Opinie o Hello Job Maciej Kuczek w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hello Job Maciej Kuczek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hello Job Maciej Kuczek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hello Job Maciej Kuczek w Tarnów

Aldona

Nie polecam tej agencji inie słownego pana (usunięte przez administratora) ,zero profesjonalizmu,umawia sie przedstawil oferte mial byc wyjazd po czym nie odbiera teleonu w biurze tez jest raz na miesiac ciezki z nim kontakt (usunięte przez administratora)

Madziulka
@Aldona

Czy potrzebne jest zaświadczenie o niekaralności?

Aaa Nowy wpis

cześć, jak oceniacie pracę przy produkcji sałatek? Nie mam jeszcze takiego doświadczenia a widzę, że właśnie na nie szukają. Jest to praca siedząca czy stojąca? Człowiek się rozrusza trochę?

Tomasz Nowy wpis

Nie polecam umawiam się z panią na konkretną ofertę wysyła mi wszystko na maila po czym urywa kontakt

Izka Nowy wpis

Hej, jest teraz dostępna oferta dla pracownika produkcyjnego. Zastanawiam się jak trudno jest teraz w tych supermarketach skoro zaczyna się od 15,71 euro od godziny w porównaniu do szklarni gdzie jest 13,27. Możecie ocenić czy robota tam będzie adekwatna?

Sebastian Nowy wpis

Zastanawiam się, skąd tyle jadu w ludziach. Ja osobiście już wyjeżdżam drugi raz na kwiatki wszystko ładnie wytłumaczyli, umowę podpisałem, bus pod dom podjechał wysadził pod same drzwi biura w następny dzień do pracy. Pozdrawiam wszystkich ja tam Polecam

Czy rekrutacja na stanowisko Praca w Holandii order picker - magazyny - szklarnie w firmie Hello Job Maciej Kuczek odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

A jest tu może ktoś kto był teraz w Hadze i miałby obiektywna opinie odnośnie warunków? będę raczej aplikował na order pick tam do marketu z opisu. jakie są tam normy? Sporo dodatków się zgarnie?

Przyznam, że jeszcze nie czuje się chyba na silach by wyjechać aż do Holandii do (usunięte przez administratora) chciałem spojrzeć na oferty do nas do Polski ale zakłada na stronie jest pusta. Jak często coś się tam pojawia i jakie zawody zazwyczaj?

Nie polecam. Obiecują super prace a później zero kontaktu z ich strony. Dodzwonić do nich to jest cud! Jak już się dodzwonisz to dowiadujesz się, że oferta już nieaktualna. Proponują inną i z powrotem wracamy do tego samego.

Prawda

Witam, byłam raz z moim partnerem u Pana Macieja, obiecywał wielkie obietnice, a przyszlo co do czego nie odbierał telefonu, straszy sądem przez telefon i to ma być profesjonalizm, mam prawo wyrazić swoją opinię jak i inni tu obecni w podobnej sytuacji do mojej.

@Prawda

Czy w tej historii nie zabrakło jeszcze jakichś okoliczności? nie rozumiem z czego wynika nawiązanie do sądu po tym jak telefon jednak nie był odbierany? Czy podczas rekrutacji w czymś jeszcze wystąpił problem? Ciekawe czy można jednak to jeszcze rozmówić

Zuzanna

Ktoś opinii o kwiatach sobie zażyczył? Tez patrzę właśnie na te ofertę, która niedawno wrzucili. Czym jest ta stawka wiekowa z opisu? piszą o jej braku, ciekawe czy mnie by to dotyczyło? Ile nadgodzin można wyłapać?

Wioletta

Moze jakieś opinie na temat pracy przy kwiatach w okolicach Hagi ?

Tola

Pytanie o zaświadczenie o niekaralności mnie zastanowiło ale bardziej ciekawi czemu wyjazdy nagle się nie odbywały niż to czy ktoś był karany czy też nie, wiadomo o co z tym chodziło? Możliwe, że więcej osób tak miało czy to może jakiś gorszy okres w firmie? Co do tamtej karalności jaki może być tego zakres? Ja jestem czysta w razie czego ale ciekawa jestem jacy kandydaci się zgłaszają?

Aldona

Izabela
@Aldona

Miałam podobną sytuację, wyjazd miał być wczoraj (09.07) od środy pan Maciej nie odbierał telefonu i do tej pory nie dostałam żadnej informacji, wypadałoby chociaż poinformować, że wyjazd nieaktualny.

Madziulka
@Aldona

Czy potrzebne jest zaświadczenie o niekaralności?

Wie ktoś może, jak wygląda kwestia stabilności pracy oferowanej w tej firmie? Czy to jednorazowe strzały, czy może jest możliwa długotrwała, wieloletnia współpraca?

Suzi

Powiem szczerze że mi się udało mieć stały kontakt oraz wyjazd przez nich zorganizowany

Ola

Super profesjonalne biuro!od dwóch dni nie można się dodzwonić ani wysłać cv

Jakiś czas temu firma Hello Job Maciej Kuczek poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Order picker? Jakie wrażenia?

Olaa

Praca przy kwiatach okolice Hagi jakieś opinie ?

Widzę po komentarzach, że w ostatnim czasie ludzie coś nie polecają usług agencji. Na stronie było info o liczbie 846 wysłanych pracowników, więc gdzie są ich opinie tak właściwie? A w samej agencji to ile osób obecnie pracuje i czy wiecie czy można byłoby się w niej zatrudnić? Jakie warunki trzeba byłoby wtedy spełnić?

Kobieta

Witam,nie polecam współpracy z tą agencja hello job z Tarnowa,bardzo zły kontakt z szefem nieodbiera tel,nieodpisuje na wiadomości,byliśmy na jednej ofercie od nich i totalnie nie tak jak obiecywał począwszy od zakwaterowania po dojazdy do pracy,jest dużo lepszych agencji a tutaj tylko nerwy i czas się traci

@Kobieta

Jakoś dawno nikt tutaj po sobie opinii nie zostawiał i zastanawiałam się dlaczego. Czyli raczej wpadają tutaj tylko te negatywne? Mimo wszystko powiesz coś więcej o tym całym zakwaterowaniu? Jakie obecnie ogarniają? Jakie warunki?

Ela

Nie polecam. Mają tu totalnie gdzieś pracownika. Straciłam w sumie 2 tygodnie na umawianie się, któro dostarczyło mi tylko nerwów, a nie obiecaną pracę. Umawiałam się kilka razy na wyjazd na określone stanowisko pracy. Mówiono mi, że miejsca są i mieliśmy zacząć pracować pod koniec przyszłego tygodnia, więc chciałam zamówić busa i czekałam na informację z adresem miejsca docelowego. Codziennie dzwoniłam i odsyłano mnie na kolejny dzień, aż w końcu okazało się, że jednak pracy, którą mieliśmy gwarantowaną już nie ma i by dzwonić w kolejnym tygodniu to może coś się zwolni.

Zostaw merytoryczną opinię o Hello Job Maciej Kuczek - Tarnów

• Jak się pracuje w Hello Job Maciej Kuczek?

Zobacz opinie na temat firmy Hello Job Maciej Kuczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hello Job Maciej Kuczek?

Hello Job Maciej Kuczek
3.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Warsztatowa 5 lok. 108
    33-100 Tarnów