Opinie o Basiewicz Piotr Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Doryb w Ełk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Basiewicz Piotr Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Doryb. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Basiewicz Piotr Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Doryb o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Basiewicz Piotr Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Doryb w Ełk

Nie mam pojęcia dlaczego od trzech lat nie ma tu już opinii ale wiem ze magazyniera szukali jakoś pod koniec tamtego roku jeszcze. ja teraz po Ełku czegoś sobie szukam. tam pisali, że trzeba mieć prawko na wózek, które posiadam. Zastanawiam się tylko czy podstawa to minimalna + premia uznaniowa z opisu czy może coś jeszcze jest?

Czy zdarzają się nadgodziny w Basiewicz Piotr Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Doryb?

Była pracownica Nowy wpis

Nie ma tutaj nadgodzin, praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin, pieniążki wypłacone na koniec miesiąca, od razu dostaje się umowę od początku miesiąca do konca. Tak, jak wcześniej napisane nie ma umów na przód. Umowa zlecenie dawana do miesiąc na koniec miesiąca za wszystkie dni do tylu w danym miesiącu. Z pracy można wylecieć za donosy uprzejmych pracownic, które dużą uwagę zwracają na to, jak dużo robisz, bo możesz być konkurencją dla nich. Nie ważne czy donosy to prawda, większość rzeczy wyssanna z palca i w konsekwencji możesz stracić pracę, która i tak w danym momencie nie ma podłoża opartego o umowę, bo dostajesz ja na koniec miesiąca. Zazdrość i obgadywanie na poziomie dziennym, brak szacunku wobec pracownika. Raczej nie polecam pracy tam szkoda czasu, zdrowia i nerwow. Lepiej znaleźć pracę w oparciu o stabilną umowę o pracę.

Czy w Basiewicz Piotr Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Doryb odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Ktoś... Nowy wpis

Tak

Starsza kobieta

Nie polecam pracy w tym miejscu, ryby tonami się przewala, cały czas człowiek na nogach, brak szacunku, jedna przerwa 15 minutowa, starsze kobiety drą się, aby szybciej robić pomimo że szybko robi się. Na poczetek umowa zlecenie na którą czekasz do końca miesiąca a i tak dostajesz ja tylko za miesiąc do tyłu nie ma umowy na przód i tak co miesiąc trzeba się bujać wydzierają się czasu za nic z tego co zauważyłam stare pracownice mają premię w kopertę i dlatego tak gonią nie patrzą na zdrowie za wszelką ceną tony by przewalały umowy na przód nie ma i to rodzi już problem w razie wypadku w pracy zapomnij o tym będziesz mieć do wyboru pracę lub odszkodowanie jak wybierzesz te drugie zostaniesz zwolniony o wina będzie twoja radzę dwa razy zastanowić się za czym tam się pojdzie można zostać zwolnionym z dnia na dzień księgowa nie daje umowy od razu ma tam większe prawa niż kierownik

@Starsza kobieta

To nie premia w kopercie , najniższa idzie na konto, a reszta w kopercie by zusu nie płacić w Ełku tak jest, ale społeczeństwo w końcu się budzi i zgłasza to do odpowiednich służb

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Basiewicz Piotr Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Doryb? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko MAGAZYNIER ART SPOŻYWCZYCH Z UPR. NA WÓZEK WIDŁOWY.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Była pracownica J.

Godziny rozliczane bardzo uczciwie tu nie można złego słowa powiedzieć. Niestety zła atmosfera w pracy, wszystkie damulki obgadują za plecami i jak tylko coś źle zrobisz to zamiast pomóc i wytłumaczyć od razu gumowe ucho leci do kierownictwa. Szczególnie można się narazić, jak robisz 2 razy tyle co te wszystkie emerytki - bo nie dość, że narobisz sobie wrogów to jeszcze one zgarniają premie za staż, a ty nie dostaniesz nawet "dziękuję". Robota prosta to i kasa prosta, nie ma co się oszukiwać, że na fizycznej ktoś da więcej. Robota dla silnych kobitek, ale nie ma sensu się przepracowywać bo się szybko z tej pracy wyleci przez pomówienia. Plusem jest uczciwość, praca 8h dzienne bez "obowiązkowych" nadgodzin.

Na jakie benefity można liczyć w Basiewicz Piotr Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Doryb?

odpowiedź

benefity, oo jakich benyfitach piszesz, dostajesz kasę na godzinę minus podatek, kasa na konto 30-stego i nic więcej, nie ma dodatków i nie wiadomo czego

Miła

Plotkarstwo w firmie na poziomie dziennym, (usunięte przez administratora) obgadują, latają gadają do kierownika rzeczy zmyslone. Robota nie jest lekka, codziennie coś innego, umowę dostaje się dopiero na koniec miesiąca, od dnia w którym się przyszło do pracy do końca miesiąca, kolejna jest za miesiąc i tak samo zlecenia nie ma nic na przód. Rozliczenie uczciwe na koniec miesiąca. Jeśli ktoś ma komornika nie uniknie spłaty. Konto trzeba podać swoje własne i w razie pisma komorniczego księgowa oddaje całą wypłatę, nie ma się zmiłuj. Na zlecenie komornik ma prawo zabrać 100%. Nie ma możliwości dogadania się. Kierownik i brygadzistki drą się za coś czego nie wiesz. Nie polecam pracy tam. Lepiej znaleźć coś innego, z dnia na dzień można stracić robotę, bo ktoś coś nagadał. Księgowa nie daje umowy, dawana jest na koniec miesiąca umowa zlecenie i tak co miesiąc. Zachowanie księgowej rozne, często chamskie.

Co jaki okres czasu w Basiewicz Piotr Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Doryb można ubiegać się o podwyżkę?

Podwyżka hahah Najpierw umowa zlecenie na słowo Później może jak będziesz chodzić dostaniesz umowę o pracę Robisz za najniższą krajową na umowę o pracę, a zlecenie tak jak zarządzi Państwo Polskie a nie firma Firma nie da Ci więcej niż jest zarzucone przez Sejm wynagrodzenia

Kobieta pracująca

Niech Was nie zmyli szczera gadka na wstępnej rozmowie przyjęcie nie mal od razu co innego człowiek słyszy na początku co innego później wychodzi za nim pójdziesz pytać o pracę zastanów się kilka razy, Pani ksiegowa nie daje umowy zlecenia od razu twierdzi że ma czas i na koniec miesiąca dopełnia formalności i w sumie pozostaje na tym że nie wiesz do kiedy robisz jakie masz prawa itd. (usunięte przez administratora) chamską gadkę ma do pracowników, ma ich za nic uważa się za nie wiadomo kogo, zamiast pomagać ma gaki typu ppppffff, a co mnie to obchodzi, jakieś głupie miny strzela w rozmowach Mało tego wyrejestrowuje od razu pracownika pisząc e-maila do urzędu pracy wraz z papierkiem z zus na którym jest informacja że jesteś objęty ubezpieczeniem a umowa zlecenie na gebe i w sumie pozostaje na tym iż księgowa ma na to czas bo taki przepis jest według niej pracownika ma za nic brak szacunku do osób niższej rangi wszystkie formalności oprócz umowy takie jak wyrejestrowanie zgłoszenie do zus robi natychmiast, na pytanie o umowę odpowiada iż może wystawić zaświadczenie że pracujesz od tego dnia w takiej firmie chore Płaca 17 brutto na rękę jakieś 14 zł. Rozliczenie następuje do 30stego każdego miesiaca W ostatnim dniu tygodnia na przerwie trzeba ustawić się w kolejkę do owej księgowej po papier z rozliczeniem więc marnujesz przerwę żeby odebrać papier który tak naprawdę mógłby być dany przez kogoś z biura w trakcie pracy W większości robią tam emeryci i dentyści babki po 40,50,60+ które robią bo muszą i znoszą takie zachowanie Robota od 7 do 15 Szczerze odradzam, firma zamiast zachęcać odpycha młodych Robota jak robota raz lżejsza, raz cięższa Nie jest zła

Zostaw merytoryczną opinię o Basiewicz Piotr Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Doryb - Ełk

• Jak się pracuje w Basiewicz Piotr Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Doryb?

Zobacz opinie na temat firmy Basiewicz Piotr Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Doryb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Basiewicz Piotr Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Doryb?

Basiewicz Piotr Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Doryb
  • Podmiejska 2A