Opinie o Fundacja Uśmiechu w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fundacja Uśmiechu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fundacja Uśmiechu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Uśmiechu w Lublin

Gabi_Sz Nowy wpis

Źle to wygląda we Wrocławiu, przeładowany pojemnik, odzież moknie w deszczu od miesiąca nikt się nie interesuje.

Ffg Nowy wpis

Dziwna ta widmo fundacja, Zbierają a potem odstawiają do sznateksów. Wolę zawieść odzież do Domu dziecka po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się z nimi.

szczekun

co fundacja robi z odzieżą, sprzętem agd, naczyniami pozyskanymi ze zbiórek publicznych. Nie znalazłem nigdzie informacji na ten temat.

Marta P
@szczekun

Probowalam odnalezc ta fundacje i dowiedziec sie co robia z darami, sama pracuje w domu dziecka w Lublinie. Niestety brak jakichkolwiek informacji. Nasz dom dziecka nic od nich nie dostal ani nikt sie z nami nie kontaktowal.

@antyfake
@Marta P

W dniu dzisziejszym była przeprowadzona zbiórka odzieży w naszej miejscowości z ulotką tejże fundacji. Ciekawe czy te zbiórki faktycznie trafiają do potrzebujących czy ktoś po prostu robi sobie na tym biznes pod banderą fundacji...

Jacek Nowy wpis
@Marta P

A zwracała się Pani z jakąkolwiek prośbą do nas? Zapraszamy,

Daria Nowy wpis

Już drugi raz się nacielam na nich. Wystawiłam worki i nikt po nie nie przyjechał. Nikt na telefon i smsy nie odpowiada. To był ostatni raz. (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Fundacja Uśmiechu.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Rozgoryczona

W dniu zbiórki odzieży wystawiłam kilka worków zawiązanych część została zabrana część ubrań porozrzucana w rozerwanych workach.Wiecej nigdy już nie dam tej fundacji żadnych darów

Jaka umowa obowiązuje w Fundacja Uśmiechu podczas okresu próbnego?

zawiedziony

Fundacja zglosiła zbiorkę permanentną w 2016. Złożyła jedno sprawozdanie częściowe w 2017 (zebrali 4200, koszty 4000). Po REGON-ie to firma recyklingowa, więc handluje zamiast pomagać. Znacie kogoś komu pomogli? Wysyłajcie skargi na ich (usunięte przez administratora) im więcej tym lepiej.

Czy w Fundacja Uśmiechu zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Nie polecam tej fundacji

Rok czasu zbierałam odzież. Czysta wyprasowana ładnie złożona bardzo dobra gatunkowo. Zgodnie z ulotką wystawiłam na ulice 5 min przed 08.00 rano dnia wyznaczonego na ulotce. Tego dnia nie widziałam więcej wystawionych worków. Stały moje dwa worki. Niestety nikt ich nie odebrał. Sprawdzałam kilka razy datę czy jej nie pomyliłam. Wszystko się zgadzało. Ulotki o zbieraniu odzieży nie trafiają do wszystkich. Często jej nie otrzymuję dlatego tak długo zbierałam odzież. Telefon jest nieczynny. Dzwoniłam kilka razy i niestety nikt nie odbiera. NIEODPOWIEDZIALNA FUNDACJA. Chciałam pomóc ale nie ma komu. NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Uśmiechu - Lublin

• Jak się pracuje w Fundacja Uśmiechu?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Uśmiechu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundacja Uśmiechu
  • Piekarska 27 lok. 1