Opinie o Giewont HG Sp. z o.o. sp.k. w Nowy Sącz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Giewont HG Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Giewont HG Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giewont HG Sp. z o.o. sp.k. w Nowy Sącz

xxx Nowy wpis

Jest tu kilka wpisów sprzed lat o tym że niby była słaba atmosfera w firmie i traktowanie ludzie przez szefostwo tez słabe. Ktoś wie jak to teraz jest? Obecnie nie ma większych kwasów? Wiecie czasami jest tak że firma sama tworzy sztuczne problemy.

Nika

Nie polecam pracodawcy, w biurze ludzie traktowani są jak niepotrzebne śmieci które generują jedynie koszty i są zbędni. Na początku wszystko wydaje się takie piękne i ładne można czuć się potrzebnym ale to tylko po to żeby zachować otoczkę. Pracodawcom wydaje się ze każdy jest potencjalnym wrogiem bo chce ich naciągnąć na pieniądze. Wcześniej czy później wszystko tam wyjdzie. Pracownicy to żywe istoty które mają uczucia, czego nie można powiedzieć o pracodawcach z tej firmy. Pieniądze zmieniają i w tej firmie widać to jak na dłoni. Zapomnieli kim byli 12 lat temu.

Gabriela
@Nika

A to skąd wiesz jacy byli 12 lat temu?

Judyta Nowy wpis
@Nika

Nikła czy mogę prosić o adres e mail do Ciebie ?

Olha

Dobry dzień. Ja estym Olha Tseliukh , Były pracownik. bardzo potrójny duplikat świadectwo o pracy za laty które wypracowałem. sekretariat.sp5@wp.pl. Proszę wysłać list na ten adres. Dziękuję .

Gabriela Nowy wpis
@Olha

Hej, jak jesteś byłym pracownikiem to może wypowiesz się na temat pracy tutaj? Bo ja widzę dużo negatywnych opinii tu powrzucanych. Zgadzasz się z nimi?

Olha Nowy wpis
@Gabriela

Nie mogę znaleźć kontaktów firmy w Nowym Sączu

Hania

@Nika a oprócz słabego traktowania że strony szefów, to jak z pozostałymi ludźmi współpraca i atmosfera?

Nika
@Hania

Jeśli chodzi o atmosferę to zachowanie właścicieli bardzo wpływa na prace w biurze i relacje między pracownikami. Każdy udaje że jest miły i wydaje się że tak cudownie się pracuje ale jak tylko powiesz o jedno słowo za dużo i nie ugryziesz się w język albo masz lepszą pensję to nie licz na dłuższy staż pracy w tej firmie. Skończy Ci się okres próbny albo umowa na czas określony ( bo tylko takie tutaj są) to szukaj sobie nowej pracy. Tak jest w 80% przypadków a dowiadujesz się o tym, że nie będziesz miał przedłużonej umowy 15 minut przed końcem ostatniego dnia pracy( to jest bardzo nieuczciwe bo dla pracodawców to nic nie zmienia a wiedząc chociaż miesiąc wcześniej masz szanse zacząć szukać czegoś nowego, ale jak ktoś ma pieniądze to życie innych go nie interesuje i to czy rodzina nie zostanie bez środków do życia też nie ma znaczenia). Nie raczę też zachodzić w ciąże bo powrotu tutaj nie ma po macierzyńskim. Podsumowując współpracownicy mają 2 twarze i donoszą wszystko. Jednego dnia jest super właściciele mili i uprzejmi a następnego jesteś niepotrzebnym ogniwem które nic nie wnosi a generuje jedynie koszty. Nerwowa atmosfera gwarantowana. Ludzie szukają nowej pracy i odchodzą bo presja i atmosfera są tragiczne. Lepiej zarobić pare groszy mniej niż psychicznie się wykończyć. Wiadomo że nie wszędzie jest kolorowo i w każdej firmie są różne problemy ale tutaj delikatnie mówiąc naprawdę zrobiło się bardzo niemiło.

Byly pracownik
@Hania

Wredna zaloga wszyscy kopia dołki pod drugim

Gabriela
@Byly pracownik

Aż konkretnie poszłam sprawdzić czy nie zajmują się przypadkiem też jakimś budownictwem czy wykopkami, to by fajnie się zgrało z Twoim stwierdzeniem. Rozumiem, że chodzi Ci o atmosferę i o to co zostało opisane wyżej? Masz jakieś swoje doświadczenia z tym związane jeszcze czy już wszystko zosało napisane?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Giewont HG Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko ROZBIERACZ-WYKRAWACZ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Leszno
Irek

Widziałem informację o likwidacji firmy, czy to jest powód tej ciszy, może ktoś ma więcej informacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Giewont HG Sp. z o.o. sp.k. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Giewont HG Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Giewont HG Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giewont HG Sp. z o.o. sp.k.?

Giewont HG Sp. z o.o. sp.k.
  • Lwowska 249
    33-300 Nowy Sącz

Giewont HG Sp. z o.o. sp.k.