Opinie o Kebab Star Sara Sucholaska w Oświęcim

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kebab Star Sara Sucholaska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kebab Star Sara Sucholaska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kebab Star Sara Sucholaska w Oświęcim

Katy Nowy wpis

Cześć, rozglądam się za zmianą pracy dodatkowej, mam doświadczenie na kuchni i obiła mi się ta firma o uszy, wiadomo może czy szukają kogoś, można podejść z CV? Opinie o firmie są dość mieszane, ale nie widzę żadnych nowych wpisów, czy to milczenie oznacza, że coś się w firmie zmieniło na lepsze? Pracuje tam ktoś obecnie?

Pracownik Nowy wpis
@Katy

Lokal od ponad pol roku jest zamknięty .

Marcin Banach Nowy wpis

Zmarnowałem prawie 20 zł na surowe mięso które jak stwierdziła i sie ze mna sprzeczala sprzedawczyni ze bylo niedosmażone. Nigdy wiecej

Mateusz Nowak Nowy wpis

Kebab jakby był zrobiony z resztek z podłogi nie polecam

Wojtek

Bardzo dobry kebab polecam

Aleksandra
@Wojtek

A jakiego dokładniej warto zjeść?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kebab Star Sara Sucholaska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Anka

Totalna porażka pani która przyjmowała zamówienie oznajmiła że przywóz będzie do 40 min, z minelo 2 godziny i ani słychu ani widu. Ostatni raz tam zamowilismy nieeeeeeeee polecam

@Anka

I co, dojechało może? W sumie to czemu nie dzwoniliście jeszcze raz po tym jak minęły te 40 min?

Nie warto

Pracowałem tam dorywczo jako kierowca i nie chce ich już nigdy znać ,nie polecam nikomu i każdego przestrzegam aby tam nikt nie przychodził ,nie dość że mięso stare i przeterminowane (usunięte przez administratora) w kuchni i na zapleczu to na dodatek urządzili sobie tam koncert życzeń , jeden z tamtych pracowników z zawiści pluje każdemu do zamówienia i obgadują każdego klienta ,udawałem że tego nie widzę w jaki sposób ludzi traktują ale gdy zagroziłem im sanepidem to nagle do mnie z mordą wyjechali ,więc złożyłem rezygnacje. To powinno być dawno zlikwidowane.

@Nie warto

Czy gdyby mięso faktycznie było przeterminowane to wszyscy klienci by się nie pochorowali i sanepid by wjazdu do nich nie zrobił z tego tytułu? Plucia nie zaneguję, bo nie wiem, ale to przekonuje do robienia sobie jedzenia samemu. ;p

Michal Jarosz
@Nie warto

Podzielam twoja opinie. Wczoraj mialem taki przypadek ze chcialem sobie zamowic kebaba a akurat sie zlozylo ze byl na obsludze jakis mlody d_bil niedojrzaly i zakompleksiony to jak sie okazalo w bulce zamiast miesa zawitaly mnie kawalki chusteczek i papierki. Jak chcialem wyjasnic sprawe to jeszcze mnie wysmial przy ludziach a oni jeszcze sie do niego beztrosko usmiechali... Co za patologia i socjopaci tam pracują ?? To sie nadaje do archiwum x razem z tymi ludziami ktorzy prawdopodobnie byli z nim spokrewnieni

@Michal Jarosz

Co...?xd Czekaj, pisząc o tych ludziach to masz na myśli klientów? Bo to chyba wręcz nienormalne by było gdyby coś takiego pochwalali, skoro sami mogliby to samo dostać?

Robak w bułce

Ktokolwiek kto tym chlewem tam zarządza TO życze mu aby przy swoich pseudo-pracownikach zjadl to co klientom dają do zjedzenia.

porażka , wziąłem zawijane na wynos samo mięso było tylko z nazwy, gdybym chciał placek z sosem to bym tak zamówił. gdyby nie 5 km dojazdu to tym pustym lahmacunem (usunięte przez administratora) bym w ladę , nigdy więcej

@Andrzej

A byłeś tam jeden raz tylko ? Może to jednorazowa sytuacja po prostu ... :/

Witam. Serdecznie właścicielka Kebaba to bardzo miła i sympatyczna osoba. Co do jedzenia bardzo smaczny kebab. Widać że nie oszczędzają na jedzeniu.

Marek45

Bardzo dobre ciepłe jedzonko, czysto, schludnie. Polecam przyjezdnym i nie tylko:).

Zostaw merytoryczną opinię o Kebab Star Sara Sucholaska - Oświęcim

• Jak się pracuje w Kebab Star Sara Sucholaska?

Zobacz opinie na temat firmy Kebab Star Sara Sucholaska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kebab Star Sara Sucholaska
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Dąbrowskiego 63
    32-600 Oświęcim