Opinie o Marek Kolaczek Firma Handlowo-Usługowa Kolaczek w Wieliczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Marek Kolaczek Firma Handlowo-Usługowa Kolaczek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Marek Kolaczek Firma Handlowo-Usługowa Kolaczek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Kolaczek Firma Handlowo-Usługowa Kolaczek w Wieliczka

Diana Nowy wpis

Masz rację, ale niżej ktoś z pracowników pisał, że ludzie odchodzą przed atmosferę, więc chyba komuś wyżej o to chodziło. Sama myślę nad wysłaniem cv na Specjalistę ds. Ubezpieczeń, i informacja o złej atmosferze skutecznie mnie zniechęca. Dasz znać jak teraz to wygląda u was?:)

Bardzo dobry pracodawca. Wszystko zgodnie z umową. Uczciwie i z szacunkiem. Polecam pracę w tej firmie.

Sylwia
@12345

A atmosferę między ludźmi to jak oceniasz? Bo jakieś niefajne informacje wcześniej na ten temat czytałam i się zastanawiam

@Sylwia

O co konkretnie pytasz? Atmosfera między pracownikami raczej neutralna i wporzadku. Bez większych spięć

Sylwia Nowy wpis
@12345

Rozumiem, bo zależałoby mi żeby się dobrze dogadywać, jednak trochę czasu to się w pracy spędza. U Ciebie start tutaj był z doświadczeniem czy bez? Bo zastanawiam się nad możliwymi stawkami, ktoś o najniższej wspominał

Były Doradca Nowy wpis
@Sylwia

Atmosfera jest tragiczna. Ludzie się głównie z tego powodu zwalniają. Popytaj kto ile tam pracuje to zrozumiesz. Mało kto wytrzyma rok

PonadRok

Miałem okazję pracować w tej firmie i dwie rzeczy należy uznać za poprawne: atmosfera między pracownikami i kasa. Przełożeni dwóch działów są w porządku: salon i szkody. Złego słowa nie można powiedzieć. Szef działu części to facet wymagający leczenia psychiatrycznego i burak. Przychodzi do firmy na 3-4 godzinki, wydaje dyspozycję z (usunięte przez administratora) i jedzie w świat ściemniające że ma spotkania. Kierownik serwisu jest miły jak jest miło i czegoś potrzebuje. W każdym innym wypadku sprzeda pracownika szefowi i nie rozumie, że etat to 8 godzin a nie więcej. Pozbawiony dystansu do własnej osoby. Nie polecam pracy w serwisie. Młody szef nie dorasta do pięt swojemu ojcu i nigdy nie dorośnie. Brak jakiegokolwiek pojęcia o świecie, kultury osobistej a co najważniejsze o kodeksie pracy.

Kierownik :)

Niestety muszę odradzić każdemu prace w tej firmie. Pomijając atmosferę która jest z kijem w (usunięte przez administratora) a każdy patrzy żeby tylko drugiemu wytknąć błąd (w każdym dziale, mowa o działach w tej firmie to tez nadużycie bo pracuje tam raptem 20 osób). Zatrudniający nie wywiązuje się zupełnie z obietnic przedstawianych podczas rozmów kwalifikacyjnych które są pełne pięknych wizji snutych o rozwoju, dobrych pieniądzach itd. Później przychodzi rzeczywistość i pan właściciel nie jest już taki rozmowny oraz okazuje się ze ani obowiązki ani wypłata ani nic się nie zgadza z wcześniejszych ustaleń. Unikać. A na potwierdzenie moich slow niech będzie rotacja w tej firmie która jest gigantyczna. mniej niż 20% pracowników przepracowało tam więcej niż 2 lata.

@Kierownik :)

Szkoda że teraz to czytam

@Kierownik :)

Czy żeby się zwolnić z tej firmy to trzeba szukać kogoś na swoje zastępstwo ?

Sylwia
@kandydat

Pierwszy raz słyszę o czymś takim. Jest tu coś co by mogło na to wskazywać?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Marek Kolaczek Firma Handlowo-Usługowa Kolaczek? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Marek Kolaczek Firma Handlowo-Usługowa Kolaczek?

kandydat

jak powiesz najniższą krajową to owszem

kandydat

Byłem na rozmowie i rzeczywiście była mowa o rozwoju firmy tak, ale nie pracowników szkoda. Obiecano mi iż odezwą się jaka by nie była decyzja o zatrudnieniu, i nie odezwali się. Pozdrawiam

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Marek Kolaczek Firma Handlowo-Usługowa Kolaczek? Chodzi o pracę jako Specjalista Ds. Wsparcia sprzedaży, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 21 stycznia.

Szlomo

Nie ma żadnych benefitów pozapłacowych oprócz prywatnej opieki medycznej w Enel-Med, której poziom jest delikatnie mówiąc dyskusyjny.

Aleksandra

Jak w firmie Kołaczek wygląda system motywacyjny, o którym jest wzmianka na stronie internetowej? Czy przeznaczony jest on również dla nowych pracowników? Mam tu na myśli stanowisko mechanika.

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Kolaczek Firma Handlowo-Usługowa Kolaczek - Wieliczka

• Jak się pracuje w Marek Kolaczek Firma Handlowo-Usługowa Kolaczek?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Kolaczek Firma Handlowo-Usługowa Kolaczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Kolaczek Firma Handlowo-Usługowa Kolaczek?

Marek Kolaczek Firma Handlowo-Usługowa Kolaczek
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Krakowska 21
    32-020 Wieliczka