Renthoff Sp. z o.o. Textil Management Sp.K.

Opinie o Renthoff Sp. z o.o. Textil Management Sp.K.

Kasandra Nowy wpis

Witam, na stronie widziałam, że jest dostępna oferta dla doradcy klienta z tym, że ma przy sobie dawniejsza datę. Czy do dziś tak jest, że bez doświadczenia można się dostać? i czy cokolwiek zmieniło się w warunkach pracy doradców?

Mmm Nowy wpis

Jak jest w firmie jak na ten moment? Soboty są wymagane lub nadgodziny ?

Nowy wpis

@Mmm

Dzień dobry. Soboty są wolne. Nadgodziny się zdarzają, jednak z reguły pracujemy w normatywnym czasie.

Mmm Nowy wpis
@Renthoff Sp. z o.o. Textil Management Sp.K.

Co jaki czas zdarzają się nadgodziny?

Mmm
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Jak jest w firmie jak na ten moment? Soboty są wymagane lub nadgodziny ?

Jak szefostwo w Renthoff Sp. z o.o. Textil Management Sp.K. traktuje ludzi?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Renthoff Sp. z o.o. Textil Management Sp.K.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Ile jest zmian w Renthoff Sp. z o.o. Textil Management Sp.K.?

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Renthoff pracuje w trybie jednozmianowym. Zaczynamy pracę o godzinie 6.00, kończymy o 14.00.

Dorota

ktoś jeszcze dwa lata temu pisał, że na pewno uop się dostaje i w dodatku awansował po miesiącu. Każdy ma na to taką szansę czy trzeba mocno się wykazać? Ogólnie to na dzień dzisiejszy jest z tym podobnie? Na jakie stanowiska można w takim razie przejść jak warunki zatrudnienia się wtedy zmieniają?

@Dorota

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zasady rekrutacji w Renthoff Textil Management są jasne i niezmienne od kilku lat. Docelowo wszyscy pracownicy produkcyjni zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę. Przez pierwsze trzy miesiące współpracujemy na podstawie umowy zlecenie. Po upływie tego czasu zmienia się forma zatrudnienia. Nie jest to awans. Nie zmieniają się również warunki finansowe. Jedyne co ulega zmianie to forma zatrudnienia. Jeżeli taka forma współpracy Państwu odpowiada, zachęcamy do przesłania swojego CV na adres mailowy biuro@renthoff.pl Pozdrawiam.

Jakie są mocne strony pracodawcy Renthoff Sp. z o.o. Textil Management Sp.K.?

SUP

Trudne pytanie.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Rudy

Nie

Oczywiście że dostają, ja to nawet awansowałem po miesiącu!

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Renthoff Sp. z o.o. Textil Management Sp.K.?

Zorientowany

Nie. Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie RENTHOFF Express ewentualnie RENTHOFF Trade, a czasami w RENTHOFF Service. Tak więc do wyboru do koloru.

Szogun

Ostrzegam przed podjeciem pracy w tym zakładzie,gdzie czlowiek traktowanay jest jak tania siła robocza Ciagla rotacja pracowników, ludzie psychicznie nie wytrzymują i odchodzą lub sa zwalniani jak stają się niewygodni. Koronowirus i co robi reindhoff? Pozbywa się ludzi,skraca etaty, nie przedłuża umów i zwalnia niewinnych ludzi,wypisujac rozwiazanie umów z przyczyn pracownika. Wiadomo,że się nie wygra,bo to znajomości się licza w tej firmie,osoby awansują po 3 miesiacach na lidera a ktos z rocznym stażem jest zwalniany. Ale parę osób,które bezpodstawnie zostalo zwolnionych szykuje się do odpowiedniego urzędu zgłosić sprawę. Omijajcie reindhof z daleka,bo długo tam.nie porobicie.

Czy Renthoff Sp. z o.o. Textil Management Sp.K. organizuje staże dla studentów?

Laszlo

Oczywiście. Ale najpierw to student musi zapłacić tzw stażowe. W końcu to możliwość zdobycia doświadczenia w czołowym przedsiębiorstwie z branży czyściw, to nie jest jakaś tam biedronka. Pozdrawiam

Duch

Z tego co można tutaj poczytać nasuwa sie jeden prosty wniosek: żenujący obraz pracodawcy malowany przez pracowników i jeszcze bardziej żenujący obraz samych pracowników. To nie jest miejsce do wyrażania w taki sposób swoich flustracji i pretensji. Odnoszę wrażenie że wszyscy którzy zamieszczają w tym miejscu swoje komentarze zostali zmuszeni do podjęcia zatrudnienia w tej firmie - szczerze więc wszystkim ubezwłasnowolnionym współczuję.

Ubezwłasnowolniona
@Duch

Sorry ale to jest właśnie miejsce do pisania takich komentarzy, po to została stworzona ta strona i jest to najodpowiedniejsze miejsce. Zwłaszcza, że najpierw było pełno prób dyskusji z pracodwcą na ten temat ale nie przyniosły żadnych rezultatów. Więc jesteśmy tutaj. A obraz żenujący pracodawcy to fakt a i pracowników również. Z tym małym ale, że my zostaliśmy doprowadzeni do takiego stanu przez pracodawcę. No i w pewnym sensie jesteśmy przywiązani umowami i okresami wypowiedzenia, ale nie bój nic - dajemy radę i nasze męki się już kończą pomału. Zostaną tylko szczęśliwi pracownicy i obrońcy renthoffa

Driver
@Ubezwłasnowolniona

Sorry ale jak związani? Cyrograf podpisałaś krwią? Jak sie zwolnisz to nie wiem dzieci Ci uprowadzą? Fakt jest taki że warunki pracy są jakie są, sam przerobiłem kilka lat i jak warunki przestały mi odpowiadać zmieniłem pracę. Drażni mnie takie gadanie że pracuje tam bo nie mam innego wyjścia, zawsze jest wyjście. A warunki jednym odpowiadają innym nie choć faktem jest że kierownik co innego mówi, co innego robi A jeszcze co innego pokazuje swoją postawą

Witold
@Driver

Jakie warunki pracy oferował pracodawca, kiedy tam pracowałeś, bo napisałeś bardzo ogólnikowo, a ja chciałbym dowiedzieć się konkretów. Jakiś czas temu pracodawca szukał serwisanta i pracownika obsługi klienta. Będę wdzięczny jeśli doradzisz w sprawie rekrutacji.

Najsztub
@Witold

Najniższa krajowa panie Witoldzie, nic ponad to

Driver
@Witold

Fakt najniższą krajową, aczkolwiek u kierowców wypłatę robiły nadgodziny. Z tym że na początku było mówione wyjazdy o 6, w pracy max 10h fakt że te warunki się zmieniły jak firma pozyskała nowych klientów, jednak jak okazało się że w tygodniu w domu jestem w zasadzie tylko na noc to pracę zmieniłem.

Moja "kariera" trwała dowolnie PARE dni. Kolejnych 8h w tym chlewie na pewno nie wytrzymam. Kierownik delikatnie mówiąc niekompetentny, to co mówi na rozmowie o pracę nijak ma się do rzeczywistości. Zwykły kłamca. Praca też raczej mało ambitna. Wszędzie (usunięte przez administratora) bród i smród. NIE POLECAM

Obserwator

Czy firma RENTHOFF płaci GOWORK za usuwanie niepochlebnych KOMENTARZY?

Po co to wszystko czy to ma jakieś przełożenie na poprawę. warunków pracy

Pankracy

Dawać nazwiska z jednej i drugiej stronie bo anonimowo, to gównem obrzucać się mogą małpy w zoo

LULU

trzy panie z konfekcji taki straszne rzeczy wypisują na firmę ZA CO///

LULU

myśli ze jest na wypowiedzeniu to jej wszystko wolno też to dziś zgłoszę

nikifor

pierwsze wypisywały oszczerstwa na temat kierownictwa zarządu firmy a teraz na nas to jest karane sama pójde to zgłosić i powiem kto i co teraz się tak patrzysz przerażona

zły pracownik

Do obrońców firmy Renthoff i innych... Nie da nic zabawa w przedszkole. Odnosząc się do stażu pracy niektórych pracowników to pracują tu (lub pracowali) bo było w miare znośnie a że przestało być to są tego takie efekty jakie widzimy. Większość się zwalnia albo jeszcze zwolni... ankieta pracownicza nie jest do niczego potrzebna wszystko co jest do zmiany powtarza się jak mantra w komentarzach (niektórych niestety już nie ma) Nikt nikogo w żadne intrygi nie wciąga wyrażanie swojego zdania na forum czy tu nie jest zabronione to że ty masz inne zdanie mam w d***e  tak jak ty moje. I NIKT NIE PISZE TUTAJ ŻE CHARAKTER PRACY JEST ZŁY, CAŁY CZAS SIĘ ROZCHODZI O PODEJŚCIE  PRACODAWCY DO PRACOWNIKA I ZMIANY KTÓRE NAGLE NASZŁY I EFEKTEM SĄ ZWOLNIENIA. WSZYSCY SOBIE CHYBA ZDAJĄ SPRAWĘ ŻE NIKT NIE JEST NIEZASTĄPIONY I TYLKO W TEJ PRACY JEST TROCHĘ INACZEJ. TU NIE ZAWSZE JEST KOGO KIMŚ ZASTĄPIĆ A JAK JUŻ SIĘ KTOŚ NOWY POJAWI TO ... SAMI WIECIE. I przypominam że my pracownicy to nie zwierzęta żeby nas tresować i nie dawać tego co nam się należy (urlop, zmniejszona liczba pracowników nie jest powodem do odmówienia wolnego) a nawet jeśli jesteśmy w cyrku to pamiętajcie że to od naszych występów (pracy) będzie zależeć ile wy z tego dostaniecie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Renthoff Sp. z o.o. Textil Management Sp.K. - Kraków

Renthoff Sp. z o.o. Textil Management Sp.K.