Opinie o Oleksandr Bdoyan Anastazja Oleksandr Bdoyan w Jastrząb

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Oleksandr Bdoyan Anastazja Oleksandr Bdoyan. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oleksandr Bdoyan Anastazja Oleksandr Bdoyan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oleksandr Bdoyan Anastazja Oleksandr Bdoyan w Jastrząb

Waldek

Kupiłem od tego sprzedawcy dwa samochody, z których do dzisiejszego dnia jestem bardzo zadowolony. Przy pierwszym kupnie samochodu, Pan Bdoyan wydawał się być osobą bardzo mało kontaktową, wręcz nieprzyjemną, jednak po kilku minutach i zamienieniu kilku słów, zmieniłem zdanie, gdyż rozmowa zaczęła się kleić. Pierwsze wrażenie na jego temat sprawia, że jest chamski i arogancki, jednak w dalszym kontakcie, mogę stwierdzić, iż jest osobą bardzo w porządku. Informuję dokładnie o stanie każdego pojazdu, nie ściemnia. Jestem bardzo zadowolony z samochodów które zakupiłem, nie było żadnych wad ukrytych, o poszczególnych wcześniejszych usterkach samochodu byłem poinformowany. Samochody w bardzo dobrym stanie, czyste, pachnące, bardzo zadbane, w środku wysprzątane, jakby były z salonu. Bardzo polecam tego sprzedawcę.

Robert
@Waldek

Wiesz może czy istnieje możliwość sprawdzenia auta na stacji diagnostycznej przed zakupem ?

Waldek Nowy wpis
@Robert

Tak, sprzedawca proponuje sam sprawdzenie na swojej sprawdzonej stacji badz pojedzie na wybrana przez kogos

MK Nowy wpis
@Robert

tak, można sprawdzić, kupiłem tam Forda 6 lat temu, sam zaproponował żeby pojechać na stację, wg mnie jest OK, autko służyło wzorowo

Doblo Nowy wpis

Daleki jestem od wystawiania negatywnych opinii, jednak dzisiejsza wizyta i zachowanie właściciela firmy tego wymaga. Samochód nie był w pełni sprawny jak opisane było to w ogłoszeniu, a na jeździe próbnej wyszedł problem z ciśnieniem oleju w silniku. Od początku próbował wyśmiewać to że ktoś robi sobie pełną kontrolę pojazdu za 30tys, a w momencie kiedy dostał informacje że rezygnujemy z zakupu zrobił się skrajnie chamski. Na całe szczęście ludzie zaczynają kupować samochody świadomie i jeśli nie czują się na siłach z oceną stanu i przeszłości pojazdu, korzystają z osób które świadczą takie usługi. Widać temu panu nie jest to na rękę bo wały z kręceniem licznika i kasowaniem pamięci wszystkich sterowników już nie wychodzą tak łatwo.

Filip Michalski

Pojechaliśmy po samochód 500 km niby miał być stan "igła" okazało się że nie było żadnego elementu bez rysy lub jakiegokolwiek uszczerbku w środku tapicerka miała być zadbana ale okazała się popalona od papierosów, w bagażniku stała woda (niewiadomo skąd) lakier pozostawiał wiele do życzenia : wgnieciona maska rdza w dwóch miejscach na około 2 cm ,rdza pod relingami , samochód z roku 2016 a nie jedno auto z 2008 jest w lepszym stanie sprzedawca niemiły NIE POLECAM

@Filip Michalski

A po jaki model podjeżdżaliście? I tak w ogóle to możliwe, żeby aż takie skrajności były w tym co przedstawił a tym co zastaliście? Bo jak ktoś mówi, że tapicerka jest zadbana a okazuje się poprzepalana to ja już sama nie wiem co myśleć

Danuta Nowy wpis
@Anna

To jacys niekompetentni ludzie głupoty gadaja, do wszystkiego sie przyczepia to nerwy puszczają, bo wymagania jak z kosmosu od używanego samochodu. Jak pojecia nie macie to nie zajmujcie ludziom czasu, sami sprzedajcie samochod to zobaczycie jak to jest, ze rece opadają.

Klient1234

Stanowczo doradzam. Nie dość że podczas oglądania auta czuć alkohol to jeszcze hamski się odnosi w dodatku. Auta niezgodne z opisem w ogłoszeniu. Brakuje części wyposażenia gdzie w opisie one były. Na pytanie kiedy było coś wymieniane odpowiada że sam se mogę takie coś sprawdzić zamiast powiedzieć. A na zwrócenie uwagi gdzie zapewniano mnie ze auto jest w 100 % oryginalne gdy znalazłem na białym aucie malowany element na niebiesko to powiedział że oryginalny. A następnie kazał (usunięte przez administratora) dradzam omijac z daleka. Auta komis i właściciela. Nie pozdrawiam

@Klient1234

Pan Oleksandr jest przemiłą osobą i nie wywiazuje sie z tego, ze samochody byly sprowadzane czy robione. Jesli cos bylo wymieniane to mówił. Kupiłem u niego samochód żonie i córce i wszystko było jak najbardziej ok, ja polecam.

Małgorzata
@Paweł

A cenowo jest okej?:D warto?

Małgorzata
@Klient1234

A próbowałeś się kontaktować i mu powiedzieć o tym co zauważyłeś a o czym nie zostałeś poinformowany?

@Małgorzata

Jest super

@Paweł

A w każdym z nich robiłeś jazdę próbną i brałeś do ASO czy wierzyłeś na słowo, że wszystko z nimi ok?

@Klient1234

Nie zgodzę się bo korzystałem z oferty firmy ja i mój znajomy i nic takiego nie miało tam miejsca. Obsługa ok a samochody dobre .Może po prostu ktoś tu nadużył czyjejś gościnności

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Oleksandr Bdoyan Anastazja Oleksandr Bdoyan? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Mirosław

Sprzedawca bardzo rzetelny. Kupując samochód otrzymałem wszystkie informacje, których oczekiwałem. Pojazd sprawdza się i nie miałem żadnych problemów. Właściciel jest jak najbardziej ok. Niektóre opinie to chyba zawiść albo konkurencja. Jeżeli szukacie dobrego auta a macie świadomość,że są używane nie zawiedziecie się. Polecam.

Leszek

Chciałem podzielić sie opinią na temat firmy " Anastazja". Jeśli chodzi o samą transkację i o auto które nabyłem nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko odbyło się tak jak powinno.Na moje pytania czy samochód był uszkodzony i czy jest po jakiś naprawach blacharsko-lakierniczych otrzymałem odpowiedź że tak. Uszkodzenia zaakceptowałem . Sprzedający również bez żadnych problemów pojechał na wybraną przeze mnie stację diagnostyczną. ps.W nawiązaniu do niektórych niepochlebnych opini to muszę powiedzieć że można się zdenerwować przy sprzedaży samochodu. Ludzie sami nie wiedzą czego chcą i czego oczekują od używanego auta. SAM OSTANIO SPRZEDAWAŁEM TO WIEM O CZYM MÓWIĘ-RĘCE OPADAJĄ.

adam

Bardzo i to bardzo polecam pana Olka jest bardzo uczciwym sprzedawca .Kupilem i jestem bardzo zadawolony .POLECAM

Jack

Nie polecam tego komisu. Pan był bardzo nie miły, cwaniakowal. Zaczęłem się pytać o autko to stwierdził że nic nie wie kiedy było wymienione itp. Odradzam

focus

Pan przyjął nas bardzo ni miłym tonem i drwiąc z naszych kompetencji. Po otwarciu maski zauważyłem inny kolor przedniej belki i Pan wypierał się że to orginalne. Po kilku sekundach odepchał mojego kolegę trzasnął z całej siły maską i kazał ,,(usunięte przez administratora)..." ze swojej posesji. Odgrażając się w wulgarny sposób. Nie znam słów żeby opisać to zachowanie Do teraz siedzą we mnie emocje. Takie rzeczy przechodzą ludzkie pojęcie Unikać jak najdalej taką osobę !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Oleksandr Bdoyan Anastazja Oleksandr Bdoyan - Jastrząb

Oleksandr Bdoyan Anastazja Oleksandr Bdoyan
  • 19 Stycznia 106