Opinie o Włodzimierz Mnich Praktyka Lekarska Neurochirurg w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Włodzimierz Mnich Praktyka Lekarska Neurochirurg. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Włodzimierz Mnich Praktyka Lekarska Neurochirurg na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Włodzimierz Mnich Praktyka Lekarska Neurochirurg w Kraków

Klementyna Nowy wpis

Dzień dobry nie ma pewności czy do teraz jakiś gabinet jest w ogóle prowadzony. nikt o nim raczej nie wspominał a chce zmienić miejsce głównie ze względu na atmosferę. w tym przypadku byłaby ona w porządku…?

Najgorszy lekarz, jakiego spotkałem podczas swojego leczenia. Podobno neurochirurg.

konrad Nowy wpis
@Andrzej

Zgadzam się w 100 % Lekarz słaby totalny brak empatii i zrozumienia

Michał Nowy wpis

Można odbyć w tym miejscu praktyki lekarskie?

nick Nowy wpis

pozdrawiam doktor jest świetny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Włodzimierz Mnich Praktyka Lekarska Neurochirurg? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
nick

dajcie spokoj służbie zdrowia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!niech każdy z was popracuje 12 godzin na oddziale np.neurologicznym czy wewnętrznym to zmieni zdanie o lekarzach i pielęgniarkach oraz personelu pomocniczym!!!!!!!!!! najlepiej pisać i gadać jak to żle i niedobrze!!!!!!!!!!!!!!! to jedżcie za granice tam wam będzie lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mój nick

Z Panem (usunięte przez administratora)spotkałem się dwa razy, jako biegły został ustalony przez sąd do napisania opinii w mojej sprawie. Generalnie opinia nr 1 była nijaka, stonowana i bezstronna, raczej nijaka. Natomiast opinia nr 2 pokazała w moim odczuciu, jak biegły może wpłynąć na czasoprzestrzeń i ustalić, że przed wypadkiem byłem chory. (usunięte przez administratora) Przed wypadkiem inny lekarz stwierdził iż "jestem sprawny"... Więc odnośnie leczenia-nie wypowiem się bo nie wiem. Ale zacięcie detektywistyczne i pisanie w opinii o objawach i wywodzenie-jest godne powieści Ludlum'a.

matka

Eg Pana doktora jako biegłego Sadowego budowa ciała prawidłowa---- skolioza kręgosłupa odzywianie prawidłowe--przy wzroście 163 cm waga 47 kg to jest prawidłowego

Kaaa

Świetny lekarz, oferował moja babcia. Babcia przed zabiegiem nie mogła chodzić tylko o kulach, 3 dni po operacji wszystkie bóle i problemy z poruszaniem się zaczęły odchodzić, teraz miesiąc po operacji śmiało może chodzić na spacery które przed zabiegiem były duża trudnością Lubię atmosferę w Włodzimierz Mnich Praktyka Lekarska Neurochirurg za: Świetna opieka medyczna, normalne podejście do ludzi, śmiało mogę polecić tego lekarza wszystkim osobą.

Zostaw merytoryczną opinię o Włodzimierz Mnich Praktyka Lekarska Neurochirurg - Kraków

Włodzimierz Mnich Praktyka Lekarska Neurochirurg
  • Os. Bohaterów Września 58 lok. 24