Opinie o Nord Capital sp.j. Adrian Byszewski i Wspólnicy w Chełm

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nord Capital sp.j. Adrian Byszewski i Wspólnicy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nord Capital sp.j. Adrian Byszewski i Wspólnicy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nord Capital sp.j. Adrian Byszewski i Wspólnicy w Chełm

Jak wygląda praca na stanowisku Magazynier? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w Nord Capital sp.j. Adrian Byszewski i Wspólnicy?

HRowiec Nowy wpis

Praca magazyniera w firmie Nord Capita Sp. J. tak jak w każdej innej firmie działającej w branży bankowej polega głownie na sortowaniu, układania i magazynowaniu stert pieniędzy :) Mam nadzieję że moja opinia była pomocna

Aaa Nowy wpis
@HRowiec

A jaka pensja jest dla magazynierów? Zawsze myślałem że magazynierzy muszą mieć uprawnienia na wózki ale chyba nie jest to regułą. Tu w razie co firma opłaca kursy?

Ciekawy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 godzin.

Witam,mam takie pytanie. Czy w waszej firmie inwigiluje się pracowników jak w tej firmie co śmieciarki produkują? Jestem na etapie szukania pracy a nie chciałbym być prześladowany

Dzień dobry. szukałam pracy jako doradca kredytowy i tak w zasadzie trafiłam na biuro. Ale jak się orientowałam na pewnej stronie to było w niej napisane, że to nie biuro kredytowe, firma zajmuje się zarzadzaniem placówkami bankowymi. To prawda? jeśli tak to na jakich stanowiskach można się zatrudnić?

Helena

Doradcy widzę, że są stale poszukiwani? W tym przypadku jednak podwyżka z 3 500 zł o którym pisano raczej już nastąpiła. W tej ofercie która mam teraz przed sobą nie piszą zbyt wielu szczegółów. zastanawiam się czy są może jakieś benefity?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nord Capital sp.j. Adrian Byszewski i Wspólnicy na stanowisko Doradca Klienta bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Porazka

Ta firma to kompletna porazka zarzadzana przez jakegos prymitywnego rybaka z pucka i slazaczke - manipulantke, ktora wiecznieudajje, ze nie wie o problemach istniejacych w firmie. Jej sztandarowy test to " ja nie wiedzialam' pomimo ze wszedzie sa w fimrie podsluchy. Tragikomedia!

Weronika

Szukają trzech osób na stanowiska doradców klienta. Płaca - 3,500 brutto. Dowiem się tutaj, czy są jakieś premie za sprawną obsługę? Po jakim czasie można awansować na kierownika placówki, który - jak widzę - ma proponowaną pensję 6,500 brutto? Ps. i o co chodzi z tym niemiłym widzeniem uczciwości w firmie??

Xyz

Bardzo nie polecam pracy w tym miejscu. Brak jakiej kolejek organizacji a uczciwość nie jest tu mile widziana.

Obiektywny

Absolutnie nie polecam tej firmy. Po pierwsze pracuje się np w placówkach partnerskich konkretnych banków na warunkach wiele gorszych niż w samych bankach. Totalny brak przestrzegania praw pracowniczych i zasad BHP. Pracownicy są obligowani do stosowania nielegalnych praktyk a zasady RODO w ogóle w tej firmie nie obowiązują. Co do wynagrodzenia, więcej zarobi się w LIDLU na kasie ale pracownikom mydli się oczy premiami, których wypracować w większości nie sposób. Większość sprzedaży okupowana jest zwykłym naciąganiem i naginaniem zasad. Starań, doświadczenia, uczciwości i zaangażowania w ogóle się nie docenia. Każdy, kto robi w interesie wie, że gdy ktoś nie ma zdolności albo mu kredyt nie potrzebny to choćby konsultant stanął na głowie to sprzedaż nie przejdzie. Bazy danych jako podstawowe narzędzie pracy ? Sam sobie najlepiej skombinuj, czyli jak ? Każdy wie. Absolutnie nie polecam tej firmy, jeśli chcesz pracować z pasją w zdrowym środowisku pracy i zdobyć doświadczenie od specjalistów by coś w życiu osiągnąć, szczerze polecam pracę w innym miejscu.

@Obiektywny

A zawsze takie wypociny pisze osoba, która ma zero sprzedaży i liczy, że będzie pracować bo jej się należy bo siedzi i burko zajmuje. Idź zatrudnij się w Lidlu i będzie OK.

Obiektywny

Ot odpowiedź ukazująca namiastkę standardów panujących w tej firmie, za nią dziękuje. Facet nawet nie wie kto pisze ale oskarży wszystkich dookoła (swoich pracowników byłych, czy obecnych) zamiast uderzyć się w piersi i wziąć na klatę krytykę, na która zasłużył. Cóż, jest różnica miedzy przedsiębiorcą a bananowym biznesmanem. Pozdrawiam myślących i powodzenia. PS. Nie marnujcie czasu na marną pracę, bez perspektyw, w dodatku za marne pieniądze.

Racja
@Obiektywny

Wpis sprzed 3 lat nadal aktualny, niestety... Być może nie w każdej placówce tak jest, jednak opinia jak najbardziej obiektywna....

Katarzyna
@Racja

Brzmi to mało zachęcająco skoro mówisz, że od kilku lat nic się nie zmienia :/ A powiesz w jakich placówkach tak jest? Bo mają właśnie ofertę tutaj na Doradcę Klienta w Starachowicach i myślę czy nie spróbować. Możesz powiedzieć jak mniej więcej wygląda podstawa i czy serio tak ciężko jest wypracować premie? W sumie w ogłoszeniu dużo o oczekiwaniach piszą, ale prawie nic o tym co oferują, więc każda informacja będzie dla mnie na wagę złota ;)

Pracuje w firmie już od jakiegoś czasu więc mogę wystosować kilka wniosków. Zatrudniłem się na stanowisku doradcy. Jeżeli chodzi o warunki zatrudnienia jak najbardziej na plus w tym przypadku umowa o pracę. Jeżeli chodzi o wymagania to nie ukrywam pracowałem już w tym zawodzie nie jest mi to obce dlatego radzę sobie i wydaje mi się że premie są wtedy adekwatne do zaangażowania. Kierownicy bardzo często oferują pomoc w postaci cyklów krótkich szkoleń można porozmawiać z najlepszymi pracownikami. Jeżeli chodzi o atmosferę względem np. typowego oddziału Banku jak najbardziej na plus. Podsumowując jestem w stanie stwierdzić że większość informacji/warunków/obietnic z rozmowy kwalifikacyjnej jak najbardziej w przyszłości się spełniła. Pozdrawiam

Irena

Jak kształtują się zarobki? Masz jakąś stałą pensję czy to zależy od wyniku jaki zrobisz?

xxxx

Nie polecam pracy w tym miejscu. Mimo tego, że sprzedajesz sporo nic nie zarabiasz a na dodatek jesteś na wiecznym minusie.

Zuzanna
@xxxx

jak w pracy mozna byc na minusie? chodzisz do pracy, wyrabiasz godziny to zarabiasz, no chyba ze nie chodzisz do pracy i sie lenisz to wtedy moze tak byc ?

xxxx
@Zuzanna

"Lenie" kończą w top3 a jednak cały czas są na minusie.

Zuzanna
@xxxx

nadal nie rozumiem jak tak może być, może XXXX napiszesz wprost o co chodzi ?

Pracowałem w tej firmie kilka lat i bardzo dobrze wspominam. Bankowość i sprzedaż to ciężki kawałek chleba, ale ta firma daje możliwości żeby się w tym odnaleźć. Z perspektywy czasu uświadamiam sobie, że to była jedna z niewielu firm, w której czułem się traktowany fair i dobro pracownika było na pierwszym miejscu. Jedyny minus jaki muszę postawić to brak regularnych szkoleń i okazji zwiększania kompetencji.

Do ,,obiektywnego" Rozbawił mnie Twój wpis o nieprzestrzeganiu zasad BHP.Kazali Ci dłubać widelcem w gniazdku żeby sprawdzić co tam utknęło czy jak? i czym takim objawiało się Twoje zaangażowanie doświadczenie, którego ,,nikt nie doceniał"? podaj ze dwa przykłady. Piszesz, że w oddziałach jest inaczej stąd wiem, że nigdy w oddziale nie pracowałeś. Co tam dalej? Ach, że RODO. Zanim weszło uruchamiałeś miliony za to dzień po wejściu Rodo już nic? Nie wydaje mi się. Chociaż piszesz o premiach których ,,w większości nie sposób wypracować" Czyli są tacy którym się udaje? Są. Da się wypracować premię i to bez naruszania Rodo. To teraz Ty się uderz w piersi i przyznaj sam przed sobą- zadzwoniłeś kiedykolwiek do tych osób które mają wyniki i zapytałeś jak oni to robią? Na pewno nie. Wolałeś marzyć o pracy w lidlu.

Figo

Widelec w gniazdku jako Przestrzeganie BHP? Takie pojęcie o BHP a i o RODO to jakieś nieporozumienie. Arogancja tak wydęta. Dramat. Pomidory i na bazar albo rowy kopać

Witold

Co nowego możecie napisać o firmie Nord Capital z Chełma? Nie ma nowych wpisów, więc fajnie by było tak z grubsza odświeżyć temat i dowiedzieć się, jak aktualnie tam się pracuje. Pytanie w tym zakresie będzie również ważne dla osób, które mogą z czasem ubiegać się tam o zatrudnienie. Znajdzie się w wątku tym chętna osoba, która po prostu w tym pomoże?

Była

Cześć, kiedyś pracowałam przez dłuższy czas w Nordzie, co do premii to faktycznie brały osoby które sprzedawały, jeżeli komuś się chciało i był ogarnięty to dobre pieniądze mógł wyciągnąć. Jestem już na całkowicie innym etapie życia ale wspominam z sentymentem pracę w Nord Capital.

Jaka umowa obowiązuje w Nord Capital sp.j. Adrian Byszewski i Wspólnicy podczas okresu próbnego?

....

O pracę

Praca w sprzedaży do łatwych nie należy. Szczególnie w bankowości to niewdzięczne zajęcie. W tej pracy sprawdzają się osoby zdeterminowane i radzące sobie z presją. Osoba która nie radzi sobie z 25 telefonami dziennie.... Po prostu bez komentarza. W tej firmie jest presja bo w sprzedaży zawsze jest presja. Czy szefostwo wymaga? Oczywiście, że tak. Ale daje zarobić i przede wszystkim jest partnerem. Masz problem to się spotykasz i rozwiązujesz go. Jeśli ktoś pisze, ze w tej firmie nie dba się o pracownika to po prostu jest w wielkim błędzie. Ja w lepszej nie pracowałem .

Do ,,koleżanki" powyżej. Będzie to dla Ciebie szokiem jednak jeśli idziesz do pracy to pracodawca oczekuje,że coś jednak w tej pracy będziesz robiła. Wiesz to nie tak działa, że jak przez trzy czy cztery miesiące nie zarobiłaś na siebie to pracodawca wyciąga na Twoją wypłatę z magicznej skarbonki bez dna a w piątym miesiącu uruchomisz kredyt i ,,premia się należy".25 telefonów dziennie? czyli 25 minut z 8 godzin pracy.a pozostałe 7,5 czasu wolnego. nie no kołchoz.Jak sobie biedactwo poradziłaś? a jeśli chodzi o Twój wpis o nie dbanie o szarego pracownika- dwa razy do roku wyjazd opłacany przez firmę np. trzy ostanie- Brazylia, Tajlandia, Kenia. Dwa razy do roku zjazd firmowy dla wszystkich pracowników.Też wszystko opłacone. Szef z którym można porozmawiać o wszystkim.

Uciekłam z tej pracy plany wyniki wyniki plany 25telefonów dziennie do wykonania z palca najlepiej mieć te nr wedłiug pracodawcy gdzie bank zakazuje takich praktyk. Niby na rentowność placówki grają wyszyscy do jednej bramki a jak przychodzi co do czego to każdy ma wykonać swoją część jeśli nie wykona to w następnym miesiącu nie dość, że ma się nowa pulę to jeszcze dochochodzi do tego zaległóść z poprzedniego miesiąca chore... (usunięte przez administratora) Nie dba się kompletnie o szarego pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Nord Capital sp.j. Adrian Byszewski i Wspólnicy - Chełm

• Jak się pracuje w Nord Capital sp.j. Adrian Byszewski i Wspólnicy?

Zobacz opinie na temat firmy Nord Capital sp.j. Adrian Byszewski i Wspólnicy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nord Capital sp.j. Adrian Byszewski i Wspólnicy?

Nord Capital sp.j. Adrian Byszewski i Wspólnicy
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Łowiecka 29
    22-100 Chełm