Opinie o Kamil Dyląg Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Kamstal w Jodłownik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kamil Dyląg Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Kamstal. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kamil Dyląg Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Kamstal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamil Dyląg Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Kamstal w Jodłownik

Jochen Nowy wpis

Die Firma Kamstal ist eine sehr schlechte Firma sie -bringt dem Kunden beschädigtes Material und baut die Garagen misserabel auf auf Beschwerden wird nicht reagiert

Nelka Nowy wpis

Cześć, widziałam te opinie dotyczące altanek czy też garaży od firmy. Pisane były jednak przez samych klientów a ciekawa jestem przy tym opinii samych pracowników. Mój chłopak pracował już kiedyś przy metalowych konstrukcjach i zastanawiam się czy by nie mógł się przyjąć. Czy ktoś orientował się już w tym temacie? Jak duża jest bieżąca sprzedaż?

Zubeg

Rok temu w maju na swojej działce kupiłem w tej firmie szopę metalową coś w rodzaju altanki czyli schowka na narzędzia i tym podobne, co się okazało po roku czasu zauważyłem że narożniki do których przytwierdzona jest blacha jest pokryta rdzą po napisaniu maila i telefonicznej rozmowie chciałem złożyć reklamację i co się okazało powiedziano mi że nie uwzględnił mi mojej reklamacji ponieważ po odbiorze tej szopy podpisałem coś co się się nazywa o . u .w. czyli ogólne warunki ubezpieczenia ubezpieczenia w których jest napisane że narożniki powinienem pomalować farbą antykorozyjną, nową szopę miałbym malować farbą to jakby się kupiło nowy samochód i miałoby się go zaraz pomalować coś nie jest w porządku !!! podsumowując nie uwzględniono mi reklamacji, sprzedają po prostu totalny bubel nie polecam zdecydowanie tej firmy i nigdy już nie skorzystam z ich usług!!! Aż się boję pomyśleć co będzie za 2 lata może już nie będzie w ogóle tej szopy bo się rozleci !!!

Natalia Nowy wpis
@Zubeg

Kurcze, to jak widać jednak jest nauczka, żeby czytać co się podpisuje... Ale faktycznie mogliby jak już jaśniej o tym powiedzieć, że trzeba to zrobić. Niestety chyba po ich stronie jako takiej winy to nie ma, no mogli tylko lepiej doinformować. :( To będziesz tę szopę teraz testował czy może lepiej ją rozebrać, skoro boisz się, że się rozleci? :/

Zubeg Nowy wpis
@Natalia

Mogłem to przekazać do rzecznika praw konsumentów bo jest coś takiego jak rękojmia i musieli by to zrobić ale już nie chciałem się wk.....ć, pojechałem do Castoramy kupiłem puszkę farby , papier ścierny i to pomalowałem, ale jednak niesmak co do tej firmy pozostał.

Tadeusz

FPHU KAMSTAL Jodłownik 209 34-620 (usunięte przez administratora) obiecują gruszki na wierzbie a co do czego sprzedają beznadziejny produkt uszkodzony nie reagują na reklamacje automaty bramowe tanie badziewie z Chin NIE POECAM omijajcie z daleka (usunięte przez administratora)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kamil Dyląg Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Kamstal? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Październik 2021

Jestem bardzo nie zadowolona z Firmy Kamstal z Jodłownik 209, dostałam garaż dość że po terminie to jeszcze uszkodzony z dużymi rysami i wieloma brakami. Brak narożników o czym nawet pani nie potrafiła poinformować przy zakupie. Miała być niby gwarancja na szkody a przy zgłoszeniu w dzień przyjazdu garażu o rysach oraz obiciach dostałam informację że to nie obejmuje gwarancji, no śmiech na sali. Chamskie zachowanie przez panią niby sekretarkę, nieodebranie telefonów. Garaż wygląda tragicznie jak za 3500tyś. Drzwi są nie równe, uszczerbki, orysowania i obicia jakby miał z 10lat. Naprawdę nie polecam tej firmy to jest jakiś koszmar.

@Październik 2021

Ja odebrałem garaż 3x5 biały też 15 10 za 2950 zł kątowniki są jak z papieru to nawet nie można nazwać kątownikiem .Drzwi otwierają się na boki takiego szajsu to jeszcze nie widziałem przy otwarciu wyginają się we wszystkie strony a co będzie jak przyjdzie wiatr.Pseudo kątownik jest grubość blachy tagże nic dziwnego że drzwi się wyginają we wszystkie strony nie polecam tej firmy sprawa idzie do sądu

Zostaw merytoryczną opinię o Kamil Dyląg Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Kamstal - Jodłownik

Kamil Dyląg Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Kamstal
  • 209