Intraservis Group sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Intraservis Group sp. z o.o.

Ryszard Nowy wpis

Praca za najniższą krajową ? Jak Wam nie wstyd, traktować kierowcy z kat D jak (usunięte przez administratora)

Była kandydatka

Chciałam tylko przekazać informację - byłam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Po jej zakończeniu, Pani która prowadziła rekrutację poinformowała mnie, że otrzymam odpowiedź z firmy (czy zostanę zatrudniona czy też nie). Jednak nie otrzymałam odpowiedzi czy zostałam przyjęta czy nie. Po prostu cisza. A za jakiś czas ponownie ogłoszenie się okazało. A niektóre osoby, które tam pracują , nie są uprzejme ani miłe. Można by było co niektóre osoby wysłać na kursy dokształcające z obsługi klienta i współpracy z klientem, albo co niektóre osoby powinny się przebranżowić. To takie moje zdanie.

W11 Nowy wpis
@Była kandydatka

Pomocna i wiarygodna

Fajna firma, duża pomoc koordynatora. polecam

Diana
@Michał

Dzień dobry, czy mógłby Pan więcej opowiedzieć o tej firmie? Jakie są warunki pracy i traktowanie pracowników? Niestety mało informacji jest w internecie, a te które widzę nie są wiarygodne. Pozdrawiam

Joanna Nowy wpis
@Diana

Dzień dobry, czy udało się Pani dowiedzieć więcej o tej firmie ? A może już Pani tam pracuje i sama może opowiedzieć jak jest? Ciekawi mnie to, ponieważ chciałabym ta popracować. Pozdrawiam Joanna

Czy w Intraservis Group sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Intraservis Group sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Brygadzista w magazynie? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Szukam pracy na Pracownik Fizyczny. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Intraservis Group sp. z o.o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 5100 PLN? Jaka forma umowy jest proponowana?

Justyna

Dzień dobry, aktualnie poszukujemy osób na pozycje pracownika produkcji/ magazyniera oraz inne stanowiska fizyczne. W zależności od kontraktu zarobki 5100 zł netto/ miesięcznie są możliwe do spełnienia. Prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury na jedną z ofert pracy, nasi rekruterzy będą w stanie pomóc w znalezieniu najlepszej oferty.

wnky

Czy ktoś pracuje w fabryce rowerów i mógłby coś więcej napisać?

Iryna

Dzień dobry, jestem z Ukrainy i mieszkam w Szczecinie. Długo szukałam interesująca prace w miejsce, i dzięki intrasrevis, 6 miesięcy pracuje jako dyspozytor w PKS. Jestem bardzo zadowolona, chociaż nigdy nie lubiłam nocnych zmian.

Kamil

Powiedzcie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników bo taka cisza panuje na wątku?

Olga

Czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy? Nic nie znalazłam w internecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Intraservis Group sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w Intraservis Group sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intraservis Group sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intraservis Group sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intraservis Group sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intraservis Group sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intraservis Group sp. z o.o.