Opinie o Usługi Geodezyjne Tomasz Wardęga w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Usługi Geodezyjne Tomasz Wardęga. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługi Geodezyjne Tomasz Wardęga o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Geodezyjne Tomasz Wardęga w Kraków

qwerty Nowy wpis

Witam. Gdzie mogę znaleźć ofertę pracy dla Geodety? Na stronie nie mogłem ich odszukać a tutaj pisano wcześniej, że są zatrudniani. Jaki minimalny staż pracy trzeba mieć by się zakwalifikować?

Nie polecam tego pracodawcy. Na początku wydawał się w porządku, luźne podejście takie można powiedzieć koleżeńskie. Praca w bardzo niemiłej atmosferze, kilka osób w biurze i każdy się boi odezwać ze względu na jedną osobę, która donosi na pozostałe do szefa. Ktokolwiek się odzywał tylko wtedy gdy "szeryf" wychodził na papierosa. Właściciel bez żadnych skrupułów, nie szanuje pracowników. Jest duża rotacja. Jak jest mniej roboty to zwalnia, gdy więcej to zatrudnia. Trochę jak praca sezonowa. Stawki oczywiście najniższe jak to tylko możliwe. Firma kreuje się na bogatą i pozycjonowanie w Google wykupione ale to tylko pozory. W rzeczywistości oszczędza się na wszystkim, nawet na papierze toaletowym. Żadnych dodatkowych benefitow, nie licząc wody mineralnej i herbaty :)

Honorata

Poczekaj a na jakiej umowie następuje teraz zatrudnienie? Piszesz o tym wybiórczym dziękowaniu za współpracę i zastanawia mnie przy tym okres wypowiedzenia. Chodzi o UoP, tak? widziałam, że kiedyś ktoś o zleceniu pisał ale to było parę lat temu

WRC

Opinia bardzo pomocna. Dziekuje.

Zuza

A ta rotacja, to tyczy się głównie geodetów, czy pracowników biurowych np. od administracji, księgowych, kadrowych też? No i jak zwalniają i jest rotacja, to potem jak zatrudniają, bo są zamówienia, to zatrudniają tych zwolnionych, czy biorą totalnie nowe osoby?

@Zuza

Tyczy się wszystkich pracowników, poprostu jak jest więcej zleceń to wstawia ogłoszenia i szuka ludzi do pracy ale to raczej nie z zamysłem długiej współpracy Jak już komuś podziękuje to nikt nie wróci żeby być tak potraktowanym drugi raz więc pracownicy ciągle "nowi "

Były pracownik Nowy wpis
@Honorata

Tak, chodzi o UoP. Wypowiedzenie zgodnie z prawem tyle ile przysługuje. A w świadectwie pracy jest zaznaczone, że wypowiedzenie ze strony pracodawcy co też nie wygląda dobrze

Baśka Nowy wpis

Cześć, to na ile miesięcy przeważnie jest praca? Wypowiedzenie trwa dwa czy trzy miesiące? Nie da się dogadać z szefem, żeby powód na papierze był inny?

Były pracownik Nowy wpis
@Baśka

Na początek na okres próbny, różne okresy w zależności jak tam pasuje właścicielowi. Okres wypowiedzenia jest wtedy krótki i można łatwo zwolnić bez podawania przyczyny

A co się dzieje, że taka opinia wpadła? I przy okazji skoro jeszcze pracujesz to czy możesz opisać aktualny zespól w biurze? ilu was teraz docelowo jest i jak teraz wygląda sytuacja z przyjmowaniem osób bez doświadczenia? przyuczacie?

Paula

Hej, do dziś warunki są takie same jak 3 lata temu? Atmosfera i kasa w porządku? Jakie mam przy tym wymogi aby móc dołączyć do zespołu jako osoba początkująca? Czy asystentki obecne są przyjmowane? Jak wdrożenie na stanowisko przebiega i czy sa jakies szkolenia?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Usługi Geodezyjne Tomasz Wardęga odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
pracujący

fajna atmosfera, młody zespół, wypłaty zawsze na czas, a z Tomkiem można się bez problemu dogadać. Jak najbardziej polecam!

Emigrant

Polecam. Pracowałem pół roku i żałuję że nie wiecej, mozna sie bardzo dużo nauczyc dla zakresu 1, 2 UG. Przyjazna atmosfera wśród współpracowników, wypłata zawsze na czas. Szef na plus, wszystko można dogadać, otwarty na propozycje, dba o firmę. Biuro, auta, sprzęt na plus.

dziwne podejście

Najdziwniejsza rozmowa kwalifikacyjna w życiu. Biuro w bloku mieszkalnym, ciężko znaleźć wejście, bo nijak nieoznakowane. Na rozmowie niby od razu na "Ty", ale atmosfera gęsta, że można kroić, no i do tego 3-stopniowy sprawdzian wiedzy. Wszystko jeszcze do przejścia, ale to dopiero początek. Największe zdziwienie. Mimo 3-letniego stażu zaproponowano mi jedynie umowę zlecenie. Po pytaniu o jakiś urlop w tym czasie lub chorobowe, właściciel powiedział, że rośnie mu "(usunięte przez administratora)" jak słyszy takie pytania. Brak fundowania nawet butów roboczych, nie mówiąc o jakimkolwiek innym ubiorze roboczym. Na plus, biuro wygląda na nowoczesne, byłem tam około 2 lata wcześniej i widać, że zostało rozbudowane.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Geodezyjne Tomasz Wardęga - Kraków

• Jak się pracuje w Usługi Geodezyjne Tomasz Wardęga?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Geodezyjne Tomasz Wardęga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Geodezyjne Tomasz Wardęga?

Usługi Geodezyjne Tomasz Wardęga
  • Wielicka 44 lok. 25