodzi o prace jako pilarz. Czy możecie napisać, jakie są godziny tych zmian oraz jak wygląda system rotacji? Chciałbym jeszcze dodać tak, że ciekawi mnie czy każde weekend jest wolny i czy w weekendy jest opcja robienia nadgodzin.

Czy istnieje możliwość rozwoju w JARO-MAX SP. Z O.O. SP.K.?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JARO-MAX SP. Z O.O. SP.K.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Mam pytania odnośnie stanowiska pracownik produkcji operator maszyn. Mam u siebie męża, który szuka nowego zajęcia i pasują nam akurat lokalizacja firmy. Napisali, że praca jest na 2 zmiany. A jakie są godziny zmian i jak wygląda system rotacji zmian? I czy te zmiany są tylko w tygodniu, czy weekendami też trzeba pracować?

@Marta

Pani Marto dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub na rozmowę bezpośrednio do firmy. Pozdrawiamy.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Jan Czyszczoń

Pracownik firmy - Prezes Zarządu

13.11.2023 09:11

Czym zajmuje się Państwa firma?

Jan Czyszczońikona wywiad

Głównym filarem naszego biznesu jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie produkcji: parapetów, moskitier, obróbek blacharskich oraz produktów wspierających prawidłowy i energooszczędny montaż stolarki otworowej. Specjalizujemy się również w produkcji elementów wykończenia wnętrz z kamienia naturalnego i konglomeratów — głównie blatów i schodów.

Gdzie mieście się Państwa siedziba i jaki jest zakres Państwa działań?

Jan Czyszczońikona wywiad

Firma ma swoją siedzibę w Murowie, w województwie opolskim. Posiadamy także mniejsze oddziały w Polsce oraz przedstawicielstwa za granicą, ponieważ naszą ofertę kierujemy także do klientów z krajów europejskich, takich jak: Niemcy, Holandia, Belgia, Włochy, Portugalia, Wielka Brytania, Czechy i Słowacja.

Jak wyglądały początki Państwa firmy?

Jan Czyszczońikona wywiad

Wszystko zaczęło się od marzeń i determinacji. Od 2001 roku działaliśmy jako niewielka jednoosobowa działalność gospodarcza, a pierwszym produktem, który wprowadziliśmy na rynek, był parapet alu-płytka. To była jedna z tych chwil, kiedy mały krok stał się początkiem wielkiej przygody. Z upływem czasu zauważaliśmy rosnące zainteresowanie naszymi produktami. Coraz większa liczba klientów decydowała się na współpracę, a nasza oferta parapetów rosła, wzbogacając się o nowe materiały, kolory i rozwiązania. Cały czas słuchaliśmy naszych klientów, reagowaliśmy na ich potrzeby i dostarczaliśmy produkty o większej różnorodności.

W jaki sposób Państwa firma rozwijała się na przestrzeni lat?

Jan Czyszczońikona wywiad

Na przestrzeni lat zdobywaliśmy doświadczenie i budowaliśmy reputację. Z każdym dniem rosła też liczba naszych klientów. To wszystko skłoniło nas do poszerzania działalności o nowe produkty i usługi. Aktualnie, oprócz parapetów, moskitier oraz akcesoriów, projektujemy i wytwarzamy blaty kuchenne i łazienkowe, schody, posadzki, tarasy oraz inne elementy z kamienia naturalnego. Nasza droga od skromnych początków do pozycji lidera w branży, potwierdzonej nagrodami branżowymi, to połączenie pasji i ciężkiej pracy. Jest to jednak efekt, którego nie bylibyśmy w stanie osiągnąć bez klientów. Ich wsparcie i lojalność niewątpliwie są ważnymi czynnikami naszego sukcesu.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Jan Czyszczońikona wywiad

Nasza przestrzeń biznesowa jest bardzo dynamiczna i interesująca. Jesteśmy otoczeni przez różnorodnych kontrahentów zarówno z Polski, jak i z innych krajów europejskich, którzy poszukują wysokiej jakości produktów parapetowych i elementów kamieniarskich. Nasza współpraca z klientami trwa nieprzerwanie od wielu lat, co świadczy o solidnych relacjach, jakie budujemy w branży. Konkurencja w naszym sektorze jest silna, a to stanowi dla nas wyzwanie do ciągłego doskonalenia i oferowania jeszcze lepszych produktów. Jako innowacyjna firma z długoletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie sprostać konkurencji, koncentrując się na nowoczesności, atrakcyjnym wzornictwie i jakości naszych produktów. Podsumowując, nasze otoczenie biznesowe jest pełne możliwości i inspiracji. Branże stolarki otworowej i kamieniarskiej, w których działamy, są fascynujące i stale ewoluują. Nowe technologie, materiały i trendy projektowe wpływają na naszą pracę i ofertę, a my jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i dynamiczny rozwój.

Jak wygląda struktura Państwa firmy

Jan Czyszczońikona wywiad

Nasza struktura nie jest szczególnie rozbudowana, choć zatrudniamy blisko 100 pracowników. Organizacja podzielona jest na działy, którym przewodzą kierownicy wspierani przez koordynatorów i liderów zespołów. Dzięki temu zapewniamy odpowiedni przepływ informacji oraz możliwość realizacji kluczowych procesów.

Jakie są to działy?

Jan Czyszczońikona wywiad

Są to między innymi: produkcja, logistyka, marketing i sprzedaż, finanse, administracja, HR, B+R oraz serwis.

W jaki sposób funkcjonują poszczególne działy w Państwa firmie?

Jan Czyszczońikona wywiad

"Sercem" naszej firmy jest produkcja — to tu powstają wszystkie nasze wyroby. Sprzedażą i obsługą klientów zajmuje się Dział Handlowy, który stoi w parze z Marketingiem, odpowiedzialnym za opracowanie i wdrażanie odpowiednich strategii oraz kreowanie wizerunku organizacji. Dział Logistyki odpowiada za planowanie, organizację i monitorowanie efektywnego przepływu produktów od miejsca produkcji do klientów. W Dziale Rozwoju i Innowacji doskonalimy nasze produkty i opracowujemy nowe, innowacyjne rozwiązania. Dalej mogę wyróżnić działy HR, Administracji i Finansowy, które umożliwiają prawidłowe działanie całej organizacji.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Jan Czyszczońikona wywiad

Proces rekrutacji jest dla nas bardzo istotny. Odpowiedzialność za niego spoczywa na dziale HR, który współpracuje z kierownikami działów i decydentami w firmie. Pracownicy HR oceniają doświadczenie i kompetencje kandydatów. Następnie zapraszają wybrane osoby na rozmowy rekrutacyjne, podczas których omawiane są zarówno aspekty zawodowe, jak i cechy charakteru potrzebne do wykonywania konkretnych prac.

Z jakich etapów składa się proces rekrutacyjny?

Jan Czyszczońikona wywiad

Standardowy proces rekrutacji przebiega najczęściej według pewnego schematu. Osoby zainteresowane pracą dostarczają nam swoje CV — osobiście do siedziby lub przesyłają je na adres e-mail: praca@jaro-max.com. Potem następuje proces analizy CV. Nasz dział HR dokładnie przegląda otrzymane dokumenty, oceniając doświadczenie zawodowe, umiejętności i potencjał kandydatów. Wybrane osoby, które spełniają nasze kryteria, zapraszamy na rozmowy rekrutacyjne w siedzibie firmy. Podczas spotkania, poza tradycyjnymi pytaniami o doświadczenie zawodowe, skupiamy się na cechach, które uważamy za kluczowe. Wśród nich zazwyczaj są: gotowość do nauki nowych rzeczy, zdolności manualne oraz nastawienie na jakościowe wykonanie swojej pracy. W niektórych przypadkach możemy poprosić kandydatów o wykonanie praktycznych zadań, które pozwalają nam ocenić ich umiejętności i podejście do pracy. Dla niektórych stanowisk, szczególnie tych wymagających specjalistycznej wiedzy, możemy zaplanować drugie spotkanie lub rozmowę z osobami pracującymi na wyższych szczeblach. W niektórych przypadkach przeprowadzamy weryfikację referencji, aby potwierdzić doświadczenie i kwalifikacje kandydata.

Jak ważne jest dla Państwa doświadczenie zawodowe kandydatów?

Jan Czyszczońikona wywiad

Cenimy sobie kandydatów z doświadczeniem, ale to nie jest czynnik decydujący. Jesteśmy przekonani, że gotowość do nauki nowych rzeczy, odpowiedzialność oraz zaangażowanie są równie ważne. Dążymy do tworzenia zróżnicowanego i kompetentnego zespołu, który przyczyni się do rozwoju naszej firmy.

Czy nowym pracownikom zapewniają Państwo odpowiednie wdrożenie?

Jan Czyszczońikona wywiad

Proces wdrożenia nowego pracownika w naszej firmie opiera się na stopniowym i systematycznym podejściu, które ma na celu zapewnić nowym pracownikom komfort oraz efektywność działań. Stosowany przez nas proces wdrożenia można przedstawić w kilku krokach.

Jak więc wygląda proces wdrożenia?

Jan Czyszczońikona wywiad

Dążymy do stworzenia pozytywnego środowiska pracy, w którym pracownicy czują się mile widziani i wspierani w rozwijaniu swojej kariery. Na początku nowe osoby są zapoznawane z procedurami oraz asortymentem. To ważny krok, który pozwala im zrozumieć, jak działamy i jakie produkty oferujemy. Kolejnym etapem jest mentoring. Pracownicy są przydzielani do doświadczonych osób, które pełnią rolę mentorów. Mają więc możliwość uczenia się od tych, którzy posiadają już doświadczenie w danej dziedzinie. W kolejnych dniach/tygodniach nowi pracownicy stopniowo przejmują obowiązki na poszczególnych stanowiskach. Proces wzrostu odpowiedzialności i zaangażowania, pozwala uniknąć uczucia przytłoczenia i stresu. Członkowie zespołu mają możliwość kontynuowania nauki i dalszego rozwoju w trakcie swojej pracy.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w najbliższym czasie?

Jan Czyszczońikona wywiad

Mamy ambitne plany związane z zatrudnieniem. W 2024 roku planujemy rozszerzenie zespołu produkcji i logistyki, rozwinięcie działu serwisu oraz rekrutację dodatkowych specjalistów w dziedzinie badań i rozwoju. Nasze plany koncentrują się na utrzymaniu tempa rozwoju i dostosowaniu zespołu do dynamicznego otoczenia biznesowego. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe talenty i realizujemy procesy rekrutacyjne, zachęcając potencjalnych pracowników do aplikowania na nasze stanowiska. Szanujemy różnorodność i dążymy do ciągłego progresu pracowników, co sprawia, że jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Jan Czyszczońikona wywiad

Intensywnie pracujemy nad rozszerzeniem obecności na rynkach zagranicznych. Jest to kluczowy element naszych planów rozwojowych. Ponadto kontynuujemy pracę nad rozwojem marek DQ Stones oraz JWS, dążąc do ich jeszcze większej rozpoznawalności i ugruntowania pozycji na rynku. W perspektywie przyszłości, nasze ogólne cele rozwojowe obejmują rozważenie ewentualnego otwarcia nowych siedzib, co może być konieczne w miarę rozszerzania działalności. Planujemy również dalszy wzrost zatrudnienia, co będzie wynikiem naszego rozwoju na rynkach krajowych i zagranicznych.

Dominika

No ja tu właśnie szukam info o warunkach pracy, a tu trochę mało treści w tym poście, co do samej pracy. Można wiedzieć, jak wygląda kwestia umów? Dają UZ czy może UoP? I jeszcze, na jaki okres podpisywana jest ta pierwsza umowa?

Bro
@Dominika

Dają umowę o pracę najpierw na okres próbny a potem normalnie

Alicja
@Bro

Ten okres próbny to ile trwa? Dają czas żeby spokojnie się wdrożyć czy od razu trzeba bardzo się wykazywać żeby przedłużyli ta umowę?

Karola

Czy możesz podać więcej informacji na temat firmy? bo złożyłam podanie o pracę a tu takie negatywne opinie, szczerze nie wiem czy warto ubiegać się o pracę.

Dałby ktoś znać jak aktualnie atmosfera tutaj wygląda? Bo troszkę negatywnych opinii się posypało i ktoś w dodatku napisał, że pracownicy to "gbury zwykłe"... Do teraz tak jakoś niefajnie tu jest czy coś może się poprawiło jeśli o warunki chodzi?

kam
@Marta

Zmieniło się bardzo dużo, firma się cały czas rozwija. Pracownicy są okej, z każdym idzie się dogadać

@kam

No to ja już mam teraz mętlik, bo dosłownie parę dni temu ktoś mi odpisał, że nic się nie zmienia i jest źle. Ale skoro tak piszesz o tym stałym rozwoju to możesz go jeszcze szerzej określić? Co wprowadzają itp?

On

A ja polecę tę firmę. Może i czasem wystąpią jakieś zawirowania, ale to chyba jak w każdej firmie. Tu przynajmniej można poczuć się, że tak powiem "jak w domu".

Izabela

Czemu tak uważasz? Chętnie dowiedziałabym się od Ciebie więcej o pracy w Jaro-Max. Rozumiem, że Twoim zdaniem nie jest to firma, do której warto się udać z CV?

Fąfa
@Izabela

Podbijam, dlaczego tylko dla desperatów? Czy naprawdę jest tak źle jak niektórzy piszą? Czy po prostu narzekają, bo Polak w naturze lubi narzekać?

Peter
@Fąfa

Nie jest najgorzej, zawsze można się dogadać jak coś potrzebujesz, wiadomo, trzeba robić swoje i tyle

@Peter

Fajnie, że odniosłeś się do poprzednich wpisów. Interesuje mnie atmosfera, która panuje w tym miejscu pracy. Mógłbyś na ten temat coś napisać?

Niko
@On

Zgadzam sie z tą opinią.Jest ok, atmosfera domowa a wymagania nie za wysokie i płaca dobra.

Jakie zawirowania masz w tym momencie na myśli? Aktualnie to co się dzieje, bo widzisz on to 3 lata temu pisał, Ty masz świeże info?

TYCH ŻENUJĄCYCH I KOMPROMITUJACYCH OPINII NIE DA SIĘ CZYTAĆ,STAD MOJA PROŚBA DO ADMINISTRATORA O ICH USUNIĘCIE!!!

Yhy

Czego się boisz ?

@Yhy

NICZEGO SIĘ NIE BOJĘ!

I dobrze, bo strach jest dla słabych. ;) Myślisz, że administrator się przychyli do Twojej prośby?

@Marta

MYŚLĘ ŻE TAK ,BO TE OPINIE NIE SĄ DOBRĄ WIZYTÓWKĄ FIRMY.

Nie opinie są wizytówką firmy tylko ona sama. Zamiast walczyć z wpisami tutaj radzę się skupić na tym co zrobić by ich tu nie było.

Fklogic

Człowieku, może zawnioskuj o wprowadzenie tu cenzury, tak by niewygodne (aczkolwiek prawdziwe) opinie się tutaj nie pojawiały?

Maria

A jaka jest zatem Twoja opinia?

Agnieszka

Przypomnę, że na forum GoWork.pl nie posługujemy się danymi osobowymi - obowiązuje przecież RODO. Ktoś z Was pisał tu, że właśnie aplikuje do Przedsiębiorstwo Jaro-Max. A podpowiecie, na jakie stanowiska teraz tam szukają? Będę wdzięczna!

Góral

Słaba atmosfera w biurze?

Wasyl1

Wielki powrót starej kadry do gry , gdzie tak naprawdę potrzebni są ludzie którzy dokonają zmian w tym chorym systemie który tam funkcjonuje od dawna; Brak organizacji pracy Brak zaangażowania Brak odpowiedzialności Zła komunikacja Brak szkoleń Brak motywacji Brak lojalności Brak dyscypliny Lenistwo

Jerzy

Powiem tak. Pracowałem tam przez rok ponad. Powiem tak. Dziwna firma. Nieobliczalny właściciel. Powodzenia.

@Jerzy

Twoja opinia niewiele wyjaśnia jeśli chodzi o warunki zatrudnienia prócz tego, że relacje z przełożonym były nie najlepsze. Czy możesz dodać kilka słów o wynagrodzeniu i możliwości uzyskania dodatkowych benefitów takich jak premie lub dofinansowanie szkoleń?

Gambit
@Jerzy

Nie rozumiem co to znaczy dziwna firma i nieobliczalny właściciel? Napisz więcej na temat.

Nie

Pracowałam. Nie polecam. Wartościowych ludzi wywala buc a klakierków zostawia. Omijać

Kim
@Nie

Też pracowałem i uważam że jak się jest fair wobec pracodawcy to cię szanuje i docenia.

Gambit.
@Nie

A może coś więcej na temat tej firmy napiszesz bo jestem zainteresowany podjęciem tam pracy?

Luxo

Jestem zainteresowany podjęciem pracy w tej firmie więc mam pytanie czy firma stawia na szkolenia pracowników ,zapewnia kursy, premie,wyrôżnienia ,awanse itp.

Darek
@Luxo

Daruj sobie

Mrozu
@Darek

Może coś więcej? Jak tam się teraz pracuje w JM? Jak atmosfera, ludzie?

Mat
@Mrozu

Pracuje się okej, bez większego stresu. Z większością ludzi raczej można się dodawać

Kacper

Gdzie można składać do nich cv ? Lepiej zjawić się osobiście ? W jakich godzinach pracujecie ?

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

Iwo
@Gutek

Tak potrzebują pracowników produkcyjnych

Pracowalam
@Gutek

Jedyna fajna fucha to przedstawiciel handlowy bo jeździsz sobie albo siedzisz w domu a klienci sami i tak zamawiają. Czasem nawet Cię nie znają A Ty przepisz kasę. W biurze to już ciężka haruwa. No i romanse same

Nieznajomy

Ludzie ogarnijcie się bo tego nie da się czytać, to są kompletne bzdury na temat tej firmy.Warto podjąć tam pracę bo dostaje się umowę o praćę,zarobki są dobre,wszystkie świadczenia ,urlop,badania itp są zapewnione ,bardzo miła i przyjazna atmosfera w zgranym zespole.A zawirowania zdarzają się w każdej firmie.Polecam.

O
@Nieznajomy

O urlop dają:)

Pracuje ponad 10 lat i mam dobrą opinię o tej firmie zarobki są ok wymogi też nie za wysokie poprostu robisz swoje i tyle

Jaśko

Nazywam się jaśko cz

TK

Bardzo słaba jakość parapetów i obsługi. Nie polecam.

Chyba coś złego się dzieje w tej firmie. Patrząc na stronę www to niesamowita rotacja tam jest. Co myślicie?

Zostaw merytoryczną opinię o JARO-MAX SP. Z O.O. SP.K. - Murów

• Jak się pracuje w JARO-MAX SP. Z O.O. SP.K.?

Zobacz opinie na temat firmy JARO-MAX SP. Z O.O. SP.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JARO-MAX SP. Z O.O. SP.K.?

JARO-MAX SP. Z O.O. SP.K.