Opinie o Angelika Jamróz Fhu An-Trans w Wieliczka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Angelika Jamróz Fhu An-Trans. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Angelika Jamróz Fhu An-Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Angelika Jamróz Fhu An-Trans w Wieliczka

Maja Nowy wpis

Hej. Chłopak już jeździł plandeką na UA a okazuje się, że teraz jest wystawiona oferta dla kierowcy na ten kierunek. Jest tu może ktoś na bieżąco kto jeździ i mógłby mu polecić? Ciekawa jestem ile by średnio zarobił, bo niestety nie podają tego w opisie

Axel Nowy wpis
@Maja

Nie polecam tego. Peter jest do niczego jako lider i jako osoba. Oficjalnie rejestruje się za połowę stawki. prosi o dłuższą pracę, po czym zwalnia i płaci jedynie oficjalne wynagrodzenie za pół etatu. (usunięte przez administratora) na pieniądze i rekrutuje nowych. Unikajte tego. Nadal jest mi winien pieniądze

Czesław Nowy wpis
@Axel

Zgłaszano do tej pory inne rzekome problemy jak brak chęci porozumienia czy kultury. To co piszesz o pieniądzach i zwolnieniu to jakaś nowość. I sam już nie wiem czy zostałeś potraktowany w wyjątkowy sposób czy i inni mieli podobne problemy?

Axel Nowy wpis

PN

Właściciel firmy, Pan Piotr Jamróz zachowuje się w bardzo chamski sposób. Nie polecam współpracy. Po rozmowie telefonicznej z właścicielem myślę, że wszystkie opinie na jego temat zawarte na tej platformie są prawdziwe. Mogę jedynie współczuć przyszłym pracownikom tej "firmy".

Jensen
@PN

Pan Piotr Jamróz nie jest właścicielem firmy ,proszę nie pisać kłamstw do sprawdzenia w ceidg.pozdrawiam

Mila

A w tym roku jacyś kierowcy tu jeździli w ogóle? mój partner pracy szuka i z ciekawości sobie firmy przeglądam. Tutaj miałby jakieś gorsze warunki? pytam na podstawie tych komentarzy, firmy nie znam. jeździ ktoś teraz i się odniesie?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Jest tu ktoś kto może mi wyjaśnić z jakich przyczyn zostało jeszcze niedawno napisane, że firma jest nierzetelna? W czym rzecz? Jak obecnie wygląda komunikacja z Pracodawca? i gdzie znajde oferty pracy do biura? Szukam czegoś w logistyce stąd zainteresowanie

Odradzam współpracy ! Firma nierzetelna!

Nika

miałam stycznośc z tą firmą, komunikacja odbywała się w bardzo nie przyjemny(hamski) sposób ze strony przewoźnika. zamiast tego aby się porozumieć i posłuchać rozwiązania, ma coś swoje na myśli , ciągnie czas , a później wymaga kase potwierdzam wszystkie negatywne opinii

Honorata

A o co konkretnie Ci chodzi, że taki największy?

Ktoś

Bardzo proszę o komentarz poniżej osoby, które pracowały i kiedykolwiek miały problem z pracodawcą an-trans.

ktoś1
@Ktoś

jestem jedną z takich osób które po krótkiej współpracy mają problem.Chętnie porozmawiam . Jak możemy się skontaktować?

brave
@ktoś1

Pisz śmiało tutaj. Plusy i minusy tej pracy i u tego pracodawcy. Może to być bardzo pomocne dla osób, które są zachęcone ofertą, a nie wiedzą czego się spodziewać. Nastawienie psychiczne na wyzwania związane z pracą jest bardzo ważne dla przyszłego pracownika przed podjęciem decyzji o kandydaturze i ewentualnie późniejszej współpracy. Mi bardzo by taka opinia pomogła, zwłaszcza że pozytywna jest tu napisana z konkretami, a innych poza domysłami nie ma. Dobrze jest dla kandydata wyrobić sobie obiektywne zdanie, ale na razie nie ma z czego. Odwagi!

Damian
@Ktoś

Ogólnie tragedia. Moja pierwsza trasa skończyła się po 2 tygodniach z powodu awarii akumulatora. Za 10 dni pracy otrzymałem 1000 zł. W tygodniu ogólnie nie masz co liczyć na wyspanie się. Szef Piotr w skrócie jest oszustem. Omijać szerokim łukiem

@Damian

Panie Damianie jest Pan KŁAMCĄ w trasie Pan był od 21.10-30.10 z tego ostatnie dwa dni stał Pan na parkingu w rzekomą "awaria"akumulatora którą Pan wymyślił żeby zjechać do domu,przez dwa dni niemógł Pan uruchomić auta gdzie inny kierowca z firmy przejechał ponad 500 kilometrów i auto uruchomił podłączjąc kable w 30 minut!!było to Pana celowe działanie na szkodę firmy,nie podjął Pan ładunku w hamurgu do Francji bo bał się Pan jechać!to Pan do mnie napisał po pięciu dniach że Pan chcę zrezygnować,Nie potrafi Pan zabezpieczyć towaru pasami do transportu,zablokował Pan firmową kartę paliwową podając błędny pin 7razy!!!nie potrafił Pan wypełnić dokumentów transportowych "CMR" ani książki czasu pracy kierowcy!!nie potrafił Pan wysłać skanu "cmr"do spedytora ,jednym słowem Pana umiejętności w tego typu pracy są zerowe,nie posiada Pan podstawowych umiejętności a jeszcze dodatkowo Pan kłamie i oczernia ,taką jest prawda,za taką postawę i tak za dużo Pan dostał.Na koniec dodam że tym rzekomo "zepsutym"autem wrócił Pan z Hamburga do Krakowa,bez ładunku ponad 1000km ,pilotowany przez innego kierowcę bo były obawy że Pan po raz kolejny zabłądzi.Nie Pozdrawiam.

Masakra
@Ktoś

Dramat. Jazda na zapałkach, ciągle problemy i wiadomo obciazenia za byle powód....

piotr
@Masakra

Masakra podaj swoje imie i nazwisko skoro wyrazasz opinie chętnie się odniose do twojej pracy w naszej firmie.Piotr Jamróz...czekam ...

Piotr Jamróz
@Masakra

tak myśłałem niema odwagi się ujawnić ,bo to co napisałeś to kłamstwa (heit)w odwecie za to że pewnie zostałeś zwolniony ze względu na brak kompetencji do wykonywania zawodu kierowcy lub uszkodzenia auta....wstyd ,hańba i żenada!!

Ewa Jamróz
@Ktoś

Dziwna sprawa To jest firma mojej córki Angelika Jamróz która zarządza Piotr Jamróz.Dzwonie i..odbiera Pan który twierdzi, że nie zna mojej córki i go jest jego firma.To co on (usunięte przez administratora)firmę?.Moja córka mieszka w Dani to może ktoś faktycznie ja (usunięte przez administratora) i prowadzi to na własną rękę..

@Piotr Jamróz

Panie Piotrze,jest pan zwykłym (usunięte przez administratora) i tyle :)

@Piotr

Sam jestes gosciu klamca bierzesz zlecenia na transport a potem się wycofujesz bez podania przyczyny.. żenada przez duże Ż

Próbowałeś załatwić jakoś tą sprawę?

A

omijać szerokim łukiem, (usunięte przez administratora) wystawiają negatywy mimo płatności w terminie.

Stallone

Najgorzy dziad w transporcie jakiego spotkałem, takich chamów powinno się utylizować, nie pracujcie u tego dziada, ma długi , niewypłacalny

Iza
@Stallone

A za ile ci nie wypłacił?

Żenada

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tej firmie i tym panu przez małe p. Facet jest niepowazny bierze zlecenia na trans eu a potem się z nich wycofuje bez podania przyczyny i nie ma nawet odwagi odebrać tel. Dziś zostałem na lodzie przez tego pajaca. Polecam wszystkim firmom spedycyjnym.blokade tego pacjenta

@Żenada

Ej poważnie tak się u Ciebie wydarzyło? Czyli od kiedy współpracowaliście, że teraz takie coś wyszło i czy udało się transport jakoś inaczej ogarnąć?

Oszukany

OMIJAĆ Z DALEKA.... JAK NAJDALEJ ......

piotr
@Oszukany

Paweł Marzec z Koszyc napisz jeszcze jak uszkodziłeś auto firmowe oraz wspomnij o mandacie z Austrii za 120 euro dla zainteresownych do wglądu........i za to wyleciałeś bo niemasz pojecia o pracy kierowcy,dziekuje

Doradca prawny
@piotr

Wiesz co to jest ochrona danych osobowych? Bezczelnie podajesz na forum czyjeś imię nazwisko i miejscowość? Czy za naruszenie rodo też chcesz być pociągnięty do odpowiedzialności prawnej?

@Doradca prawny

No właśnie też od razu zaczęłam się zastanawiać. Dodatkowo jeszcze można się upierać chyba o pomówienia jakieś? Ale tak ogólnie to prawda była czy trochę koloryzowana sprawa?

kierowca

Polecam firme ,jestem kierowcą pracuje od Maja 2021 i wszystko w porządku ,auta nowe ,pieniądze na czas Patryk i Piotrek naprawde w porządku azawsze pomogą i doradzą ,teraz firma zakupiła 5 nowych aut ..pracownicy ze stażem zostali 'docenieni" fajnie , a że nie brakuje negatywów to wynika z tego że przychodzą do firmy kierowcy którzy nie umieją jeżdzić i robią szkde firmie,za co płacą nic dziwnego

Duch
@kierowca

Nie ma to jak wystawiać opinie samemu sobie.

Ewa Jamróz
@kierowca

Skoro kierowcy są " tacy super" to dlaczego do mnie do domu przychodzą mandaty z Danii - za przekroczenie prędkości przez kierowców- po 180 euro?.Może mi Pan to wytłumaczyć. Firma jest na corke- I nie rozumie dlaczego ktoś wyciera sobie buzię jej imieniem skoro firmę prowadzi - Piotr Władysław Jamróz? To po pierwsze.Po drugie ile firm " corek"- czyli przepisanych " nowych firm na własnej dzialalnosci" bo tak Pioterek zawsze robił, żeby ominąć koszty jeszcze utworzy?.W panorama firm dzisiaj znalazłam cztery takie " twory ". Znam mojego byłego męża od 32 lat.Robil przekręty na paliwach..nie tylko wyłudzał z rafinerii paliwo ale niestety prywatnych dostawców też zwodził i nie płacił.Teraz nie pozwolenia, żeby Angelike Jamróz ten facet wrobil w długi.Patryk jest moim i Piotea synem.Nuestety tatuś go już " popsul" I kombinują razem.Wspolcxuje Państwu współpracy z nimi.Ja wywaliłam tego człowieka z mojego życia ii interesów bo był do tego stopnia pazerny, że nawet własną mamę Halinę Jamróz wydymal - na kasę.O tym co zrobił z Grzegorz Jamróz- jego brat ( nie żyje) to nawet nie wspomnę.Chlopak zakopany był przez brata do tego stopnia w długi, że zostawił żonę i dwoje dzieci ..I umarł.Potem Piotr Jamróz stwierdził cytuje" no Grzesiu przecież się nie zmarnował bo na 8 organów go oddaliśmy.."..Teraz macie Państwo jasne z kim współpracujecie?. Ewa Barbara Tylek Jamróz.30-610 Kraków ul.S.Harcmistrza Millana 3/1. W razie wątpliwości zapraszam.

Michał Jag

Nie polecam,facet nie obliczalny,agresywny

Kamila
@Michał Jag

Agresywny? Brzmi strasznie. Co takiego się stało, że tak uważasz?

Michał Jag
@Kamila

Najpierw jak chce zdobyć pracownika milutki a potem coś mu odbija … tragedia ,chyba ten pan ma rozdwojenie jaźni

@Michał Jag

I ludzie się przed tym świadomie nie bronią? Gorzej jakby do jakiejś bójki doszło, raczej rękoczynów jeszcze tu nie było?

@Michał Jag

Ale to co takiego robi? Podasz jakieś przykłady zachowania szefa?

Ewa Jamroz

Synu nie ściemniaj.Ewa Jamróz- mama .Nawet że mną unikacie kontaktów bo się oboje boicie z Angelika wystawić nosa.Przychodza na wasz adres zameldowania 30-610 Kraków ul.S.Harcmistrza Millana Mandaty za - pracowników Angeliki.Czlowieku ogarnij to bo ja nie będę tego płacić.Jestem osobą niedowidzącą, z niepełnosprawnością na oczy - 04.Nie pobieram w Polsce żadnych świadczeń z tytułu renty i tym podobne z ZUS.Pomaga mi mops.Od miesiąca mieszkam bez elektryczności bo mam tylko 600zl sześć set złotych..na rękę.Nie ściemniaj ludziom, że Ty coś załatwisz bo Ty tylko kazdego( jak tatus) potrafisz wydyma na kasę.Zalatw to albo faktycznie ja pusprAtam .Tylko wtedy nie będzie już co zbierac- po waszych (usunięte przez administratora).Ze ojciec się jeszcze nie wkurzył? Dziwne..starzeje się chyba Piotruś Jamróz.

Przemo busiarz

Nie polecam współpracy z tym chamem . Cham (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) !!!!!! Tacy ludzie powinni być eliminowani w transporcie

M.Malczynski

Totalnie odradzam . Pan Piotr nie kompetentny

Pan Piotr bardzo nie odpowiedzialny człowiek....

anna

dajcie namiary na jakąś windykacje bo ju mnie zaczynają zlewać a jest grubo po terminie

Lewandowski Transport
@anna

właśnie z tymi delikwentami poczatkowo sobie nie mogłem poradzić, chcialem ju to wystawić na gielde długów ale pomyślałem ze dam ostatnią szanse windykacji. I odzyskane !! Namiary na pana Wojciecha Szczęśniak prawnika który mi temat prowadził 572 300 704 to jego numer mów że od lewandowkiego to będzie wiedzłiał

łukasz podolan
@Lewandowski Transport

też wspolpracuje z panem wojciechem i widze ze mam go zapisanego na telefonei 503. 313. 318 mowcie ze od podolana to bedzie wiedzial o co chodzi

Urszula
@anna

jesteś pracownikiem któremu firma jest coś dłużna czy jakimś podwykonawcą u której firma zleca usługi ? daj info w jaki sposób doszło do zadłużenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Angelika Jamróz Fhu An-Trans - Wieliczka

• Jak się pracuje w Angelika Jamróz Fhu An-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Angelika Jamróz Fhu An-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Angelika Jamróz Fhu An-Trans?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Angelika Jamróz Fhu An-Trans?

Kandydaci do pracy w Angelika Jamróz Fhu An-Trans napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Angelika Jamróz Fhu An-Trans
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Klaśnieńska 32
    32-020 Wieliczka