Opinie o Autodial Grzegorz Stępień sp.j. w Kraśnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Autodial Grzegorz Stępień sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Autodial Grzegorz Stępień sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pogotowia ratunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autodial Grzegorz Stępień sp.j. w Kraśnik

Rysiek

Słyszałem, że szukają do pracy. Jaka jest na dziś stawka? Jaka umowa? I jakie są prawdziwe opinie o firmie? Dzwoniłem ale jakiś pan Arek pytał się czy jestem zarejestrowany w Urzędzie Pracy.. Chciałbym się dowiedzieć od pracowników jaki jest klimat w pracy i czy mogę iść do pracy z orzeczeniem o niepełnosprawności na uszy?

Krzysiek
@Rysiek

Przyjmą Cię. Dostaniesz auto szrotówek i masę narzekających na wszystko staruszków

Robotny Krzyś
@Rysiek

Kolego na dziś. Płaca minimalna krajowa na umowie o pracę. Praca poniedziałek, środa, piątek. I zmiana. Od 5,00 do 24,00. II zmiana pracuje wtorek, czwartek, sobota. Bez umowy stawka 170 zł netto. To jeśli chodzi o kierowców. Mechanicy dostają 3000 tys netto z umową. Biuro trochę więcej a księgowa inny przelicznik. Płaca niestety w ratach co drugi miesiąc teoretycznie do 10 każdego miesiąca ale praktycznie ok.20 lub 26. Lub jak jaśnie pan wielmożny Grzegorz ma chęć. Czasami też nie płaci wcale, szczególnie za rozliczenia Cowidowe. Było wtedy 1 pacjent to 100 zł dla kierowcy. Niestety nie było to jakoś ewidencjonowane i szef dla niektórych nie był łaskawy i nie wypłacił. Tak to było.

Minimalna płaca

Witam. Właśnie podnoszą płacę minimalną. W Autodialu są w szoku, muszą płacić minimalną 2700 . A było tak dobrze. 170 zł dniowka w ratach i pod koniec kolejnego miesiąca. To se nr wrati Grzegorz wkorwiony wykorkowal prawie bo jego kolejna beema pewnie x9 oddała się...

Pielegniarka

Współczuję chłopakom, że za taką kasę pracują. Śpią na krzesłach po korytarzach w przerwach między kursami. Pacjenci często narzekają, że w autach fotele są niewygodne i twarde a czasami z kierowców któryś popala lub jeździ za szybko bez pasów i puszcza głośne disco polo. Boją się bo wypadki się zdarzają. Niektórzy ze starszych nie dbają o chigiene i często roznosi się zapach moczu i inne zapachy. To przeszkadza. Kierowcy powinni też być schludni i pachnący ale przez brak pokoju socjalnego tak nie zawsze jest. Czasami pielęgniarki z innych oddziałów pytają dlaczego pozwalamy pod dializą spać osobom bezdomnym. A to nasi kierowcy z autodialu z Kraśnika. Współczuję im i ich pracy

DziadTrans

Ta firma do to DziadTrans i tyle w temacie.

Kierowca b

Telefon na podane ogłoszenie. Informacja od pracownika Autodialu a jednocześnie starszego kierowcy o warunkach. I umówienie sie na tygodniowe bezpłatne szkolenia z zapoznaniem się z pracą, chorymi dializowanymi

Jakie są potrzebne uprawnienia by prowadzić ambulans? Czy psychotesty są potrzebne? Czy doświadczenie w prowadzeniu busa jest niezbędne? Czy będą szkolenia z udzielania pierwszej pomocy? Ile zarobię za pełny dyżur od 5rano do 24w nocy? Czy firma ubezpiecza i zatrudnia od pierwszego dnia? Czy można być niepełnosprawnym ? Kiedy jest wypłata? Czy muszę być koniecznie zarejestrowany w Urzędzie Pracy by dostać tę pracę?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Uśmiałam się jak pracownik z wieloletnim doświadczeniem wprowadzał ludzi w błąd tzn kłamał odnośnie wymiany aut to dwa lata. Do tej pory się śmieje. Auta te to renault trafił,nissany,fiaty dublo...na placu warsztatowym złom tych karetek ciągle jest eksploatowany. Buda stara a silniki ciągle do wymiany. Niektóre fotele są poprzybijane gwoźdźmi inne podklejone , ruszające się u podstawy pomazane. Kierowca jest sanitariuszem, noszowym i wózkiem widłowym dla pacjentów bez kończyn których trzeba wtargnąć na któreś piętro bez windy. Już nie wspominając o wożeniu w pojedynkę ludzi obłożnie chorych na noszach bez żadnego przeszkolenia jak np. takie nosze rozłożyć i złożyć. Dziadowa nie na każdym kroku. Do pracy na kierowcę nie przyjmują dziewczyno to jest ciężka praca fizyczna...coś jakby rozładunek i załadunek, prowadzenie auta odpowiedzialne to ma marny dodatek. Nie polecam nawet pracy w biurze, szef stałe kręci a jego rodzinka nie lepsza. Tzn o siebie dbają ale pracownicy to (usunięte przez administratora) popychadła i do urobienia jako kapusie i lizusy. Uważać trzeba na nielicznych stałych pracowników najbardziej to pokrętne szumowiny.

Z Krasnika

Przeczytajcie merytoryczne i prawdziwe opinie na stronach warsztatu Autodial z Kraśnika.

Bartosz

Nie ma co narzekać, trzeba z tej firmy (usunięte przez administratora). Nie dorobicie się niczego. Trzeba wszystko zlewać. Uczcie się języka jakiegokolwiek i jazda. Miernoty i (usunięte przez administratora) tu zostają lub Ci co dorabiają do gospodarki. Cały ten używany sprzęt to (usunięte przez administratora), wyposażenie dializ nie lepsze. Trzeba być przylizanym, żeby coś dostać. Ja stąd (usunięte przez administratora) i to ma sens. Pozdr byłych i obecnych

Chudy

Czy w firmie autodial ciągle preferują jak kiedyś wazeliniarstwo? I czy każdy obecny pracowni ma przygotowana porcje wazeliny i dla siebie i dla szefa?

Mobi

Praca bez umowy jak nie zgodzisz się pójść do urzędu pracy i wrócić do Kraśnika że skierowaniem z urzędu. Poza tym wszystkiego brak, tzn . Kierowca do jakimś czasie dostanie stare smierdzodze po kimś koszulki, poplamione bluzy i kurtki..nic nowego. Jak się nie upomnisz o wypłatę (praca bez umowy, na czarno) to chyba IE dostaniesz. Generalnie Grzegorz jest Szefem który ma Cię w (usunięte przez administratora) menadżer Arek też ma Cię w (usunięte przez administratora) a koordynatorzy udają że wszystko jest w porządku i ciągle usprawiedliwiają firmę. Firma nieprofesjonalna, bez etyki, zatrudnia mix młodych że skierowan i starych ze znajomości(konfidenci i (usunięte przez administratora) od szefa). Samochody to też mix lepsze auta na większe ośrodki, szroty dla młodych kierowców. Firma wygrała w przeszłości 1przetarg ale od lat ma zlecenie od podejrzanej firmy dializujacej z Poznania pod szwabckim szyldem. Autodial bez przetargu dostał to zlecenie bo pan Grzegorz to były pracownik poznańskiej foremki że znajomościami z pewną panią z tejże... Reszta to ZUS, US i PIP (ale ta ostatnia to znak zapytania)

@Mobi

A pracownik pisze , że to dobra firma i co teraz?

Napiszcie czy teraz w firmie można dostać zatrudnienie – może ktoś ma najnowsze wieści o firmie Autodial Grzegorz Stępień sp.j. w miejscowości Kraśnik?

obywatel RP

Nie wiem czy w Kraśniku czyli w miejscu siedziby tej firmy można dostać pracę- po prostu trzeba być świadomym że firma zatrudnia kierowców w wielu rejonach Polski gdzie ma swoje oddziały regionalne- wieści posiadam na temat tej firmy bo byłem pracownikiem AUTODIAL w jednym z oddziałów- są to oczywiście wieści czy jak kto woli opinie w 100 proc. NEGATYWNE - więcej napiszę może niekoniecznie dziś w "zgłoszenie problemu"

Arek

Dzwoń do Kraśnika. Mów żeś bezrobotny i możesz mieć skierowanie. I że na wszystko się zgadzasz bo od urodzenia naiwny i glupi

Arek
@obywatel RP

Robin
@obywatel RP

Miałeś napisać? Nie napisałeś! Wiem nie warto!!!

Antyadmi

No obecnie tam pracują tylko prawe rece

ANDRZEJ

Z chęcią prześle wam zdjęcie pojazdów jakimi wozi się pacjentów ich stan mówi sam za siebie . Każdy z ulicy może być tam kierowcą bez szkoleń itp niepłacenie wynagrodzenia w terminie to standard .Kto im zezwala na przewóz ludzi jeszcze chorych w takich standardach . Unikajcie ludzie tego pracodawcy a kierowcy szczególnie bo gdy dojdzie do tragedii was obwinia nie warto narażać życie innych i swoje .

Babibuk
@ANDRZEJ

Taki pracownik na M zaczął się tu udzielać i pisać że byli to kierowcy nierobotni i dwie lewe rece tak mieszają, że On musi interweniować. Bo jak pisze co 2 lata auta nowe. Wszystko czyste i pachnące. No i nikt nie szluguje i że firma jest najlepsza a standardy są światowe i pełne szkolenia prawie dom. No już pełny odjazd na helence

powiem tak ze opinie negatywne to wypisują ludzie co nie mają czym myśleć i co nie jeden były procownik co nie ma zielonego pojecia o pracy poprostu lewe ręce ja pracuje tyle lat i nie narzekam wszystko jest ok co dwa lata nowe auta tak ze najlepsze to ze jezdzili busami za granice a w polsce nie umieja jezdzić w koło komina nie wierzcie opiniom wszystko piszą po złosci nie jest super ale nie ma tragedi dla osoby chcącej pracowac a jak ma sie lewe rece i rodzice roboty nie nauczyli to kazdy osoł bedzie tempy tyle mam do powiedzenia i napisania autodial to dobra firma

Uczeń
@pracownik

Czy można u was pracować bez podstawówki? Bo pan takie byki strzela

Ryczek

Aspekt techniczny. Wielokrotnie podpisywano auta w książce kierowcy jako sprawne. A rzeczywistość skrzeczy. Olej wycieka, co jest do sprawdzenia na kostce pod autami, brak płynów zalewało się woda z kranu lub swoimi środkami bo z firmy brak. Fotele wytarte i śmierdzące, mycie niewiele dawało, wycieraczki do szyb kilku letnie podczas deszczu pole szyby zamazane, opony nalewkowe zima lato, brak narzędzi, brak służbowych telefonów( tzn. była karta przechodząca z jednego właściciela tel na drugiego). Brak sluzbowego ubioru, butów, brak kompletnych apteczek. BHP... Brak szkoleń , jakich kolwiek. Wszystko na żywioł bo inni sobie radzą. Amatorszczyzna do kwadratu. Rodzice wszystkiego nie nauczą a pracodawca ma obowiązek cokolwiek dać w szkoleniu do bycia kierowca dla chorych dializowanych. Urokiem osobistym teraz się można wytrzeć. Sprawa umów. Niech pracownik powie, czy pracuje legalnie na umowę, czy jest na KRusie i przypadkiem nie (usunięte przez administratora) nas i samego siebie. Firma z Kraśnika uwielbia zatrudniać rolników kierowców ubezpieczonych w KRusie, lub też zgoła bez umowy jak tylko można to ciągnąć. Maskująca zatrudnia kierowców zawodowych z Urzędu Pracy którzy gwarantują przychód przez dofinansowanie miejsca pracy. Taki musi mieć skierowanie. Tylko jaki zawodowy normalny kierowca co ma te prawe ręce i wychowany jest przez prawych rodziców będzie pracował za 170 zł dniówki od 5 rano do 24, może 1szej w nocy? Chyba tylko dwie lewe ręce lub przymuł i wioskowy głupek. Resztę drodzy kierowcy sami sobie przemyślcie..

Ryczek

Ta firma to (usunięte przez administratora). W wielu aspektach. Od strony technicznej. Auta przechodzone gruchody, lepszymi jeżdżą koordynatorzy i chwala pod niebiosa właściciela (wiadomo, dodatkowe pieniążki) to są zawsze prawe rączki, lewe mają Ci którzy mają odwagę krytykować i w efekcie pod byle pozorem są usuwani. Przykład. Afera za niezapłacone Cowidowe za przewóz chorych(dodatkowy kurs w rynsztunku ochronnym z dezynfekcja auta) i to rzecz dla pokrzywdzonego nie do udowodnienia wobec pracodawcy zKrasnika. Jak zwykle zachłanność, pycha i lekceważenie. Koordynator napisze jak to pracownik zadowolony, że facet się nie nadawał bo nie umiał jeździć wokoło komina i dwie lewe ręce. Inwektywy w tej firmie takie jak jest źle to norma. Cdn

leon

Nie polecam(usunięte przez administratora)

@leon

Nikt sie nie interesuje pracownikiem ani stanem samochodów którym wozi sie przecież ludzi

Czesław

A co z wypłatami, są na czas i ile obecnie płaci kierowcy? Bo znalazłem jedynie ogłoszenie z 2018 r ze stawką 2100 zł brutto...

Nikt
@Czesław

Nie ma na czas.. 421 zl jest do 10 reszta po wielkich bólach i prośbach wplywa na konto. Nie wracają w terminie faktur które sie płaci za wlasne pieniądze

@Nikt

Od dawna tak jest czy to jakaś nowa sytuacja? Tak czy siak, spoko że poinformowałeś, wiadomo już co robić.

@Czesław

170 dniowka od 5 rano do 24 (oficjalnie). Po nowym roku planowana podwyżka w związku z podniesieniem płacy minimalnej.

Katrina
@Nikt

Chciałeś napisać 2421 zł za miesiąc pracy. Czyli przy pracy od 5 rano do 24 w nocy to jest 19 godzin dyżuru na karetce Praca co trzeci dzień, bo wiadomo spać się chce. 19 godzin razy 170 zł dniowka (co trzeci dzien chyba tak wychodzi). 2421 złotych. Za pracę np. wtorek, czwartek, sobota. Tydzień równa się 3 dni pracy. Tj 3 dnix19 godzin =57 godzin . 4 tygodnie razy 57 godzin=228 w miesiącu no i ew. Jeszcze jeden dzień w miesiącu plus to 247 godzin w miesiącu. To prawie jak w ochronie, tyle że tu za kierownicą w stresie i pojekiwaniu personelu pielęgniarskiego i pacjentów dializ. (usunięte przez administratora), czysty (usunięte przez administratora)

r
@Marta

pewnie zatrudnicie jako poważna firma hieronima kałka razem z grzegorzem boguckim i będziecie wozić płyny dializacyjne pod plandeką . żałosna firemka.wszystkich mają za głupców .. a tak naprawdę zatrudniają tylko takich..

r
@Marta

firma fresenius i ich zarząd to dno , i to szkopskie , wszystkich (usunięte przez administratora) i w (usunięte przez administratora) mają chorych dializowanych , dla nich liczy się tylko kolesiostwo i pieniądze

@r

No ale wiesz , kim jest Grzegorz Stępień?

Nik
@r

I jak utrzymują kontrakty z dializami w Polsce, mimo jawnych działań niepanstwowo twórczych ( zatrudnianie na czarno, nieopłacanie składek, nie zgłaszanie pracowników do ZUS) olewanie systemu i ludzi???

Loko
@Marian

Kim ?

Christ

Jakim trzeba być człowiekiem zeby nie dawać pracownikowi nadzieji, panie Grzegorzu Stępień? Jeśli pracuje bez umowy to nie mam nic. Wizyta u lekarza podstawowej opieki bez ubezpieczenia to 40 zł. 100procent na leki Panie Stępień. Nie ma mnie w stażu pracy, nie mam składki do emerytury i nie mam szacunku do siebie i do pana. Pana firma nie daje nadzieji.

Byłyprqcownik22

Nie polecam. Brak wynagrodzenia w terminie ustalonym w umowie. Płatność w ratach po kilkunastu próbach rozmowy. Nikt nic nie wie co sie dzieje jak sie dzwoni i pyta. Brak opon do samochodów.

@Byłyprqcownik22

Nie zgadzam się. Nalewki są zawsze nowe ale brak kluczy do wymiany

Zostaw merytoryczną opinię o Autodial Grzegorz Stępień sp.j. - Kraśnik

• Jak się pracuje w Autodial Grzegorz Stępień sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Autodial Grzegorz Stępień sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autodial Grzegorz Stępień sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autodial Grzegorz Stępień sp.j.?

Kandydaci do pracy w Autodial Grzegorz Stępień sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autodial Grzegorz Stępień sp.j.
1.3/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Urzędowska 369
    23-200 Kraśnik

Autodial Grzegorz Stępień sp.j.