Opinie o Krypto Sygnał Piotr Jasiński w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Krypto Sygnał Piotr Jasiński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krypto Sygnał Piotr Jasiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krypto Sygnał Piotr Jasiński w Tarnów

Hej, patrzyłam po Tarnowie za pracą jako analityk finansowy. Niby w teorii widzę, że trafiłam jeśli to faktyczne działanie na krytpowalutach. Zastanawiam się jednak czy w ogóle można było się wcześniej zatrudnić i czy działalność wciąż trwa? Te odradzające współpracę komentarze się urwały i nie mam pojęcia jak to intepretować.

Klakix Nowy wpis

Kupiłem pakiet nolimit i po przejściu KryptoSygnał na Szorterzy.pl nie zostałem przydzielony do nowej grupy, ponieważ NIE ZGŁOSIŁEM SIĘ :) O zwrocie pieniędzy jak i zaproszeniu na nową grupę nic nie usłyszałem podczas rozmowy z osobą, która sprzedała mi pakiet. Jedynie dowiedziałem się, że mogę dostać 2 tyg darmowego pakietu premium + zniżki co nadal beznadziejnie brzmi w porównaniu do nolimit oferty.

Marcin Nowy wpis

Nie polecam grupy Piotra ani jednej ani drugiej. Jeden wielki przekręt. Wywalili mnie choć niby dożywotnio wykupiłem abonament. Zarabiają na nadzieji. Powinni iść siedzieć.

miki315

Jak czytam te ostatnie komentarze to mi się śmiać chce, że administrator tego serwisu nie zrobi porządku z takimi osobami. Ewidentnie widać, że to komentarze jednej osoby. Jestem klientem grupy od 4 miesięcy i z pełnym sumieniem mogę polecić robotę która wykonują chłopaki. Pełen profesjonalizm, otoczka całej społeczności jak rodzina! Edukacja i jakoś grupy na najwyższym poziomie. Polecam Mikołaj

Toronto
@miki315

I jak wyszedłeś dzisiaj? Kupiłeś na górce, sprzedałeś na dołku? A nie... Sygnał był dobry tylko rynek w złą stronę poszedł...

@miki315

Po czym stwierdzasz ze to ewidentne komentarze tej samej osoby?

Beata Nowy wpis

Może nie dopuszcza do siebie myśli, że ktokolwiek mógłby mieć odmienne zdanie? Chociaż to i tak stara opinia, patrz na datę

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Krypto Sygnał Piotr Jasiński? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Mario

Syf, biznesmeni kijek warci. Teraz ta grupka się zamyka, ale już zrobili drugą. Szorterzy.Pl, nasz przyjaciel Piotr Jasiński rozpacza że podjął DECYZJĘ BIZNESOWĄ czyli zamknięcie Kryptosygnał, a nagle jest "CEO" grupy Szorterzy.pl - także zbudowali nową zagrodę dla jeleni. Analiza techniczna z palca, opieranie się na wskaźnikach. Jak nie szanujecie swoich pieniędzy to oczywiście polecam. Całą resztę stracicie chwilę później. Szukajcie kursów z OPINIAMI i w normalnych cenach - nic nie da Wam więcej niż Wasza wiedza.

Sylwester - Szorterzy.pl
@Mario

Polecam najpierw sprawdzić KRS a potem pisać takie głupoty. Szorterzy.PL to spółka zupełnie niezależna od KryptoSygnal a CEO czyli prezesem jest zupełnie inna osoba niż Piotr Jasiński. @Mario poprawisz sam tę nieprawdziwą opinię czy mamy Cię pozwać o zniesławienie ? :-)

Mario
@Sylwester - Szorterzy.pl

Sam złożysz wniosek do Choroszczy o leczenie czy mamy Ci przygotować? Wejdź sobie na profil FB Piotra, nie podając linka wystarczy wpisać "Piotr Jasiński Tarnów" i jego dopisek "CEO w: Szorterzy.pl - kryptowaluty · Mieszka w: Tarnów" - czytać to ja umiem. Nie obchodzi mnie KRS - chodzi o jego ewidentne "przyznawanie się". Jednocześnie strona Facebookowa "Kryptosygnał" przekierowuje do Szorterzy.PL, w dodatku tak samo działa strona www. No nie do końca - bo wywala na stronę szorterzy.pl/oferta, która nie działa. Bardzo głupia zagrywka z Twojej strony Silvestre - ale czego tu się po Was spodziewać. Proszę o dożywocie od razu - może dzięki temu nie będę musiał na taki syf w necie trafiać.

Wiktoria

Jedni z Was polecają zakupy tutaj i pracę, a inni wręcz przeciwnie. Jak to w końcu jest? Może ktoś jeszcze dla porównania wypowie się na temat firmy i zarobków?

Elrikus

Szkoda strzępić języka. Omijać szerokim łukiem pakiety indywidualne, moonbagi i inne wytwory tej osoby. Chyba, że lubicie tracić swoje pieniądze.

Wiktoria

Co to znaczy Y? Nie zgadzasz się z tym, co napisane wyżej?

pastorek23

Powiem tak byłem w innych grupach już jakiś czas ale u was jednak jest inaczej przyjacielsko i otwarcie nie ma czegoś takiego ze jak nie umiesz to spadaj. Wszyscy pomagacie i dzięki wam za to mam nadzieje ze odrobię to co straciłem dzięki innym grupom i ludziom a i ze się tego wszystkiego dzięki wam nauczę

Beata
@pastorek23

To fajnie, że tak dobrze Cię traktują, w sumie to powinno być jednak naturalne jakby nie patrzeć. Ale jaką konkretnie pomoc masz na myśli z ich strony?

Potwierdzam w 100%

Były członek grupy

byłem świadkiem wydarzeń tutaj opisanych i całkowicie to potwierdzam

Helena
@Były członek grupy

Mógłbyś napisać o jakich wydarzeniach mowa? Niestety komentarz został usunięty, a chętnie bym się dowiedziała o co chodziło, bo komentarze do tej pory są dość rozbieżne i nie wiem komu wierzyć.

Pakiet Indywidualny

Pakiet Indywidualny okazał się bardzo słaby. Zapłaciłem za niego duże pieniądze a ostatecznie wyszedłem ok -20% kapitału. Często było tak, że z szefem nie było żadnego kontaktu. Wszyscy dookoła mówili że będą spadki a my bez sensu trzymaliśmy alty i czasami coś się dokupiło. Największa porażka to rozwiązanie przez szefa ze wszystkimi umowy na pakiet indywidualny. Kazał wszystko sprzedać w dołku na stracie i rozwiązał ze wszystkimi umowę. Ogólnie nie polecam.

Były członek grupy

Potwierdzam. Kiedy ktoś miał uwagi (kulturalnie wyrażone i merytoryczne) co do jego działań to mutował czat :)

Były członek grupy

Przez sygnały "szefa" dwa razy sprzedałem idealnie w dołku. Pakiet indywidualny omijać szerokim łukiem! Rozumiem, że nikt nie gwarantuje zarobku, ale nikt też nie ostrzegał, że Piotrek będzie znikał kiedy coś idzie nie po jego myśli - klientów oczywiście zostawiając na lodzie.

Kuba

Solidna firma i fajna społeczność. Największa wartość jaką widzę to to, że można się bardzo dużo nauczyć. Sygnały w dużej mierze trafione chociaż nie zawsze bo wiadomo jaki jest rynek :) Uważam, że to najlepsza społeczność w Polsce i jak patrzę na niektóre negatywne komentarze to ewidentnie widać, że komuś nogi na rynku pourywało i szuka odpowiedzialności wszędzie tylko nie w sobie. Końcowo nie ma to znaczenia bo jakość się broni. Polecam !

rasklif

Po 5 miesiącach bycia członkiem tego szanownego grona przyszła pora abym i ja wyraził swoją opinię. Nie jest to jedyna grupa do której należę ale z czystym sumieniem przyznać muszę, że otwartość, chęć pomocy innym, wiedza którą można tu chłonąć jest na najwyższym poziomie. Miła atmosfera którą tworzą analitycy oraz pozostali członkowie sprawia, że chce się każdego dnia uczestniczyć w życiu tej społeczności. Dla mnie 10/10

Arek

Powie ktoś czy trzeba się tu mega znać na krypto walutach żeby dostać pracę? Czy są może jakieś szkolenia wstępne, bo mnie to bardzo ciekawi, ale jestem szczerze mówiąc zielony w temacie :D

KryptoScam

Grupa powinna nazywać się KryptoScam, kuszą screenami z setkami % zysków, a wychodzi jak zwykle - ludzie tracą oszczędności życia. Jak jakimś cudem w hossie uda mu się zarobić to kasuje zyski, a jak ludzie tracą to(usunięte przez administratora) sie na plecy i udaje żółwia. Wiele sygnałów (usunięte przez administratora) na bezczela z innych grup, nawet sie z tym nie kryją. Hitem sezonu jest niejaki "janek", który jest wielkim biznesmenem i nagania frajerów do grania na futures które kończy się jak zwykle wyzerowaniem depo, on oczywiście swoje pozycje zawsze otwiera i zamyka w idealnym czasie. Polecam jeżeli chcecie stracić oszczędności.

18cm

nie polecam tej grupy... obiecuja, a nie wywiazuja sie z zobowiazan. Przestancie mydlicz oczy nowicjusza wielkimi %. Zmiana lewara do screena to (usunięte przez administratora) Wielu toksycznych ludzi. "Szef" znika z zarobionymi pieniedzmi. ODRADZAM - zgloszenie do KNF w drodze.

Mrozu

Jak najbardziej polecam konkretna ekipa, zyski nie tylko w hossie ale i w bessie gdzie odpada 90% mentorów :)

KryptoRadek

Rzetelna i dobra firma. Obecnie zyski są bardzo atrakcyjne, a same sygnały mocno trafione. Polecam widać że chłopaki wkładają serducho w swoją prace

Zostaw merytoryczną opinię o Krypto Sygnał Piotr Jasiński - Tarnów

Krypto Sygnał Piotr Jasiński
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.

Krypto Sygnał Piotr Jasiński